Marijampolės „Sūduva“
Atėjo:
Ričardas Beniušis (Raananos „Hapoel“, Izraelis)
Vladimir Gogberašvili (Vilniaus „Vėtra“)
Povilas Valinčius (Vilniaus „Vėtra“)
Išėjo:
Giedrius Slavickas (Pakruojo „Kruoja“)
Tadas Kijanskas (Balstogės „Jagiellonia“)
Esaú García Álvarez
Pakruojo „Kruoja“
Atėjo:
Giedrius Slavickas (Marijampolės „Sūduva“)
Povilas Krasnovskis (Vilniaus „Vėtra“)
Tadas Eliošius (Vilniaus „Vėtra“)
Artūras Žulpa (Vilniaus „Vėtra“)
Bertrand Ngapounou (Vilniaus „Vėtra“)
Išėjo:
Aleksandras Romašovas
Ruslan Kliukoitis (Alytaus „Vidzgiris“)
Vilius Zabarauskas (Alytaus „Vidzgiris“)
Laurynas Rimavičius
Mažeikių „Mažeikiai“
Atėjo:
Gintas Podelis (Kauno FBK „Kaunas“)
Paulius Vaikasas (Kauno FBK „Kaunas“)
Nerijus Kumža (Klaipėdos „Klaipėda“)
Diogo Porcino Braga (Brazilija)
Luiz Carlos Silva dos Santos Junior (Brazilija)
Martynas Matuzas (Tauragės „Tauras“)
Donatas Remeza (Gargždų „Banga“)
Ričardas Grigaliūnas (vyr. tr., Alytaus „Alytis“)
Išėjo
Andrėj Oriol
Marius Birškys
Linas Petkevičius
Mindaugas Grigutis
Paulius Kaktavičius
Antanas Tautvydas (Kretingos „Minija“)
Gargždų „Banga“
Atėjo:
Valerij Mižigurskij (Šymkento „Ordabasy“, Kazachstanas)
Andrius Jokšas (Bobruisko „Belšina, Baltarusija)
Giedrius Ratkus (Klaipėdos „Klaipėda“)
Marijan Choruži
Gajus Kulbis (Vilniaus „Vėtra“)
Anatolie Ostap (Gabalos „Qäbälä Futbol Klubu“, Azerbaidžanas)
Išėjo:
Gvidas Juška (Baku „AZAL Peşəkar Futbol Klubu“, Azerbaidžanas)
Donatas Remeza (Mažeikių „Mažeikiai“)
Aurimas Šlušnys (dirbs „Bangos“ klubo vaikų treneriu)
Denis Gordej
Tauragės „Tauras“
Atėjo:
Orestas Buitkus (AC „Isola Liri“, Italija)
Andrius Gedgaudas (Gargždų „Banga“)
Artiom Kuznecov (Liepojos „Metalurgs“)
Igor Dayneko (Mogiliovo „Dnepr“, Baltarusija)
Tomas Ražanauskas (Vilniaus „Vėtra“)
Tadas Gražiūnas (Vilniaus „Žalgiris“)
Oleksandr Borisenko (Zaporožės „Metalurg“, Ukraina)
Mindaugas Grigalevičius (Jerevano „Mika“, Armėnija)
Vitālijs Rečickis (Limasolio „Aris“, Kipras)
Išėjo:
Oleg Semionov
Marius Kižys
Martynas Matuzas (Mažeikių „Mažeikiai“)
Janis Vaitkus
Jose Lopes Vide
Panevėžio „Ekranas“
Atėjo:
Yamoudou Camara (Prancūzija)
Aleksandr Kablaš (Ovidiopolio „Dnister“, Ukraina)
Egidijus Majus (FK „Tobyl Ķostanaj“, Kazachija)
Išėjo:
Povilas Šarūnas (Klaipėdos FC „Klaipėda“)
Paulius Janušauskas (Šiaulių „Šiauliai“)
Vytautas Černiauskas (S.C. Sporting Club S.A. „Vaslui“, Rumunija)
Šiaulių „Šiauliai“
Atėjo:
Šarūnas Jurevičius (Kipro APOP „Kinýras“)
Paulius Janušauskas (Panevėžio „Ekranas“)
Saša Količ (Imotski „Imotski”, Kroatija)
Sergėj Kosov
Rytis Tavoras
Georgas Freidgeimas (Vilniaus „Vėtra“)
Robertas Freidgeimas (Vilniaus „Vėtra“)
Robertas Vėževičius (Vilniaus „Vėtra“)
Valdemar Borovskij (Vilniaus „Vėtra“)
Jevgenij Moroz (Vilniaus „Vėtra“)
Taciano Jean Tratch (Brazilija)
Išėjo:
Pavels Naglis
Deivis Kančelskis
Vilniaus „Vėtra“
Išėjo:
Artūras Rimkevičius (Tripolio AGS „Astéras Trípolīs“, Graikija)
Vladimir Gogberašvili (Marijampolės „Sūduva“)
Povilas Valinčius (Marijampolės „Sūduva“)
Andrėj Liach (Sočio „Žemčiužina-Soči“, Rusija)
Darius Tamašauskas (Klaipėdos FC „Klaipėda“)
Povilas Krasnovskis (Pakruojo „Kruoja“)
Tadas Eliošius (Pakruojo „Kruoja“)
Artūras Žulpa (Pakruojo „Kruoja“)
Bertrandas Ngapounou (Pakruojo „Kruoja“)
Georgas Freidgeimas (Šiaulių „Šiauliai“)
Robertas Freidgeimas (Šiaulių „Šiauliai“)
Robertas Vėževičius (Šiaulių „Šiauliai“)
Valdemar Borovskij (Šiaulių „Šiauliai“)
Jevgenij Moroz (Šiaulių „Šiauliai“)
Algis Jankauskas (Vilniaus „Žalgiris“)
Arvydas Veikutis (Silamiajės „Kalev“, Estija)
Andrėj Usačiov (Suvalkų „Wigry“, Lenkija)
Mantas Galdikas (Narvos „Trans“, Estija)
Klaipėdos „Klaipėda“
Atėjo:
Povilas Šarūnas (Panevėžio „Ekranas“)
Orestas Abramavičius (Klaipėdos FM)
Rimantas Skersys (vyr. treneris)
Darius Tamašauskas (Vilniaus „Vėtra“)
Ernestas Biskys (Marijampolės „Sūduva“)
Orestas Abramavičius (Plikių „Sakuona-Klarksonas“)
Giedrius Kožikis
Išėjo:
Nerijus Kumža (Mažeikių „Mažeikiai“)
Donatas Surblys (Klaipėdos „Atlantas“)
Vitalij Vyšniakov (Kaliningrado „Baltika“, Rusija)
Dmitrij Stockij (Kaliningrado „Baltika“, Rusija)
Vitalijus Savickas
Giedrius Ratkus (Gargždų „Banga“)
Gabrielius Zagurskas (Kėdainių „Lifosa“)
Vilniaus „Žalgiris“
Išėjo:
Ernestas Šetkus (Nikosijos „Olympiakos“, Kipras)
Daniel Gunevič (Suvalkų „Wigry“, Lenkija)
Valdas Saulėnas (Vilniaus REO LT)
Atėjo:
Nerijus Astrauskas („Veria“, Graikija)
Roman Nagumanov („Jūrmala“, Latvija)
Algis Jankauskas (Vilniaus „Vėtra“)
Saulius Klevinskas (Jerevano „Mika“, Armėnija)
Kauno "Atletas"
Išėjo:
Eimantas Morozas (Szolnoki „MÁV“ FC, Vengrija)
Atėjo:
Marius Prieskenis (Kauno FM „Aisčiai“)
Tadas Maziliauskas (Kauno „Tauras“)
Kauno FBK
Atėjo:
Evaldas Razulis (Minsko „Partizan“, Baltarusija)
Edvinas Petkus (Edinburgo „Hearts“, Škotija)
Nikolaj Misiuk (Gardino „Neman“, Baltarusija)
Išėjo:
Vytautas Andriuškevičius (Gdansko „Lechia“, Lenkija)
Paulius Vaikasas (Mažeikių „Mažeikiai“)
Gintas Podelis (Mažeikių „Mažeikiai“)
Haroldas Serbenta
Rokas Každailis
Klaipėdos „Atlantas“
Atėjo:
Donatas Surblys (Klaipėdos „Klaipėda“)
Nerijus Kosmakovas (Kretingos „Minija“)
Alytaus „Vidzgiris“
Atėjo:
Dainius Saulėnas (Narvos „Trans“, Estija)
Vilius Zabarauskas (Pakruojo „Kruoja“)
Ruslan Kliukoitis (Pakruojo „Kruoja“)
Kėdainių „Lifosa“
Atėjo:
Aurinas Ivaškevičius (Kėdainių “Nevėžis”)
Gabrielius Zagurskas (Klaipėdos “Klaipėda”)
Martynas Juknevičius (Kėdainių „Lifosa“ II)
Kėdainių “Nevėžis”
Išėjo:
Aurinas Ivaškevičius (Kėdainių „Lifosa“)
Kretingos Minija
Atėjo:
Justas Prakapas (Kuršėnai)
Edgaras Dobrovalskis (Palanga)
Antanas Tautvydas (Mažeikių „Mažeikiai“)
Išėjo:
Nerijus Kosmakovas (Klaipėdos „Atlantas“)
Alytaus Alytis
Išėjo:
Ričardas Grigaliūnas (vyr. tr., Mažeikių „Mažeikiai“)