...

Re: 2011/2012 m. LFF taurė

2012 Geg 22 12:16

choreografijos ruošėjams
kary, tu pas Smoryginą balete šokai? ar pasitenkinote kokiais prastesnės reputacijos choreografais? :roll:

bananero
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 15:36
Palaikoma komanda: Žalgiris Vilnius
Miestas: Vilnius

Re: 2011/2012 m. LFF taurė

2012 Geg 22 12:54

Tamstai metas pasidomėti, ką palaikymo kontekste reiškia choreografija :)
Paveikslėlis

...

Re: 2011/2012 m. LFF taurė

2012 Geg 22 13:02

Tamstai metas pasidomėti, ką palaikymo kontekste reiškia choreografija :)
Ką bendro su futbolu turi choreografija? :lol:
Hm, kai aš žiūrėdamas fulę nusivelku žalius marškinėlius, tai jau choreografija ar striptizas? :roll:

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2011/2012 m. LFF taurė

2012 Geg 22 13:15

Tamstai metas pasidomėti, ką palaikymo kontekste reiškia choreografija :)
Ką bendro su futbolu turi choreografija? :lol:
Hm, kai aš žiūrėdamas fulę nusivelku žalius marškinėlius, tai jau choreografija ar striptizas? :roll:
kam rašinėt apie ką nesupranti...visam pasaulyje vadinama choreo čia matai kažkam nesuprantama, sunku pagooglint prieš komentuojant...

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2011/2012 m. LFF taurė

2012 Geg 22 13:17

tai prie ko čia "beware" ir "danger" ir dar užbrauktas veidas debilizmas ir tiek, nu whatever bent jau pačiam ištrint dashuto...
Oi, tu šiandien tikrai rimta ciocė. o man Grga sekmadienį įvarė baimės... o tu nekaltai klaisi prie ko???
Tfuj, dar kai Kuklį prie pendelio pamačiau, tai suabejojau... prisiminiau fricus ir Chelsea. :twisted:
tokia nuotrauka tikrų galbūt jei grga kojas kam laužytu, o čia totali nesąmonė, niekuo nesusijusi su pendeliais...

...

Re: 2011/2012 m. LFF taurė

2012 Geg 22 13:26

kam rašinėt apie ką nesupranti...visam pasaulyje vadinama choreo čia matai kažkam nesuprantama, sunku pagooglint prieš komentuojant...
Tfuj, tegul bobos gūglina, o man šokia-pokiai neįdomūs :!: Choreo... man čia keismažodis ir tiek... P4 gal kitais metais varys į projektą šok ir lieknėk, kad taip domisi choreo???
tai prie ko čia "beware" ir "danger" ir dar užbrauktas veidas debilizmas ir tiek, nu whatever bent jau pačiam ištrint dashuto..
tokia nuotrauka tikrų galbūt jei grga kojas kam laužytu, o čia totali nesąmonė, niekuo nesusijusi su pendeliais...
Aha, gerai, cioce, savo nuomonę pasakei, supratau tavo išdėstytą mintį. :D
O kai turėsiu įkalčius, kur Grga laužo kojas ar parkuojasi neleistinoje (neįgaliųjų) vietoje, tai įmesiu foto ir užrašą atitinkamą, nes škotiškai ne visi supranta...

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2011/2012 m. LFF taurė

2012 Geg 22 13:28

tai kad pats tu kaip boba, tauški vėjus ir tiek...

...

Re: 2011/2012 m. LFF taurė

2012 Geg 22 13:40

tai kad pats tu kaip boba, tauški vėjus ir tiek...
nepyk, blin, juk tu kays... šioks toks. :D aš tik nekaltą foto įmečiau, o tu kudakuoti pradėjai. :lol:
Tu atvėsk, ar prieš XIV (14) turą kinkos dreba, kad čempionai norės kraujo? :roll:

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2011/2012 m. LFF taurė

2012 Geg 22 13:46

:lol:
tai kad pats tu kaip boba, tauški vėjus ir tiek...
nepyk, blin, juk tu kays... šioks toks. :D aš tik nekaltą foto įmečiau, o tu kudakuoti pradėjai. :lol:
Tu atvėsk, ar prieš XIV (14) turą kinkos dreba, kad čempionai norės kraujo? :roll:
:lol: :roll:

...

Re: 2011/2012 m. LFF taurė

2012 Geg 22 13:50

:lol:
tai kad pats tu kaip boba, tauški vėjus ir tiek...
nepyk, blin, juk tu kays... šioks toks. :D aš tik nekaltą foto įmečiau, o tu kudakuoti pradėjai. :lol:
Tu atvėsk, ar prieš XIV (14) turą kinkos dreba, kad čempionai norės kraujo? :roll:
:lol: :roll:

Aš tai galvoju taip- ŽALGIRIS jau Federacijos čempionais tapo, tai juk 56 konkurentus perspjovė, o a lygoje tik 9 komandas reikia sustatyti į vietas reikia.
Juokų darbas. :lol: :roll: Ko čia mums vaidytis, jeigu abu pažaliavę esame. :mrgreen:

...

Re: 2011/2012 m. LFF taurė

2012 Geg 22 14:39

LFF taurės skandalai: Bejėgiai apsaugos darbuotojai ir A.Kučio ženklas "Žalgirio" fanams

Vilniaus "Žalgiris" sekmadienį Marijampolėje pirmą kartą nuo 2003 metų iškovojo LFF taurę. Be įvarčių pasibaigusiame mače Damiro Petravičiaus auklėtiniai po 11 metrų baudinių serijos palaužė titulą ginantį Panevėžio "Ekraną" bei džiaugėsi pirmuoju sezono trofėjumi.

Pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčių, tad vienuolikėms teko aiškintis laimėtoją baudinių loterijoje, kuri įsiminė ne tik netaikliais smūgiais.

Televizijos kameros užfiksavo kelis skandalingus epizodus - bejėgiškus apsaugos darbuotojų žvilgsnius į aikštę besiveržiančius "Žalgirio" fanus ir vieno "Ekrano" lyderių A.Kučio pirštų kombinaciją sostinės ekipos gerbėjams, kuria jis išreiškė savo nusivylimą po nesėkmingo bandymo realizuoti 11 m. baudinį.


___________________________________________________________
http://www.eurofootball.lt/nw_index.php ... s&id=27185

...

Re: 2011/2012 m. LFF taurė

2012 Geg 23 13:27

Sekmadienį sirgalių dvikovą laimėjo „Žalgiris“

Sporto žurnalistas, futbolo.tv komentatorius Paulius Jakelis laidoje “FKE ritmu” sakė, jog taurės finale žalgiriečių sirgaliai buvo garsesni
Paveikslėlis
Vis dar nerimstant aistroms po LFF taurės finalo apie jį, komandas bei buvusią atmosferą stadione rungtynių metu radijo stoties “Pulsas” eteryje, laidoje “FKE ritmu” mintimis pasidalino sporto žurnalistas, futbolo.tv komentatorius Paulius Jakelis.

Kaip galėtum apibūdinti atmosferą stadione, tvyrojusią finalo metu?
Na, buvau nustebintas „Žalgirio“ fanų, kurių buvo labai daug. Jie puikiai palaikė savo ekipą, kitą vertus, juos aš geriau ir girdėjau, nes jie buvo apsistoję priešingoje tribūnoje. „Ekrano“ fanai buvo toje pačioje pusėje kaip aš, todėl jų keliamas triukšmas sklido į kitą pusę. Teko prieiti prie jų arčiau ir įsitikinau, jog ir jų palaikymas buvo pakankamai garsus, taip pat ir vizualiniai efektai buvo įspūdingi. Gal sekmadienį sirgalių dvikovą laimėjo „Žalgiris“. Bet kokiu atveju, atmosfera buvo fantastiška, galėtų prilygti Lenkijai. Tą Lietuvoje pakankamai retai pajausi.

Kas, tavo manymu, buvo arčiau pergalės tiek per pagrindinį rungtynių laiką, tiek per pratęsimą?
Finalas buvo toks, kokio ir buvo galima tikėtis, jie dažnai nebūna labai gražūs. Komandos nerizikavo pulti, nenorėjo varžovams suteikti daug erdvių kontratakoms. Pagal žaidimą galbūt geriau atrodė „Ekranas“, tačiau rungtynės iš esmės buvo apylygės. Tokių dalykų, kurie galėtų nustebinti abiejų komandų žaidime nebuvo. Andrius Skerla tikrai labai gerai pakeitė Algį Jankauską ir buvo geriausias savo ekipoje kartu su Armantu Vitkausku. Kalbant apie Ramūną Radavičių, jis iš esmės neblogai žaidžia aikštės viduryje, tačiau Mantas Savėnas ten yra tikras „bosas“.
__________________________________________________________________________
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... 80%9C.html

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11744
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2011/2012 m. LFF taurė

2012 Lie 19 10:38

LFF taurė perduota Vilniaus miesto savivaldybei
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... dybei.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Vilniaus miesto futbolo draugija „Žalgiris“, dėkodama už paramą Vilniaus miesto merui ir savivaldybei, trečiadienį įteikė gegugžės 20 dieną Marijampolėje iškovotą LFF taurę. „Neabejoju, kad ši taurė suras garbingą vietą savivaldybės 1-ajame aukšte ir ja grožėtis galės apsilankę mūsų įstaigoje vilniečiai.“, - sakė Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas. VMFD „Žalgiris“ pakvietė sostinės tarybos narius į pirmąsias šiame sezone savo tarptautines Europos lygos rungtynes, vyksiančias ketvirtadienį, 20. 30 val., LFF stadione. Žalgiriečiai susitiks su Miodlingo (Austrija) „Admira Wacker“ ekipa. „Komandai linkiu pergalių ir sėkmės kovojant dėl patekimo į kitą etapą“, – Europos lygos rungtynių išvakarėse linkėjo A. Zuokas.

Vilniaus miesto savivaldybė 2010 metais tapo VšĮ Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ dalininke. Šiais metais Vilniaus miesto savivaldybės taryba priėmė sprendimą nuo 2013 metų VMFD „Žalgiris“ komandą remti trejus metus, 3 milijonais litų kasmet.

geriantis
Pranešimai: 1450
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: 2011/2012 m. LFF taurė

2012 Spa 08 12:48

Šiandien praeidamas savivaldybėje mačiau taurę, ji eksponuojama pirmame aukšte, visi norintys gali pažiūrėti

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2011/2012 m. LFF taurė

2012 Spa 08 14:12

Šiandien praeidamas savivaldybėje mačiau taurę, ji eksponuojama pirmame aukšte, visi norintys gali pažiūrėti
na, ir koks jausmas apima pamačius tą blizgantį metalo gabalą ?

Grįžti į