2010-10-01 U19 - Lifosa

2010 Spa 01 18:09

LFF I-ma lyga: Dešimtoji „Lifosos“ pergalė lygoje
2010 spalio 01 d., penktadienis

Šiandien Lietuvos futbolo federacijos I-oje lygoje buvo sužaistas dar vienas 23-iojo turo susitikimas. Trečiadienį turą pradėjo „Nevėžio“ futbolininkai, savo aikštėje įveikę Jonavos „Lietavos“ ekipą. Ant naujosios Nacionalinės futbolo akademijos dangos Kaune šiandien savo jėgas išbandė Lietuvos U-19 rinktinė ir Kėdainių „Lifosos“ futbolininkai. Įtemptą susitikimą rezultatu 2:0 (1:0) laimėjo svečiai. Baigiantis pirmajam rungtynių kėliniui, 43 minutę, svečius į priekį išvedė Gabrielius Zagurskas, o rungtynėms artėjant prie pabaigos, 86 minutę, pergalę įtvirtino gynėjas Valentas Rabikauskas. Taip „Lifosa“ atsirevanšavo už nesėkmę rugpjūčio mėnesio pabaigoje, kuomet Kėdainiuose devyniolikmečiai įveikė juos rezultatu 3:2 ir iškovojo pirmą pergalę lygoje Tai buvo dešimtoji, jubiliejinė, kėdainiečių pergalė šių metų lygoje. Trys taškai „Lifosos“ ekipai taip pat leido turnyrinėje lentelėje aplenkti Jonavos „Lietavos“ futbolininkus ir pakilti į penktą poziciją. Devyniolikmečiai ir toliau išlieka lygos autsaideriais. Likę turo susitikimai bus žaidžiami šeštadienį.

Re: 2010-10-01 U19 - Lifosa

2010 Spa 02 21:17