2010-10-24 Atlantas - Vidzgiris

2010 Spa 24 17:20

LFF I-ma lyga: „Vidzgiris“ netikėtai suklupo Klaipėdoje
2010 spalio 24 d., sekmadienis

Netikėtą nesėkmę Klaipėdoje 26-ojo turo rungtynėse patyrė Alytaus „Vidzgirio“ ekipa kovojanti dėl antrosios pozicijos Lietuvos futbolo federacijos I-oje lygoje. „Vidzgiris“ 0:2 (0:1) nusileido vietos „Atlanto“ komandai. Pirmajame rungtynių kėlinyje, 19 minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė Marius Stonkus, o persvarą 80 minutę užtvirtino Ernestas Razonas. Netikėta nesėkmė „Vidzgirio“ ekipai sukomplikavo padėtį kovojant dėl antrosios vietos. Šiuo metu jie turi vieno taško pranašumą prieš trečioje vietoje esančius „Alyčio“ futbolininkus, tačiau ir yra sužaidę vienu susitikimu daugiau. „Atlantas“ po šios dienos pergalės turnyrinėje lentelėje išliko septintoje vietoje.

Re: 2010-10-24 Atkantas - Vidzgiris

2010 Spa 24 19:50

Klaipėdos "Atlanto" futbolininkai Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse iškovojo aštuntąją pergalę - namuose rezultatu 2:0 (1:0) įveikė Alytaus "Vidzgirį".

Pirmąjį įvartį klaipėdiečiai įmušė 17 minutę - svečių vartus nuginklavo atlantietis Marius Stonkus.

80 min. Klaipėdos ekipos pergalę užtvirtino Ernestas Razonas - 2:0.

Iki LFF I lygos čempionato pabaigos "Atlantui" liko vos vienerios rungtynės - spalio 30 dieną išvykoje klaipėdiečiai susitiks su čempionato autsaideriais - Lietuvos U-19 rinktine.

"Atlantas" po 26 čempionato rungtynių savo sąskaitoje turi 30 taškų (8 pergalės, 6 lygiosios ir 12 pralaimėjimų) ir turnyrinėje 10 ekipų lentelėje įsitvirtino septintoje pozicijoje.

Kad ir kaip susiklostytų paskutinės čempionato rungtynės, klaipėdiečiai aukščiau septintosios vietos jau nebepakils. Taip pat mūsiškiai nebeturi šansų ir nukristi žemiau.

"Apmaudu, kad tik sezono pabaigoje pradėjome skinti pergales. Vyrai žaidė drausmingai, išpildė visus mano sumanymus, - džiaugėsi "Atlanto" ekipos treneris Romualdas Norkus. - Likau labai patenkintas vartininko Osvaldo Kniūkštos žaidimu - jis keliskart išgelbėjo komandą", - pabrėžė strategas.