2013 m. SMScredit.lt A lygos dublerių pirmenybės

4) Ekranas (Panevėžys) - Dainava (Alytus) 0:0 (0:0)

Teisėjas: M.Pomeckis (Panevėžys), 70 žiūrovų
Įvarčiai: nėra
Įspėjimai: 53 min. E.Tamulevičius („Ekranas“)

1) Atlantas (Klaipėda) - Sūduva (Marijampolė) 5:1 (1:1)

Teisėjas: D.Rumšas (Palanga), 15 žiūrovų
Įvarčiai: 9 min. V.Trakys, 49 min. ir 68 min. K.Laukžemis, 52 min. ir 71 min. S.Rakauskas („Atlantas“); 35 min. V.Lasevičius („Sūduva“)
Įspėjimai: 34 min. M.Beneta, 45 min. A.Staponka („Atlantas“); 45 min. V.Bagdanavičius („Sūduva“)

...

Re: 2013 m. SMScredit.lt A lygos dublerių pirmenybės

2013 Kov 12 13:53

2013 03 11

2) Šiauliai-2 (Šiauliai) - Banga-2 (Gargždai) 6:2 (2:2)
Teisėjas: D.Bisigirskas (Jonava), 50 žiūrovų
Įvarčiai: 27 min. T.Rapalavičius, 42 min. R.Gedminas, 51 min. ir 80 min. D.Medžiaušis, 76 min. V.Gašpuitis, 87 min. R.Leščius („Šiauliai-2"); 3 min. M.Šiaulytis, 37 min. G.Nikabadzė („Banga-2")
Įspėjimai: 40 min. P.Pocius („Šiauliai-2"); 32 min. G.Kavtarašvili, 56 min. A.Marcinkevičius („Banga-2")

3) Kruoja-2 (Pakruojis) - Tauras-2 (Tauragė) 2:1 (0:1)
Teisėjas: M.Jackus (Šiauliai), 50 žiūrovų
Įvarčiai: 48 min. J.Bušnič, 66 min. D.Arlauskis („Kruoja-2); 36 min. A.Midvykas („Tauras-2")
Įspėjimai: 36 min. M.Eltermanis („Kruoja-2"); 38 min. E.Savickas, 90+2 min. K.Zobiela („Tauras-2")
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2013 kartus.

2013 Kov 14 18:08

Dublerių čempionatas: FK "Tauras-2" 3:2 FK "Banga-2". Įvarčių autoriai: Vidmantas Gudjonis, Laimonas Trakšelis, Diego Rizoli. Su pergale!!!

...

2013 Kov 23 13:17

II turo statistika

2013 03 13

5) Kruoja (Pakruojis) - Dainava (Alytus) 3:1 (1:0)
Teisėjas: S.Karka (Kaunas), 60 žiūrovų
Įvarčiai: 22 min. N.Astrauskas, 73 min. M.Gintalas, 85 min. P.Veineikis („Kruoja"); 88 min. K.Balčiūnas („Dainava")
Įspėjimai: 24 min. P.Veineikis, 28 min. R.Šumnauskas, 60 min. A.Lipskis, 65 min. N.Cosentini, 87 min. T.Urbonas („Kruoja"); 90+2 min. E.Barysas („Dainava")

8) Atlantas (Klaipėda) - Žalgiris (Vilnius) 3:1 (0:0)
Teisėjas: D.Miklovas (Palanga), 20 žiūrovų
Įvarčiai: 46 min. K.Laukžemis, 80 min. Ž.Jesipov, 90+1 min. G.Žukauskas („Atlantas"); 59 min. A.Vosevič („Žalgiris")
Įspėjimai: 51 min. J.Vilavičius, 57 min. R.Baravykas, 61 min. Ž.Jesipov, 89 min. D.Kazlauskas („Atlantas"); 88 min. K.Bazys („Žalgiris")

2013 03 14

6) Tauras (Tauragė) - Banga (Gargždai) 3:2 (2:0)
Teisėjas: E.Kriaučiūnas (Marijampolė), 100 žiūrovų
Įvarčiai: 6 min. M.Pučinskis, 26 min. L.Trakšelis, 53 min. M.Žemaitaitis („Tauras"); 61 min. ir 82 min. M.Stirbys („Banga")
Įspėjimai: 45 min. L.Trakšelis, 63 min. L.Ankudinovas, 69 min. J.Rimkus („Tauras"); 33 min. I.Banevičius, 49 min. A.Marcinkevičius, 52 min. M.Stirbys („Banga")
Pašalinimai: 76 min. A.Midvikas („Tauras"); 76 min. I.Gertenašvili („Banga")

7) Šiauliai (Šiauliai) - Sūduva (Marijampolė) 0:1 (0:1)
Teisėjas: M.Jackus (Šiauliai), 60 žiūrovų
Įvarčiai: 26 min. A.Brokas („Sūduva")
Įspėjimai: 51 min. D.Tumosa, 55 min. V.Bagdanavičius, 62 min. G.Matulevičius („Sūduva")

...

2013 Kov 23 13:20

III turo statistika

2013 03 17

9) Šiauliai (Šiauliai) - Žalgiris (Vilnius) 1:2 (1:2)
Teisėjas: M.Jackus (Šiauliai), 30 žiūrovų
Įvarčiai: 44 min. M.Vorobjovas („Šiauliai"); 19 min. M.Ignatjevas, 23 min. K.Žudys („Žalgiris")
Įspėjimai: 27 min. M.Lesecki („Šiauliai"); 19 min. M.Beruška, 32 min. M.Ignatjevas („Žalgiris")

11) Banga (Gargždai) - Dainava (Alytus) 3:1 (1:0)
Teisėjas: L.Gedvila (Šilutė), 30 žiūrovų
Įvarčiai: 40 min. A.Marcinkevičius, 46 min. R.Uselis, 78 min. B.Kobiashvili („Banga"); 90 min. D.Gunevič („Dainava")
Įspėjimai: 37 min. D.Grižas, 59 min. E.Barysas („Dainava")

2013 03 18

12) Kruoja (Pakruojis) - Ekranas (Panevėžys) 0:1 (0:0)
Įvarčiai: 86 min. L.Narbutas („Ekranas")
Įspėjimai: 39 min. G.Balašauskas („Kruoja")

10) Sūduva (Marijampolė) - Tauras (Tauragė) 4:0 (2:0)
Teisėjas: E.Kriaučiūnas (Marijampolė), 70 žiūrovų
Įvarčiai: 6 min. ir 79 min. K.Strolys, 37 min. A.Breivė, 67 min. M.Kardokas („Sūduva")
Įspėjimai: 40 min. A.Breivė, 63 min. S.Veverskis, 82 min. D.Isoda („Sūduva"); 66 min. R.Liorančas („Tauras")

Lorencas

2013 Bal 03 10:29

2013 m. Lietuvos futbolo federacijos SMSCredit.lt A lygos dublerių pirmenybės

IV turo statistika

2013 03 30

16) Šiauliai (Šiauliai) - Atlantas (Klaipėda) 0:5 (0:4)
Teisėjas: I.Kovalenko (Jonava), 60 žiūrovų
Įvarčiai: 14 min. ir 17 min. Ž.Kymantas, 22 min. ir 55 min. S.Rakauskas, 26 min. G.Kruša („Atlantas")
Įspėjimai: 44 min. M.Vorobjovas, 79 min. A.Kazakevičius („Šiauliai"); 31 min. S.Rakauskas („Atlantas")

2013 04 02

14) Dainava (Alytus) - Sūduva (Marijampolė) 3:0 (2:0)
Teisėjas: V.Kazlauskas (Kaunas), 75 žiūrovai
Įvarčiai: 5 min. R.Stankevičius, 23 min. A.de Freitas, 47 min. K.Balčiūnas („Dainava")
Įspėjimai: 20 min. R.Stankevičius, 48 min. K.Balčiūnas („Dainava"); 21 min. A.Kulikauskas, 40 min. A.Breivė, 49 min. D.Tumosa, 90+1 min. J.Popiera („Sūduva")
Pašalinimai: 90+1 min. R.Stankevičius (už 2-ą įspėjimą) („Dainava")

...

2013 Bal 03 12:08

"Atlanto" dubleriai Šiauliuose pasiekė įtikinamą pergalę - net 5:0.

Šiauliai (Šiauliai) 0 : 5 Atlantas (Klaipėda)
Įvarčiai:
14 min. ir 17 min. Žilvinas Kymantas, 22 min. ir 55 min. Skirmantas Rakauskas, 26 min. Gediminas Kruša.
Kymantas FKE starte pasirodydavo, o štai ATLANTE tikras dublerių komandos lyderis. :mrgreen:

...

2013 Bal 03 12:13

„Dainavos“ dubleriai iškovojo pergalę

Druskininkuose planuotas Alytaus „Dainavos“ dublerių rungtynes su Marijampolės „Sūduvos“ rezervu žiema „išvarė“ iš aikštės.

Rungtynės buvo perkeltos į „Sūduvos“ namų aikštę – „Arvi“ maniežą. Simbolinės namų aikštės persikėlimas į svečių alytiškiams išėjo į naudą ir jie marijampoliečius nugalėjo tuo pačiu rezultatu, kaip ir pasirengimo sezonui laikotarpyje – 3:0.
Rungtynių pradžioje pasižymėjo Renaldas Stankevičius, kėlinio vyduryje pirmąjį savo įvartį „Dainavoje“ įmušė Akil Rondel Dexter DeFreitas, vos prasidėjus antrajam kėliniui perdavimą uždarė ne pirmą kartą rezultatyviai rungtynes baigęs Kęstutis Balčiūnas.

Rungtynes 3:0 laimėjo „Dainava-2″.

...

2013 Bal 04 10:18

Dublerių lygoje “Ekranas” sutriuškino “Bangą”

Trečiadienį sužaistos vienos rungtynės A lygos Dublerių čempionate.

Per jas Panevėžio FA aikštėje “Ekrano” antroji komanda 5:0 sutriuškino Gargždų “Bangos” dublerius. Du įvarčius nugalėtojams pelnė E.Baranauskas (16 ir 24 min.), po vieną -R.Jokubonis (18 min.), L.Narbutas (54 min.), bei R.Stanulevičius (72 min.).

“Pagal tai, kiek turėjome momentų, manau, kad nebuvo labai geras rezultatas”, – saviškių pranašumą pažymėjo panevėžiečių treneris Valdas Dambrauskas.

Anksčiau IV turo rungtynėse “Dainava” 3:0 pranoko “Sūduvą”, o “Atlantas” 5:0 “Šiaulius”. Ketvirtadienį susitiks “Tauro” ir “Žalgirio” dubleriai.

...

2013 Bal 08 13:29

2013 04 03

13) Ekranas (Panevėžys) - Banga (Gargždai) 5:0 (3:0)
Teisėjas: G.Macevičius (Vilnius), 100 žiūrovų
Įvarčiai: 16 min. ir 25 min. E.Baranauskas, 19 min. R.Jakubonis, 54 min. L.Narbutas, 73 min. R.Stanulevičius („Ekranas")
Įspėjimai: 44 min. E.Baranauskas, 51 min. E.Girdvainis („Ekranas")

2013 04 04

15) Tauras (Tauragė) - Žalgiris (Vilnius) 1:3 (1:2)
Teisėjas: L.Gedvila (Šilutė), 50 žiūrovų
Įvarčiai: 34 min. I.Beišis („Tauras"); 29 min. ir 88 min. E.Juška, 42 min. M.Bezuška („Žalgiris")
Įspėjimai: nėra

...

2013 Bal 08 13:30

V turo statistika

2013 04 07

17) Atlantas-2 (Klaipėda) - Tauras-2 (Tauragė) 6:2 (4:0)
Įvarčiai: 5 min. G.Kruša, 11 min. A.Urbšys, 24 min. Ž.Kymantas, 29 min. V.Trakys, 66 min. A.Jerošenko, 75 min. G.Žukauskas („Atlantas-2"); 74 min. ir 82 min. A.Midvikas („Tauras-2")
Įspėjimai: 28 min. A.Urbšys („Atlantas-2"); 10 min. L.Ankudinovas, 72 min. A.Midvikas („Tauras-2")

18) Žalgiris-2 (Vilnius) - Dainava-2 (Alytus) 3:0 (0:0)
Teisėjas: A.Radiušas (Vilnius), 50 žiūrovų
Įvarčiai: 74 min. ir 90+1 min. T.Pek, 85 min. T.Kanai („Žalgiris-2")
Įspėjimai: 61 min. D.Romanov („Žalgiris-2"); 38 min. P.Gavėnas, 42 min. D.Grižas („Dainava-2")

19) Sūduva-2 (Marijampolė) - Ekranas-2 (Panevėžys) 1:0 (0:0)
Teisėjas: I.Kovalenko (Jonava), 100 žiūrovų
Įvarčiai: 78 min. A.Breivė („Sūduva-2")
Įspėjimai: 84 min. A.Breivė, 89 min. D.Isoda, 90+2 min. D.Tumosa („Sūduva-2"); 45 min. E.Baranauskas, 73 min. E.Girdvainis („Ekranas-2")

...

2013 Bal 10 13:26

Dublerių rungtynės tarp "Dainavos" ir "Atlanto" neįvyks.

Dzūkeliai paprašė perkelti rungtynes į "kada nors", nes šiuo metu neturi kur žaisti.

...

2013 Bal 11 15:41

KRUOJA-2 0 : 4 SŪDUVA-2

Ketvirtadienį A lygos dublerių pirmenybių VI turo rungtynėse Panevėžio futbolo akademijos aikštėje Pakruojo „Kruoja-2“ 0:4 (0:1) nepasipriešino Marijampolės „Sūduvai-2“.

Pakruojiečiai pirmąjį įvartį praleido 28-ąją minutę. Tiksliu smūgiu iš už baudos aikštelės įmušė Armandas Breivė (0:1). Daugiau tikslių smūgiu pirmajame kėlinyje neatlikta.
Trys įvarčiai krito po pertraukos. 61-ąją minutę į tolimajame vartų kampe kamuolį paguldė Edvinas Puzara (0:2). Po minutės A. Breivė gražiu tolimu smūgiu permėtė kamuolį per „Kruojos-2“ vartininką Mantą Gintalą (0:3). 81-ąją minutę Pakruojo komandos gynėjas Justas Bušmičius įsimušė į savuosius vartus (0:4).

Pasak „Kruoją-2“ treniruojančio Aido Dambrausko, pirmajame kėlinyje abi komandos galėjo pasižymėti. Marijampoliečiai įmušė, o Pakruojo komanda nepasinaudojo savo progomis.

„Rezultatas gal ir per didelis. Pritrūko jėgų. Rungtyniavome nuo gynybos, momentais žaidimas buvo neblogas. Tiesiog stinga žaidybinės patirties. Komanda gana jauna, atsarginių žaidėjų suolelis trumpas. Sunku pasipriešinti „Sūduvai-2“, – konstatavo A. Dambrauskas. – Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Po truputį įgausime patirties, įsižaisime.“

„Kruojos-2“ sudėtis: M. Gintalas, J. Busmič, M. Benešiūnas, D. Kriukas, P. Veineikis, A. Gvazdauskas, D. Navadunckis, G. Balašauskas, R. Šumnauskas, E. Lukoševičius, R. Sutangarejevas.

...

2013 Bal 11 15:43

2013 04 08

20) Banga-2 (Gargždai) - Kruoja-2 (Pakruojis) 2:0 (1:0)
Teisėjas: V.Gerasimovas (Klaipėda), 20 žiūrovų
Įvarčiai: 29 min. G.Nikabadzė, 81 min. B.Kobiašvili („Banga-2"); 34 min. G.Nikabadzė („Banga-2") neįmušė 11m. baudinio
Įspėjimai: 51 min. V.Bedoidzė („Banga-2"); 8 min. G.Balašauskas („Kruoja-2")