...

Re: 2013 m. II lyga, Vakarų Zona

2013 Geg 03 15:58

Sužaistos pirmosios LFF II lygos Vakarų zonos futbolo pirmenybių rungtynės

Gegužės 1 d. sužaistos pirmosios 2013 m. LFF II lygos Vakarų zonos futbolo pirmenybių I turo rungtynės, kuriose nuo 14 val. susitiko šios komandos:

Jurbarko Vulkanas išvykoje rungtyniavo su Šiaulių „Juventa-99“ komanda. Šiose varžybose pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą 32 min. sėkmingai kamuolį į vartų tinklą pasiuntė „Juventos-99“ žaidėjas P. Bieliauskas, praėjus 10 min. nuo pirmo įvarčio vėl sėkmingai pasižymėjo tas pats žaidėjas P. Bieliauskas. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 2:0 „Juventos-99“ komandos naudai. Antrajame kėlinyje 65 min. pasižymėjo „Juventos-99“ žaidėjas G. Čeponkus.

Mažeikių „Atmosfera“ savo aikštelėje susitiko su Kuršėnų „Venta“ komanda. Varžybose pavyko pasižymėti tik vieninteliam „Atmosferos“ komandos žaidėjui D. Andriekui, kuris 66 min. sėkmingai pasiuntė kamuolį į varžovų vartus. Rungtynės baigėsi rezultatu 1:0 „Atmosferos“ komandos naudai.

Biržuose vyko dvikova tarp vietos komandos „Širvėna“ ir praeitų metų antros vietos nugalėtojų Telšių „Masčio komandų. Širvėnos komanda gausiai palaikoma savo sirgalių, jau pirmajame kėlinyje du kartus nuginklavo „Masčio“ komandos vartus. 22 min. pasižymėjo M. Gerulis, o 30 min. T. Verkulevičius. Antrajame kėlinyje „Masčio“ komandai niekaip nepavyko sušvelninti rezultato ir rungtynėms artėjant į pabaigą 88 min. po taiklaus V. Galecko smūgio „Širvėnos“ komanda palaužė savo varžovus rezultatu 3:0.

Klaipėdos „Atlantas-3“ savo aikštėje susitiko su Kretingos „Minijos“ komanda. Abi komandos šiose varžybose išsiskyrė taikiai 0:0.

Paskutinieji I turo varžybose rungtyniavo Plungės „Babrungas” ir Akmenės SC-FK „Akmenė” komandos. Pirmajame kėlinyje varžybom artėjant į pabaigą 32 min. baudos aikštelėje buvo pargriautas „Babrungo“ komandos žaidėjas, ir teisėjas paskyrė 11 m. baudinį į Akmenės vartus. Deja „Babrungo“ komandos žaidėjas G. Vaniuchinas nesugebėjo realizuoti baudinio ir į didžiąją pertrauką komandos įsiskirstė rezultatui esant 0:0. Antrajame kėlinyje į aikštę labiau susikaupę išbėgo Akmenės komanda, kuri sužaidus pirmas 2 antrojo kėlinio minutes, po taiklaus T. Drublionio įvarčio įsiveržė į priekį rezultatu 1:0. Vėliau nė vienai komandai nebepavyko pasižymėti ir rungtynės baigėsi Akmenės komandos naudai.

...

2013 Geg 04 11:05

Va čia tai mačas... norėčiau pasižiūrėti, kaip ten kretingiškiai sukovos su negailestingais biržiečiais, kurie šiais metais žada parodyti, kas yra geriausi Žemaitijoje. :mrgreen:

Paveikslėlis

Zemaitis
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2012 Geg 03 12:30
Palaikoma komanda: Mastis

2013 Geg 04 18:54

6. 14.00 val. Plungės „Babrungas” – Jurbarko „Vulkanas” 0:1 (0:0)
Teisėjas: T. Lavrinavičius. Teisėjo asistentai: L. Jakas, V. Laurinaitis. Žiūrovų: 100
Įvarčiai: 61 min. M. Oškutis
Įspėjimai: 27 min. V. Želvys („Vulkanas“).

9. 16.00 val. Joniškio „Ainex-Žygis” – Akmenės SC-FK „Akmenė” 2:1 (2:0)
Teisėjas: J. Lukjančukas. Teisėjo asistentai: R. Imanalijeva, L. Juškevičius. Žiūrovų: 100
Įvarčiai: 28 min. D. Tamošauskas, 30 min. J. Klupšas, 90 min. L. Dukavičius
Įspėjimai: 76 min. E. Adomaitis („Ainex-Žygis“).

kaip matau Plungej seimininkauja "egzotika"..reik dar Joniskiuj prasisukt....

Zemaitis

2013 Geg 06 03:52

10. Šiaulių „Juventa-99" - Mažeikių „Atmosfera" 4:1 (2:0)
Teisėjas: V. Vasiliauskas. Teisėjo asistentai: M. Lukjančukas, M. Mirauskas. Žiūrovų: 30
Įvarčiai: 10 min. M. Dielkus, 24 min. P. Bieliauskas, 59 min. A. Bonkas, 77 min. J. Krištopaitis („Juventa-99"). 85 min. K. Kairys („Atmosfera").

7. Kuršėnų „Venta" - Telšių „Mastis" 4:2 (2:1)
Teisėjas: M. Jankevičius. Teisėjo asistentai: M. Lešinskas, L. Juškevičius. Žiūrovų: 50
Įvarčiai: 36 min. D. Baškys, 40 min. N. Jokubauskas, 67 min. (iš 11 m.) D. Kavolis, 90+2 min. A. Dambrauskas („Venta"). 31 min. M. Šoimu, 84 min. M. Lukjančiukas („Mastis").
Įspėjimai: 47 min. P. Kirkutis, 61 min. M. Venckus, 90+2 min. A. Dambrauskas („Venta"). 44 min. P. Ukrinas („Mastis").

...

2013 Geg 06 10:22

JUVENTA-99 pelnytai laimėjo, o Mažeikių jaunimėlis nepasipriešino gudresniems ir labiau patyrusiems šiauliečiams. Buvau ŠJ ir MA varžybose... pirmame kėlinyje MA atrodė beviltiškai... nė karto į vartų plotą nesmūgiavo, nors žaidė pavėjui... o ŠJ visą laiką juos dusino, kontroliavo kamuolį, tik paskui atsipalaidavo... :roll:
ŠJ kovingumu išsiskyrė ELVIS. 8-)

Norėjau pamatyti MASČIO klubą, bet tuo metu jau rūpėjo kiti reikalai, tai nepamačiau... :roll:

...

2013 Geg 06 11:25

II lygos Vakarų zonoje solidžios „Juventa-99" ir „Ventos" pergalės

Mažeikių „Atmosfera" nesugebėjo pasipriešinti Šiaulių „Juventa-99" komandai, kuri išvykoje pralaimėjo gan solidžiu skirtumu 1:4. „Juventa-99" po šių varžybų su dvejom pergalėm ir 6 taškais tvirtai įsitvirtino turnyrinės lentelės viršūnėje, o Mažeikių „Atmosfera" su viena pergale liko penktoje turnyrinės lentelės vietoje.

Šiauliečių žaidėjas Mindaugas Dėlkus jau 10 min. sėkmingai nuginklavo varžovų vartus ir įsiveržė į priekį rezultatu 1:0. Po keletą minučių 24 min. vėl šiauliečių žaidėjas Paulius Bieliauskas pralaužęs varžovų gynybą pelno antrąjį įvartį ir į didžiąją pertrauką žaidėjai išsiskirsto rezultatui esant 2:0 Šiaulių komandos naudai.

Po didžiosios pertraukos šiauliečiai ir toliau nemažino žaidimo apsukų jau 54 min. į „Atmosferos" vartus krenta trečiasis įvartis kurį pelnė Andrius Bonkas. Rungtynėm artėjant į pabaigą 77 min. ketvirtąjį įvartį pelno Šiaulių žaidėjas Justinas Krištopaitis. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kelioms minutėm nuo atsarginio suolo į aikštę išbėgęs „Atmosferos" žaidėjas Kornelijus Kairys 85 min. sugeba sušvelninti rezultatą vienu įvarčiu. „Juventa-99" šiose varžybose šventė pergalę rezultatu 4:1.

Paskutinės II turo varžybose, susitiko II lygos šio sezono naujokė Kuršėnų „Venta" ir praeito sezono 2 vietos laimėtojai Telšių „Masčio" komandos. Nors pirmiesiems šiose varžybose pavyko pasižymėti „Masčio" komandai, kur 31 min. įvartį pelnė legionierius Maksim Šoimu, 36 min. taikliu smūgiu atsakė „Ventos" komandos žaidėjas Dovydas Baškys. Dar po 4 min. sėkmingai pavyko pasižymėti ir Nerijui Jokubauskui „Venta". Pirmas kėlinys baigėsi 2:1 „Ventos" komandos naudai.

Antrajame kėlinyje 67 min. baudos aikštelėje griaunamas „Ventos" komandos žaidėjas Donatas Kavolis, kuris ir sėkmingai realizavo 11 m. baudinį. Rungtynėms artėjant į pabaigą 84 min. „Masčio" komandai po taiklaus Manfredo Lukjančiuko smūgio pavyko sušvelninti rezultatą iki 3:2, tačiau per teisėjo pridėtą laiką 90+2 min. sėkmingai vėl pasižymėjo „Ventos" žaidėjas Airijus Dambrauskas. Rungtynės baigėsi rezultatu 4:2 Kuršėnų „Ventos" komandos naudai, o „Masčio komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės. III turo varžybas „Mastis" žais vėl išvykoje su lyderiais Šiaulių „Juventa" komanda, o Kuršėnų „Venta" išvykoje bandys palaužti Klaipėdos „Atlantas-3" komanda.

Zemaitis

2013 Geg 06 12:10

Panasu,kad Juventa ne tik kad pelnytai laimejo...bet sakyciau ir laimes..kad pateks tarp prizininku net neabejoju...ir kita savaitgalis bus svarbus..telsiskiam..pralaimejimo atveju reikaliukai taptu gana prastoki..

...

2013 Geg 06 12:15

JUVE atrodo solidziai, taktiskai pasirenge, nuolat spaude, kontroliavo kamuoliuka gal 73-80 proc. laiko o mažeikiškiams nebuvo kaip užpulti, tik kai per daug atsipalaidavo prasileido ivarti. MA po pirmos pergales susidure su skaudzia realybe, o stai MASTIS jau antra karta pralaimejo... :roll:

2013 Geg 07 15:33

Šį savaitgalį futbolas sugrįžta į Kretingą!

2013 Geg 09 13:02

Sekmadienį "Minija" kovos prieš į LFF II lygą sugrįžusią Biržų "Širvėna"

Gegužės 12 d. (sekmadienį) 14.00 val. Kretingos miesto stadione “Minija” žais LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynes su Biržų „Širvėna“. Pastaruosius keletą metų Biržų miesto futbolo komanda dalyvaudavo Panevėžio apskrities futbolo pirmenybėse, kurias laimėjo praėjusiame sezone. LFF II lygos varžybose biržiečiai paskutinį kartą dalyvavo 2006 metais, kai tap aštuonių Šiaurės Lietuvos komandų (tuomet LFF II lygoje buvo tris zonos) užėmė ketvirtąją vietą. 2001 metais LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse Biržų „Širvėna“ paskutinį kartą tapo prizininke, tarp vienuolikos komandų užėmusi antrąją vietą.

„Minija“ ir „Širvėna“ paskutinį kartą tarpusavyje rungtyniavo 1999 metų sezone, kai Lietuvos futbole buvo pereinama prie „pavasaris-ruduo“ varžybų vykdymo sistemos ir pirmenybėse buvo sužaistas tik vienas ratas. Tuomet Kretingoje vykusią dvikovą „Minija“ laimėjo užtikrintai rezultatu 5:1. Tais metais “Minija“ užėmė 8 vietą, o „Širvėna“ liko priešpaskutinė – vieuoliktą.

„Minijai“ sėkmingai susiklosčiusiame 1998-1999 metų sezone, kai kretingiškiai LFF II lygos Vakarų zonoje užėmė trečiąją vietą, kretingiškiai išvykoje 2:0 laimėjo pirmojo rato dvikovą, o į paskutines antrojo rato rungtynes Biržų „Širvėna“ neatvyko ir kretingiškiams buvo įskaityta pergalė. „Širvėna“ tais metais užėmė 12-ąją vietą tarp keturiolikos komandų.

1997-1998 metais „Minija“ ir „Širvėna“ pasidalino po pergalę – kretingiškiai 4:2 laimėjo savoje aikštėje, o „Širvėna“ 2:0 nugalėjo Biržuose vykusioje dvikovoje. Beje, ir šiais metais "Minijai" buvo lemta pasidabinti bronziniais medaliais.

Biržų „Širvėna“ sėkmingai pradėjo šių metų pirmenybes, savoje aikštėje pirmose rungtynėse 3:0 įveikusi pernykštį LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių prizininką Telšių „Mastį“. Tąkart nugalėtojų gretose pasižymėjo Matas Gerulis (22 min.), Tadas Verkulevičius (30 min.) ir Vytas Galeckas (88 min.).

Antrajame ture biržiečiai turėjo rungtyniauti su Klaipėdos „Atlanto-3“ ekipa, tačiau šios rungtynės buvo nukeltos į birželio 24 d.

Kretingos “Minijos“ komandos, po rungtynių su „Širvėna“, lauks net trejos išvykos rungtynės iš eilės ir sekančias rungtynes savoje aikštėje žais tik birželio 8-ąją. Tad kviečiame kretingiškius sekmadienį atvykti į stadioną palaikyti „Miniją“, kad nereiktų dar mėnėsį laukti ilgai lauktų „Minijos“ rungtynių.

Zemaitis

2013 Geg 10 23:09

11. Šiaulių „Juventa-99” – Telšių „Mastis“ 0:1 (0:0)
Teisėjas: S. Atmanavičius. Teisėjo asistentai: L. Jakas, A. Žuta. Žiūrovų: 30
Įvarčiai: 82 min. M. Šoimu („Mastis“).
Įspėjimai: 84 min. P. Bieliauskas („Juventa-99“).

12. Mažeikių „Atmosfera” – Plungės „Babrungas” 0:3 (0:2)
Teisėjas: M. Pomeckis. Teisėjo asistentai: A. Strolė, J. Misevičius. Žiūrovų: 110
Įvarčiai: 20 ir 26 min. A. Stupelis, 85 min. G. Vaniuchinas („Babrungas“).
Įspėjimai: 44 min. A. Bulošas, 52 min. J. Abromaitis („Atmosfera“). 18 min. A. Stupelis, 77 min. M. Čeponas („Babrungas“).

13. Klaipėdos „Atlantas-3” – Kuršėnų „Venta” 0:0 (0:0)
Teisėjas: D. Miklovas. Teisėjo asistentai: A. Šeškus, D. Rumšas. Žiūrovų: 25
Įvarčiai: nėra
Įspėjimai: 89 min. E. Ditmonas („Atlantas-3“). 41 min. P. Kirkutis („Venta“).

...

2013 Geg 11 10:42

Teisėjas: S. Atmanavičius.
Antrame kėlinyje paleido vadžias... darė klaidė...
per visas rungtynes žaidėjai plepėjo tik ir šūkavo... :roll:
Estijoje už tokius šūkaliojimus geltonas kortas duoda ir visi tyli su*** suraukę, kad kortų negautų, o čia ne galva įsiskaudėjo nuo plepalų...
Ai, dar su Lukjančiuku antrame kėlinyje susiginčijo... juk abu teisėjai :mrgreen: bet Lukajčiukas negavo kortos už diskusijas.
PYPT tokio teisėjavimo nesuprantu...

...

2013 Geg 11 10:45

Teisėjo asistentai: L. Jakas, A. Žuta.
kažkuris šoninis teisėjas buvo su baltas bucais ir dar su raudonais tokias dryžiais... Klaikuma. Kad skonio netui, tai man dzin, bet taisyklėse, atrodo, gi parašyta, kad su raudonais kedai tik gai**** gali žaisti gė*** lygoj... O A ir kitose rimtose lygose nei žaisti, nei teisėjauti negalima su tokiais "kamošiais". :mrgreen: