2014 m. LFF I lygos rungtynių tvarkaraštis
I RATAS
I (1) Turas
Balandžio mėn. 11 d. (penktadienis)
4) 17:00 Baltija (Panevėžys) – Spyris (Kaunas)
Balandžio mėn. 12 d. (šeštadienis)
6) 15:30 Stumbras (Kaunas) – Nevėžis (Kėdainiai)
7) 14:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Tauras (Tauragė)
2) 17:30 Lokomotyvas (Radviliškis) – Šilutė (Šilutė)
3) 18:00 Polonija (Vilnius) – Lietava (Jonava)
Balandžio mėn. 13 d. (sekmadienis)
5) 15:00 Palanga (Palanga) – Šilas (Kazlų Rūda)
1) 15:30 Žalgirietis (Vilnius) – Utenis (Utena)
II (2) Turas
Balandžio mėn. 18 d. (penktadienis)
8) 20:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Utenis (Utena)
Balandžio mėn. 19 d. (šeštadienis)
9) 14:00 Tauras (Tauragė) – Stumbras (Kaunas)
10) 14:00 Nevėžis (Kėdainiai) – Palanga (Palanga)
12) 14:30 Polonija (Vilnius) – Spyris (Kaunas)
13) 15:00 Lietava (Jonava) – Šilutė (Šilutė)
11) 16:00 Baltija (Panevėžys) – Šilas (Kazlų Rūda)
14) 18:00 Žalgirietis (Vilnius) – Lokomotyvas (Radviliškis)
III (3) Turas
Balandžio mėn. 26 d. (šeštadienis)
20) 12:00 Tauras (Tauragė) – Palanga (Palanga)
21) 14:00 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Stumbras (Kaunas)
15) 16:00 Lokomotyvas (Radviliškis) – Utenis (Utena)
17) 17:00 Šilutė (Šilutė) – Spyris (Kaunas)
18) 17:30 Polonija (Vilnius) – Šilas (Kazlų Rūda)
Balandžio mėn. 27 d. (sekmadienis)
16) 14:00 Žalgirietis (Vilnius) – Lietava (Jonava)
19) 16:00 Baltija (Panevėžys) – Nevėžis (Kėdainiai)
IV (4) Turas
Gegužės mėn. 1 d. (ketvirtadienis)
27) 17:00 Spyris (Kaunas) – Žalgirietis (Vilnius)
Gegužės mėn. 3 d. (šeštadienis)
22) 12:00 Stumbras (Kaunas) – Utenis (Utena)
24) 14:00 Tauras (Tauragė) – Baltija (Panevėžys)
28) 14:00 Lokomotyvas (Radviliškis) – Lietava (Jonava)
23) 16:00 Palanga (Palanga) – MRU-TiuMenas (Vilnius)
Gegužės mėn. 4 d. (sekmadienis)
25) 12:00 Nevėžis (Kėdainiai) – Polonija (Vilnius)
26) 14:00 Šilas (Kazlų Rūda) – Šilutė (Šilutė)
V (5) Turas
Gegužės mėn. 10 d. (šeštadienis)
32) 12:00 Šilutė (Šilutė) – Nevėžis (Kėdainiai)
30) 14:30 Lokomotyvas (Radviliškis) – Spyris (Kaunas)
33) 14:30 Polonija (Vilnius) – Tauras (Tauragė)
35) 15:30 Stumbras (Kaunas) – Palanga (Palanga)
Gegužės mėn. 11 d. (sekmadienis)
34) 15:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Baltija (Panevėžys)
29) 18:00 Utenis (Utena) – Lietava (Jonava)
Gegužės mėn. 12 d. (pirmadienis)
31) 18:00 Šilas (Kazlų Rūda) – Žalgirietis (Vilnius)
VI (6) Turas
Gegužės mėn. 14 d. (trečiadienis)
39) 17:30 Tauras (Tauragė) – Šilutė (Šilutė)
Gegužės mėn. 16 d. (penktadienis)
37) 18:30 Baltija (Panevėžys) – Stumbras (Kaunas)
40) 18:30 Nevėžis (Kėdainiai) – Žalgirietis (Vilnius)
38) 20:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Polonija (Vilnius)
Gegužės mėn. 18 d. (sekmadienis)
42) 12:00 Spyris (Kaunas) – Lietava (Jonava)
36) 15:00 Palanga (Palanga) – Utenis (Utena)
41) 17:00 Šilas (Kazlų Rūda) – Lokomotyvas (Radviliškis)
VII (7) Turas
Gegužės mėn. 20 d. (antradienis)
46) 18:00 Tauras (Tauragė) – Žalgirietis (Vilnius)
47) 18:30 Šilutė (Šilutė) – MRU-TiuMenas (Vilnius)
48) 21:00 Polonija (Vilnius) – Stumbras (Kaunas)
Gegužės mėn. 21 d. (trečiadienis)
45) 16:00 Lokomotyvas (Radviliškis) – Nevėžis (Kėdainiai)
43) 18:30 Spyris (Kaunas) – Utenis (Utena)
44) 18:30 Lietava (Jonava) – Šilas (Kazlų Rūda)
49) 19:00 Baltija (Panevėžys) – Palanga (Palanga)
VIII (8) Turas
Gegužės mėn. 24 d. (šeštadienis)
52) 14:00 Šilutė (Šilutė) – Stumbras (Kaunas)
54) 15:00 Lokomotyvas (Radviliškis) – Tauras (Tauragė)
Gegužės mėn. 25 d. (sekmadienis)
55) 14:00 Nevėžis (Kėdainiai) – Lietava (Jonava)
51) 15:30 Palanga (Palanga) – Polonija (Vilnius)
56) 17:30 Šilas (Kazlų Rūda) – Spyris (Kaunas
50) 18:00 Utenis (Utena) – Baltija (Panevėžys)
53) 21:00 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Žalgirietis (Vilnius)
IX (9) Turas
Gegužės mėn. 29 d. (ketvirtadienis)
58) 21:00 Spyris (Kaunas) – Nevėžis (Kėdainiai)
Gegužės mėn. 30 d. (penktadienis)
57) 18:30 Utenis (Utena) – Šilas (Kazlų Rūda)
Gegužės mėn. 31 d. (šeštadienis)
59) 14:00 Lietava (Jonava) – Tauras (Tauragė)
62) 14:00 Šilutė (Šilutė) – Palanga (Palanga)
61) 14:30 Žalgirietis (Vilnius) – Stumbras (Kaunas)
60) 16:00 Lokomotyvas (Radviliškis) – MRU-TiuMenas(Vilnius)
Birželio mėn. 1 d. (sekmadienis)
63) 14:30 Polonija (Vilnius) – Baltija (Panevėžys)
X (10) Turas
Birželio mėn. 3 d. (antradienis)
66) 18:30 Palanga (Palanga) – Žalgirietis (Vilnius)
69) 19:00 Tauras (Tauragė) – Spyris (Kaunas
70) 19:00 Nevėžis (Kėdainiai) – Šilas (Kazlų Rūda)
67) 19:30 Stumbras (Kaunas) – Lokomotyvas (Radviliškis)
68) 21:00 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Lietava (Jonava)
Birželio mėn. 4 d. (trečiadienis)
64) 19:00 Utenis (Utena) – Polonija (Vilnius)
65) 19:30 Baltija (Panevėžys) – Šilutė (Šilutė)
XI (11) Turas
Birželio mėn. 7 d. (šeštadienis)
74) 13:00 Lietava (Jonava) – Stumbras (Kaunas)
77) 14:30 Polonija (Vilnius) – Šilutė (Šilutė)
75) 17:00 Palanga (Palanga) – Lokomotyvas (Radviliškis)
73) 21:00 Spyris (Kaunas) – MRU-TiuMenas (Vilnius)
Birželio mėn. 8 d. (sekmadienis)
76) 12:00 Baltija (Panevėžys) – Žalgirietis (Vilnius)
71) 14:00 Nevėžis (Kėdainiai) – Utenis (Utena)
72) 17:00 Šilas (Kazlų Rūda) – Tauras (Tauragė)
Atkelta iš XVIII (18) Turo
Birželio mėn. 11 (trečiadienis)
121) 19:00 Spyris (Kaunas) – Lokomotyvas (Radviliškis)
XII (12) Turas
Biržėlio mėn. 14 (šeštadienis)
78) 14:00 Šilutė (Šilutė) – Utenis (Utena)
81) 14:00 Lietava (Jonava) – Palanga (Palanga)
84) 14:00 Tauras (Tauragė) – Nevėžis (Kėdainiai)
Birželio mėn. 15 d. (sekmadienis)
80) 12:00 Baltija (Panevėžys) – Lokomotyvas (Radviliškis)
82) 12:00 Stumbras (Kaunas) – Spyris (Kaunas)
79) 15:00 Žalgirietis (Vilnius) – Polonija (Vilnius)
83) 18:00 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Šilas (Kazlų Rūda)
XIII (13) Turas
Biželio mėn. 20 d. (penktadienis)
89) 18:00 Lietava (Jonava) – Baltija (Panevėžys)
90) 18:00 Lokomotyvas (Radviliškis) – Polonija (Vilnius)
Birželio mėn. 21 d. (šeštadienis)
88) 13:00 Palanga (Palanga) – Spyris (Kaunas)
86) 14:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Nevėžis (Kėdainiai)
85) 16:00 Utenis (Utena) – Tauras (Tauragė)
87) 15:00 Stumbras (Kaunas) – Šilas (Kazlų Rūda)
91) 17:30 Žalgirietis (Vilnius) – Šilutė (Šilutė