2010-10-09 Atlantas - Minija

2010 Spa 09 20:00

Atlantas (Klaipėda) - Minija (Kretinga) 3:0 (1:0)
Teisėjas: D.Petraška (Ukmergė), 150 žiūrovų
Įvarčiai: 27 min. M.Stonkus, 60 min. E.Užkuraitis, 80 min. Ž.Kymantas („Atlantas“)
Įspėjimai: 69 min. M.Stonkus, 90+1 min. E.Užkuraitis („Atlantas“); 63 min. A.Kurbandalijevas („Minija“)

Re: 2010-10-09 Atlantas - Minija

2010 Spa 09 20:06

2010 Spa 10 11:03

"Atlantas" liko "Minijai" neįveikiamas
Kretingos „Minijai“ šių metų LFF I lygos pirmenybėse Klaipėdos „Atlantas“ neįveikiamas. Kretingiškiai nusileidę pirmuose dvejuose susitikimuose, turėjo vilčių iškovoti pergalę šios dienos rungtynėse, tačiau sužaidus vienas prasčiausių rungtynių šiame sezono, teko pripažinti akivaizdžią varžovų pergalę rezultatu 3:0.
Iki pirmojo praleisto įvarčio kretingiškiai dar sugebėjo prilygti varžovams ir pagal kamuolio kontroliavimo laiką, ir pagal aktyvumą puolime, tačiau įpusėjus pirmajam kėliniui „Minijos“ žaidėjai po varžovų kampinio nesugebėjo visiškai nutraukti jų atakos, nesėkmingai išmušdami kamuolį iš savos baudos aikštelės, ir leido Mariui Stonkui atlikti tikslų tolimą smūgį. Po praleisto įvarčio „Minijos“ žaidimas visiškai „sustojo“ ir pavieniais veiksmais nebuvo sugebėta varžovams sukurti realios grėsmės. Antrajame kėlinyje „Atlanto“ žaidėjai Evaldas Užkuraitis ir Žilvinas Kymantas pasinaudoję kretingiškių klaidomis, sugebėjo įmušti du įvarčius bei užtvirtinti „Atlanto“ pergalę rezultatu 3:0, leidusią klaipėdiečiams įsitvirtinti septintoje vietoje.

119. Atlantas (Klaipėda) - Minija (Kretinga) 3:0 (1:0)
„Minijos“ sudėtis: Dainius Staponas, Andrius Piekus, Audrius Tolis, Mindaugas Šoblinskas (69 min. Arūnas Dievinas), Mantas Mažionis (66 min. Stasys Brazauskas), Artūras Kurbangalijevas, Andrius Paulauskas, Germanas Vaniuchinas, Stasys Vyšniauskas (46 min. Ramūnas Litvinas), Marsel Balasanov, Karolis Norvilas (66 min. Ramūnas Grikšas).