2010-09-25 FBK Kaunas - Nevėžis

2010 Rgs 21 18:47

Keičiasi šeštadienio rungtynių vieta ir laikas
Rugsėjo 22, 24 ir 27 dienomis Lietuvos U-17 rinktinė Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione žais atrankos rungtynes su Belgijos, Velso ir Danijos bendraamžiais.

Rugsėjo 29 d. Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione bus žaidžiamos ir LFF Taurės rungtynės tarp FBK „Kauno“ ir FRK „Atleto“ komandų.

Dėl didelės apkrovos geriausiai Lietuvoje S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadiono vejai LFF I lygos XXII turo rungtynės FBK „Kaunas“ – FK „Nevėžis“ bus žaidžiamos rugsėjo 25 d. (šeštadienį) 16 val. Jonavos centriniame stadione.

Susiklosčius tokioms aplinkybėms "Nevėžio" klubas geranoriškai pasiūlė sužaisti šias rungtynes Kėdainiuose, bet čia stadionas - dirbtinės dangos. Siekiant kuo labiau apsaugoti abiejų ekipų žaidėjus nuo galimų susižeidimų buvo nutarta rungtynes žaisti arčiausiai Kauno esančiame ir LFF I lygai licencijuotame natūralios vejos stadione Jonavoje.

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: 2010-09-25 FBK Kaunas - Nevėžis

2010 Rgs 21 19:02

FBK ketina paneigti visus sporto medicinos tyrimų rezultatus apie modernios dirbtinės dangos įtaką traumatizmui? :)

fk Nevezis

2010 Rgs 21 19:55

Tai joa-ypac rudeni ant purvyno traumu tikimybe anot FBK-m azesne, nei ant modernios naujos dirbtines dangos-galejo jau kitokia priezasti susigalvoti. Ir apskritai-kas cia per klajojimai po visa svieta- su Atlantu Marijampoleje, su Neveziu Jonavoje-jei ubagai esat ir neturit savo stadiono, tai varykit bent i II lyga atgal :lol:

2010 Rgs 21 21:01

o kam čia paneiginėt. Tyrimais, mokslininkų išvadomis galima manipuliuoti, kaip kažkam patogu, lygiai taip pat šeriant vartotojišką visuomenę tais tyrimų rezultatais ir sėkmingai jiems plaunant smegenis. Yra futbolas ant žolės ir futbolas ant dangos, ir tai yra skirtingi dalykai, nepriklausomai kokias įtikinančias išvadas bandys mums prastumti mokslas. Žolė tuoj pataps prabangia klasika, o masės nesveiko fast food'o garbintojų mėgausis pigia, patogia eksploatuoti sintetine danga :)
Tai joa-ypac rudeni ant purvyno traumu tikimybe anot FBK-m azesne, nei ant modernios naujos dirbtines dangos
tai ne visos aikštės Lietuvoje tokios, kaip jūsų centirnio stadiono atsarginiuose arimuose :)

2010 Rgs 21 21:17

radai ką ubagais išvadinti :D nejuokink žmonių su tokiom sapalionėm

fk Nevezis

2010 Rgs 22 16:35

Tai aisku ubagai, jei savo stadiono neturi-federacija neleidzia zaisti d&g stadione, kad ubagai nesugadintu aikstes, nes rinktinei jaunimo reikalinga aikste, tai tenka is Lietavos nuomotis :lol:

2010 Rgs 23 23:37

Ateinančias LFF I lygos XXII turo rungtynes "Nevėžio" futbolininkai žaidžia, jau su pirmenybių nugalėtojų vardą užsitikrinusiu FBK "Kaunu". Šios rungtynės įvyks rugsėjo 25 d. (šeštadienį) 16 val. Jonavos centriniame stadione. Kauniečiai namų rungtynes žaidžia Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione, bet šį kartą dėl stadione vykstančių Europos U-17 čempionato atrankos etapo rungtynių, susitikimas nukeltas į Jonavos miesto stadioną.

Šiemet ekipos jau du sykius išbandė tarpusavio jėgas. Pirmajame rate Kaune S.Dariaus ir S.Girėno stadione, kėdainiečiai nesugebėjo pasipriešinti "Kaunui" ir pralaimėjo 0:6. Antrojo rato dvikova Kėdainių atsarginėje aikštėje jau vyko kitokiu scenarijumi, kuomet "Nevėžis" pirmavo iki antro kėlinio vidurio, bet rungtynėms besibaigiant "Kaunas" palaužė kėdainiečių pasipriešinimą ir nugalėjo 3:1.

Pernai kauniečiai nušlavę LFF II lygos Pietų zoną, šiemet ta pati atlieka ir I lygoje. Subūrę jauną ir profesionalią komandą, trykštančia ambicijomis ir noru dirbti, kauniečiai absoliutus šių metų LFF I lygos lyderis pagal visus žaidimo komponentus. Per pirmenybes kauniečiai jau pasiekė daugiausiai viso 76 įvarčius (vidutiniškai pelno po 3,6 įvarčių per rungtynes), o praleido mažiausiai tik 13 įvarčių ( vidutiniškai 0,6 įvarčio per rungtynes).

Dar įspūdingesnis surinktų taškų kraitis - per 21 rungtynes kauniečiai surinko maksimumą 63 taškus, ir jau garsiai šneka apie istorinį šansą pasiekti absoliutų lygos rekordą t.y. neprarasti nei vieno taško, kuri niekas nepagerintų, o tik galėtų pakartoti. Visdėlto, nepaisant pukių rezultatų prieš dvi savaites įvyko pasikeitimai "Kauno" trenerių štabe, kuomet vietoj vyr. trenerio S.Vertelio komandos vairą perėmė asistentu dirbęs D.Gvildys.

Ar sugebės "Nevėžis" kažka priešpastatyti prieš šį "monstrą", ar užčiuops šios komandos silpnąją vietą pamatysime šeštadienį Jonavoje. Kad priešintis ir kovoti su "Kaunu" galima tai jau matėme antro rato rungtynėse Kėdainiuose, tad vadovaujantis banaliu posakiu "nenugalimų nėra" bandyti reikėtų.

2010 Rgs 23 23:43

Ar sugebės "Nevėžis" kažka priešpastatyti prieš šį "monstrą",
oho, kokie epitetai :lol:

2010 Rgs 25 20:15

"Kaunas" iškovojo ir 22-ąją pergalę
LFF I lygos nugalėtojų vardą jau užsitikrinęs "Kaunas" šiandien žaidė LFF I lygos rungtynes, kuriose siekė jau 22-ąją pergalės šiame sezone.

Mūsų šios dienos varžovai - Kėdainių "Nevėžio" futbolininkai.

"Kaunas" rungtynes pradėjo šios sudėties:

Laurynas Vertelis; Audrius Račkus, Mindaugas Bagužis, Marius Miškinis, Mantas Fridrikas; Aurimas Vertelis, Simonas Paulius, Tomas Miklinevičius, Edinas Pehličius; Edvinas Petkus, Nerijus Valskis.

7 min. Po įspūdingos "Kauno" kombinacijos A.Vertelis siunčia kamuolį į baudos aikštelę, bet E.Petkus nesugeba išnaudoti puikaus šanso ir iš arti šauna pro šalį.

13 min. Pavojus jau prie mūsų vartų. Komandą gelbėja prie ekipos vėl prisijungęs L.Vertelis, nukreipdamas kamuolį į kampinį.

Kėlinio viduryje vyksta lygus žaidimas. "Nevėžio" futbolininkai dažnai lankosi mūsų baudos aikštelės prieigose ir bando išsiveržti į priekį.

35 min. Labai pavojingas kėdainiškių išpuolis, po kurio varžovai galva smūgiuoja netaikliai.

38 min. Mūsų ekipa uždirba kampinį. N.Valskis jį kelia ir M.BAGUŽIS smūgiu galva išveda "Kauną" į priekį. 1:0.

44 min. Kėlinio pabaigoje "Kaunas" įtvirtina savo persvarą. E.PETKUS muša įvartį. 2:0.

Pertrauka

Po pertraukos mūsų komandoje trys keitimai. Vietoj M.Fridriko, T.Miklinevičiaus ir A.Vertelio rungtyniaus Valdas Pocevičius, Marius Šoblinskas ir Evaldas Razulis.

60 min. E.Razulis atakos smaigalyje gavęs kamuolį puikiai suklaidina du šalia buvusius gynėjus, bet arčiau vartų prasibrauti nepavyksta, nes Evaldas griaunamas varžovų. Teisėjas skiria 11 metrų baudinį.

61 min. E.Pehličius nerealizuoja baudinio, bet teisėjas skiria pakartotiną smūgį. Ir antrą kartą Edino smūgį atremia vartininkas ir rezultatas nesikeičia.

63 min. A.Račkų keičia Darius Šinkūnas.

70 min. Komnados draugai vieną prieš vartininką išveda E.Petkų, bet šis "švaisto" dar vieną progą ir smūgiuoja į vartininką.

87 min. Už bereikalingas kalbas geltona kortelę prieš save išvysta E.Razulis.

88 min. E.Pehličius ir N.Valkis sužaidžia gražiai ir išveda E.Razulį į gerą poziciją, bet "Kauno" puolėjas smūgiuoja šalia vartų.

89 min. "Kaunas" turėjo būti nubaustas įvarčiu į savo vartus, bet po "Nevėžio" atakos Virmantas Lemežis smūgiuoja nestipriai ir į L.Vertelį.

90 min. Geltona kortele už žaidimą ranka baudžiamas S.Paulius.

Mūsų ekipa į turnyrinę lentelę įsirašo jau 22-ąją pergalę. "Nevėžis" įveiktas rezultatu 2:0. Iki LFF I lygos pirmenybių pabaigos lieka 5 turai.

Kaunas (Kaunas) - Nevėžis (Kėdainiai) 2:0 (2:0)
Teisėjas: D.Rumšas (Palanga), 100 žiūrovų
Įvarčiai: 39 min. M.Bagužis, 44 min. E.Petkus („Kaunas"); 62 min. E.Pehlič („Kaunas") neįmušė 11m. baudinio
Įspėjimai: 87 min. E.Razulis, 90+1 min. S.Paulius („Kaunas"); 22 min. A.Lyberis, 65 min. H.Grigas („Nevėžis")

2010 Rgs 26 09:37

Kėdainių "Nevėžis" šeštadienį susitiko, jau su LFF I lygos pirmenybių nugalėtojų vardu užsitikrinusiu FBK "Kaunu". Nors kėdainiečiai iki pat rungtynių pabaigos kovojo ir ieškojo kelių prie "Kauno" vartų, visdelto kauniečiai pirmajame kėlinyje pasiekė du įvarčius išlaikę šią persvarą ir nugalėjo 2:0.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų atakomis, ir netgi vienu metu kėdainiečiai buvo perėmę žaidimo kontrolę. Pirmasis rimtas pavojus kilo prie "Nevėžio" vartų, bet "Kauno" puolėjas E.Petkus iš dėkingos padėties smūgiavo šalia vartų. 14 minutę, ko gero realiausia proga pasižymėti turėjo kėdainiečiai, kuomet po gražios atakos vienas prieš kauniečių vartininką atsidūrė D.Maciulevičius. Deja, "Nevėžio" žaidejo smūgi atrėmė "Kauno" vartininkas, pirštų galais nukreipdamas kamuolį į kampinį.

Dar vieną progą kėdainiečiai neišnaudojo 34 rungtynių minutę, kada kauniečiai suklydo atlikinėdami dirbtinę nuošalę, bet be priežiūros palikto D.Maciulevičiaus smūgis galva praskriejo šalia skersinio. Žaidimas ir toliau vyko lygioje kovoje, bet 39 minutę po "Kauno" komandos pakelto kampinio nesėkmingai sužaidė "Nevėžio" gynėjai, ir laisvas baudos aikštelėje atsidūręs M.Bagužis galva tiksliai kamuolį pasiuntė į kėdainiečių vartus. Po praleisto įvarčio kėdainiečiai kiek pakriko, kuo 44 minutę pasinaudojo "Kauno" klubas, ir po taiklaus E.Petkaus smūgio išsiveržė į priekį 2:0.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko apylygis žaidimas, abejos komandos susikūrė progų, bet realizuoti jų nei vienai nepavyko. Tikriausiai įdomiausias epizodas įvyko 62 rungtyniu minutę, kuomet po kėdainiečių pražangos baudos aikštelėje į "Nevėžio" vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Realizuoti baudinį nuskubėjo rezultatyviausias "Kauno" žaidėjas E.Pehlic, bet jo smūgi atrėmė patikimai rungtyniavęs "Nevėžio" vartininkas A.Dilys. Visdelto, teisėjas įžvelgė taisyklių pažeidimą ir skyrė pakartotinį 11 metrų baudinio atlikimą. Bet ir pakartotinį E.Pehlicio smūgį A.Dilys užtikrintai atrėmė. Įdomu tai, kad ir antro rato rungtynėse Kėdainiuose E.Pehliciaus 11 metrų smugiuotą baudinį A.Dilys atrėmė.

2010 Rgs 26 11:33

Kad ir kokį neskanų prieskonį turėjo šios rungtynės, bet kovos, įtampos, intrigos netrūko. Jonavos stadionas, kaip nekeista tuščias nebuvo, nors nei KU, nei Nevėžio fanų spalvų nesimatė ir nesigirdėjo, tačiau matyt sulaukė vietos gyventojų dėmesio, nes žiūrovų buvo panašiai , kaip ir DG stadione per eilines pirmos lygos rungtynes. Kas šiose rungtynėse optimistiškai nuteikė, tai bežiūrint pirmą kėlinį FBK demonstruojamas žaidimas nekėlė abejonių, kad bus pasiekta pergalė, nors ir su progų realizacija nelabai sekėsi, viena kita skylė atsirasdavo gynyboje, bet jautėsi tas užtikrintumas žaidėjuose ir noras nugalėti. Pats žaidimas irgi buvo malonus akiai, daug perdavimų, efektyvios, greitos kontros, tad Nevėžiui akivaizdu tas pirmas kėlinys atėmė daug jėgų, ko pasekoje baigiantis rungtynėms nesugebėjo pakilti į lemiamą šturmą, nors FBK jiems tokią galimybę buvo suteikę. Kas liečia įvarčius, tai pirmas po grubios Nevėžio gynėjų klaidos, kai Bagužiui tereikėjo pakišti galvą. O kitas sekė visiškai ištampius perdavimais gynybą ir Petkui beliko tik iš arti, netrukdomam įveikti vartininką. Džiugu, kad šis puolėjas pagaliau įšovė, nes jo įvarčių indėlis labai trūkstamas dar aukštesnei FBK žadimo kokybei kelti. Po pertraukos iš žaidimo išimtas Miklinevičius, matyt ir buvo pagrindinė priežastis, kodėl FBK žaidimas mažumėle išsicentravo. Dar keistas sprendimas, pakeitus A.Vertelį Razuliu, Petkus buvo permestas į jo poziciją. Pagaliau sugrįžo Pocevičius, kur vėl ardėsi savo gynybiniam krašte, nors klaidų nepavyko išvengti. Nors Nevėžis ir labiau buvo paėmę kontrolę, bet pavojingų, beveik šimtaprocentinių progų daugiau turėjo FBK. Vien tas 11m. vieniems sukėlęs daug juoko, kitus kitiem manau neviltį. Kėdainiai aišku bus nepatenkinti tuo sprendimu pakartoti baudinį, bet reikia pripažinti, kad tokie epizodai užkelia teigiamas/neigiamas emocijas ir tai yra gerai. Dar įsiminė Šoblinsko grąžūs reidai į baudos aikštelę, apienant pusę nevėžio žaidėjų, tik gaila , kad užstingama realizavimo fazėje. Reiktų pagirti ir Nevėžį , kurie iš paskutiniųjų stengėsi, turėjo progų, bet objektyviai žiūrint lygiųjų nebuvo jie verti, nebent juos būtų aplankęs sėkmės faktorius :)