Marijampolės „Sūduva“
Atėjo:
Virginijus Liubšys (vyr. treneris)
Tomas Ražanauskas (Tauragės „Tauras“)
Valdemar Borovskij (Šiaulių „Šiauliai“)
Mantas Samusiovas (Mariupolio „Iljičevec“, Ukraina)
Tadas Eliošius (Pakruojo „Kruoja“)
Nikolaj Mašitšev (Talino „Flora“, Estija)
Ma Xiaolei (Shenzhen „Ruby“ F.C., Kinija)
Išėjo:
Sandro Grande
Giedrius Klevinskas (Kėdainių „Nevėžis“)
Eimantas Valaitis (Mažeikių „Mažeikiai“)
Liu Chao (Shenzhen „Ruby“ F.C., Kinija)
Šiaulių „Šiauliai“
Išėjo:
Mantas Kuklys (KV „Turnhout“, Belgija)
Valdas Ivanauskas (vyr. treneris)
Valdemar Borovskij (Marijampolės „Sūduva“)
Georgas Freidgeimas (Vilniaus „Žalgiris“)
Vaidas Šilėnas (Vilniaus „Žalgiris“)
Marius Rapalis (Vilniaus „Žalgiris“)
Sergėj Kosov
Paulius Drublionis (Pakruojo „Kruoja“)
Saimonas Burkšaitis (Mažeikių „Mažeikiai“)
Vaidas Viktoravičius (Kuršėnų „Venta“)
Jevgenij Moroz (Panevėžio „Ekranas“)
Atėjo:
Saulius Širmelis (vyr. treneris, Kauno „Atletas“)
Audrius Veikutis (Silamiajės „Kalev“, Estija)
Tomas Sirevičius (Vilniaus „Žalgiris“)
Laurynas Rimavičius (Pakruojo „Kruoja“)
Rytis Leliūga (Kopenhagos HB „Køge“, Danija)
Arvydas Veikutis (Silamiajės „Kalev“, Estija)
Gocha Tvildiani (Batumio „Adeli“, Gruzija)
Juvenal Gomes da Selva (Novopolocko „Naftan“, Baltarusija)
Vilniaus „Žalgiris“
Išėjo:
Igor Pankratjev (vyr. treneris)
Davydas Arlauskis (Tauragės „Tauras“)
Igor Morin
Giedrius Barevičius (Trakų „Trakai“)
Igor Steško (Trakų „Trakai“)
Pavel Leus (Bucharos „Buxoro“, Uzbekija)
Jan Bobrovskij
Roman Nagumanov
Pavel Komolov (Belchatovo GKS, Lenkija)
Kazimieras Gnedojus (Tauragės „Tauras“)
Tomas Sirevičius (Šiaulių „Šiauliai“)
Roman Romančiuk (Bucharos „Buxoro“, Uzbekija)
Saulius Klevinskas (Maskvos „Torpedo“, Rusija)
Goran Jerkovič
Atėjo:
Vitalijus Stankevičius (vyr. treneris)
Georgas Freidgeimas (Šiaulių „Šiauliai“)
Vaidas Šilėnas (Šiaulių „Šiauliai“)
Denis Gordej (Gargždų „Banga“)
Marius Rapalis (Šiaulių „Šiauliai“)
Aivaras Bražinskas (Kauno „Atletas“)
Deivydas Matulevičius (Vodzislavo “Odra“, Lenkija)
Aleksandr Kurnajev (Sankt Peterburgo „Dinamo“, Rusija)
Pavel Zubov (Omsko „Irtyš“, Rusija)
Goran Jerkovič
Jaunius Juozaitis (Kauno „Atletas“)
Mario Jokič (Rudešo NK „Rudeš“, Kroatija)
Tauragės „Tauras“
Išėjo:
Tomas Ražanauskas (Marijampolės „Sūduva“)
Mindaugas Daunoravičius (Kėdainių „Nevėžis“)
Marius Kižys (Nižnij Novgorodo “Nižnij Novgorod”, Rusija)
Karolis Jasaitis (Nižnij Novgorodo “Nižnij Novgorod”, Rusija)
Tadas Gražiūnas (Bucharos „Buxoro“, Uzbekija)
Jaunius Mockus (Pakruojo „Kruoja“)
Darius Regelskis
Šarūnas Kilijonas (Klaipėdos „Atlantas“)
Andrius Gedgaudas (Šilutės „Šilutė“)
Linas Savastas
Mantas Lėkis
Sergej Ircha (Žodino „Torpedo“, Baltarusija)
Atėjo:
Vygantas Zubavičius (Silamiajės „Kalev“, Estija)
Mantas Gintalas (Kauno „Atletas“)
Dmitrij Halvitov (Rezeknės „Blazma“, Latvija)
Kazimieras Gnedojus (Vilniaus „Žalgiris“)
Dmitrij Borisov (Jelgavos „Jelgava“, Latvija)
Regilio Seedorf (Oso „Oss“, Olandija)
Marius Stanaitis (Zakintos „APS Zakynthos“, Graikija)
Edgaras Buzas (Savojos „Savoia“, Italija)
Nikolaj Misiuk (FBK „Kaunas“)
Davydas Arlauskis (Vilniaus „Žalgiris“)
Kauno „Atletas“
Išėjo:
Saulius Širmelis (vyr. treneris, Šiaulių „Šiauliai“)
Aivaras Bražinskas (Vilniaus „Žalgiris“)
Mantas Gintalas (Tauragės „Tauras“)
Mindaugas Grušauskas (Mažeikių „Mažeikiai“)
Jaunius Juozaitis (Vilniaus „Žalgiris“)
Audrius Juozaitis (Kauno „Kaunas“)
Eisvinas Utyra (Jonavos „Lietava“)
Mantas Sirvidas (Jonavos „Lietava“)
Paulius Smaryginas (Kėdainių „Nevėžis“)
Atėjo:
Rolandas Čepkauskas (vyr. treneris)
Panevėžio „Ekranas“
Atėjo:
Andrius Jokšas (Gargždų „Banga“)
Mauro Lucas dos Santos Alonso (Borisovo „BATE“, Baltarusija)
Marko Anđelkovič (Indžijos FK „Inđija“, Serbija)
Jevgenij Moroz (Šiaulių „Šiauliai“)
Andrius Velička (Aberdyno „Aberdeen“ F.C., Škotija)
Ignas Dedura (Belgorodo „Saliut“, Rusija)
Aurimas Vertelis (Kauno „Kaunas“)
Kornelijus Timofejevas (NFA)
Išėjo:
Stephen Ademolu
Vits Rimkus („Foinikas“, Kipras)
Žilvinas Banys
Egidijus Majus (Teherano „Steel Azin“, Iranas)
Ervinas Kvitkauskas
Yamoudou Camara (Unirėjos „Unirea 2006 Alba Iulia“, Rumunija)
Oleksandr Kablaš
Sergėj Pogreban
Dominykas Galkevičius (Liubino „SSA Zagłębie Lubin“, Lenkija)
Klaipėdos „Atlantas“
Išėjo:
Rimantas Žvingilas (Fosnavag „Bergsoy“, Norvegija)
Aurimas Dubickas (Mažeikių „Mažeikiai“)
Evaldas Užkuraitis (Mažeikių „Mažeikiai“)
Rokas Borusas (Klaipėdos „Klaipėda“)
Atėjo:
Šarūnas Kilijonas (Tauragės „Tauras“)
Bakar Adamia (Tbilisio „Dinamo“, Gruzija)
Marius Žukovas (Kauno „Atletas“)
Aurimas Slušnys (Gargždų „Banga“)
Dmitrij Bobrov (Toljačio „Toljati“, Rusija)
Beka Kbiltškhlašvili (Tbilisio „FC Norchi Dinamoeli“, Gruzija)
Zurab Gelašvili (Tbilisio „FC Norchi Dinamoeli“, Gruzija)
Georgi Odišvili (Tbilisio „FC Norchi Dinamoeli“, Gruzija)
Eimantas Marozas (Šolnoko „Szolnok MAV“, Vengrija)
Rafael dos Santos (Depoko „Persatuan Sepakbola Indonesia Kota Depok“, Indonezija)
Sergio Kavtaradzė (Tbilisio „Olimp“, Gruzija)
Gargždų „Banga“
Išėjo:
Andrius Jokšas (Panevėžio „Ekranas“)
Aurelijus Staponka (Ramat Gano „Hapoel“, Izraelis)
Algimantas Briaunis (Talino „Levadia“, Estija)
Valerij Mižigurskij (Talino „Levadia“, Estija)
Atėjo:
Marius Kazlauskas (Baku „AZAL Peşəkar Futbol Klubu“, Azerbaidžanas)
Caleb Ekwegwo (Kiryat Shmona „Hapoel“, Izraelis)
Ilja Rodkin (Liskų „Lokomotyv“, Rusija)
Tomas Papievis (treneris)
Andrėj Usačiov (Suvalkų „Wigry“, Lenkija)
Irmantas Zelmikas (Saljano „Mugan“, Azerbaidžanas)
Serge Tatiefang (Ventspilio „Ventspils“, Latvija)
Mažeikių „Mažeikiai“
Atėjo:
Viktor Dovbiš (Ukraina)
Vitalij Polianskij (Kalinino „Feniks-Iljičiovec“, Ukraina)
Sergėj Žigalov (Ukraina)
Aurimas Dubickas (Klaipėdos „Atlantas“)
Eimantas Valaitis (Marijampolės „Sūduva“)
Mindaugas Grušauskas (Kauno „Atletas“)
Vadim Antipov (Prahos „Dukla“, Čekija)
Saimonas Burkšaitis (Šiaulių „Šiauliai“)
Evaldas Užkuraitis (Klaipėdos „Atlantas“)
Aurimas Miniauskas (Alytaus „Alytis“)
Meirūnas Stankevičius (Alytaus „Alytis“)
Roman Kisliakov (FK Nikopolo „Elektrometalurh-NZF", Ukraina)
Konstantin Panin (Taldy-Kurgano „Žetysu“, Kazachstanas)
Valentin Turčyn
Antanas Tautvydas
Erikas Grigaliūnas
Kiril Lazarenko
Išėjo:
Donatas Remėza (Klaipėdos „Klaipėda“)
Maksim Vitkovskij
Gintaras Juodeikis (baigė futbolininko karjerą, tapo dublerių treneriu komandoje)
Tomas Bardauskas
Mantas Ronkauskas
Deividas Piliukaitis
Luiz Junior
Roman Gladilin
Nerijus Kumža
Erlandas Šiaulys
Tadas Jurkus
Laimonas Vaitekaitis
Diogo Braga
Konstantin Panin
Ričardas Grigaliūnas (vyr. treneris)
Klaipėdos FC „Klaipėda“
Išėjo:
Rimantas Skersys (vyr. treneris)
Vytautas Birškys (FBK „Kaunas“)
Marius Papšys (Pržibramo FK „Příbram“, Čekija)
Povilas Šarūnas (Talino „Levadia“, Estija)
Liudvikas Valius (Šilutės „Šilutė“)
Tomas Adomauskas
Eimantas Rudavičius
Darius Tamašauskas
Gediminas Jackus
Edgaras Žalys
Gediminas Kruša
Anatolij Anisimenko
Vilius Bundulas
Ernestas Biskys (Narvos „Trans“, Estija)
Vismantas Skersys
Giedrius Kožikis
Brunas Biskys
Denis Trifunovič
Atėjo:
Luis Antonio Ferreira (Rio de Žaneiro „Olaria“, Brazilija) (vyr. treneris)
Taciano Jean Tratch (Šiaulių „Šiauliai“)
Denis Trifunovič („Assyriska Sodertalje“, Švedija)
Anastasios Zagkos (Lauinou „Olympiakos“, Graikija
Armando Tarlazis Viera Dos Santos (Narvos „Trans“, Estija)
Šarūnas Kazlauskas (Klaipėdos „Sanžilė“)
Rolandas Slepakovas (Pakruojo „Kruoja“)
Donatas Remėza (Mažeikių „Mažeikiai“)
Rokas Borusas (Klaipėdos „Atlantas“)
Robertas Kaminskas (Plikių „Plikiai“)
Mohamed Keita („Doxa Dramas“, Graikija)
FBK „Kaunas“
Atėjo:
Vytautas Birškys (Klaipėdos „Klaipėda“)
Tomas Snapkauskas (Edinburgo „Heart of Midlothian“, Škotija)
Audrius Juozaitis (Kauno „Atletas“)
Marius Činikas (Minsko „Partizan“, Baltarusija)
Išėjo
Evaldas Razulis (Edinburgo „Heart of Midlothian“, Škotija)
Mindaugas Bagužis (Pakruojo „Kruoja“)
Valdas Pocevičius (Pakruojo „Kruoja“)
Nerijus Valskis (Liepojos „Metalurgs“, Latvija)
Nikolaj Misiuk (Tauragės „Tauras“)
Edin Pehlič (Sarajevo „Sarajevo“, Bosnija ir Hercegovina)
Aurimas Vertelis (Panevėžio „Ekranas“)
Marius Činikas (Liepojos „Metalurgs“, Latvija)
Pakruojo Kruoja
Išėjo:
Laurynas Rimavičius (Šiaulių „Šiauliai“)
Tadas Eliošius (Marijampolės „Sūduva“)
Marius Šalkauskas
Rolandas Slepakovas (Klaipėdos „Klaipėda“)
Aurimas Garuckas
Bertrand Ngapounou
Kęstutis Mykolaitis
Nerijus Kestenis (Kėdainių „Nevėžis“)
Virginijus Šimkus
Vladimir Kopčia
Nikolaj Kozačiuk
Atėjo:
Mantas Galdikas (Narvos „Trans“, Estija)
Valdas Pocevičius (Kauno „Kaunas“)
Mindaugas Bagužis (Kauno „Kaunas“)
Jaunius Mockus (Tauragės „Tauras“)
Paulius Drublionis (Šiaulių „Šiauliai“)
Arnas Mikaitis (Panevėžio „Ekranas“)
Babek Nabijev (Barnaulo „Dinamo“, Rusija)
Stanislav Pihockij (Gulbenės „Gulbene“, Latvija)
Žilvinas Banys (Panevėžio „Ekranas“)
Tomas Jevdokimov (Rygos RFS „Daugava“, Latvija)
Artiom Dmitrijev (Talino „Levadia“, Estija)
Alytaus Dainava
Atėjo:
Arsenij Buinickij (Jonavos „Lietava“)
Jonavos „Lietava“
Išėjo:
Arsenij Buinickij (Alytaus „Dainava“)
Gytis Janonis
Rolandas Šulinskas
Linas Korsakas
Ernestas Auglys
Atėjo:
Modestas Stonys (Narvos „Trans”, Estija)
Darius Regelskis
Eisvinas Utyra (Kauno „Atletas”)
Mantas Sirvidas (Kauno „Atletas”)
Valentinas Šulkevičius
Audrius Kšanavičius
Henrikas Grigas (Kėdainių „Nevėžis”)
Aurinas Ivaškevičius (Kėdainių „Lifosa”)
Kėdainių „Nevėžis“
Atėjo:
Saulius Vertelis (vyr. treneris)
Giedrius Klevinskas (Marijampolės „Sūduva”)
Nerijus Kestenis (Pakruojo „Kruoja“)
Mindaugas Daunoravičius (Tauragės „Tauras“)
Paulius Smaryginas (Kauno „Atletas“)
Išėjo:
Henrikas Grigas (Jonavos „Lietava”)
Darius Zakarauskas (Kėdainių „Lifosa“)
Aretas Gėgžna (Kėdainių „Lifosa“)
Audrius Dilys (Trakų „Trakai“)
Virmantas Lemežis (Trakų „Trakai“)
Šilutės „Šilutė“
Atėjo:
Liudvikas Valius (Klaipėdos FC „Klaipėda“)
Andrius Gedgaudas (Tauragės „Tauras“)
Kėdainių „Lifosa“
Išėjo:
Aurinas Ivaškevičius (Jonavos „Lietava”)
Mantas Uselis
Lauras Januševičius
Atėjo:
Darius Zakarauskas (Kėdainių „Nevėžis“)
Aretas Gėgžna (Kėdainių „Nevėžis“)
Mindaugas Jakštas
Trakų „Trakai“
Atėjo:
Giedrius Barevičius (Vilniaus „Žalgiris“)
Igor Steško (Vilniaus „Žalgiris“)
Audrius Dilys (Kėdainių „Nevėžis“)
Virmantas Lemežis (Kėdainių „Nevėžis“)