2010-09-17 U-19 - Minija

2010 Rgs 18 10:18

U-19 rinktinė - Minija (Kretinga) 2:1 (1:0)
Teisėjas: A.Gutovskis (Vilnius), 30 žiūrovų
Įvarčiai: 25 min. M.Jefišov, 78 min. E.Grigaitis (U-19); 69 min. R.Grigšas („Minija")
Įspėjimai: 42 min. A.Mikaitis, 84 min. M.Dapkus, 93 min. K.Timofejevas (U-19); 9 min. A.Gevinas, 28 min. A.Kurbangalijevas, 57 min. M.Šoblinskas, 65 min. A.Tautvydas, 90 min. A.Paulauskas („Minija")

"Minija" nenutraukė pralaimėjimų serijos
LIETUVA U-19 – MINIJA 2:1 (1:0)
Penktadienį Kaune “Minija” rungtyniavo su Lietuvos U-19 rinktine. Po stipraus lietaus vykusiose rungtynėse netrūko pavojingų atakų, tolimų smūgių į vartus ir atkaklių mikrodvikovų. Nors pirmas dešimt minučių aktyvesni buvo kretingiškiai ir galėjo net išsiveržti į priekį, tačiau pirmasis įvartis krito į “Minijos” vartus, kai po kampinio galva įvartį įmušė M. Jefišovas. Tiek pirmojo kėlinio pabaigoje, tiek antrojo pradžioje abi komandos galėjo bent po porą kartų pasižymėti, ypač įsimintina buvo antro kėlinio pradžia, kai abi komandos tolimais smūgiais po porą kartų patikrino varžovų vartų skersinio ir virpstų tvirtumą.
Vis gi po aktyvaus puolimo, kretingiškiams pavyko išlyginti rezultatą – prieš keletą minučių aikštėje pasirodęs Ramūnas Grikšas, po vienos iš atakų, galva nukreipė kamuolį į varžovų vartus (1:1).
Tačiau per likusį laiką bandydami išplėšti pergalę, “Minijos” žaidėjai ne kartą paliko daug erdvės varžovams savoje aiktės pusėje, kurie tuom netruko pasinaudoti ir po greitos atakos įmušė antrąjį įvartį, kuris nulėmė dar vieną “Minijos” pralaimėjimą 1:2.
„Minijos“ sudėtis: Dainius Staponas, Jurijus Kurbangalijevas, Arūnas Dievinas, Mindaugas Šoblinskas, Stasys Vyšniauskas, Artūras Kurbangalijevas (70 min. Tomas Vainora), Antanas Tautvydas, Andrius Paulauskas, Gediminas Žilys, Marsel Balasanov (62 min. Ramūnas Grikšas), Karolis Norvilas.