įdomu, kiek dabar liaudies sutrauks eilinės pirmos lygos rungtynės

2010 Rgs 25 20:18

Vidzgiris (Alytus) - Šilutė (Šilutė) 6:3 (4:1)
Teisėjas: A.Jagintavičius (Kaunas), 800 žiūrovų
Įvarčiai: 6 min. ir 52 min. G.Vaitulevičius, 16 min. ir 45 min. E.Poderis, 40 min. ir 55 min. T.Jaruševičius („Vidzgiris"); 19 min. ir 68 min. R.Šmitas, 90 min. Dovijus Česnulis („Šilutė"); 82 min. Dovijus Česnulis („Šilutė") neįmušė 11m. baudinio
Įspėjimai: 65 min. D.Kazlauskas („Šilutė")
Pašalinimai: 82 min. E.Sušinskas („Vidzgiris")

2010 Rgs 25 20:42

Lietuvos Futbolo Federacijos 1-mos lygos XXII-jo turo rungtynės tarp Alytaus FK Vidzgiris ir Šilutės FK Šilutės baigėsi Alytiškių pergale 6:3. Namų rungtynes puikiai pradėjo FK Vidzgiris futbolininkai, kurie jau 6- tą rungtynių minutę įsiveržė į priekį. Po Valentin Baranovskij perdavimo, taikliu smūgiu, Giedrius Vaitulevičius kamuolį pasiuntė į priešininkų vartus. 15-tą rungtynių minutę Eimantas Poderis rezultatą padvigubina 2:0. Šilutės futbolinikai atvažiavo taip pat puikiai nusiteikę ir su dideliu noru laimėti rungtynes. 18-tą rungtynių minutę, FK Šilutė žaidėjas Robertas Šmitas švelnina rezultatą 2:1. Puikus oras, futbolo žiūrovų palaikymas ir žinoma futbolininkų darbas aikštėje ne be pėdsakų. 40-tą rungtynių minutę FK Vidzgiris kapitonas Tomas Jaruševičius siunčia kamuolį į priešininkų vartus. Rezultatas 3:1. Tašką pirmajame kėlinyje deda Eimantas Poderis. Po jo taiklaus smūgio, 45-tą minutę rezultatas šviestlentėje 4:1. Tokiems skaičiams degant švieslentėje, komandos palieka aikštę pertraukai.
Antrasis kėlinys kovingas ir neviena graži akimirka laukia tų kurie susirinko į sporto šventę pasižiūrėti rungtynių. Praėjus šešioms minutėms antrajame kėlinyje, 51-mą minutę, dar vienas Giedriaus Vaitulevičiaus taiklus smūgis. Rezultatas švieslentėje 5:1. Kadangi tiek Giedrius tiek Eimantas šiose rungtynėse pelnė po du įvarčius, nieko kito nelieka ir komandos kapitonui Tomui Jaruševičiui, kaip pasiūsti dar vieną kamuolį į FK Šilutė vartus. 54-tą rungtynių minutę skaičiai švieslentėje 6:1 Vidzgirio naudai. Rungtynės su aiškiu lyderiu ir aikštės dominatoriumi. Tiek viena tiek kita komada turėjo nemažai progų pakeisti skaičius švieslentėje. Treneriui leidus pailsėti pagrindiniam FK Vidzgiris sastatui, keletas klaidų, ko pasekoje FK Šilutė žaidėjai , pasinaudoję šia proga pelno du įvarčius. Šie įvarčiai rungtynių pabaigos nenuliame ir rezultatas 6:3. Rezultatas galėjo būti 6:4, tačiau FK Vidzgiris vartų sargas Anžiej Likša atrėmė svečių muštą 11 metrų baudinį.
Degant tokiems skaičiams aidi teisėjo švilpukas. Rungtynės baigtos, laukia graži futbolo šventė Alytaus miesto stadijone trečiadienį rugsėjo 29 dieną. Taurės rungtynės, kuriose susitiks FK Vidzgiris ir Pakruojos Kruoja. Varžybų pradžia 18-tą valandą.