2010-09-17 Alytis - Vidzgiris

2010 Rgs 18 10:12

Alytis (Alytus) - Vidzgiris (Alytus) 2:2 (0:1)
Teisėjas: I.Kovalenko (Jonava), 3100 žiūrovų
Įvarčiai: 49 min. D.Cibulskas, 59 min. R.Padegimas („Alytis"); 40 min. T.Jaruševičius, 54 min. G.Vaitulevičius („Vidzgiris")

Re: 2010-09-17 Alytis - Vidzgiris

2010 Rgs 18 10:15

Žaibais ir gausiu lietumi prasidėjęs mačas iš pradžių panešėjo į „vandensvydį“ ir komandos daugiau jėgų turėjo atiduoti kamuolio valdymui, įžaidimui, nei atakų rezgimui.
Individualių žaidėjų pastangų dėka, atrodė, kad „Alytis“ arčiau pirmojo įvarčio. Liūčiai nustojus aktyvesnis tapo „Vidzgiris“. Po vienos iš atakų, 40 minutę, dešiniame aikštės kampe „Alytis„ nesusitvarkė gynyboje ir buvo priverstas bauduoti priešininkų žaidėją.

Baudos smūgį iš toli realizuodamas vidzgirietis kamuolį „Alyčio“ vartų link pasiuntė taip, kad atrodė, jog tai perdavimas. Tačiau šlapioje aikštelėje, matyt, ir to pakako, kad vartininkui toks smūgis tapo neatremiamas. 0:1 „Vidzgirio“ naudai.

Į pertrauką komandos išėjo visai nustojus lietui, nušvitus saulės spinduliams ir virš stadiono pasirodžius vaivorykštei, tačiau tai ramybės nežadėjo. Ir gai komandos patvirtino antrame kėlinyje.

Kėlinio pradžioje, 50 minutę, „Alytis“ pelnė išlyginamąjį įvartį - 1:1. Bet po 5 minučių "Vidzgiris" persvėrė rezultatą – 2:1. 58 minutę „Alytis“ atstatė pusiausvyrą – 2:2. „Alytis“ ir „Vidzgiris“ tarpusavio akistatos likimą mėgino pakreipti savo naudai, tačiau rungtynes baigėsi taikiai.
Verta paminėti, kad pasiektas lankomumo rekordas šiame stadione, ir apskritai, šiame sezone visoje Lietuvoje. Alytaus derbį stebėjo net 3100 žiūrovų, nepaisant siaubingo oro.