...

Re: 2013 metai

2013 Rgs 11 11:03

I lygoje keturios komandos užsitikrino vietas stipriausiųjų šešetuke

Savaitgalį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse sužaistos 20 turo rungtynės. Savo pergalėmis patekimą į stipriausiųjų šešetuką įtvirtino Kazlų Rūdos „Šilas", Kėdainių „Nevėžis" ir Kauno „Spyris".

Šios trys ekipos prisijungė prie anksčiau kelialapį užsitikrinusio pirmenybių lyderio „Klaipėdos Granito" klubo.

Šeštadienį Kazlų Rūdos "Šilas" savo žiūrovų akivaizdoje parklupdė "Šilutės" futbolininkus. Šeimininkai savo pranašumą įrodė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo rezultatu 2:0. Po pertraukos "Šilas" savo pergalę įtvirtino dar vienu tiksliu smūgiu.

Lyderis „Klaipėdos Granitas" leido sau atsipalaiduoti ir pajūrio derbyje sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Palangos" futbolininkais. Kovingose rungtynėse abi ekipos įvarčius pelnė dar iki pertraukos, o antrajame kėlinyje dvikovos teisėjas futbolininkus ramino įspėjimais ir pašalinimais iš aikštės.

Sekmadienį svarbias pergales pavyko pasiekti „Spyrio" ir „Nevėžio" futbolininkams. Kauno miesto ekipa S.Dariaus ir S.Girėno stadione rezultatu 5:2 palaužė Vilniaus „Poloniją". Nugalėtojams „hatrick'ą" atliko Rokas Krušnauskas.

Tuo tarpu „Nevėžis" išvykoje po sunkios kovos įveikė Panevėžio „Baltiją". Svečiams pirmajame kėlinyje įvartį pelnė Evaldas Kugys, o baigiantis susitikimui pergalę įtvirtino Rimvydas Lipnevičius.

Dėl likusių dviejų kelialapių į stipriausiųjų šešetuką kovoja trys ekipos - „Lietava", „Trakai" ir „Lokomotyvas". Būtent Jonavos ir Trakų klubai šeštadienį rungtyniavo tarpusavyje. Atkakli dvikova pasibaigė lygiosiomis - 1:1. Pirmieji įvartį pelnė šeimininkai „Lietavos" futbolininkai, tačiau svečiai sugebėjo paskutinėmis rungtynių minutėmis išplėšti lygiąsias.

Savo situaciją kovoje dėl patekimo į Top-6 susikomplikavo "Lokomotyvo" futbolininkai, kurie šiame ture kiek netikėtai 0:3 išvykoje nusileido VMFD „Žalgiris-3" komandai. Norint patekti į kitą etapą Radviliškio klubui reikia laimėti likusias dvi rungtynes ir tikėtis varžovų nesėkmių.

Priešpaskutinio turo susitikimai bus žaidžiami rugsėjo 13-15 dienomis.

...

2013 Rgs 11 11:05

TOP-6 jau keturi klubai.

Sveikinimai KLAIPĖDOS GRANITUI, ŠILUI, NEVĖŽIUI ir SPYRIUI. 8-)

Dabar smalsu, kas bus likę du klubai. :idea: Nors aiškėja kontūrai, bet neskubu užbėgti įvykiams už akių. :mrgreen:

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

2013 Rgs 11 12:25

Lokomotyvas kaip reikalas sumovė savo padėtį. Būtų išlošę prieš Žalgirį-3, už borto liktų Trakai. Dabar Trakams pakanka ir vieno taško, kad galėtų gyventi ramiai.

...

2013 Rgs 11 13:36

LOKO su žalgiriečiais žaidė tuo metu, kai Vilniaus komanda pradėjo rinkti taškus. Pajuto pergalės skonį, o tokie varžovai ima kovoti dėl garbės.. ir laimi.

Trakams teks dar tą tašką kažkaip sukrapštyti... :roll:

...

2013 Rgs 14 16:12

21 turas

2013-09-13 17:30
Polonija 4 : 2 Šilas
Na, va.. užsitikrino vietą TOP-6 ir leido sau tokią prabangą atsipalaiduoti..
- 2013-09-14 12:00
Šilutė 0 : 2 Kl. Granitas
KG nugalėjo ŠILUTĘ ir lieka vienintele nepralaimėjusia komanda I-oje lygoje.

...

2013 Rgs 16 11:13

I lygoje po "Lokomotyvo" nesėkmės paaiškėjo pirmasis šešetas

Savaitgalį LFF I lygoje buvo sužaistos priešpaskutinis pirmojo etapo turas. Po jo rungtynių paaiškėjo visos šešios ekipos, kurios toliau tęs kovą dėl pirmenybių nugalėtojo titulo.

Teorinių šansų patekti į stipriausiųjų šešetuką turėjęs Radviliškio „Lokomotyvas" netikėtai pralaimėjo Panevėžio „Baltijos" klubui ir aukščiau septintos vietos nebepakils. Sekmadienį Radviliškio ekipa savo žiūrovų akivaizdoje sužaidė ne pačias geriausias rungtynes ir padovanojo pergalę varžovams rezultatu 1:3.

Netikėtos šio turo rungtynių baigtys buvo užfiksuotos ir Trakuose bei Vilniuje. Penktadienį sostinėje vietos „Polonija" 4:2 įveikė trečioje vietoje esantį Kazlų Rūdos „Šilą". Du įvarčius nugalėtojams pelnė Žygimantas Kirsis.

Tuo tarpu Trakuose vietos ekipa lengvai 3:0 įveikė laipteliu aukščiau esančius Kauno „Spyrio" futbolininkus. Visus tris įvarčius šeimininkai pelnė po pertraukos, o mačo didvyriu tapo du tikslius smūgius atlikęs Nikolajus Misiukas.

Dvylikos komandų turnyro lyderis „Klaipėdos Granitas" išvykoje rezultatu 2:0 pranoko "Šilutę" ir į savo sąskaitą įsirašė 15 pergalę. „Šilutės" futbolininkams tai buvo paskutinės pirmojo etapo rungtynės.

„Šilo" nesėkme pasinaudojo ir į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje pakilo Kėdainių „Nevėžis", kuris šeštadienį namuose 3:2 įveikė Jonavos „Lietavą". Šeimininkai savo pranašumą įrodė jau iki pertraukos pelnydami tris įvarčius be jokio atsako.

Įspūdingai pirmąjį etapą pabaigė jaunieji „Žalgirio-3" futbolininkai, kurie šeštadienį šventė ketvirtąją pergalę iš eilės. Vilniaus ekipa išvykoje 4:0 sutriuškino, praeitą turą lyderiui pasipriešinusius, „Palangos" futbolininkus. Du įvarčius „Žalgiriui-3" pelnė Arturas Skuratovič.

Kitą savaitgalį komandos pabaigs pirmojo etapo kovas, o antrasis etapas prasidės rugsėjo mėnesio pabaigoje.

...

2013 Rgs 16 11:14

XXI turo statistika

Rugsėjo mėn. 13 d. (penktadienis)

124. Polonija (Vilnius) - Šilas (Kazlų Rūda) 4:2 (2:1)
Teisėjas - R.Valikonis (Vilnius), 100 žiūrovų
Įvarčiai: 29 min. A.Falčik, 39 min. J.Boravski, 78, 86 min. Ž.Kirsis (Polonija); 36 min. M.Samusiovas - įvartis iš 11 m.b., 88 min. A.Jakelaitis (Šilas)
Įspėti: 35 min. E.Žagaras, 73 min. P.Stempkovski (Polonija); 51 min. E.Sutkus, 77 min. A.Sanajevas (Šilas)
Pašalintas: 41 min. M.Ragauskas (Šilas)

Rugsėjo mėn. 14 d. (šeštadienis)

123. Šilutė (Šilutė) - Klaipėdos Granitas (Klaipėda) 0:2 (0:1)
Teisėjas - A.Žuta (Klaipėda), 125 žiūrovai
Įvarčiai: 29 min. S.Babilius - iš 11 m.b., 90+2 min. E.Vainoras (Klaipėdos Granitas)
Įspėtas: 65 min. S.Juška (Klaipėdos Granitas)

122. Palanga (Palanga) - VMFD „Žalgiris-3" (Vilnius) 0:4 (0:1)
Teisėjas - G.Kuzavas (Kaunas), 150 žiūrovų
Įvarčiai: 6 min. A.Tručinskas, 50, 87 min. A.Skuratovič, 90+2 min. D.Stankevič (Žalgiris-3)
Įspėti: 59 min. E.Razutis, 62 min. A.Paulauskas (Palanga); 71 min. G.Narmontas (Žalgiris-3)

125. Trakai (Trakai) - Spyris (Kaunas) 3:0 (0:0)
Teisėjas - A.Gutovskij (Vilnius), 200 žiūrovų
Įvarčiai: 54 min. J.Moroz, 76 min. N.Misiuk, 81 min. N.Misiuk - iš 11 m.b. (Trakai)
Įspėtas: 73 min. A.Raginis (Spyris)

126. Nevėžis (Kėdainiai) - Lietava (Jonava) 3:2 (3:0)
Teisėjas - G.Macevičius (Vilnius), 230 žiūrovų
Įvarčiai: 7 min. E.Kugys, 9 min. R.Lipnevičius, 25 min. N.Kestenis (Nevėžis); 67 min. M.Ganusauskas, 85 min. L.Miščiukas (Lietava)
Įspėti: nėra

Rugsėjo mėn. 15 d. (sekmadienis)

121. Lokomotyvas (Radviliškis) - Baltija (Panevėžys) 1:3 (0:2)
Teisėjas - J.Butkus (Ukmergė), 120 žiūrovų
Įvarčiai: 71 min. P.Sakalis (Lokomotyvas); 24 min. M.Jakštas, 45 min. T.Švelna, 83 min. D.Milonaitis (Baltija)
Įspėti: 61 min. V.Viktoravičius, 77 min. T.Statkevičius, 78 min. T.Statkevičius (Lokomotyvas); 55 min. D.Ežerskis, 74 min. I.Niurka, 79 min. G.Žilinskas (Baltija)
Pašalintas: 78 min. T.Statkevičius (Lokomotyvas)

LOKOMOTYVAS 1 : 3 BALTIJA

V`uostamiesčio komanda nugalėjo LOKO ir palaidojo juos... be vilties būti geriausiųjų šešete. :mrgreen:

...

2013 Rgs 18 10:55

XIII (13) TURAS

Rugsėjo mėn. 17 d. (antradienis)

74. 17.00 val. Lietava (Jonava) - Šilas (Kazlų Rūda) (nukelta iš 07.02)

...

2013 Rgs 18 10:56

XXII (22) TURAS

128. 17.00 val. Nevėžis (Kėdainiai) - Spyris (Kaunas) (atkelta iš 09.20)

Rugsėjo mėn. 21 d. (šeštadienis)
129. 14.00 val. Šilas (Kazlų Rūda) - Trakai (Trakai) atkelta iš 09.22)
132. 15.00 val. Lokomotyvas (Radviliškis) - Palanga (Palanga) (atkelta iš 09.22)

Rugsėjo mėn. 22 d. (sekmadienis)
127. 15.00 val. Baltija (Panevėžys) - Lietava (Jonava)
129. 14.00 val. Šilas (Kazlų Rūda) - Trakai (Trakai) atkelta į 09.21)
130. 15.00 val. Polonija (Vilnius) - Klaipėdos Granitas (Klaipėda)
132. 15.00 val. Lokomotyvas (Radviliškis) - Palanga (Palanga) (atkelta į 09.21)

...

2013 Rgs 18 10:57

XIII (13) TURAS (nukelta iš 07.02)

74. Lietava (Jonava) - Šilas (Kazlų Rūda) 3:3 (3:1)
Teisėjas - N.Vasiliauskas (Vilnius), 200 žiūrovų
Įvarčiai:
8 min. A.Mockus, 16, 24 min. L.Stonkus, 64 min. A.Rocys - įvartis į savo vartus (Lietava); 38 min. R.Mačežinskas, 90+3 min. A.Veikutis (Šilas)
Įspėti: 31 min. T.Miklinevičius, 32 min. D.Regelskis (Lietava); 48 min. A.Veikutis, 67 min. E.Grigaitis, 76 min. M.Samusiovas (Šilas)
Pašalintas: 76 min. V.Stanevičius (Lietava)

...

2013 Rgs 18 10:58

128. Nevėžis (Kėdainiai) - Spyris (Kaunas) 4:2 (1:2)
Teisėjas - M.Pomeckis (Panevėžys), 90 žiūrovų
Įvarčiai: 20 min. Ar.Gėgžna, 79 min. P.Sirotavičius, 83 min. N.Kestenis, 90+1 min. E.Kugys (Nevėžis); 25 min. L.Pilionis, 29 min. M.Padegimas (Spyris)
Įspėti: 43 min. D.Šinkūnas, 84 min. A.Kšanavičius, 85 min. I.Dedura (Spyris)

...

2013 Rgs 18 12:31

FK "Nevėžis" 4 - 2 FK "Spyris"

Rugsėjo 17 d. Kėdainių “Nevėžis” namų stadione žaidė LFF I lygos paskutiniąsias antrojo rato rungtynes su Kauno “Spyrio” futbolininkais. Įnirtinga dvikova pasibaigė kėdainiečių pergale 4:2. Po šios pergalės kėdainiečiai užsitikrino antrąją turnyrinės lentelės vietą po dviejų ratų. Dabar “Nevėžio” futbolininkai lauks šio savaitgalio, kuomet likusios komandos sužais savo paskutiniąsias rungtynes, po kuriu paaiškės tolimesnis pirmenybių tvarkaraštis.

“Nevėžio” ir “Spyrio” susitikimas prasidėjo kėdainiečių atakomis, o po vienos iš jų 20 minutę Aretas Gėgžna taikliu smūgiu nuginklavo svečių vartininką. Visdelto, dar pirmajame kėlinyje kauniečiai du kartus pelnė įvarčius ir komandos pirmąjį kėlinį užbaigė svečių persvara 2:1.

Antrajame kėlinyje šeimininkai palaipsniui vis didino svečių vartų apgultį. Kauniečius gelbėjo skersinis, vėliau virpstas, bet pagaliau 79 minutę E.Kugys po smūgio galva rezultatą išlygino. Aikštėje užvirė bekompromisinė kova, o kėdainiečiai dar padidino tempą ir 83 minutę komandos kapitonas N.Kestenis galingu smūgiu persvėrė rezultatą. O 91 minutę E.Kugys efektingu smūgiu užtvirtino “Nevėžio” pergalę 4:2.