Re: 2010-09-19 Šilutė - Lifosa

Parašytas: 2010 Rgs 19 19:02
“Lifosa” išleido pergalę “Šilutėje”
2010.09.19, 18:04

LFF I lygoje šiandien susikovė “Šilutė” ir Kėdainių “Lifosa”. Antrajame kėlinyje po Aurimo Ivaškevičiaus įvarčio svečiai išsiveržė į priekį, bet pergalės jiems nepavyko išsaugoti. Išlyginamąjį įvartį paskutinėmis mačo minutėmis šeimininkams pelnė Dovijus Česnulis.
Šilutės “Šilutė” – Kėdainių “Lifosa” 1:1 (0:0)
Teisėjas: V.Kazlauskas (Kaunas), 80 žiūrovų
Įvarčiai: 90 min. Dovijus Česnulis („Šilutė“); 54 min. A.Ivaškevičius („Lifosa“)
Įspėjimai: 25 min. Dovijus Česnulis, 72 min. Žilvinas Česnulis („Šilutė“); 89 min. M.Butėnas („Lifosa“)

Parašytas: 2010 Rgs 20 21:47
Lifosa Šilutėje paskutinę minutę paleido pergalę iš rankų. Šilutės “Šilutė” – Kėdainių “Lifosa” 1:1 (0:0)
Pirmajame kėlinyje Lifosos futbolininkai turėjo nežymią teritorinę persvarą ir atakas rengdavo aštresnias už varžovų, tačiau pirmajame kėlinyje Lifosa nepasižymejo, o priešininkai neturėjo tam realių galimybių.

Antrajame kėlinyje Lifosos persvara padidėjo ir po 55minutę Aurimo Ivaškevičiaus įvarčio Lifosa išsiveržė į priekį. Po įvarčio Lifosa turėjo dar kelias puikias galimybes pasižymėti, bet atakos baigdavosi netiksliai smūgiais arba varžovų vartus gelbėjo virpstai. Lifosai pergalės nepavyko išsaugoti. Išlyginamąjį įvartį paskutinę mačo minutę šeimininkams pelnė Dovijus Česnulis, kurio smūgiuotas kamuolys po kelių rikošetų atsidūrė Lifosos vartuose.

Lifosos treneris po rungtynių kalbejo nusiminęs: "Labai apmaudu prarasti taškus paskutinėmis minutėmis, o dar ir turnyrinę situacija labai pabloginome po šių lygiųjų, tačiau reik kovoti iki pat sezono pabaigos, ir stengtis pakilti dar keliomis pozicijomis aukščiau".