slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2013 metai

2013 Sau 27 08:55

Va, jeigu būčiau įsikibęs vieno klubo ir būčiau tikras vieno klubo fanas, tai būtų beviltiška kažką įrodinėti.
Tada ir į pinigus visko nesuvedinėtum ir klausimų apie skirtumus tarp KAFF ir "didžiojo futbolo A lygoje" nebūtų reikalo kelti.
bronius žino, šiaip žino, Rulis ir kiti iš Tauragės žino, ko už ŽALGIRĮ einu. :mrgreen: Tik neišduoda paslapčių. :P
O slash visažinis ir... nežino.
aš tai žinau, kad turi rūkstantį bmw niauktais stiklais ir gražią žmoną. O kad už Žalgirį eini, tai čia jau kažkokios vidinės psichologinės tavo problemos , kurias visiems žinoti nevalia arba nuoskaudos iš praeties , kai FBK su Ekranu Žalgiriui užpakalį spardydavo :).

Fostra
Pranešimai: 567
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:18

Re: 2013 metai

2013 Sau 27 11:13

Gal ne į temą-čia mano asmeninis pastebėjimas, bet kai koks žemaitis praveria srėbtuvę, tai atrodo, kad šūdai pradėjo byrėti-šlykštu klausyti būna ir sunku suprasti mintį, ką norėjo pasakyti (čia ne dėl žemaitiškos tarmės)...

...

Re: 2013 metai

2013 Sau 28 12:24

Va, jeigu būčiau įsikibęs vieno klubo ir būčiau tikras vieno klubo fanas, tai būtų beviltiška kažką įrodinėti.
Tada ir į pinigus visko nesuvedinėtum ir klausimų apie skirtumus tarp KAFF ir "didžiojo futbolo A lygoje" nebūtų reikalo kelti.
Atvirkščiai, tada kaip tik viską į pinigus suvedinėčiau. :mrgreen:
Vieną klubą familija remdavo. Buvo legenda, bet jau mirė. Vis prašinėdavo kažko... sakydavo, kad duok autobusą, įpilk "saliarkos", reikia patvarkyti stadioną, nupirk naujas aprangas. O kai neberėmė familija, tai viskas ten ir išpindėjo. Buvo metas, kai norėjo dar eiti į I-ą lygą. Bet kai mums nebeliko motyvacijos jų remti, tai ir futbolo ten neliko...

KAFF yra vietinės reikšmės pirmenybės, kur žaidžia visokie ALEKSOTAI, F.B.K. KAUNAS-2012 ir kiti labai skurdūs klubai. Nėra babkyčių, nėra ir didžiojo futbolo...
Idėjiniai projektai, idėjiniai rėmėjai... žaidžia iš idėjos, jokio pastovumo ten nėra ir nebus. Gerai, jeigu pavyksta iš to kažką išperėti, o jeigu ne, tai tas paperas prasmirsta... :mrgreen:
bronius žino, šiaip žino, Rulis ir kiti iš Tauragės žino, ko už ŽALGIRĮ einu. :mrgreen: Tik neišduoda paslapčių. :P
O slash visažinis ir... nežino.
aš tai žinau, kad turi rūkstantį bmw niauktais stiklais ir gražią žmoną. O kad už Žalgirį eini, tai čia jau kažkokios vidinės psichologinės tavo problemos , kurias visiems žinoti nevalia arba nuoskaudos iš praeties , kai FBK su Ekranu Žalgiriui užpakalį spardydavo :).
Dėl žmonos tu teisus, ji gražuolė ir protinga moteris, ji pati pačiausia...pasisekė man, o štai dėl nuoskaudų iš praeities tu klysti. :mrgreen:
Mano pavardė ant ŽALGIRIO marškinėlių jau gražu. :mrgreen: Va, kartais ant kario supykstu, kai mažom raidėm pavardes jis pyškina... o jeigu dar su klaidom. :mrgreen:
Bajoriška garbė neleidžia toleruoti tokių dalykų. :mrgreen:
Kai mano pusbrolis už FBK KAUNĄ žaidė, tai visiems PYPT`ines išspardydavo. Kiek jis ten tų čempionų titulų iškovojo??? Nesuskaičiuosiu tiksliai... :mrgreen:
Va, dabar reikėtų ir ŽALGIRIUI užimti deramą vietą dievų panteone... :mrgreen:

...

Re: 2013 metai

2013 Sau 28 12:32

Gal ne į temą-čia mano asmeninis pastebėjimas,
bet kai koks žemaitis praveria srėbtuvę, tai atrodo, kad šūdai pradėjo byrėti-
šlykštu klausyti būna ir sunku suprasti mintį, ką norėjo pasakyti (čia ne dėl žemaitiškos tarmės)...
Tikrai, kad ne į temą... :mrgreen: tu geriau normalų postą su NEVĖŽIU padarytum nevaręs ant žemaičių.
Sužinotum kas ir kaip tame agurkėlių marinate dedasi. Bus KĖDAINIAI I-oje lygoje, ar jau išnyks kaip dūmas.
NEVĖŽIS gaus babkių ar ubagai tik skelbiasi, kad nori į A lygą tik dėl savo klubo reklamos... :mrgreen:

kai koks apkiautęs mužikas apie mėšlavežį futbolo forume kalba, tada kažkas byra... pasižiūrėk, kas pas tave kalnėse... jaučiu daug pribyrėjo. :mrgreen:
Ane, okupante??? Tu marš į kitą Nevėžio pusę pas gudus... lenda į mūsų žemes visokie laukiniai... :mrgreen:

opabaik vidurinę ir išmok mąstyti.
Būk empatiškas ir suprasi, ką nori kiti žmones tau pasakyti, bet spėju, kad tu tik moki savo erezijas skleisti... ir visai nemoki klausytis.
Ane, okupante??? :mrgreen:

...

Re: 2013 metai

2013 Sau 28 12:43

Gal ne į temą-čia mano asmeninis pastebėjimas, bet kai koks žemaitis praveria srėbtuvę, tai atrodo, kad šūdai pradėjo byrėti-šlykštu klausyti būna ir sunku suprasti mintį, ką norėjo pasakyti (čia ne dėl žemaitiškos tarmės)...
Va, kai tu 2010 metais su slash apie FBK ir NEVĖŽIO rungtynes rašinėjai, tai iš tavo burnos ir dvokas buvo bjaurus ir nesupratau, ko ten trizniojai. :mrgreen:
KAUNAS 27 rungtynes I-oje lygoje apturėjo, laimėjo viską.... NEVĖŽIS buvo turnyrinės lentelės dugne ir tik vėliau užkilo, į turnyro pagaigą... :roll:
Va, tada tai putojai... rašinėjai tokiu pačiu stiliumi, gal dar bjauriau... :roll:
O jau žodynėlis pas tamstą tai labai bagotas,ir, keiktis sugebi kaip tikras padugnė, kai leita (liežuvis) panižta ... :mrgreen:
Ane, okupante???

Fostra
Pranešimai: 567
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:18

Re: 2013 metai

2013 Sau 28 13:21

Cha- zinai tokia patarle "Vagie, kepure dega" Pasirodo, kai kas zino apie ka kalba eina, nors ir nepaminetas buvo. Saunuolis, kad nors prisipazinai:))

...

Re: 2013 metai

2013 Sau 28 13:31

Cha- zinai tokia patarle "Vagie, kepure dega" Pasirodo, kai kas zino apie ka kalba eina, nors ir nepaminetas buvo. Saunuolis, kad nors prisipazinai:))
Apie kokius vagis šneki??? Ką iš tavęs tokio brangaus pavogiau??? Agurkų stiklainį??? nekaltybę atėmiau??? :mrgreen:

Aš visada šaunuolis ir nereikia čia prie manęs priekabiauti. Na, jau tos ciocės tokios lipšnios kartais būna.... :mrgreen:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2013 metai

2013 Sau 30 10:09

Atvirkščiai, tada kaip tik viską į pinigus suvedinėčiau. :mrgreen:
Vieną klubą familija remdavo. Buvo legenda, bet jau mirė. Vis prašinėdavo kažko... sakydavo, kad duok autobusą, įpilk "saliarkos", reikia patvarkyti stadioną, nupirk naujas aprangas. O kai neberėmė familija, tai viskas ten ir išpindėjo. Buvo metas, kai norėjo dar eiti į I-ą lygą. Bet kai mums nebeliko motyvacijos jų remti, tai ir futbolo ten neliko...
Tai gal familija nelabai prižiūrėjo, į kur tą saliarką pildavo. Vladimiras anais laikais irgi saliarkos visiems įpildavo, bet motyvacija laikui bėgant, kaip ir tavosios familijos, neliko.
Idėjiniai projektai, idėjiniai rėmėjai... žaidžia iš idėjos, jokio pastovumo ten nėra ir nebus.
Kaip tik su idėjiniais projektais, gali ilgai gyvuoti antroje-trečioje lygoje su didele tikimybe, kad laikui bėgant tai išsiplės ir iki "didžiojo futbolo" :)

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2013 metai

2013 Sau 30 10:25

Mano pavardė ant ŽALGIRIO marškinėlių jau gražu.:
tai negi tu futbolą žaidei už Žalgirį? Kažkaip nepanašu. Nei tu taktikos schemose gaudaisi, nei apie žaidėjų techniką, pozicijos parinkimą supratimą turi :) Apie babkes pas tave viskas sukasi ir kaip tulpinius ežere paskandinti :) Va, koks karys tai matosi, kad profesionaliai žaidęs.

...

Re: 2013 metai

2013 Sau 30 10:36

Tai gal familija nelabai prižiūrėjo, į kur tą saliarką pildavo. Vladimiras anais laikais irgi saliarkos visiems įpildavo, bet motyvacija laikui bėgant, kaip ir tavosios familijos, neliko.
Kadangi buvo ir mūsų autobusas, ir mūsų saliarka (šį sąrašą galima tęsti ir tęsti) tai žinojom kur pilame. :ugeek: Matai, tasai klubas turėjo kuklią svajonę pakilti iki I-os lygos. o mano broliukai ir pusbroliai yra aukštesnės klasės žaidėjai. Jeigu jau su FBK KAUNAS tapo čempionu, tai ne už gražias akis. :mrgreen:
Dabar norisi, kad ŽALGIRIS imtų auksą. Prie mano pavardės prierašas čempionas labai tinka.
Jeigu ir toliau būtume rėmę tą klubą, tai mūsų giminėje čempionų ir nebūtų... :roll:
Kaip tik su idėjiniais projektais, gali ilgai gyvuoti antroje-trečioje lygoje su didele tikimybe, kad laikui bėgant tai išsiplės ir iki "didžiojo futbolo" :)
Idėja, tai PRELEGENTAI, P4... na, gal ir F.B.K. KAUNAS-2012 :roll: su maža abejone... :mrgreen:
O kad iš jų kažkas išaugtų reikia ne tik žvaigždžių, bet ir FINANSINIŲ INJEKCIJŲ.
Žinai, kiek reikia I-ai lygai babkių??? Vien idėja nebūsi gyvas. :mrgreen:

...

Re: 2013 metai

2013 Sau 30 10:52

Mano pavardė ant ŽALGIRIO marškinėlių jau gražu.:
tai negi tu futbolą žaidei už Žalgirį? Kažkaip nepanašu. Nei tu taktikos schemose gaudaisi, nei apie žaidėjų techniką, pozicijos parinkimą supratimą turi :)

Va, koks karys tai matosi, kad profesionaliai žaidęs.
NE. Už ŽALGIRĮ nežaidžiau. :mrgreen: Aš tik Kaune esu kamuoliuką spardęs. :mrgreen:
Schemutės ir technika.. dar pozicijos parinkimas... :roll: nežinau, kiek apie tai suprantu, sunku man tai vertinti... Turėtum suprasti, kai žiūri daug varžybų, tai nelieka laiko gilintis į smulkmenas, kad ir koks smulkmeniškas būčiau... Tai sergi už vieną komandą ir dar su draugais prie alaus bokalo aptari varžybas yra kaifas. O pas mane to nėra.
Man svarbiausia vienas dalykas futbole: tai, kaip kamuoliukas rieda žolyte, visas dėmesys man į kamuoliuką ir tai, ką tuo metu žaidėjas su juo daro...
kažkaip nekreipiu dėmesio į sirgalius (nebent tai būtų dalios ciocės),
teisėjus, nebent per varžybas gauna į snukį...
ar kuo užsiima treneris, nebent tai būtų SCANU ir nuo jo rėkimo man ausys imtų skaudėti...

Aš mėgaujuosi šou, o analizes ir gilesnius pasvarstymus palieku tiems, kurie save išdidžiai vadina futbolo analitikais. :mrgreen:
Apie babkes pas tave viskas sukasi ir kaip tulpinius ežere paskandinti :)
Joo, pasimatymuose irgi apie finansinę analizę kalbėdavau... blin, turiu ydą. :mrgreen:
Skandinti tulpinius??? Čia tu nuo savęs pridėjai. man užtektų, jeigu į I-ąją lygą iškristų jų klubas. :mrgreen:

...

Re: 2013 metai

2013 Sau 30 18:41

LFF Licencijavimo komitetas išdavė pirmąsias licencijas I lygos klubams: septyni klubai jas gavo
013-01-30 http://www.lff.lt/lt/article/lff_licenc ... os_klubams" onclick="window.open(this.href);return false;

I lygoje potencialių dalyvių daugėja

LFF I lygos licencijos suteiktos Jonavos „Lietavai", „Šilutei", Kėdainių „Nevėžiui", „Kėdainiams", Vilniaus „Žalgiriui-3", Kauno „Spyriui" ir Kazlų Rūdos „Šilui".

Naujokams „Šilo" ir „Spyrio" klubams, kaip pretenduojantiems pakilti iš II į aukštesnę I lygą, LFF licencijavimo komitetas suteikė pereinamąjį laikotarpį infrastruktūros kriterijui, kuris reglamentuoja žiūrovų vietų skaičių, ir leido pradėti sezoną su mažesnėmis nei 500 vietų tribūnomis.

Šeši klubai pirmajame sprendimų priėmimo etape licencijų negavo. Tai Trakų „Trakai", Kuršėnų „Venta", Vilniaus „Polonija", „Palanga", Radviliškio „Lokomotyvas" ir Klaipėdos „Klaipėdos Granitas".

„Mažiausiai aktyvūs I lygos licencijavimo procese buvo „Ventos" bei „Palangos" klubai. Kiti I lygos licencijų negavę klubai buvo aktyvesni ir turi didesnes galimybes įgyti licenciją po apeliacijų", - aiškino L.Zibolis.

Apeliacijas pateikę I lygos klubai galutinį sprendimą dėl licencijų suteikimo sužinos Apeliacinio licencijavimo komiteto posėdyje vasario 11 d.

2013 m. I lygos dalyvių skaičių tvirtins LFF Vykdomasis komitetas. Šio sezono I lygos čempionato startas numatomas balandžio 13 d.

...

Re: 2013 metai

2013 Sau 30 18:49

Gavo licenzijas:

1. LIETAVA ★★★★★
2. NEVĖŽIS ★★★★★
3. ŠILUTĖ ★★★★★
4. ŽALGIRIS-3 ★★★★★
5. SPYRIS ★★★★
6. ŠILAS ★★★★
7. KĖDAINIAI ★★★★

...

Re: 2013 metai

2013 Vas 14 10:58

I lygoje 9 licencijuoti klubai
2013-02-11 http://www.lff.lt/lt/article/lff_a_ir_i ... o_9_klubus" onclick="window.open(this.href);return false;

Apeliaciniame licencijavimo komiteto posėdyje LFF I lygos licencijos suteiktos „Trakų" ir Radviliškio „Lokomotyvo" klubams.

Vilniaus „Polonijos" ir „Klaipėdos Granito" klubai teikė papildomą dokumentaciją, tačiau jų apeliacijos buvo nepatenkintos.
Apeliacijų neteikė Kuršėnų „Ventos" ir „Palangos" ekipos.

„Tiek „Polonija", tiek „Granitas" neįgyvendino didžiosios dalies licencijavimo kriterijų. Tai rodo, jog šiuo metu šių klubų struktūra neatitinka I lygai taikomų reikalavimų", - aiškino L.Zibolis.

I lygos licencijas jau turėjo „Nevėžis", Jonavos „Lietava", „Šilutė", „Kėdainiai", Vilniaus „Žalgiris-3", Kauno „Spyris" ir Kazlų Rūdos „Šilas".

2013 m. I lygos dalyvių skaičių tvirtins LFF Vykdomasis komitetas. Šio sezono I-os lygos čempionato startas numatomas balandžio 13 d.

...

Re: 2013 metai

2013 Vas 14 11:02

Gavo licenzijas:

1. LIETAVA ★★★★★
2. NEVĖŽIS ★★★★★
3. ŠILUTĖ ★★★★★
4. ŽALGIRIS-3 ★★★★★
5. SPYRIS ★★★★
6. ŠILAS ★★★★
7. KĖDAINIAI ★★★★
8. LOKOMOTYVAS ★★★★★
9. TRAKAI ★★★★★


O dešimtos nebus??? Kokio nors U-17, U-16... nors U-15... :roll: :mrgreen:

Grįžti į