Pakoreguotas 2013-14 m. Lietuvos salės futbolo A lygos tvarkaraštis
http://www.lff.lt/lt/article/pakoreguot ... arkarastis" onclick="window.open(this.href);return false;
2013-14 metų Lietuvos salės futbolo A lygos čempionatas startavo lapkričio 9-10 dienomis.
Lapkričio mėnesį iš viso bus sužaisti trys turai, vėliau planuojama pertrauka dėl salės futbolo rinktinės rungtynių. Paskutinis, 14-asis čempionato turas numatytas 2014 m. kovo 1 d.
2013-14 m. Lietuvos salės futbolo A lygos tvarkaraštis
(pakoreguota 2013 m. lapkričio mėn. 11 d.)
PDF dokumentas Parsisiųsti (PDF)
I RATAS
I turas
Lapkričio mėn. 9-10 d.
1. Celsis-Nautara (Kaunas) - LSU-FRK „Atletas" (Kauno raj.)
2. Lokomotyvas (Radviliškis) - FC „Inkaras" (Kaunas)
3. FK „Bekentas" (Vilnius) - „Auska" (Alytus)
4. FK „Baltija" (Panevėžys) - FK „Savingė" (Kaišiadorys)
II turas
Lapkričio mėn. 16-17 d.
5. FK „Baltija" (Panevėžys) - LSU-FRK „Atletas" (Kauno raj.)
6. FK „Savingė" (Kaišiadorys) - FK „Bekentas" (Vilnius)
7. „Auska" (Alytus) - Lokomotyvas (Radviliškis)
8. FC „Inkaras" (Kaunas) - Celsis-Nautara (Kaunas)
III turas
Lapkričio mėn. 23-24 d.
9. FC „Inkaras" (Kaunas) - LSU-FRK „Atletas" (Kauno raj.)
10. Celsis-Nautara (Kaunas) - „Auska" (Alytus)
11. Lokomotyvas (Radviliškis) - FK „Savingė" (Kaišiadorys)
12. FK „Bekentas" (Vilnius) - FK „Baltija" (Panevėžys)
2013 m. lapkričio mėn. 28-29 d.
Lietuvos nacionalinės salės futbolo rinktinės draugiškos tarptautinės rungtynės su Anglija
2013 m. gruodžio mėn. 6-8 d.
Baltijos taurės salės futbolo turnyras (dalyvauja Lietuvos, Latvijos ir Estijos nacionalinės rinktinės).
IV turas
Gruodžio mėn. 14-15 d.
13. FK „Bekentas" (Vilnius) - LSU-FRK „Atletas" (Kauno raj.)
14. FK „Baltija" (Panevėžys) - Lokomotyvas (Radviliškis)
15. FK „Savingė" (Kaišiadorys) - Celsis-Nautara (Kaunas)
16. „Auska" (Alytus) - FC „Inkaras" (Kaunas)
V turas
Gruodžio mėn. 21-22 d.
17. „Auska" (Alytus) - LSU-FRK „Atletas" (Kauno raj.)
18. FC „Inkaras" (Kaunas) - FK „Savingė" (Kaišiadorys)
19. Celsis-Nautara (Kaunas) - FK „Baltija" (Panevėžys)
20. Lokomotyvas (Radviliškis) - FK „Bekentas" (Vilnius)
2014 metai
VI turas
Sausio mėn. 4-5 d.
21. Lokomotyvas (Radviliškis) - LSU-FRK „Atletas" (Kauno raj.)
22. FK „Bekentas" (Vilnius) - Celsis-Nautara (Kaunas)
23. FK „Baltija" (Panevėžys) - FC „Inkaras" (Kaunas)
24. FK „Savingė" (Kaišiadorys) - „Auska" (Alytus)
VII turas
Sausio mėn. 11-12 d.
25. FK „Savingė" (Kaišiadorys) - LSU-FRK „Atletas" (Kauno raj.)
26. „Auska" (Alytus) - FK „Baltija" (Panevėžys)
27. FC „Inkaras" (Kaunas) - FK „Bekentas" (Vilnius)
28. Celsis-Nautara (Kaunas) - Lokomotyvas (Radviliškis)
II RATAS
VIII turas
Sausio mėn. 18-19 d.
29. LSU-FRK „Atletas" (Kauno raj.) - FK „Savingė" (Kaišiadorys)
30. FK „Baltija" (Panevėžys) - „Auska" (Alytus)
31. FK „Bekentas" (Vilnius) - FC „Inkaras" (Kaunas)
32. Lokomotyvas (Radviliškis) - Celsis-Nautara (Kaunas)
IX turas
Sausio mėn. 25-26 d.
33. LSU-FRK „Atletas" (Kauno raj.) - Lokomotyvas (Radviliškis)
34. Celsis-Nautara (Kaunas) - FK „Bekentas" (Vilnius)
35. FC „Inkaras" (Kaunas) - FK „Baltija" (Panevėžys)
36. „Auska" (Alytus) - FK „Savingė" (Kaišiadorys)
X turas
Vasario mėn. 1-2 d.
37. LSU-FRK „Atletas" (Kauno raj.) - „Auska" (Alytus)
38. FK „Savingė" (Kaišiadorys) - FC „Inkaras" (Kaunas)
39. FK „Baltija" (Panevėžys) - Celsis-Nautara (Kaunas)
40. FK „Bekentas" (Vilnius) - Lokomotyvas (Radviliškis)
XI turas
Vasario mėn. 8-9 d.
41. LSU-FRK „Atletas" (Kauno raj.) - FK „Bekentas" (Vilnius)
42. Lokomotyvas (Radviliškis) - FK „Baltija" (Panevėžys)
43. Celsis-Nautara (Kaunas) - FK „Savingė" (Kaišiadorys)
44. FC „Inkaras" (Kaunas) - „Auska" (Alytus)
XII turas
Vasario mėn. 15 d.
45. LSU-FRK „Atletas" (Kauno raj.) - FC „Inkaras" (Kaunas)
46. „Auska" (Alytus) - Celsis-Nautara (Kaunas)
47. FK „Savingė" (Kaišiadorys) - Lokomotyvas (Radviliškis)
48. FK „Baltija" (Panevėžys) - FK „Bekentas" (Vilnius)
XIII turas
Vasario mėn. 22-23 d.
49. LSU-FRK „Atletas" (Kauno raj.) - FK „Baltija" (Panevėžys)
50. FK „Bekentas" (Vilnius) - FK „Savingė" (Kaišiadorys)
51. Lokomotyvas (Radviliškis) - „Auska" (Alytus)
52. Celsis-Nautara (Kaunas) - FC „Inkaras" (Kaunas)
XIV turas
Kovo mėn. 1-2 d.
53. LSU-FRK „Atletas" (Kauno raj.) - Celsis-Nautara (Kaunas)
54. FC „Inkaras" (Kaunas) - Lokomotyvas (Radviliškis)
55. „Auska" (Alytus) - FK „Bekentas" (Vilnius)
56. FK „Savingė" (Kaišiadorys) - FK „Baltija" (Panevėžys)