Puslapis 11

2010-09-18 Lietava - FBK Kaunas

Parašytas: 2010 Rgs 18 10:20

Su "Lietava" žaisime šeštadienį

Savaitgalį "Kauno" laukia LFF I lygos 21-ojo turo rungtynės išvykoje su Jonavos "Lietava".

Sekmadienį turėjusios įvykti rungtynės dėl stadione vyksiančios miesto šventės atkeliamos diena anksčiau ir bus žaidžiamos rugsėjo 18 d. (šeštadienį) 16:00 val.

Re: 2010-09-18 Lietava - FBK Kaunas

Parašytas: 2010 Rgs 18 18:41
Iš Jonavos "Kaunas" grįžta su dar trim iškovotais taškais
"Kaunas" šeštadienį Jonavoje LFF I lygos 21-ojo turo rungtynėse susitiko su "Lietava".

Pastaroji ekipa vis dar turi realių šansų I lygos pirmenybes baigti antroje vietoje, todėl taškai jai šiuo metu ypač reikalingi.

Į Jonavą mūsiškiai vyko nesitikėdami "lengvo pasivaikščiojimo" ir šie lūkesčiai pasitvirtino.

Dariaus Gvildžio auklėtiniai turėjo persvarą rungtynių metu, bet ją pavyko įtvirtinti tik vienu įvarčiu.

Geltonai-žalius į priekį 38-ąją mačo minutę išvedė Aurimas VERTELIS, kuris po puikaus perdavimo iš aikštės krašto sėkmingai užbaigė mūsiškių ataką.

Antrajame kėlinyje D.Gvildys išnaudojo visus penkis keitimus. Manevruojant sudėtimi komandos dominavimas antrajame kėlinyje nebuvo toks ryškus kaip pirmoje rungtynių dalyje, bet antrose rungtynėse iš eilės "Kauno" vartus gynęs Ignas Plūkas išsaugojo savo vartus "sausus" ir kauniečiai iškovojo pergalę minimalia persvara 1:0.

Tai buvo jau dvidešimt pirmoji "Kauno" pergalė iš tiek pat galimų LFF I lygos pirmenybėse. Šią seriją sieksime pratęsti po savaitės Kaune rungtynėse su Kėdainių "Nevėžiu", kuris šiandien taip pat iškovojo pergalę rezultatu 1:0, nugalėdamas Klaipėdos "Atlantą".