9 Šilas-2 16 3 1 12 13 39 -26 10
10 Dainava 12 0 0 12 5 85 -80 0

...

2015 Spa 22 15:52

Norintiems šiandien gyvai stebėti futbolą Kaune – 19:30 val. NFA stadione susitiks „Stumbro“ dublerinė ekipa „Rūdupis“ ir Kauno „Hegelmann Litauen“.

...

2015 Spa 31 11:45

Sunkią pergalę Druskininkuose iškovojusi „Sūduva-2” užsitikrino tečiosios vietos apdovanojimus

Šiandien Marijampolės „Sūduva-2” iškovojo sunkią pergalę prieš LFF II lygos Pietų zonos pirmenybių nugalėtojus „Druskininkus“. Marijampoliečius šiose rungtynėse tenkino tik pergalė, kurią, nors ir sunkiai, pavyko pasiekti.

„Sūduva-2” net tris kartus lygino rezultatą, o galiausiai sugebėjo išsiveržti į priekį ir išsaugoti pranašumą. 19 minutę pirmieji į priekį išsiveržė namuose rungtyniavę „Druskininkai“. Po kelių minučių „Sūduva-2” atsitiesė, kuomet tiksliu smūgiu rezultatą išlygino Armandas Breivė.

Švieslentė lygų rezultatą rodė neilgai – po kelių minučių „Druskininkų“ saugas Gintaras Griškevičius išbėgęs vienas prieš vartininką pasiuntė kamuolį į tinklą ir išvedė šeimininkus į priekį.

Po ilgosios pertraukos „Sūduva-2” išlygino rezultatą, o tai padarė tiksliai 11 metrų baudinį realizavęs A. Breivė, kuris pelnė antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse.

59 minutę antruoju savo tiksliu smūgiu šios dienos rungtynėse pasižymėjęs „Druskininkų“ saugas Martynas Biržinis dar kartą išvedė šeimininkus į priekį, tačiau vėliau sėkmingai atkarpą sužaidę marijampoliečiai sugebėjo pelnyti du įvarčius ir išsaugoti įgytą pranašumą iki mačo pabaigos.

Iškovoti trys taškai reiškė, kad „Sūduva-2” iškovojo prizinę vietą LFF II lygos Pietų zonoje ir pasipuoš trečios vietos apdovanojimais.