2010/11 m. LFF Taurė

2010 Geg 06 06:55

„Rezervai“ (Vilnius) 0:2 „Kruša Basica“ (Vilnius) po pratęsimo (pagr. laikas 0:0)
05.05 18.30 Bukiškių st. Vilnius

Re: 2010/11 m. LFF Taurė

2010 Geg 09 14:14

„Gariūnai“ (Vilnius) 3:0 (3:0 )„Centras“ (Alytus)

2010 Geg 11 23:16

LFF Taurė: Futbolo trileryje "91 United" po baudinių serijos šventė pergalę prieš "Sanžilę"
Šiandien Kaune buvo sužaistos 2010/11 metų LFF taurės I etapo rungtynės, kuriose susitiko dvi stipriausios praeitų metų Kauno ir Panevėžio apskričių komandos - Kauno "91 United" ir Pasvalio "Sanžilė". 120 minučių trukusį futbolo trilerį, po baudinių serijos, laimėjo "91 United" futbolininkai. Normalus rungtynių laikas pasibaigė - 0:0, o pratęsime žiūrovai taip pat neišvydo nei vieno įvarčio. 11 metrų baudinių serijoje kauniečiai tiksliai smūgiavo šešis sykius, tuo tarpu jų varžovai penkis. Kauno komanda pateko į antrąjį LFF taurės etapą, kur po burtų traukimo paaiškės kiti jų priešininkai.

2010 Geg 14 18:30

LFF Taurė. Pirmasis barjeras įveiktas. Šiaulių "Saulininkas" - FCB 0:1 (0:1)

2010 05 14

Saulius Jankauskas

FC "Baltai":
E.Žagaras, S.Jankauskas, E.Kruglovas, M.Pukevičius, Ž.Belevičius, R.Jankauskas, P.Leščius, A.Pukevičius, D.Šimonis, E.Šadurskas, A.Klinkevičius.

Kaišiadorių FC "Baltai" Pirmoji ekipa trečius metus iš eilės dalyvauja LFF Taurės varžybose. Po dviejų nesėkmingų bandymų įveikti bent pirmąjį etapą šiemet šį žingsnį žengt pagaliau pavyko. Šiaulių dirbtinės dangos aikštėje kaišiadoriškiai susitiko su Šiaulių apskrities pirmenybių vidutinioke - "Saulininkas" ekipa.

Puikios kokybės aikštėje rungtynių pradžioje akivaizdžiai dominavo svečiai iš Kaišiadorių. Žaidėme kombinacinį futbolą ilgai kontroliuodami kamuolį. Nors įtampa prie varžovų vartų kildavo retai, tačiau buvo juntamas kaišiadoriškių žaidybinis ir fizinis pranašumas. Kėlinio viduryje vienas prieš vieną su varžovų vartininku iššoko A.Klinkevičius, tačiau sudelsė smūgiuoti. Kilus staigiam lietui akimirkai pasikeitė ir vaizdas aikštėje. Šiaulių futbolininkai pasinaudojo sumaištimi kaišiadoriškių baudos aikštelėje ir turėjo turbūt vienintelę šimtaprocentę progą įvarčiui pelnyti tą vakarą. Laimei, E.Žagaras sužaidė puikiai ir neutralizavo pavojų. Netrukus E.Šadursko smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų virsptą, kairėje mūsų atakos pusėje buvo pavojingas D.Šimonis, po keliamų kampinių daug vargo varžovai turėjo stabdyti S.Jankauską. Maždaug 35 min. D.Šimonio tolimas ir preciziškai taiklus smūgis atnešė lauktą rezultatą - 1:0.

Po pertraukos vaizdas aikštėje kiek pasikeitė. Šiauliečiai pradėjo ilgiau kontroliuoti kamuolį už kaišiadoriškius, tačiau didesnės įtampos mūsų vartams jiems sukelti nepavykdavo, tuo tarpu kaišiadoriškių atakos virto kur kas pavojingesnės nei pirmoje susitikimo pusėje. Kontraatakuodami sukūrėmė išties daug pavojingų progų, deja, realizacijos problemos kol kas išspręsti niekaip nepavyksta. Puikiai vartus gynė varžovų vartininkas.

Iškovota pelnyta ir labai maloni pergalė minimaliu rezultatu 1:0. Dabar laukiame kito etapo burtų ir būsimo varžovo.

Nuoširdžiai dėkojame "Saulininkas" ekipos vadovams ir žaidėjams už tikrai šiltą priėmimą ne tik rungtynių metu, bet ir įvykusiame taip vadinamame "after party" pasibuvime viešbučio apartamentuose.

Trenerio S.Jankausko komentaras:
"Rungtyniavome puikioje aikštėje prieš varžovą, kuris linkęs ilgai kontroliuoti kamuolį. Tokiu būdu mes taipogi galėjome pademonstruoti kombinacinio futbolo sugebėjimus. Gana užtikrintai sužaidėme visose pozicijose, tačiau pritrūko meistriškumo lemiamose atakos fazėse. Turbūt todėl pelnėme tik vieną įvartį. Solidžiai vartus saugojo E.Žagaras, kuris ne tik kad nedarė klaidų, bet ir kartą ekipą išgelbėjo labai svarbiu momentu. Kol kas gynėjų linija nežaidžia taip, kaip norėtųsi. Darome grubių pozicinių klaidų. Galbūt todėl, kad lyginant su pernai metais 50-75% pakitusi jos sudėtis ir reikia laiko susistyguoti. Dėkoju vyrams už kovingumą ir akiai patrauklų futbolą. Dėkojame "Saulininkas" vadovams už malonų priėmimą."

2010 Geg 14 20:47

„Žeimena“ (Pabradė ) - „Legionas“ (Lavoriškės) 1:2 (1:2)

2010 Geg 18 12:34

Vilniaus „Advoco“ – SC „Akmenė“ 2:6 (0:1)
Šiaulių „Grifas“ – Klaipėdos „Jambo“ 1:2 (0:1)
Šiaulių „Kupsc“ – Vilniaus „Tera–Troleibusas“ 4:1 (2:0)

2010 Geg 18 15:35

nu jo visos dvi toli grazu nestipriausios komandos :)

2010 Geg 18 21:55

„Švyturys“ (Marijampolė)3:1 (0:0) „Dainava“ (Veisiejai)
„Viltis“ (Vilnius) 5:0 (0:0) „Rytas“ (Vilnius)
„Arpas“ (Vilnius) 1:2 (0:2) „Prelegentai“ (Vilnius)

Greenas

2010 Geg 19 08:21

Vo, dar dvi iškrito :lol:

2010 Geg 19 09:03

nu tai jeigu dvi vilniaus komandos tarpusavyje zaidzia tai aisku kad kazkuri iskris, tai kame cia mintis? as ta prasme kad dvi nuo kitu miestu gavo...

nu jo same shit , butu keista jeigu butu neiskrite taip draugiskai visos keturios i kita etapa eitu :)

2010 Geg 23 18:07

„Venta“ (Kuršėnai) 3:1 (1:1) „Trakai“ (Trakai)
„Snoras“ (Vilnius) 2:1 (1:1) „Troja“ (Vilnius)
„Trivartis“ (Vilnius) 0:6 (0:3)FM „Granitas“ (Vilnius)
„Narjanta“ (Kupiškis)2:1 (1:0) „Fazė“ (Vilnius)
SK „Kairiai - Knituva“ (Šiauliai) 2:3, pagr. l. 2:2 (0:1) „Polonija“ (Vilnius)
„Spartakas“ (Ukmergė) 1:1, pagr. l. 1:1 (1:1), 11 m. baudiniai 4:5 „Fanai“ (Šiauliai)
„ TEC“ (Vilnius) baudiniai 2:4, po pratęsimo 0:0 (0:0) „LiCS“ (Vilnius)