2010-09-15 Kruoja - Klaipėda

2010 Rgs 15 10:24

Šiandien – „Kruojos“ ir „Klaipėdos“ rungtynės
2010.09.15, 09:29

Šiandien Lietuvos futbolo A lygos čempionate įvyks vienerios 16-ojo turo rungtynės (nukeltos iš rugpjūčio 25 dienos). 17 valandą Pakruojyje vietos „Kruoja“ priims „Klaipėdos“ komandą. Šiemet šios ekipos tarpusavyje susitiko tik vieną kartą. Balandžio 18-ąją uostamiestyje vykusią dvikovą rezultatu 2:1 laimėjo „Kruojos“ futbolininkai. Pastaruoju metu Alberto Klimavičiaus auklėtiniai rungtyniauja labai sėkmingai. Jie pralaimėjimo kartėlio nežino net aštuonis turus, o praėjusį sekmadienį pateikė staigmeną – svečiuose 2:1 privertė pasiduoti tada pirmoje vietoje buvusią Marijampolės „Sūduvą“. Klaipėdiečių rezultatai – gerokai prastesni. Ypač nesėkmingai komanda rungtyniauja nuo rugpjūčio 7 dienos. Nuo tada „Klaipėda“ patyrė penkis pralaimėjimus iš eilės. Ji nusileido Tauragės „Taurui“ (2:3), „Šiauliams“ (0:2), „Sūduvai“ (0:4 ir 0:7) bei Panevėžio „Ekranui“ (0:5). Šiandien „Kruoja“ į savo sąskaitą turėtų įsirašyti septintąją pergalę ar bent jau nepralaimėtų rungtynių seriją padidinti iki devynerių.

Re: 2010-09-15 Kruoja - Klaipėda

2010 Rgs 15 18:57

Kruoja - Klaipėda 1:1

15 min. 1:0 Tadas Eliošius
63 min. 1:1 Povilas Šarūnas

2010 Rgs 15 19:18

Per didelė apkrova buvo turbūt :)

2010 Rgs 15 22:10

LFF A lyga: „Kruoja“ prarado taškus savo aikštėje
2010 rugsėjo 15 d., trečiadienis

Šiandien Lietuvos futbolo federacijos A lygoje buvo sužaistas vienintelis, iš šešioliktojo turo nukeltas susitikimas. Pakruojyje, pastaruoju metu itin sėkmingai rungtyniaujanti vietos „Kruojos“ ekipa priėmė Klaipėdos FC „Klaipėda“ komandą. Deja, planus pakovoti dėl aukštesnių pozicijų puoselėjančių Pakruojo žaidėjų sėkmė šįkart nelydėjo ir susitikimą su klaipėdiečiais jie baigė taikiai 1:1 (0:1). Nuo liepos mėnesio pradžios pralaimėjimo nepatirianti „Kruojos“ komandą pratęsė šią seriją iki aštuonių A lygoje nepralaimėtų rungtynių. Vos dvi pergales per sezoną iškovojusius klaipėdiečius svečiai iš Pakruojo planavo įveikti ir iki minimumo sumažinti atsilikimą nuo šeštoje vietoje žengiančios „Šiauliai“ komandos.

Mačo pradžia „Kruojos“ futbolininkams susiklostė sėkmingai ir jau penkioliktą rungtynių minutę Tadas Eliošius išvedė aikštės šeimininkus į priekį. Tai buvo jau ketvirtasis T.Eliošiaus įvartis atstovaujant „Kruojos“ komandai, į kurią jis tik tarpsezoniu persikėlė iš „subyrėjusios“ Vilniaus „Vėtros“. Vis gi, išlaikyti rezultato „Kruojos“ ekipai nepavyko ir svečiai antrajame rungtynių kėlinyje rezultatą išlygino. 63 susitikimo minutę Povilo Šarūno smūgis pasiekė tikslą ir kaip paaiškėjo vėliau, jo įvartis garantavo tašką FC „Klaipėda“ komandai. Beje, P.Šarūnas Klaipėdos komandą taip pat papildė tik liepos mėnesį.

Po penkių iš eilės pralaimėjimų A lygoje FC „Klaipėda“ ekipa iškovojo tašką ir padidino persvarą iki dviejų taškų nuo devintoje pozicijoje žengiančio „Mažeikiai“ klubo. Ateinantį savaitgalį bus žaidžiami 26-ojo turo susitikimai.