2010-10-23 Lietava - Minija

2010 Spa 24 19:22

"Lietava" antrąkart "nudegė" nuo "Minijos" (FOTO)
LIETAVA - MINIJA 1:2 (1:0)
Šeštadienį Jonavoje „Minija“ žaidė paskutines išvykos rungtynės su „Lietavos“ komanda. Ilgą laiką pergalės džiaugsmo nejutę kretingiškiai ir šiose rungtynėse, kaip ir antrajame rate, su jonaviečiais sugebėjo atsitiesti ir paskutinėmis rungtynių minutėmis iškovoti pergalę 2:1.
Aikštės šeimininkai pirmavo po 21-ąją minutę Arsenij Buinickij pelnyto įvarčio, tačiau 75-ąją rungtynių minutę, po kampinio kamuolys nusileido šalia Arturo Kurbangalijevo, kuris pasitaisęs kamuolį, pasiuntę jį į „Lietavos“ vartus. Dar daugiau džiaugsmo kretingiškiams buvo 88-ąją minutę, kai po aukšto perdavimo iš dešiniojo aikštės krašto pergalę „Minijos“ komandai išplėšė Karolis Norvilas, kuris aplenkęs varžovų vartininką, galva nukreipė kamuolį į tuščius vartus (2:1) ir antrąkart išeilės „nužudė“ „Lietavos“ komandą. Priminsime, kad antrajame rate, taip pat Karolis Norvilas paskutinėmis minutėmis Kretingoje išplėšė pergalę rezultatu 4:3.
Iškovoję šią pergalę, kretingiškiai nutraukė ilgą savo nesėkmių seriją bei išsaugojo viltis pakovoti dėl aštuntosios vietos.

Rungtynių statistika:
128. Lietava (Jonava) - Minija (Kretinga) 1:2 (1:0)
Teisėjas: V.Kazlauskas (Kaunas), 80 žiūrovų
„Minijos“ sudėtis: Dainius Staponas, Andrius Piekus, Arūnas Dievinas, Mantas Mažionis, Mindaugas Šoblinskas, Artūras Kurbangalijevas, Ramūnas Litvinas, Gediminas Žilys (66 min. Stasys Brazauskas), Stasys Vyšniauskas (61 min. Karolis Norvilas), Marsel Balasanov (72 min. Ramūnas Grikšas), Andrius Paulauskas.
Įvarčiai: 21 min. A.Buinickij („Lietava"); 75 min. Artūras Kurbangalijevas, 88 min. K.Norvilas („Minija")
Įspėjimai: 28 min. A.Buinickij, 50 min. R.Šulinskas, 54 min. P.Vizbaras, 67 min. E.Auglys („Lietava"); 28 min. A.Dievinas, 32 min. M.Šoblinskas, 79 min. E.Mažonis („Minija")