2010-10-13 U19 - Vidzgiris

2010 Spa 13 20:51

LFF I-ma lyga: „Vidzgiris“ įveikė Lietuvos U-19 rinktinę
2010 spalio 13 d., trečiadienis

Šiandien Lietuvos futbolo federacijos I-oje lygoje buvo sužaistas vienintelis susitikimas Marijampolėje, kur Lietuvos U-19 rinktinė 1:2 (1:1) nusileido Alytaus „Vidzgirio“ futbolininkams ir toliau lieka turnyrinės lentelės dugne. Tuo tarpu iškovojusi jau keturioliktą pergalę „Vidzgirio“ komanda įsitvirtino antroje turnyrinės lentelės vietoje. Šeimininkų teisėmis Marijampolės stadione rungtyniavę devyniolikmečiai pirmieji praleido įvartį, kuomet 34 minutę tiksliai smūgiavo „Vidzgirio“ ekipos veteranas Eimantas Poderis. Vos prasidėjus antram susitikimo kėliniui Lietuvos U-19 rinktinei rezultatą pavyko išlyginti. 47 minutę pasižymėjo E.Girdvainis. Visgi iki rungtynių pabaigos jaunių rinktinei atsilaikyti nepavyko ir 83 minutę Vilius Zabarauskas pelnė pergalingą įvartį. Likę 25-ojo turo susitikimai bus žaidžiami savaitgalį.
Rungtynių statistika:
U-19 rinktinė - Vidzgiris (Alytus) 1:2 (0:1)
Teisėjas: R.Cviklinskis (Vilnius), 50 žiūrovų
Įvarčiai: 47 min. E.Girdvainis (U-19); 34 min. E.Poderis, 83 min. V.Zabarauskas („Vidzgiris")
Įspėjimai: 8 min. M.Dapkus, 66 min. E.Girdvainis, 72 min. L.Stonkus (U-19)

rymka
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2010 Bir 20 20:59
Palaikoma komanda: Tauras

Re: 2010-10-13 U19 - Vidzgiris

2010 Spa 15 14:53

Daugiau negu keista. Palaikau dabartinės LFF iniciatyvas. Tačiau tokia U19 sudėtis turbūt prasilenkia su logika , o bei ir visom FIFA normom.
paaiškinkit man durnam.
normalioj futbolo šaly, jei tarkim A lygos klubo žaidėjas sumąsto sužaisti vieną mačą 1 lygoj už kitą komandą, tuojau viskas baigtusi sankcijomis bei taškų atėmimu klubams.
Gal aš praleidau kažką ir U19 1 lygoj žaidžia be konkurencijos ir jos iškovoti taškai nelabai skaitosi. o kas būtų buvę jei Alytus būtų praradęs taškų???
Laukiu paaiškinimo :)

futbolinis
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 15:01
Palaikoma komanda: Lietuvos rinktinė

2010 Spa 18 14:53

U19 tikrai I lygoje žaidžia be konkurencijos. T.y. nepretenduoja nei į pakilimą A lygon, nei į iškritimą, tačiau (mano supratimu) taškai skaičiuojasi. Taigi, šiokia tokia neteisybė čia gaunasi, nes didžiają dalį sezono viena koja žaidžia NFA auklėtiniai, o porą kartų per metus komandą treniruoti ateina D. Kančelskis ir vietoje NFA „Aičių“ (kaip jie vadinosi prieš sezoną) pradeda žaisti U19 rinktinė. Gaunasi kad toms komandoms, kurioms kliuva žaisti su stovyklon susirinkiusia rinktine sąlygos kiek pablogintos - taip buvo Kauno FBk ir „Minijai“ birželio mėnesį, taip pat spalio mėnesį „Nevėžiui“ ir „Vidzgiriui“. Kadangi visose rungtynėse U19 pralošė, tai nieko baisaus, bet jei Nevėžis ar Vidzgiris būtų pralošę, tai būtų galima kurti sąmokslo teorijas kaip LFF bando Alyčiui padėti kovoti dėl sidabro medalių ;)