2013 m. LFF III lygos ŠA pirmenybės

2013 Geg 16 12:15

Trečiadienį startuoja LFF III lygos ŠA pirmenybės
2013-05-13 - saff.lt http://www.saff.lt/lt/siauliu_apsk/nauj ... ticle/777/" onclick="window.open(this.href);return false;

Trečiadienį startuoja LFF III lygos Šiaulių apskrities futbolo pirmenybės. Jose dalyvaus 8 komandos. Tai - FC „Kupsc", FK „Fanai", „Šauliai-Dakaras", FC „Saulininkas", „Medelyno Bėgiai", „Adiada", FC „Sakals" bei „Kražantė".

Pirmenybės startuos rungtynėmis Kelmėje, tarp vietos „Kražantės" ir praėjusių metų čempionų FC „Kupsc" futbolininkų.

Gegužės 15 d. (trečiadienis)
Kelmės m. stadionas
19:00 val. „Kražantė" - FC „Kupsc"

Gytarių d.d. stadionas
21:00 val. „Medelyno Bėgiai" - FC „Saulininkas"

Gegužės 16 d. (ketvirtadienis)
Purienų g. stadionas
19:00 val. FK „Fanai" - FC „Sakals"

Gegužės 20 d. (pirmadienis)
19:00 val. „Adiada" - „Šauliai-Dakaras"

Taip pat, primename, jog į pirmąsias rungtynes komandos privalo atnešti žaidėjų sveikatos patvirtinimą.

Startavo Šiaulių apskrities pirmenybės

Trečiadienį prasidėjo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) III lygos Šiaulių apskrities pirmenybės. Jose sėkmingai startavo pergales iškovojusios Kelmės „Kražantės“ ir Šiaulių „Saulininko“ komandos.

Atidarymo mače – „Kražantės“ pergalė

Atidarymo mače Kelmėje „Kražantė“ 2:0 (1:0) nugalėjo praėjusių metų čempioną Šiaulių „Kupsc“.

Svečiai 5-ąją minutę galėjo išsiveržti į priekį, bet 11 metrų baudinio neįmušė Mangirdas Mirauskas. „Kupsc“ nesėkmių serija tęsėsi ir toliau – 35-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Audrius Gustas (1:0).

90-ąją minutę „Kražantė“ pasižymėjo ir pati – įmušė Edvinas Čeilutka (2:0).

Atkakli Šiaulių komandų dvikova

Trečiadienio vakarą atkakliai vyko rungtynės Šiauliuose, kur „Saulininkas“ 4:2 (2:2) pranoko to paties miesto „Medelyno bėgius“.

Pralaimėjusieji pirmieji išsiveržė į priekį – įmušė Airidas Paškauskas (0:1). „Saulininkas“ bemat išlygino ir persvėrė rezultatą. Pirmąjį komandos įvartį pelnė Ernestas Gerulskis (1:1), antrąjį – Tadas Šilkauskas (2:1).

Dar pirmajame kėlinyje A. Paškauskas rezultatą išlygino – 2:2.

Taikus rezultatas ir po pertraukos išliko ilgai. Pirmieji veiksmų ėmėsi „Medelyno bėgiai“, išleidę antrąjį nominalų puolėją. Rizikavusi komanda buvo nubausta – trečiąjį „Saulininko“ įvartį įmušė Titas Mačiulis (3:2), ketvirtąjį – Arijandas Stankevičius (4:2).

Dalyvauja aštuonios komandos

Šiemet LFF III lygos Šiaulių apskrities futbolo pirmenybėse dalyvauja aštuonios komandos: „Kražantė“, „Kupsc“, „Saulininkas“, Medelyno bėgiai“, Šiaulių „Fanai“, „Adiada“, „Sakals“ ir Ginkūnų „Šauliai-Dakaras“.

...

2013 Geg 22 13:08

Ištraukti ŠAFF Taurės burtai
2013-05-21 22:22 - saff.lt

Šiaulių apskrities futbolo federacija (ŠAFF), dėl mažo komandų skaičiaus LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybėse organizuoja ŠAFF Taurės turnyrą.

Gegužės 21 dieną, Šiaulių futbolo akademijos pastate buvo traukiami Taurės burtai.

Ketvirtfinalio poros:

„Kražantė" - FC „Kupsc";

FC „Saulininkas" - „Medelyno Bėgiai";

„Šauliai-Dakaras" - FK „Fanai";

FC „Sakals" - „Adiada".

Pirmosios ŠAFF Taurės rungtynės vyks jau šį šeštadienį (gegužės 25 d.), 12:00 val., Kelmėje. Šios Taurės rungtynės bus žaidžiamos Kelmės miesto šventės dieną bei bus šventės dalimi.
Kitų rungtynių datos paaiškės artimiausiu metu.

The Miz

2013 Geg 28 15:35

„Sekmadienio“ pirmenybėse — 8 komandos
2013-05-22 21:52 - saff.lt
Šį sekmadienį, gegužės 26 dieną, startuos Šiaulių apskrities futbolo federacijos organizuojamos „Sekmadienio" pirmenybės, kuriose bus žaidžiama 7x7 (septyni prieš septynis).

18:30 val. „Medelyno Bėgiai-2" - „Saulininkas-2" (A aikštė);
18:30 val. FK „Savanoris" - SK „Tauras" (B aikštė).

Komandos pirmenybėse gali registruoti 20 žaidėjų. Paraiškas komandos turi atsiųsti iki gegužės 24 dienos. Taip pat į pirmąsias rungtynes privaloma atsinešti žaidėjų sveikatos patvirtinimą.

The Miz

2013 Geg 28 15:37

Po II turo – dvivaldystė
2013-05-27 13:15 - saff.lt http://www.saff.lt/lt/siauliu_apsk/nauj ... ticle/787/" onclick="window.open(this.href);return false;
LFF III lygos Šiaulių apskrities futbolo pirmenybėse buvo sužaistas II turas, po kurio pirmenybėse taškų neprarado dvi komandos, tai - FC „Saulininkas" ir „Šauliai-Dakaras".

Pastarieji nervingoje kovoje 2:0 palaužė FK „Fanus, kurie per rungtynes užsidirbo net 5 geltonas korteles. Pergalę „Šauliai-Dakaras" komandai atnešė du Tomo Staponkaus įvarčiai, kurie buvo pelnyti pirmojo bei antrojo kėlinių pabaigoje.

Pirmąją pergalę pirmenybėse iškovojo „Medelyno Bėgiai", kuries Kelmėje 0:2 palaužė vietos „Kražantę". Rungtynėse greitą įvartį pelnė Airidas Paškauskas, o persvarą įtvirtino Titas Machovas.

Pirmenybių antirekordą pasiekė FC „Sakals", kuris nesugebėjo rimčiau pasipriešinti FC „Saulininkui" ir liko sutriuškintas net 0:8. Net keturis įvarčius nugalėtojams pelnė Kęstutis Kucevičius, po vieną pridėjo Nerijus Juška, Arijandas Stankevičius, Julius Damašas bei Tadas Šilkauskas.

Pirmosios lygiosios buvo užfiksuotos tarp FC „Kupsc" ir „Adiados" komandų - 1:1. Pačioje rungtynių pradžioje Tomas Jurgaitis (FC „Kupsc") išsiveržė į priekį, tačiau rungtynių antroje pusėje „Adiados" žaidėjas Justas Niauronis realizavo 11 metrų baudinį bei išlygino rezultatą. Rungtynių pabaigoje buvo parodyta ir pirmoji raudona kortelė, kurią gavo Aurimas Šakinskas.

The Miz

III turo tvarkaraštis:

Gegužės 28 d. (antradienis)
19:00 val. FK „Fanai" - FC „Saulininkas"

Gegužės 29 d. (trečiadienis)
19:00 val. „Adiada" - „Kražantė"

Gegužės 30 d. (ketvirtadienis)
19:00 val. FC „Kupsc" - FC „Sakals"

Ginkūnų stadionas
19:00 val. „Šauliai-Dakaras" - „Medelyno Bėgiai"

The Miz

2013 Geg 28 15:38

FC „Kupsc“ – ŠAFF Taurės pusfinalyje
Gegužės 25 dieną, Kelmėje buvo sužaistos ŠAFF Taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp „Kražantės" ir FC „Kupsc". Pergalę iškovojo ir į pusfinalį pateko FC „Kupsc".

Rungtynių pradžioje nežymią persvarą turėjo šiauliečiai, to ir užteko, kad būtų pelnytas pirmasis įvartis. Po „Kražantės" vartininko klaidos Mantas Gudinavičius (FC „Kupsc") pasiuntė kamuolį į vartus.

Vėliau puikių šansų pelnyti įvarčiui neišnaudojo kelmiškiai, o pirmasis kėlinys taip ir baigėsi 0:1.

Antrajame kėlinyje persvarą perėmė „Kražantės" futbolininkai ir 58 minutę įvartį iš baudos smūgio pelnė Edgaras Jasulaitis („Kražantė").

Tačiau prabėgus minutei laiko, po puikaus perdavimo iš krašto įvartį pelnė Mangirdas Mirauskas (FC „Kupsc").

Iki pat rungtynių pabaigos vyko apylygis žaidimas, o FC „Kupsc" persvaros nebeiššvaistė ir pateko į ŠAFF Taurės pusfinalį.

Kitos ketvirtfinalio rungtynės bus sužaistos birželio mėnesio paskutinėmis dienomis.

2013-10-13 21:00 - saff.lt

Paaiškėjo ŠAFF taurės laimėtojas, juo tapo FC „Saulininkas“. Rungtynėse apsilankė Futbolo.TV komanda bei paruošė išsamų reportažą apie rungtynes. Jį galite rasti čia.

...

2013 Spa 14 13:36

Šiaulių apskrities futbolo fedaracijos (ŠAFF) Taurės finalas vyko spalio 10 dieną, 18:00 val., Šiaulių miesto savivaldybės stadione.

Finale susitiko FC „Kupsc“ bei FC „Saulininkas“.

F.C. KUPSC 2 : 8 F.C. SAULININKAS