10
Antradienis

LFF "Carlsberg" taurės II etapas
19:30 | "United" 7 - 1 "Rytas", NFA stadionas

Galingai žaidę KAuno UNITED sutrypė svečius iš Vilniaus. Rungtynių galutinis rezultatas 7:1 (3:1, po pirmojo kėlinio)
Paskutinį kartą redagavo 2 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

FK „Granitas“ pateko į III LFF taurės etapą

Neatvykus priešininkams, Vilniaus „Ozo" komandai, FK „Granitui" buvo įskaityta techninė pergalė rezultatu 3-0.
_______________________________________________________________
Paskutinį kartą redagavo 3 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

2012 Lie 11 10:53

Liepos
10
Antradienis

19:30 | "Ipukis" 3 - 0 "Pionieriai", Marijampolės "Sūduvos" stadionas

3-0??? Svarstau: čia techninis pralaimėjimas, nes "pionieriai' nerado "kapeikų" bilietukui iki Marės???

2012 Lie 15 13:10

Peruno (Vilnius) -Kiemas (Vilnius) 0:0 (11 m. 4:5) 07.13 19:00 Bukiškių st.
Viltis (Vilnius) - Ave. Ko (Vilnius) 2:4 (0:4) 07.13 19:00 Vingio st.
Sarema (Klaipėda) - Katastrofa (Vilnius) 3:0 (1:0) 07.14 15:00, Moksleivių st.

2012 Lie 15 13:14

"Katastrofos" atstovų nusivylimas facebooke:
Visos FK Katastrofa vardu dėkoju p. Bragai už sugadintas varžybas su FK Sarema. Tą dieną buvome silpnesni, bet dar "silpniau" atrodė teisėjas. Net SFL'e jau senai mačiau tokius "bajerius".
Patikslinsiu: 1. Teiseju asociacija nepaskyre teiseju, todel rungtynes velavo 20 min. 2. Joms teisejavo neaiskios kondicijos neaisku is kur atsirades teisejas, kuri surado Saremos kapitonas 3. Jau 5 minute gauname i savo vartus abejotina 11 m. baudini, kuri Saremos vienas zaideju palydi replika "Sveiki atvyke i Klaipeda" 4. Dar po keliu minuciu varzovu zaidejas apspjauna musu zaideja, incidenta pripazista net patys varzovai, o teisejas neparodo net geltonos korteles 5. Visu rungtyniu metu teisejas siek tiek traukia savus, jam padeda ir soniniai jaunikliai. 6. Po rungtyniu soniniai teisejai i priekaistus atsako galintys nusiimti marskinelius ir parodyti kas yra kas. 7. Varzovu komandos zaidejas A lygos (!) teisejas Gaigalas pasiulo supjaustyti musu gerbeju turimus bugnus peiliu.

2012 Lie 15 13:27

Liepos
10
Antradienis

- Po pirmo kėlinio buvo 1:0, tad tecninis negali būti.

matvaju
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

2012 Lie 15 13:46

Lietuvos futbole dar vienas cirkas – LFTA pamiršo rungtynėms paskirti teisėją
Besirūpindama savo abejotina reputacija, Lietuvos futbolo teisėjų asociacija (LFTA) pamiršo savo pagrindinį darbą – rungtynėms paskirti teisėją, tad Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės antro rato susitikimui Klaipėdos „Sarema“ - Vilniaus „Katastrofa“, kaip skelbia pati „Katastrofa“, teisėjavo „neaiškios kondicijos teisėjai“.

Mačą 3:0 laimėjo „Sarema“, kuri žengė į trečiąjį LFF taurės etapą.

Savo ruožtu, FK „Katastrofa“ socialiniame tinklalapyje „Facebook“ dėkojo LFTA prezidentui Jonui Bragai už sugadintas rungtynes.

FK „Katastrofa“ profilis „Facebooke“ (kalba netaisyta):

1.Teiseju asociacija nepaskyre teiseju, todel rungtynes velavo 20 min. 2. Joms teisejavo neaiskios kondicijos neaisku is kur atsirades teisejas, kuri surado Saremos kapitonas 3. Jau 5 minute gauname i savo vartus abejotina 11 m. baudini, kuri Saremos vienas zaideju palydi replika "Sveiki atvyke i Klaipeda" 4. Dar po keliu minuciu varzovu zaidejas apspjauna musu zaideja, incidenta pripazista net patys varzovai, o teisejas neparodo net geltonos korteles 5. Visu rungtyniu metu teisejas siek tiek traukia savus, jam padeda ir soniniai jaunikliai. 6. Po rungtyniu soniniai teisejai i priekaistus atsako galintys nusiimti marskinelius ir parodyti kas yra kas. 7. Varzovu komandos zaidejas A lygos (!) teisejas Gaigalas pasiulo supjaustyti musu gerbeju turimus bugnus peiliu.

Priminsime, kad prieš kelias savaites dar vienas A lygos teisėjas Irmantas Kovalenka „Žalgirio“ futbolininką Mantą Kuklį pavadino „ped...stu“, tačiau bausmės nesulaukė.

Įdomu, kokiomis UEFA metodikomis dabar vadovausis LFTA ir kaip nubaus save?

...

2012 Lie 16 10:21

Liepos
13
Penktadienis

2012/13 m. LFF "Carlsberg" taurės II etapas, 2012. 07.13 19:00 Vingio st.
"Viltis" 2 - 4 "Ave.Ko"

Ave.Ko jau po pirmojo kėlinio pirmavo 4-0, o antrame kėlinyje VILTIS dar sugebėjo sušvelninti rezultatą.
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

2012 Lie 16 10:25

Liepos
13

2012/13 m. LFF "Carlsberg" taurės II etapas, 2012.07.13 19:00 Bukiškių st. 0:0 (11 m. 4:5)
"Peruno" vs. "Kiemas"

Nesupratau, kur rungtynių rezultatai ir kalendorius rašo, kad 0-1, KIEMAS laimėjo.
O kur naujausi duomenys, ten rašo 0-0, ir buvo mušti 11 metrų baudiniai... 4-5 laimėjo KIEMAS.

Bet kuriuo atveju KIEMAS patenka į kitą etapą.

...

2012 Lie 16 10:27

Liepos
14
Šeštadienis

2012/13 m. LFF "Carlsberg" taurės II etapas, 2012.07.14 15:00, Moksleivių st. 3:0 (1:0)
"Sarema" 3 : 0 "Katastrofa"

Po pirmojo kėlinio Sarema piormavo minimalia persvara 1-0, o per likusį laiką dar du kartus siuntė kamuolį į vartus klaipėdiečiai.

Iš JAMBO FB:
Vilniuje turėjo vykti LFF Taurės II etapo kova tarp Fk Aktas - Fk Jambo ekipų, tačiau rungtynes abiejų šalių susitarimu nuspręsta nukelti, dėl daugumos mūsų komandos žaidėjų negalavimų. Ačiū Akto kolektyvui už supratingumą. Apie pakeistą datą ir laiką pranešime, kai bus patikslinta informacija :)
Liko tik vienas nežinomasis AKTAS vs. JAMBO. Iki šiol neaišku, kada žais šios ekipos. :roll:

2012 Lie 16 11:24

Lecce, visai nesusikaupęs po savaitgalio. Kur vykusių rungtynių stadionų pavadinimai, žiūrovų skaičius, laikas, teisėjai. Su paryškintu šriftu ir paspalvinimais nepraeis tokia info :)

...

2012 Lie 16 11:31

Kalbėk garsiau, per Pitbull`į nieko negirdžiu. :lol: Naktį turėjau gerą laiką, tai sudėtinga sugrįžti vien prie futbolo.
Stadionų pavadinimai... rytoj surašysiu... :lol:
Žiūrovų skaičius tik tau vienam rūpi... :roll:
Laiką ryt parašysiu... :P

Teisėjai??? O LFF taurėse žaidžiama su teisėjais??? Kiek girdėjau, ypač KLP populiaru visokius valkatas iš gatvės imti ir statyti teisėjauti, arba persirengusius savus. :mrgreen:

2012 Lie 16 11:38

tai ačiū už pastangas. Kažkaip nepagalvojau, kad rytoj šita info bus sudėta :)