Pakruojo „Kruoja“
Išėjo:
Vadim Antipov
Sergėj Vorobėj (treneris)
Mykyta Filatov
Rostyslav Diakiv
Maksim Bilyk
Atėjo:
Nerijus Mačiulis (Jonavos „Lietava“)
Arvydas Veikutis (Naujos Vilnios „Granitas“)
Valdas Trakys (Epanomio „Anagennisi Epanomi“, Graikija)
Kauno FBK „Kaunas“
Atėjo:
Ramūnas Macežinskas (Silamiajės „Kalev“, Estija)
Mantas Fridrikas (Odensės „FC Fyn“, Danija)
Išėjo:
Ramūnas Macežinskas (Klaipėdos „Atlantas“)
Panevėžio „Ekranas“
Išėjo:
Mantas Savėnas (Kaskeleno „Сұнқар Футбол Клубы“, Kazachstanas)
Ramūnas Radavičius (Vilniaus „Žalgiris“)
Andrius Velička (Baku „AZAL Peşəkar Futbol Klubu“, Azerbaidžanas)
Vykintas Slivka (Turino „Juventus“, Italija)
Atėjo:
Edvinas Girdvainis (Padujos „Padova“, Italija)
Žilvinas Kymantas (Klaipėdos „Atlantas“)
Arsenij Buinickij (Alytaus „Dainava“)
Jevgenij Moroz (Vilniaus „REO“)
Vilniaus „Žalgiris“
Išėjo:
Deivydas Matulevičius (Tirgu Žiu „CS Pandurii Târgu Jiu“, Rumunija)
Artūras Jeršovas (Šiaulių „Šiauliai“)
Markas Beneta (Klaipėdos „Atlantas“, nuoma)
Edgaras Žarskis (Klaipėdos „Atlantas“, nuoma)
Donatas Kazlauskas
Mario Grgurovič
Damir Petravič (vyr. treneris)
Atėjo:
Ramūnas Radavičius (Panevėžio „Ekranas“)
Andro Švrljuga (Rijekos „Hrvatski nogometni klub Rijeka“, Kroatija)
Kamil Biliński (Plocko „Wisła Płock Spółka Akcyjna“, Lenkija)
Marek Zub (vyr. treneris)
Jonavos „Lietava“
Išėjo:
Nerijus Mačiulis (Pakruojo „Kruoja“)
Atėjo:
Marius Bezykornovas (Šiaulių „Šiauliai“)
Naujos Vilnios „Granitas“
Išėjo:
Arvydas Veikutis (Pakruojo „Kruoja“)
Atėjo:
Ronald Solomin (Vilniaus „REO“)
Marijampolės „Sūduva“
Atėjo:
Pavel Davidov (Mubareko FK „Mash'al Mubarek“, Uzbekistanas)
Darius Gvildys (vyr. treneris, Tauragės „Tauras“)
Valentin Baranovskij (Alytaus „Dainava“)
Robertas Freidgeimas (Tauragės „Tauras“)
Nerijus Valskis (Minsko „Minsk“)
Išėjo:
Tomas Švedkauskas (Romos AS „Roma“, Italija)
Virginijus Liubšys (vyr. treneris)
Craig Thomson
Alytaus „Dainava“
Išėjo:
Ruslanas Kliukoitis
Simonas Paulius (Ventspilio „Ventspils“, Latvija)
Arsenij Buinickij (Panevėžio „Ekranas“)
Valentin Baranovskij (Marijampolės „Sūduva“)
Lukas Kochanauskas (Liepojos „Metalurgs“, Latvija)
Atėjo:
Marius Miškinis
Giedrius Štreimikis (Klaipėdos „Atlantas“)
Šiaulių „Šiauliai“
Išėjo:
Marius Bezykornovas (Jonavos „Lietava“)
Dovydas Baškys (Kuršėnų „Venta“)
Rokas Urbelis (Kuršėnų „Venta“)
Klimas Gusočenko (Kuršėnų „Venta“)
Vytas Gašpuitis (Kuršėnų „Venta“)
Robertas Vėževičius (Umm El Fahmo „Maccabi“, Izraelis)
Petru Hvorosteanov (Belcų „Football Club Olimpia Bălţi“, Moldova)
Atėjo:
Petru Hvorosteanov (Ribnicos FC Iskra-Stal, Moldova)
Artūras Jeršovas (Vilniaus „Žalgiris“)
Andrius Lipskis (Vilniaus „REO“)
Tauragės „Tauras“
Išėjo:
Darius Gvildys (dublerių treneris, Marijampolės „Sūduva“)
Robertas Freidgeimas (Marijampolės „Sūduva“)
Alessandro Mascia
Leonardo Vela
Michele di Piedi
Aleksej Solovjov
Mantas Gintalas (Klaipėdos „Atlantas“)
Atėjo:
Tomas Rimas (dublerių treneris)
Francesco Cattide (Lanusėjaus U.S.D. „Lanusei Calcio“, Italija)
Vladislav Bosinzon (Maskvos „Zenit Moskva“, Rusija)
Luca Marongiu (Nuoro „USD Nuorese Calcio“, Italija)
Nicola Cutolo (Ebolio „SS Ebolitana“, Italija)
Renat Taibov (Rusija)
Belle Titi (Otačio „Football Club Nistru Otaci“, Moldova)
Sebastiano Porcu (treneris)
Kuršėnų „Venta“
Išėjo:
Virgerdas Kavolis (vyr. treneris)
Atėjo:
Renatas Vestartas (vyr. treneris)
Dovydas Baškys (Šiaulių „Šiauliai“)
Rokas Urbelis (Šiaulių „Šiauliai“)
Klimas Gusočenko (Šiaulių „Šiauliai“)
Vytas Gašpuitis (Šiaulių „Šiauliai“)
Klaipėdos „Atlantas“
Išėjo:
Žilvinas Kymantas (Panevėžio „Ekranas“)
Edgaras Mastianica (Silamiajės „Kalev“, Estija)
Giedrius Štreimikis (Alytaus „Dainava“)
Atėjo:
Sebastien Roques (vyr. treneris)
Giorgio Bisson (sporto direktorius)
Maximir Luburic (Toronto „Lynx Soccer Club“, Kanada)
Franck Boissier
Markas Beneta (Vilniaus „Žalgiris“, nuoma)
Edgaras Žarskis (Vilniaus „Žalgiris“, nuoma)
Tino Lagator (Sinio „Nogometni Klub Junak Sinj“, Kroatija)
Julian Rullier (Atėnų „P.A.O. Rouf“, Graikija)
Mantas Gintalas (Tauragės „Tauras“)
Nathan Smith
Malik N'diaye
Walid Kharaoui
Ramūnas Macežinskas (Kauno „Kaunas“)
Petar Basic
Matthew Grecco
Walid Khadraoui
Gabrielius Zagurskas (Kėdainių „Nevėžis“)
Gerardas Žukauskas (Klaipėdos „Baltai“)
Gediminas Kruša (Palangos „Palanga“)
Gargždų „Banga“
Atėjo:
Georgi Alaverdašvili (Lančhučio „Gurija“, Gruzija)
Žilvinas Banys (Kelmės „Kaslita“)
Išėjo:
Gytis Gailius
Vilniaus „REO“
Išėjo:
Mindaugas Grigalevičius
Karolis Jasaitis
Audrius Račkus
Ronald Solomin (N.Vilnios „Granitas“)
Valdas Jakimavičius (Trakų „TFK“)
Rimantas Turskis (prezidentas)
Saulius Žentelis (vadovas)
Aleksandras Sacharukas (vadovas)
Andrius Lipskis (Šiaulių „Šiauliai“)
Jevgenij Moroz (Panevėžio „Ekranas“)
Marius Stanaitis (Vilniaus „Polonija“)
Marius Kazlauskas (Tovuzo „Turan Peşəkar Futbol Klubu“, Azerbaidžanas)
Atėjo:
Marijan Choruži (Vilniaus VU „Vilmesta“)
Trakų „TFK“
Atėjo:
Valdas Jakimavičius (Vilniaus „REO“)
Linas Klimavičius
Kėdainių „Nevėžis“
Išėjo:
Gabrielius Zagurskas (Klaipėdos „Atlantas“)
Vilniaus „VU-Vilmesta“
Išėjo:
Pavel Leus (Zarafšano „Qizilqum“, Uzbekistanas)
Vilniaus „Polonija“
Atėjo:
Marius Stanaitis (Vilniaus „REO“)