2013 m. draugiškos klubų rungtynės

2013 Sau 03 16:18

Grėsmingi tulpinių varžovai. įdomu kaip atrodys EKRANAS... Paveikslėlis

Turėjo kovoti su :
Республиканский футбольный клуб «Терек» имени Ахмата Абдулхамидовича Кадырова, užima 5 vietą Rusijos Premjer lygoje.
VOLGA iš Žemutinio NAUGARDO buv. GORKIO
Tulpiniai kovos su senąja damute Hertha. Vokiečių klubas šiuo metu kovoja 2.Bundeslygoje ir yra vienas iš lyderių, užima antrąją vietą.

Nauji gynėjai ateis į FKE... tikriausiai, kad bus patys pigiausi iš pigiausių, tai nieko gero tame turnyre nešviečia. :roll:
Paskutinį kartą redagavo 3 .... Iš viso redaguota 2013 kartus.

Neįvyko I lygos klubų draugiškos rungtynės

2012 metų I lygos pirmenybių nugalėtojai Jonavos “Lietavos” futbolininkai praėjusį šeštadienį turėjo susitikti su Kazlų Rūdos “Šilo” komanda, tačiau ši draugiška dvikova neįvyko.

Rungtynėms buvo pasirinkta LFF stadiono veja. Bet pasak jonaviečių, mačas neįvyko dėl prastų oro sąlygų, nes LFF stadionas taip ir nebuvo paruoštas šioms rungtynėms.

...

2013 Kov 23 12:52

'Žalgiris-3' - 'Polonija' 1:0!
2013 03 23, FRIENDLY SPARING

87' įvarčio autorius Karolis Mikutavičius!! 8-)

Pastaba. Šiandien 10.00 LFF stadione prasidėjo rungtynės.

Lorencas

2013 Kov 23 15:05

Lygiosios Ventspilyje

Šiandien "Banga" Venspilyje žaidė draugiškas rungtynes su vietos "Ventspils". Dvikova baigėsi taikiai - 1:1.

Iš protokolo. Ventspils - Banga 1:1 (0:0).
Įvarčiai: 80 min. NN (Ventspils); 70 min. G.Kulbis (Banga).
"Bangos" sudėtis: V.Myrnyi, G.Kavtarashvili (A.Marcinkevičius), S.Nokhzat, V.Bedoidze (I.Gerkenashvili), M.Gudauskas, R.Borusas, Ž.Banys, A.Butkus, M.Kura (B.Kobiashvili), T.Chargeishvili (G.Kulbis), A.Alekseev (G.Nikabadze).

Kiek aktyviau pirmajame kėlinyje rungtyniavę aikštės šeimininkai arčiausiai tikslo buvo 37 minutę, kai po "Bangos" gynėjų klaidos pavojingai smūgiavo iš baudos aikštelės. Antrojo kėlinio pradžioje latvių į nokdauną vos nepasiuntė R.Borusas, smūgiu iš 30 metrų sudrebinęs "Ventspils" vartų konstrukciją. Pagrindiniai dvikovos įvykiai užfiksuoti besibaigiant rungtynėms. 70 minutę po G.Kulbio baudos smūgio iš 23 metrų kamuolys, kliudęs vieną iš žaidėjų, įskriejo į vartus. Tiesa, mūsų komanda pirmavo neilgai - 80 minutę "Ventspils" pakėlė kampinį ir jų žaidėjas atšokusį kamuolį iš 9 metrų nukreipė į "Bangos" vartus - 1:1.

...

2013 Kov 25 11:45

Spaudžiant šaltukui jaunimas įveikė "Poloniją"

Šeštadienį LFF stadione vykusiose rungtynėse VMFD "Žalgiris-3" komanda rezultatu 1:0 (0:0) nugalėjo Vilniaus "Polonijos" vienuolikę

Žalgiriečiams pergalingą įvartį artėjant mačui prie pabaigos pelnė puolėjas Karolis Mikutavičius. Rezultatyvų perdavimą atliko Mykolas Krasnovskis.

Rungtynių nugalėtojai jau pirmajame kėlinyje susikūrė keturias puikias progas pasiųsti kamuolį į vartų tinklą, tačiau jaunimui pritrūko tikslumo.

Vilniaus "Polonija" komandos futbolininkai per pirmąsias 45 minutes taip ir nesugebėjo ką nors priešpastatyti. Po pertraukos žaidimas pagyvėjo, tačiau tai jokio apčiuopiamo rezultato nedavė.

Iniciatyvą susigrąžinę žalgiriečiai savo pranašumą įtvirtino įvarčiu. Po Mykolo Krasnovskio perdavimo vienas prieš vartininką atsidūręs Karolis Mikutavičius išplėšė pergalę žaliai baltiems.

"Komanda demonstravo kokybišką futbolą. Žaidėjai šioms rungtynėms buvo gerai pasiruošę fiziškai, nestokojo energijos. Pagirtinai rungtyniavo vidurio saugai. Vaikinai tikrai troško laimėti šį mačą.

Norėtume iki I lygos sezono pradžios sužaisti dar bent dvejas draugiškas rungtynes. Tarpsezoniu išlaikėme komandos branduolį, pasipildėme keturiais naujais futbolininkais, bet žaidimą vis dar reikia sustyguoti", - po rungtynių sakė VMFD "Žalgiris-3" ekipos treneris Dimitrijus Kartašiovas.

VMFD "Žalgiris-3": Aivaras Bražinskas, Ruslanas Kliukoitis, Rokas Simanavičius, Ernestas Mininas, Aldas Korsakas, Mykolas Krasnovskis, Edvinas Pavlovskis, Eimantas Skendelis, Aurimas Tručinskas, Edvinas Baniulis.

Po keitimo: Justas Lasickas, Karolis Mikutavičius, Gvidonas Normantas, Haroldas Šidlauskas, Denisas Romanovas, Tomas Malinauskas.

...

2013 Kov 25 11:50

kovo 23 d. Ekranas-2 - Daugpilio Daugava-2 (Latvija). 15.00 val., PFA aikštė, Panevėžys.
Ekranas-2 0 : 1Ilūkstes NSS

Ekranas-2:

K. Timofejevas, M. Dūda, E. Dambrauskas, G. Vasiliauskas, L. Bratkauskas, A. Arlauskas, R. Stanulevičius, S.Urbys, R. Jokubonis, T. Salamanavičius.

Po keitimų aikštėje pasirodė:
S. Čepkauskas, Sig. Urbys, K. Pavlijus, E. Tamulevičius, M. Pipiras, M. Tamuliūnas, P. Lazdauskas, L. Žukauskas

FKE jaunimas minimaliu rezultatu nusileido latviams
2013 03 23

Le`bronius tikėjosi DAUGAVA-2, o atvyko NSS... 8-) Pelėsių kontora per vieną dieną patyrė du pralaimėjimus. 8-)

...

2013 Kov 30 10:48

TRAKAI 2 : 2 LOKOMOTYVAS
2013 03 29, FRIENDLY SPARING

...

2013 Bal 03 12:10

Kitas draugiškas varžybas FK "Palanga" žais balandžio 6 d. (15 val.), Palangos žiemos futbolo aikštėje, su Šiaulių FK „Juventa".

Papis

2013 Bal 04 16:27

Šeštadienį, kovo 30 d., Palangos komanda Gargžduose žaidė draugiškas varžybas su Telšių FK “Mastis” ir nugalėjo rezultatu 7:0.

...

2013 Bal 05 10:54

Si sekmadieni Palangoje FK Babrungas draugiskame mace isbandys jegas su Siauliu Juventa ekipa.

2013 Bal 16 15:09

Šeštadienį (balandžio 20 d.), 10:00 val., NFA aikštėje, susitiks FBK KAUNAS ir NFA komandos...

...

2013 Bal 17 12:07

FK Plungės "Babrungas"

Jau si penktadieni draugiskos rungtynes Plungeje, Babrungo stadione prie "bezdziones tilto" 18.30. Susitiksime su Telsiu Mascio futbolininkais.