2010-09-26 Ekranas - Kruoja

Parašytas: 2010 Rgs 26 22:40
Mėlynai raudoni palaužė „Kruojos“ futbolininkų pasipriešinimą
2010-09-26

Šiandien „Aukštaitijos“ stadione Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai A lygos rungtynėse susitiko su „Kruojos“ vienuolike. Atkakliose ir gražiose rungtynėse panevėžiečiai iškovojo svarbią pergalę rezultatu 3:2 ir toliau pirmauja A lygos pirmenybės. Mačo įvarčius žiūrėkite FKE TV.

Rungtynes "Ekranas" pradėjo tokios startinės sudėties: T.Kauneckas, D.Matovič, D.Gleveckas, G.Tomkevičius, N.Sasnauskas, A.Arlauskas, R.Radavičius, A.Kučys, S.Pogreban, V.Rimkus, S.Ademolu.

Į „Aukštaitijos“ stadioną susirinkusiems žiūrovams pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Jau antroji „Ekrano“ ataka iš džiaugsmo pakėlė stadione susirinkusius žiūrovus. 3-ą minutę R.Radavičius apsisukdamas nestipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą. Įmušus įvartį žaidimas aikštėje ir toliau vyko aukšta sparta. Atakavo tai viena, tai kita komanda, nors daugiau progų turėjo „Ekrano“ žaidėjai. Sužaidus 31-ą minutę rungtynių rezultatas tapo lygus, kuomet pasinaudojęs panevėžiečių klaida gynyboje įvartį įmušė „Kruojos“ žaidėjas K.Mykolaitis. Visgi „Ekranas“ po pirmojo kėlinio ilsėtis išėjo turėdami minimalią persvarą. Paskutinėje atakoje pakėlus kampinį įvartį galva įmušė saugas A.Kučys. Po pirmojo rezultatu 2:1.

Antrame kėlinyje iniciatyva toliau priklausė ekraniečiams. Puikių progų neišnaudojo V.Rimkus, R.Radavičius, S.Ademolu, kol galiausiai 73-ą minutę po V.Rimkaus perdavimą įvartį stipriu smūgiu pasiuntė „Ekrano“ legionierius S.Pogreban. Rungtynėms artėjant į pabaigą intrigą atkūrė „Kruojos“ žaidėjas P.Slepakovas, kuris gražiu smūgiu iš maždaug 25 metrų sušvelnino rezultatą iki 2:3. Per likusias kelias minutes padėtis aikštėje nepasikeitė ir ekraniečiai šventė svarbią pergalę rezultatu 3:2.

Kitas rungtynes Panevėžio komanda žais spalio 3 dieną, kuomet Kaune susikaus su vietos „Atleto“ vienuolike.