2013 m. A lygos tvarkaraštis
I RATAS
I (1) Turas
Kovo mėn. 9 d. (šeštadienis)
4) 14:00 Dainava (Alytus) – Ekranas (Panevėžys)
1) 19:00 Atlantas (Klaipėda) – Sūduva (Marijampolė)
Kovo mėn. 10 d. (sekmadienis)
3) 13:00 Tauras (Tauragė) - Kruoja (Pakruojis)
2) 15:00 Šiauliai (Šiauliai) – Banga (Gargždai)
II (2) Turas
Kovo mėn. 12 d. (antradienis)
8) 19:00 Žalgiris (Vilnius) - Atlantas (Klaipėda)
Kovo mėn. 13 d. (trečiadienis)
5) 15:00 Kruoja (Pakruojis) - Dainava (Alytus)
6) 17:00 Banga (Gargždai) - Tauras (Tauragė)
7) 19:00 Sūduva (Marijampolė) - Šiauliai (Šiauliai)
III (3) Turas
Kovo mėn. 16 d. (šeštadienis)
9) 14:00 Šiauliai (Šiauliai) - Žalgiris (Vilnius)
11) 17:00 Dainava (Alytus) - Banga (Gargždai)
Kovo mėn. 17 d. (sekmadienis)
12) 13:00 Ekranas (Panevėžys) - Kruoja (Pakruojis)
10) 15:00 Tauras (Tauragė) - Sūduva (Marijampolė)
IV (4) Turas
Kovo mėn. 28 d. (ketvirtadienis)
16) 19:00 Atlantas (Klaipėda) - Šiauliai (Šiauliai)
Kovo mėn. 29 d. (penktadienis)
13) 18:30 Banga (Gargždai) - Ekranas (Panevėžys)
Kovo mėn. 30 d. (šeštadienis)
15) 14:00 Žalgiris (Vilnius) - Tauras (Tauragė)
14) 19:00 Sūduva (Marijampolė) - Dainava (Alytus)
V (5) Turas
Balandžio mėn. 5 d. (penktadienis)
18) 18:00 Dainava (Alytus) - Žalgiris (Vilnius)
Balandžio mėn. 6 d. (šeštadienis)
19) 14:00 Ekranas (Panevėžys) - Sūduva (Marijampolė)
17) 16:00 Tauras (Tauragė) - Atlantas (Klaipėda)
Balandžio mėn. 7 d. (sekmadienis)
20) 16:00 Kruoja (Pakruojis) - Banga (Gargždai)
VI (6) Turas
Balandžio mėn. 9 d. (antradienis)
24) 16:00 Šiauliai (Šiauliai) - Tauras (Tauragė)
23) 19:00 Atlantas (Klaipėda) - Dainava (Alytus)
Balandžio mėn. 10 d. (trečiadienis)
21) 17:30 Sūduva (Marijampolė) - Kruoja (Pakruojis)
22) 19:30 Žalgiris (Vilnius) - Ekranas (Panevėžys)
VII (7) Turas
Balandžio mėn. 13 d. (šeštadienis)
26) 14:00 Ekranas (Panevėžys) - Atlantas (Klaipėda)
25) 18:00 Dainava (Alytus) - Šiauliai (Šiauliai)
Balandžio mėn. 14 d. (sekmadienis)
27) 16:00 Kruoja (Pakruojis) - Žalgiris (Vilnius)
28) 18:00 Banga (Gargždai) - Sūduva (Marijampolė)
VIII (8) Turas
Balandžio mėn. 20 d. (šeštadienis)
31) 14:00 Šiauliai (Šiauliai) - Ekranas (Panevėžys)
32) 16:00 Tauras (Tauragė) - Dainava (Alytus)
Balandžio mėn. 21 d. (sekmadienis)
29) 18:00 Žalgiris (Vilnius) - Banga (Gargždai)
30) 20:00 Atlantas (Klaipėda) - Kruoja (Pakruojis)
IX (9) Turas
Balandžio mėn. 27 d. (šeštadienis)
36) 14:00 Sūduva (Marijampolė) - Žalgiris (Vilnius)
35) 18:30 Banga (Gargždai) - Atlantas (Klaipėda)
Balandžio mėn. 28 d. (sekmadienis)
34) 17:00 Kruoja (Pakruojis) - Šiauliai (Šiauliai)
33) 19:00 Ekranas (Panevėžys) - Tauras (Tauragė)
II RATAS
X (10) Turas
Gegužės mėn. 3 d. (penktadienis)
40) 18:00 Kruoja (Pakruojis) - Tauras (Tauragė)
Gegužės mėn. 4 d. (šeštadienis)
37) 14:00 Sūduva (Marijampolė) - Atlantas (Klaipėda)
39) 18:30 Banga (Gargždai) - Šiauliai (Šiauliai)
Gegužės mėn. 5 d. (sekmadienis)
38) 19:00 Ekranas (Panevėžys) - Dainava (Alytus)
XI (11) Turas
Gegužės mėn. 7 d. (antradienis)
43) 18:00 Šiauliai (Šiauliai) - Sūduva (Marijampolė)
44) 20:00 Atlantas (Klaipėda) - Žalgiris (Vilnius)
Gegužės mėn. 8 d. (trečiadienis)
42) 18:00 Tauras (Tauragė) - Banga (Gargždai)
41) 20:00 Dainava (Alytus) - Kruoja (Pakruojis)
XII (12) Turas
Gegužės mėn. 11 d. (šeštadienis)
47) 14:00 Banga (Gargždai) - Dainava (Alytus)
46) 19:00 Sūduva (Marijampolė) - Tauras (Tauragė)
Gegužės mėn. 12 d. (sekmadienis)
48) 16:00 Kruoja (Pakruojis) - Ekranas (Panevėžys)
45) 18:00 Žalgiris (Vilnius) - Šiauliai (Šiauliai)
XIII (13) Turas
Gegužės mėn. 21 d. (antradienis)
50) 18:00 Dainava (Alytus) - Sūduva (Marijampolė)
Gegužės mėn. 22 d. (trečiadienis)
51) 18:00 Tauras (Tauragė) - Žalgiris (Vilnius)
49) 20:00 Ekranas (Panevėžys) - Banga (Gargždai)
Gegužės mėn. 23 d. (ketvirtadienis)
52) 18:00 Šiauliai (Šiauliai) - Atlantas (Klaipėda)
XIV (14) Turas
Gegužės mėn. 25 d. (šeštadienis)
55) 14:00 Sūduva (Marijampolė) - Ekranas (Panevėžys)
54) 18:00 Žalgiris (Vilnius) - Dainava (Alytus)
Gegužės mėn. 26 d. (sekmadienis)
56) 16:00 Banga (Gargždai) - Kruoja (Pakruojis)
53) 20:00 Atlantas (Klaipėda) - Tauras (Tauragė)
XV (15) Turas
Gegužės mėn. 29 d. (trečiadienis)
60) 17:00 Tauras (Tauragė) - Šiauliai (Šiauliai)
57) 18:45 Kruoja (Pakruojis) - Sūduva (Marijampolė)
Gegužės mėn. 30 d. (ketvirtadienis)
59) 18:00 Dainava (Alytus) - Atlantas (Klaipėda)
58) 20:00 Ekranas (Panevėžys) - Žalgiris (Vilnius)
XVI (16) Turas
Birželio mėn. 1 d. (šeštadienis)
64) 14:00 Sūduva (Marijampolė) - Banga (Gargždai)
Birželio mėn. 2 d. (sekmadienis)
63) 18:00 Žalgiris (Vilnius) - Kruoja (Pakruojis)
62) 20:00 Atlantas (Klaipėda) - Ekranas (Panevėžys)
Birželio mėn. 3 d. (pirmadienis)
61) 18:00 Šiauliai (Šiauliai) - Dainava (Alytus)
XVII (17) Turas
Birželio mėn. 14 d. (penktadienis)
65) 18:30 Banga (Gargždai) - Žalgiris (Vilnius)
Birželio mėn. 15 d. (šeštadienis)
66) 14:00 Kruoja (Pakruojis) - Atlantas (Klaipėda)
67) 19:00 Ekranas (Panevėžys) - Šiauliai (Šiauliai)
Birželio mėn. 16 d. (sekmadienis)
68) 17:00 Dainava (Alytus) - Tauras (Tauragė)
XVIII (18) Turas
Birželio mėn. 18 d. (antradienis)
72) 18:30 Žalgiris (Vilnius) - Sūduva (Marijampolė)
71) 20:30 Atlantas (Klaipėda) - Banga (Gargždai)
Birželio mėn. 19 d. (trečiadienis)
69) 18:00 Tauras (Tauragė) - Ekranas (Panevėžys)
70) 20:00 Šiauliai (Šiauliai) - Kruoja (Pakruojis)
III RATAS
XIX (19) Turas
Birželio mėn. 22 d. (šeštadienis)
73) 14:00 Atlantas (Klaipėda) – Sūduva (Marijampolė)
75) 18:00 Šiauliai (Šiauliai) – Banga (Gargždai)
Birželio mėn. 23 d. (sekmadienis)
74) 17:00 Dainava (Alytus) – Ekranas (Panevėžys)
Birželio mėn. 24 d. (pirmadienis)
76) 18:30 Tauras (Tauragė) - Kruoja (Pakruojis)
XX (20) Turas
Birželio mėn. 28 d. (penktadienis)
79) 19:00 Sūduva (Marijampolė) - Šiauliai (Šiauliai)
Birželio mėn. 29 d. (šeštadienis)
80) 14:00 Žalgiris (Vilnius) - Atlantas (Klaipėda)
78) 18:30 Banga (Gargždai) - Tauras (Tauragė)
Birželio mėn. 30 d. (sekmadienis)
77) 18:30 Kruoja (Pakruojis) - Dainava (Alytus)
XXI (21) Turas
Liepos mėn. 6 d. (šeštadienis)
83) 14:00 Dainava (Alytus) - Banga (Gargždai)
Liepos mėn. 7 - 8 d. (sekmadienis - pirmadienis)
82) 16:00 Tauras (Tauragė) - Sūduva (Marijampolė)
81) 18:00 Šiauliai (Šiauliai) - Žalgiris (Vilnius)
84) 20:00 Ekranas (Panevėžys) - Kruoja (Pakruojis)
XXII (22) Turas
Rugpjūčio mėn. 2 d. (penktadienis)
88) 20:00 Atlantas (Klaipėda) - Šiauliai (Šiauliai)
Rugpjūčio mėn. 3 d. (šeštadienis)
85) 14:00 Banga (Gargždai) - Ekranas (Panevėžys)
Rugpjūčio mėn. 4 – 5) d. (sekmadienis - pirmadienis)
86) 18:00 Sūduva (Marijampolė) - Dainava (Alytus)
87) 20:00 Žalgiris (Vilnius) - Tauras (Tauragė)
XXIII (23) Turas
Rugpjūčio mėn. 9 d. (penktadienis)
89) 18:30Tauras (Tauragė) - Atlantas (Klaipėda)
Rugpjūčio mėn. 10 d. (šeštadienis)
92) 18:30 Kruoja (Pakruojis) - Banga (Gargždai)
Rugpjūčio mėn. 10 - 11 d. (šeštadienis – sekmadienis)
91) 14:00 Ekranas (Panevėžys) - Sūduva (Marijampolė)
Rugpjūčio mėn. 11 – 12 d. (sekmadienis - pirmadienis)
90) 18:30 Dainava (Alytus) - Žalgiris (Vilnius)
XXIV (24) Turas
Rugpjūčio mėn. 16 d. (penktadienis)
95) 20:00 Atlantas (Klaipėda) - Dainava (Alytus)
Rugpjūčio mėn. 17 d. (šeštadienis)
94) 14:00 Žalgiris (Vilnius) - Ekranas (Panevėžys)
93) 19:00 Sūduva (Marijampolė) - Kruoja (Pakruojis)
Rugpjūčio mėn. 18 d. (sekmadienis)
96) 18:00 Šiauliai (Šiauliai) - Tauras (Tauragė)
XXV (25) Turas
Rugpjūčio mėn. 20 d. (antradienis)
100) 18:00 Banga (Gargždai) - Sūduva (Marijampolė)
98) 20:00 Ekranas (Panevėžys) - Atlantas (Klaipėda)
Rugpjūčio mėn. 21 d. (trečiadienis)
99) 18:00 Kruoja (Pakruojis) - Žalgiris (Vilnius)
97) 20:00 Dainava (Alytus) - Šiauliai (Šiauliai)
XXVI (26) Turas
Rugpjūčio mėn. 24 d. (šeštadienis)
102) 14:00 Atlantas (Klaipėda) - Kruoja (Pakruojis)
103) 18:00 Šiauliai (Šiauliai) - Ekranas (Panevėžys)
Rugpjūčio mėn. 25 d. (sekmadienis)
101) 18:00 Žalgiris (Vilnius) - Banga (Gargždai)
Rugpjūčio mėn. 26 d. (pirmadienis)
104) 18:00 Tauras (Tauragė) - Dainava (Alytus)
XXVII (27) Turas
Rugpjūčio mėn. 30 d. (penktadienis)
107) 18:30 Banga (Gargždai) - Atlantas (Klaipėda)
Rugpjūčio mėn. 31 d. (šeštadienis)
108) 14:00 Sūduva (Marijampolė) - Žalgiris (Vilnius)
Rugsėjo mėn. 1 d. (sekmadienis)
106) 17:00 Kruoja (Pakruojis) - Šiauliai (Šiauliai)
105) 19:00 Ekranas (Panevėžys) - Tauras (Tauragė)
IV RATAS
XXVIII (28) Turas
Rugsėjo mėn. 13 d. (penktadienis)
111) 18:30 Banga (Gargždai) - Šiauliai (Šiauliai)
Rugsėjo mėn. 14 d. (šeštadienis)
109) 14:00 Sūduva (Marijampolė) - Atlantas (Klaipėda)
112) 16:00 Kruoja (Pakruojis) - Tauras (Tauragė)
Rugsėjo mėn. 15 d. (sekmadienis)
110) 19:00 Ekranas (Panevėžys) - Dainava (Alytus)
XXIX (29) Turas
Rugsėjo mėn. 17 d. (antradienis)
114) 17:00 Tauras (Tauragė) - Banga (Gargždai)
116) 20:00 Atlantas (Klaipėda) - Žalgiris (Vilnius)
Rugsėjo mėn. 18 d. (trečiadienis)
113) 18:00 Dainava (Alytus) - Kruoja (Pakruojis)
115) 20:00 Šiauliai (Šiauliai) - Sūduva (Marijampolė)
XXX (30) Turas
Rugsėjo mėn. 21d. (šeštadienis)
117) 14:00 Žalgiris (Vilnius) - Šiauliai (Šiauliai)
119) 18:30 Banga (Gargždai) - Dainava (Alytus)
Rugsėjo mėn. 22 d. (sekmadienis)
120) 16:00 Kruoja (Pakruojis) - Ekranas (Panevėžys)
118) 19:00 Sūduva (Marijampolė) - Tauras (Tauragė)
XXXI (31) Turas
Rugsėjo mėn. 27 d. (penktadienis)
121) 19:00 Ekranas (Panevėžys) - Banga (Gargždai)
Rugsėjo mėn. 28 d. (šeštadienis)
122) 14:00 Dainava (Alytus) - Sūduva (Marijampolė)
124) 18:00 Šiauliai (Šiauliai) - Atlantas (Klaipėda)
Rugsėjo mėn. 29 d. (sekmadienis)
123) 16:00 Tauras (Tauragė) - Žalgiris (Vilnius)
XXXII (32) Turas
Spalio mėn. 5 d. (šeštadienis)
127) 14:00 Sūduva (Marijampolė) - Ekranas (Panevėžys)
126) 17:00 Žalgiris (Vilnius) - Dainava (Alytus)
Spalio mėn. 6 d. (sekmadienis)
125) 19:00 Atlantas (Klaipėda) - Tauras (Tauragė)
Spalio mėn. 7 d. (pirmadienis)
128) 18:30 Banga (Gargždai) - Kruoja (Pakruojis)
XXXIII (33) TURAS
Spalio mėn. 18 d. (penktadienis)
131) 18:00 Dainava (Alytus) - Atlantas (Klaipėda)
Spalio mėn. 19 d. (šeštadienis)
130) 14:00 Ekranas (Panevėžys) - Žalgiris (Vilnius)
Spalio mėn. 20 d. (sekmadienis)
132) 13:00 Tauras (Tauragė) - Šiauliai (Šiauliai)
129) 15:00 Kruoja (Pakruojis) - Sūduva (Marijampolė)
XXXIV (34) TURAS
Spalio mėn. 26 d. (šeštadienis)
135) 14:00 Žalgiris (Vilnius) - Kruoja (Pakruojis)
134) 19:00 Atlantas (Klaipėda) - Ekranas (Panevėžys)
Spalio mėn. 27 d. (sekmadienis)
133) 17:00 Šiauliai (Šiauliai) - Dainava (Alytus)
136) 19:00 Sūduva (Marijampolė) - Banga (Gargždai)
XXXV (35) TURAS
Lapkričio mėn. 2 d. (šeštadienis)
139) 14:00 Ekranas (Panevėžys) - Šiauliai (Šiauliai)
137) 16:00 Banga (Gargždai) - Žalgiris (Vilnius)
Lapkričio mėn. 3 d. (sekmadienis)
138) 13:00 Kruoja (Pakruojis) - Atlantas (Klaipėda)
140) 16:00 Dainava (Alytus) - Tauras (Tauragė)
XXXVI (36) TURAS
Lapkričio mėn. 10 d. (sekmadienis)
141) 13:00 Tauras (Tauragė) - Ekranas (Panevėžys)
142) 13:00 Šiauliai (Šiauliai) - Kruoja (Pakruojis)
143) 13:00 Atlantas (Klaipėda) - Banga (Gargždai)
144) 13:00 Žalgiris (Vilnius) - Sūduva (Marijampolė)
2013 m. vasario 18 d. versija. Datos ir laikai gali keistis, pakeitimai skelbiami http://www.LFF.lt" onclick="window.open(this.href);return false;