...

Re: 2013-14 m. Lietuvos salės futbolo A lyga

2014 Vas 10 11:27

Salės čempionate lyderiai nepakito

Lietuvos salės futbolo lygoje po sužaistų 11 turo rungtynių turnyro lyderis nepakito. Radviliškio “Lokomotyvas” ir toliau turi 1 taško persvarą prieš Kauno “Celsį-Nautarą”.

Statistika

LSU-FRK “Atletas” (Kauno raj.) – “Bekentas” (Vilnius) 2:3 (0:2)
Teisėjai: A.Pipiras, V.Gomolko, K.Duchnovičius (Vilnius)
Inspektorius – Vit. Kazlauskas (Kaunas)
Įvarčiai: 8 min. V.Bartaševič (0:1), 12 min. A.Falčik (0:2), 22 min. D.Sadovskij (0:3), 36 min. M.Bezykornovas (1:3), 37 min. M.Bezykornovas (2:3).

“Celsis-Nautara” (Kaunas) – “Savingė” (Kaišiadorys) 7:3 (4:2)
Teisėjai: V.Kazlauskas, E.Bučinskas, Š.Tamulynas (Kaunas)
Inspektorius – A.Makarevičius (Kaunas)
Įvarčiai: 3 min. D.Urbelionis (1:0), 11 min. A.Rebždys (1:1), 14 min. T,Nemanis (2:1), 15 min. G.Juška (2:2), 17 min. T.Nemanis (3:2), 18 min. D.Urbelionis (4:2), 21 min. A.Rebždys (4:3), 26 min. A.Kšanavičius (5:3), 33 min. D.Urbelionis (6:3), 38 min. D.Urbelionis (7:3)
Įspėtas: 39 min. M.Žigutis (“Savingė”)

“Lokomotyvas” (Radviliškis) – “Baltija” (Panevėžys) 5:3 (2:2)
Įvarčiai: 15 min. J.Gulbinas (1:0), 17 min. L.Januševičius (1:1), 18 min. L.Januševičius (1:2), 19 min. M.Butėnas (2:2), 29 min. A.Šteinas (3:2), 31 min. A.Šteinas (4:2), 32 min. T.Švelna (4:3), 37 min. T.Sirevičius (5:3).

Įspėtas: 19 min. T.Švelna („Baltija”).

“Inkaras” (Kaunas) – “Auska” (Alytus) 8:7 (4:2)
Įvarčiai: 7 min. A.Juozaitis (1:0), 9 min. N.Mačiulis (2:0), 11 min. R.Krisiulevičius (2:1), 12 min. N.Mačiulis (3:1), 16 min. M.Biržinis (3:2), 19 min. M.Tamulis (4:2), 23 min. K.Miglinas (4:3), 24 min. A.Juozaitis – iš 6 m.b. (5:3), 28 min. A.Juozaitis (6:3), 30 min. N.Kavaliauskas (6:4), 35 min. A.Juozaitis (7:4), 35 min. M.Biržinis (7:5), 36 min. E.Rūškys (8:5), 36 min. N.Bartkevičius (8:6), 40 min. R.Krisiulevičius (8:7)
Įspėti: 34 min. A.Juozaitis (“Inkaras”); 19 min. A.Miniauskas, 19 min. R.Krisiulevičius, 24 min. K.Miglinas, 26 min. M.Biržinis (“Auska”)
Pašalintas: 19 min. A.Miniauskas (“Auska”)

...

2014 Vas 17 13:42

XII turo statistika

Vasario 15 d. (šeštadienis)

LSU-FRK „Atletas" (Kaunas) - „Inkaras" (Kaunas) 4:4 (1:2)
Įvarčiai 2 min. J.Juozaitis (0:1), 6 min. A.Juozaitis (0:2), 17 min, L.Turauskas (1:2), 28 min. L.Turauskas (2:2), 29 min. T.Straleckas (2:3), 32 min. R.Babušis - i savo vartus (2:4), 32 min. L. Turauskas (3:4), 40 min. A.Montvydas (4:4)
Įspėtas: 26 min. P.Ragauskas ("Atletas")

Vasario 16 d. (sekmadienis)

"Baltija" (Panevėžys) - "Bekentas" (Vilnius) 1:5 (1:1)
Įvarčiai: 3 min. D.Sadovskij (0:1), 17 min. D.Milonaitis (1:1), 31 min. A.Falčik (1:2), 37 min. J.Mežonis (1:3), 37 min. A.Naumov (1:4), 39 min. N.Strelec (1:5).
Įspėti: 32 min. T.Švelna, 37 min. D.Milonaitis („Baltija").

"Savingė" (Kaišiadorys) - "Lokomotyvas" (Radviliškis) 3:9 (2:2)
Įvarčiai: 9 min. M.Butėnas (0:1), 11 min. A.Rebždys (1:1), 17 min. M.Makutunovičius (1:2), 20 min. M.Žukovas (2:2), 23 min. A.Šteinas (2:3), 23 min. D.Paulauskas (2:4), 24 min. G.Juška (3:4), 25 min. M.Makutunovičius (3:5), 28 min. M.Butėnas (3:6), 30 min. A.Šteinas (3:7), 37 min. T.Sirevičius (3:8), 38 min. I.Šapola (3:9).
Įspėti: 17 min. L.Vaitekaitis, 20 min. A.Rebždys („Savingė"); 32 min. T.Sirevičius („Lokomotyvas").

FM „Auska" (Alytus) - „Celsis-Nautara" (Kaunas) 1:1 (0:0)
Įvarčiai: 24 min. T.Bučma (0:1), 26 min. K.Miglinas (1:1)
Įspėti: 30 min. R.Karčemarskas, 32 min. N.Bartkevičius ("Auska"); 38 min. A.Kšanavičius ("Celsis-Nautara")

Salės futbolo A lygoje "Celsis-Nautara" prarado svarbius taškus

Lietuvos salės futbolo A lygos čempionatui artėjant prie finišo dar du svarbius taškus prarado nugalėtojų titulą ginanti Kauno „Celsis-Nautara", kuri Alytuje neįveikė „Auskos" ir leido lyderiui Radviliškio „Lokomotyvui" padidinti persvarą iki trijų taškų.

Alytuje vykusiose rungtynėse pirmajame kėlinyje komandos nepasižymėjo, o po pertraukos „Celsį-Nautarą" į priekį išvedė Tomas Bučma. Tačiau jau po dviejų minučių rezultatą išlygino Kęstutis Miglinas. Dvikova taip ir baigėsi lygiosiomis 1:1.

Šalies čempionus trimis taškais lenkia „Lokomotyvas". Radviliškio ekipa svečiuose antrajame kėlinyje palaužė Kaišiadorių „Savingės" pasipriešinimą. Pirmasis kėlinys baigėsi taikiai 2:2, o antrajame „Lokomotyvas" įgijo persvarą nuo pradžios ir rungtynių pabaigoje ją dar padidino. Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Marius Butėnas ir Arūnas Šteinas.

Proga pasivyti trečioje vietoje žengiančią „Auską" nepasinaudojo Kauno „Inkaras". Laikinosios sostinės derbyje „inkariečiai" pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau neišsaugojo persvaros ir paskutinę minutę leido varžovams rezutlatą išlyginti - 4:4.

Mažai vilčių pakovoti dėl bronzos liko ir Panevėžio „Baltijai", kuri namuose turėjo pripažinti Vilniaus „Bekento" pranašumą. Sostinės ekipa savo pranašumą įrodė per paskutines dešimt rungtynių minučių ir nugalėjo rezultatu 5:1.
Priešpaskutinis čempionato turas bus žaidžiamas vasario 22-23 dienomis. „Lokomotyvas" namuose priims „Auską", o „Celsis-Nautara" kausis su „Inkaru".

...

2014 Vas 24 10:48

XIII turo statistika

Vasario 19 d. (trečiadienis)

LSU-FRK "Atletas" (Kauno raj.) - „Baltija" (Panevėžys) 10:4 (4:2)
Teisėjai - Vit.Kazlauskas, T.Eidukaitis (Kaunas)
Įvarčiai: 11 min. M.Bezykornovas (1:0), 12 min. L.Turauskas (2:0), 14 min. M.Jakštas (2:1), 15 min. T.Markevičius (2:2), 19 min. M.Bezykornovas (3:2), 19 min. E.Utyra (4:2), 23 min. M.Bezykornovas (5:2), 25 min. Š.Bičiušas (6:2), 25 min. L.Januševičius (6:3), 32 min. L.Turauskas (7:3), 34 min. Š.Bičiušas (į savo vartus, 7:4), 35 min. Š.Bičiušas (8:4), 38 min. Š.Bičiušas (9:4), 40 min. A.Montvydas (10:4).
Įspėtas: 34 min. T.Markevičius („Baltija").

Vasario 21 d. (penktadienis)

„Bekentas" (Vilnius) - „Savingė" (Kaišiadorys) 1:2 (1:2)
Teisėjai - R.Cviklinskis, T.Dunauskas (Vilnius)
Įvarčiai: 6 min. A.Naumov (1:0), 10 min. G.Juška (1:1), 15 min. A.Pukevičius (1:2).
Įspėti: 10 min. R.Kliukoitis, 11 min. J.Mežonis („Bekentas"); 26 min. G.Juška („Savingė")

Vasario 22 d. (šeštadienis)

"Lokomotyvas" (Radviliškis) - "Auska" (Alytus) 10:2 (4:1)
Teisėjai - S.Vilniškis, M.Pomeckis (Panevėžys)
Įvarčiai: 1 min. A.Šteinas (1:0), 14 min. R.Karčemarskas (1:1), 17 min. J.Gulbinas (2:1), 18 min. A.Šteinas (3:1), 20 min. D.Paulauskas (4:1), 22 min. K.Miglinas (4:2), 23 min. J.Gulbinas (5:2), 24 min. J.Gulbinas (6:2), 27 min. G.Barevičius (7:2), 31 min. D.Paulauskas (8:2), 33 min. V.Lemežis (9:2), 35 min. V.Lemežis (10:2).
Įspėti: 11 min. I.Šapola („Lokomotyvas"); 20 min. G.Štreimikis („Auska").

Vasario 23 d. (sekmadienis)

„Celsis-Nautara" (Kaunas) - „Inkaras" (Kaunas) 6:3 (2:1)
Įvarčiai: 9 min. I,Dedura (1:0), 13 min. D.Markauskas (2:0), 19 min. J.Juozaitis (2:1), 23 min. M.Tamulis (2:2), 28 min. A.Juozaitis (2:3), 28 min. T.Nemanis (3:3), 39 min. D.Markauskas (4:3), 40 min. T.Bučma (5:3), 40 min. T.Bučma (6;3)
Įspėti: 5 min. I,Dedura ("Celsis-Nautara"); 36 min. T.Straleckas ("Inkaras")

...

2014 Vas 24 10:51

Po atkaklaus Kauno derbio "Celsis-Nautara" išsaugojo viltį kovoti dėl titulo

Salės futbolo A lyga pasiekė finišo tiesiąją. Kova dėl čempionų titulo galėjo pasibaigti šį sekmadienį vykusiame Kauno komandų derbyje, tačiau „Celsis-Nautara" sugebėjo išsigelbėti paskutinėmis akimirkomis.

Iki čempionato pabaigos komandoms likus sužaisti po paskutines rungtynes, lyderį Radviliškio „Lokomotyvą" ir čempionų titulą ginančią „Celsis-Nautara" skiria trys taškai.

Sekmadienį vykusiame laikinosios sostinės komandų derbyje, iki rungtynių pabaigos likus žaisti 1 minutei rezultatas buvo lygus 3:3. Toks rezultatas būtų leidęs triumfuoti „Lokomotyvo" futbolininkams, tačiau to triumfo dar teks palaukti bent savaitę.

Per paskutinę permainingų rungtynių minutę šalies čempionas sugebėjo ne tik persverti rezultatą, bet ir įtvirtinti pergalę dar dvejais tiksliais smūgiais - 6:3. Nugalėtojų gretose po du įvarčius pelnė Donatas Markauskas ir Tomas Bučma.

Tuo tarpu šio sezono lyderis „Lokomotyvas" namuose užtikrintai įveikė trečioje vietoje esančią Alytaus „Auską". Aukštaitijos atstovai įtikinamai rezultatu 4:1 laimėji pirmąjį kėlinį, o antrajame savo pergalę įtvirtino dar šešiais tiksliais smūgiais - 10:2.

"Lokomotyvo" gretose "hat-trick'ą" atliko Justinas Gulbinas, po du įvarčius pelnė Arūnas Šteinas ir Virmantas Lemežis.

Pagaliau pirmosiomis pergalėmis čempionate savo sirgalius pradžiugino Kaišiadorių „Savingė" ir Kauno „Atletas".

Kauniečiai savo tvirtovėje net 10:4 sutriuškino Panevėžio „Baltiją". Jų gretose po tris įvarčius pelnė žaidžiantysis treneris Marius Bezykornovas ir Šarūnas Bičiušas, dar du pridėjo Lukas Turauskas.

Kaišiadorių „Savingės" futbolininkai savo pirmąją pergalę pasiekė išvykoje įveikdami sostinės „Bekentą". Visi dvikovos įvarčiai buvo pelnyti dar iki pertraukos. Vilniečiai pirmieji išsiveržė į priekį po Antono Naumovo smūgio, tačiau svečiai greitai atsakė tiksliais Gvido Juškos ir Aurimo Pukevičiaus smūgiais ir šventė pergalę.

Paskutinis ir lemiamas čempionato turas bus žaidžiamas kitą savaitę, kovo 1-2 dienomis.

Kaunas, Mastaičiai
„Inkaras" (Kaunas) - „Lokomotyvas" (Radviliškis) 4:3 (0:1)
Įvarčiai: 3 min. J.Gulbinas (0:1), 24 min. E.Rūškys (1:1), 25 min. D.Paulauskas (1:2), 26 min. E.Armanavičius (2:2), 27 min. J.Juozaitis (3:2), 34 min. A.Šteinas (3:3), 38 min. J.Juozaitis (4:3)
Įspėti: 12 min. E.Rūškys, 37 min. A.Juozaitis ("Inkaras"); 15 min. D.Paulauskas, 36 min. J.Gulbinas ("Lokomotyvas")

Kovo 2 d. (sekmadienis)

Kauno sporto halė, 15 val.
LSU-FRK „Atletas" (Kaunas) - „Celsis-Nautara" (Kaunas) 8:5 (4;1)
Įvarčiai: 7 min. A.Karmazinas (0:1), 8 min. M.Bezykornovas (1:1), 12 min. L.Turauskas (2:1), 13 min. M.Bezykornovas (3:1), 19 min. A.Motvydas (4:1), 22 min. T.Nemanis (4:2), 26 min. A.Motvydas (5:2), 33 min. T.Nemanis (5:3), 33 min. A.Montvydas (6:3), 35 min. T.Nemanis (6:4), 36 min. D.Urbelionis (6:5), 39 min. I.Šeleika (7:5), 40 min. P.Ragauskas (8:5)
Įspėti: 8 min. I.Dedura, 40 min. T.Nemanis ("Celsis-Nautara")

Kaunas, VDU salė, 16:30 val.
„Savingė" (Kaišiadorys) - „Baltija" (Panevėžys) 13:4 (4:1)
Įvarčiai: 3 min. G.Juška (1:0), 3 min. M.Žigutis (2:0), 7 min. D.Milonaitis (2:1), 10 min. A.Pukevičius (3:1), 18 min. M.Žigutis (4:1), 24 min. G.Juška (5:1), 25 min. M.Žigutis (6:1), 27 min. G.Juška (7:1), 28 min. D.Milonaitis (7:2), 28 min. M.Žigutis (8:2), 29 min. V.Markevičius (8:3), 29 min. I.Niurka (8:4), 30 min. M.Žigutis (9:4), 31 min. A.Pukevičius (10:4), 35 min. A.Pukevičius (11:4), 37 min. A.Pukevičius (12:4), 40 min. G.Juška (13:4)
Įspėti: 10 min. V.Markevičius, 21 min. D.Ežerskis ("Baltija")

Alytaus sporto arena, 18 val.
„Auska" (Alytus) - „Bekentas" (Vilnius) 2:1 (2:1)
Įvarčiai: 3 min. L.Palšys (0:1), 4 min. R.Krisiulevičius (1:1), 14 min. K.Miglinas (1:2)

...

2014 Kov 03 15:45

Radviliškio "Lokomotyvas" - naujasis salės futbolo A lygos čempionas

2013/14 metų Lietuvos salės futbolo A lygos čempionatas finišavo panašiu netikėtu ir dramatišku scenarijumi, koks buvo ir rudenį didžiajame futbole. Paskutiniajame ture lyderis Radviliškio „Lokomotyvas" permainingose rungtynėse nusileido Kauno „Inkarui", tačiau kitą dieną nesėkmę Kauno derbyje patyrė ir antroje vietoje žengusi „Celsio-Nautaros" komanda.

To užteko, kad „Lokomotyvas" trimis taškais aplenktų daugkartinius šalies čempionus ir pirmą kartą klubo istorijoje iškovotų aukso medalius. Pernai Radviliškio futbolininkai tenkinosi bronza. Šiemet trečiąją vietą iškovojo Alytaus „Auskos" komanda, kuri paskutinėse rungtynėse nesuklupo.

„Lokomotyvui" prieš paskutinį turą iki aukso medalių trūko vienintelio taško. Radviliškio komandą Mastaičiuose vykusiose rungtynėse su „Inkaru" jau rungtynių pradžioje į priekį išvedė Justas Gulbinas. Antrojo kėlinio viduryje abi komandos per kelias minutes apsikeitė įvarčiais, o į priekį išsiveržė „Inkaras".

Nervingoje dvikovos pabaigoje „Lokomotyvas" rezultatą išlygino, kai po Arūno Šteino smūgio kamuolys nuo Jauniaus Juozaičio įskriejo į vartus. Tačiau likus žaisti dvi minutes jau po J.Juozaičio smūgio ir rikošeto įvartis krito „Inkaro" naudai. Kauniečiai nugalėjo 4:3, tačiau kaip ir „Lokomotyvas" turėjo laukti kitų dvikovų rezultatų.

Kauno sporto halėje vienas lygos autsaiderių LSU-FRK „Atletas" priemė nugalėtojų titulą ginančią „Celsį-Nautarą". Pastarajai pergalė būtų leidusi žaisti papildomas rungtynes. Tačiau jau pirmajame kėlinyje „Atletas" įgijo trijų įvarčių pranašumą.

36 minutę „Celsis-Nautara" sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau vėliau rizikavo, praleido du įvarčius ir patyrė nesėkmę rezultatu 6:8. Nugalėtojų gretose triskart pasižymėjo Augustinas Montvydas.

Paskutinėse sezono rungtynėse „Auska" namuose 2:1 privertė pasiduoti Vilniaus „Bekentą" ir iškovojo bronzą. Vilniečiai pirmieji įmušė įvartį, bet pirmavo tik minutę, o pergalingu dzūkams tapo Kęstučio Miglino įvartis 14 minutę.

Septintąją vietą užėmė Kaišiadorių „Savingė", kuri paskutinėse rungtynėse 13:4 sutriuškino Panevėžio „Baltiją" ir aplenkė „Atletą" dėl geresnio įvarčių santykio.

...

2014 Kov 03 19:23

Salės futbolo auksas iškovojo Radviliškio "Lokomotyvas", daugkartiniai čempionai liko antri, bronza Alytaus "Auskai".. :mrgreen:
Paskutinis turas buvo labai panašus į finišą "SMSCredit.lt A lygoje" - su keliais netikėtais posūkiais - tačiau "status quo" nepasikeitė.