- Tik trys pernai žaidė II lygoje: SVEIKATA, DRUSKININKAI, FAJETONAS ir RŪDUPIS.

...

Re: 2015 m. II lyga, Pietų zona.

2015 Bal 30 13:58

„Sūduva-2“ ruošiasi debiutui LFF II lygoje

2015 metų Lietuvos futbolo sezone yra keletas naujovių. Šiame sezone nebebus rengiamas „Smscredit.lt A lygos“ dublerių čempionatas, o vietoje dublerių lygos antrosios komandų ekipos rungtyniaus LFF I ir LFF II lygose.

Marijampolės „Sūduva-2“ savo pajėgumą išbandys LFF II lygos pietų zonoje.
Kartu su dublerine „Sūduvos“ ekipa toje pačioje zonoje rungtyniaus: Kauno “Hegelmann Litauen”, Alytaus “Dainava”, Kybartų “Sveikata”, “Druskininkai”, Alytaus “Vidzgiris”, Jonavos “Fajetonas”, Kazlų Rūdos “Šilas-2″, Prienų „Rūdupis“, Kauno “Spyris-2″.

Pirmenybės vyks dviejų ratų sistema, kiekviena lygos komanda iš viso sužais po 18 rungtynių. Pirmąją vietą pietų zonoje užėmusi ekipa iškovos vietą kitų metų LFF I lygos pirmenybėse.

Pirmąsias sezono rungtynes „Sūduva-2“ žais šį penktadienį, gegužės 1 dieną, 13 valandą. Marijampoliečiai Kybartuose susitiks su viena seniausių šalies futbolo ekipų „Sveikata“.

2015 Geg 04 12:22

Permainingose rungtynėse “Sūduva-2″ nusileido “Sveikatai”

Kybartų miesto stadionas
Rungtynių teisėjas – Gediminas Mažeika
Kybartų “Sveikata” 4 - 3 Marijampolės “Sūduva-2″
4′ [0-1] A. Brokas
15′ [0-2] I. Siaurusaitis (į savo vartus)
53′ [1-2] K. Kereiša
67′ [2-2] V. Norkeliūnas
71′ [3-2] D. Karpavičius
78′ [3-3] A. Brokas
90+1′ [4-3] I. Siaurusaitis

Startinės komandų sudėtys:

“Sūduva”: J. Popiera, L. Lukšys, D. Isoda, A. Tereškevičius, M. Kovačevič, T. Valukonis (46′ G. Kazelis), A. Brokas, A. Plikaitis, D. Jarašius, M. Raulynaitis (54′ A. Breivė), E. Tamulevičius.

“Sveikata”: V. Bujauskas, M. Kereiša, I. Siaurusaitis, R. Melsbakas, D. Karpavičius, G. Čibirka, D. Kereiša, J. Mikalauskas, V. Norkeliūnas, A. Zdanavičius, K. Kereiša.

Marijampolės “Sūduva-2″ šiandien pradėjo savo pasirodymą LFF II lygoje. Marijampoliečiams debiutas kiek apkarto ir pirmosios pirmenybių rungtynės pasibaigė pralaimėjimu.

“Sūduva-2″ jau 4 susitikimo minutę išsiveržė į priekį, kuomet Audrius Brokas iš baudos smūgio pelnė gražų įvartį. Vos po kelių akimirkų marijampoliečių puolėjas Edvardas Tamulevičius perėmė kamuolį iš “Sveikatos” gynėjų, tačiau išbėgęs vienas prieš vartininką smūgiavo greta virpsto.

Rungtynių pradžioje antrosios “Sūduvos” komandos žaidimas buvo pakankamai ramus, komanda kontroliavo kamuolį ir vis sukurdavo pavojingų atakų, tuo tarpu varžovai dvikovos pradžioje marijampoliečių vartams negrasino.

11 minutę Audrius Brokas prasiveržė dešiniuoju atakos flangu atliko perdavimą į baudos aikštelę, į virš gynėjų galvų praskriejusį kamuolį vienu lietumu smūgiavo krašto saugas Tomas Valukonis, tačiau marijampoliečio smūgis didesnio pavojaus varžovų vartininkui nesukėlė.

15 minutę “sūduviečiai” pelnė dar vieną įvartį. Po Audriaus Broko perdavimo iš dešiniojo krašto “Sveikatos” baudos aikštelėje kilo sumaištis ir Kybartų ekipos gynėjas Ignas Siaurusaitis pasiuntė kamuolį į savo vartus.

Pirmojo kėlinio viduryje dar pora neblogų progų pasižymėti turėjo Edvardas Tamulevičius, tačiau “sūduviečiui” “nubausti” varžovų vartininko nepavyko.

Pirmas rimtesnis pavojus prie marijampoliečių vartų kilo 41 susitikimo minutę. Darius Isoda baudos aikštelės prieigose neleistinai sustabdė varžovų puolėją ir teisėjas paskyrė baudos smūgį links “Sūduvos-2″ vartų. Iš maždaug 20 metrų atstumo smūgiavęs “Sveikatos” žaidėjas klastingu smūgiu bandė pergudrauti marijampoliečių vartininką Justiną Popierą, tačiau vartų sargas sužaidė patikimai ir pavojų likvidavo.

Po pirmojo kėlinio marijampoliečiai pirmavo rezultatu 2:0.

54 rungtynių minutę “Sveikatai” pavyko sušvelninti rezultatą. Greitos atakos metu “Sveikatos” žaidėjas Karolis Kereiša įsiveržė į baudos aikštelę ir smūgiavo į vartus, tačiau puolėją prižiūrėjęs “Sūduvos-2″ gynėjas smūgio metu pakišo koją ir kamuolys rikošetu įskriejo į vartų tinklą.

Jau antrojo kėlinio pradžioje Kybartų ekipa perėmė rungtynių kontrolę. Jautėsi, jog “Sūduvos-2″ žaidėjai jautė nuovargį, žaidime atsirado vis daugiau klaidų.

60 minutę marijampoliečių puolėjas Edvardas Tamulevičius perėmė kamuolį iš neatidžiai sužaidusių varžovų gynėjų ir veržėsi link “Sveikatos” vartų, tačiau laiku vartus palikęs “Sveikatos” vartininkas apsunkino padėtį jaunam puolėjui ir iš maždaug 16 metrų atstumo “sūduvietis” smūgiavo kiek virš vartų.

Po kelių minučių Milošas Kovačevičius kairiame atakos krašte suklaidino du “Sveikatos” žaidėjus ir stipriai smūgiavo į varžovų vartus, tačiau vartininkas smūgį atrėmė.

67 minutę rezultatas tapo lygiu. Po kampinio “Sveikatos” žaidėjo perduotas kamuolys skriejo į kitą baudos aikštelės pusę, ten buvęs kybartiečių žaidėjas galva kamuolį “numetė” arčiau vartų ir Vaidotas Norkeliūnas tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Jau 71 minutę “Sveikata” išsiveržė į priekį. Tarpusavyje nesusikalbėjus vartininkui J. Popierai ir gynėjui Milošui Kovačevičiui kamuolį perėmė Deividas Karpavičius ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

78 minutę “Sūduva-2″ išlygino rezultatą. Audrius Brokas iš maždaug 30 metrų atstumo stipriu ir tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą nuginklavo varžovų vartininką, kuris kamuolį palydėjo tik akimis.

Vos po poros minučių dviejų įvarčių autorius A. Brokas patyrė traumą. “Sūduvietis” prasivežė pro tris varžovų žaidėjus ir smūgiavo į vartus, tačiau po smūgio susiėmė už kojos ir rungtynių tęsti nebegalėjo. Marijampoliečiai daugiau žaidėjų ant atsarginių žaidėjų suolelio neturėjo, todėl buvo priversti rungtynes baigti mažumoje.

Mažumoje rungtyniavę “Sūduvos-2″ žaidėjai atsilaikyti nesugebėjo. Per pridėtą teisėjo laiką, greitos atakos metu, “Sveikatos” žaidėjas prasivežė kairiuoju kraštu ir atliko skersą perdavimą į baudos aikštelę, kur aukščiau varžovų iššokęs Ignas Siaurusaitis galva pelnė pergalingą įvartį.

Pirmasis marijampoliečių blynas LFF II lygoje prisvilo, tačiau jau gegužės 11 dieną “Sūduva-2″ žais antrąsias šio sezono rungtynes prieš Prienų “Rūdupį”. Rungtynės vyks “Arvi” futbolo arenos aikštyne, susitikimo pradžia 18 valandų 30 minučių.

2015 Geg 05 12:41

2) Druskininkai (Druskininkai) - Spyris-2 (Kaunas) 1:0 (1:0)
Druskininkų stadionas, 67 žiūrovai
Teisėjas - A. Dapkus (Kaunas)
Įvartis: 31 min. T. Jeruševičius (Druskininkai)
Įspėti: 30 min. R. Malakas, 39 min. D. Stulga, 90 min. B. Olencevičius (Spyris-2)

2015 05 04

5) Fajetonas (Jonava) - Hegelmann Litauen (Kaunas) 3:2 (1:0)
Jonavos stadionas prie Neries, 80 žiūrovų
Teisėjas - Š. Tamulynas (Kaunas)
Įvarčiai: 3 min. D. Dūda, 49 min. V. Chernyakov, 90 min. G. Juška (Fajetonas); 70 min. M. Zlatkus, 77 min. A. Česnaitis (Hegelmann Litauen)
Įspėti: 38 min. V. Chernyakov (“Fajetonas”); 62 min. L. Vaitekaitis, 87 min. E. Mirzoev, 90+3, 90+3 min. D. Kuodis (Hegelmann Litauen)
Pašalintas: 90+3 min. D. Kuodis (Hegelmann Litauen)

4) Rūdupis (Prienai) - SRC Vidzgiris (Alytus) 2:3 (1:0)
NFA stadionas, Kaunas, 50 žiūrovų
Teisėjas - E. Citavičius (Kaunas)
Įvarčiai: 40 min. A. Jefišovas, 88 min. V. Žemaitis (Rūdupis); 60 min. E. Valvonis - iš 11 m.b., 85 min. R. Padegimas, 86 min. A. Trinkūnas (SRC Vidzgiris)
Įspėti: 17 min. A. Bareikis, 47 min. V. Žemaitis, 90 min. R. Blaževičius (Rūdupis); 23 min. T. Gustaitis (SRC Vidzgiris)
Pašalintas: 59 min. G. Klevinskas (Rūdupis)

2015 Geg 05 12:53

Kauno elitinių klubų dubleriams prastas turas. Hegelmanai turbūt labai laimėti norėjo puolė, užmiršo gynybą ir paskutinę minutę prasileido.

The Miz

2015 Geg 05 13:27

elininis čia hedelmanu klubelis? :lol: juokauji ne vietoi, nuo jonavos vaiku gavo, geda

2015 Geg 11 11:51

Šiandien “Arvi” futbolo arenos aikštyne susitiks “Sūduva-2″ ir “Rūdupis”

Prieš beveik dvi savaites startavusios LFF (Lietuvos futbolo federacijos) II lygos pirmenybės tęsiasi. Antrojo turo rungtynes marijampoliečiai žais namuose – “Arvi” futbolo arenos treniruočių aikštyne.

“Sūduva-2″ susitiks su Prienų “Rūdupio” ekipa, kuri lygoje rungtyniauja jau ne pirmus metus. Prienų ekipai – Kauno “Stumbro” dublerinė komanda, kurios gretose yra keletas patyrusių ir futbolo gerbėjams gerai žinomų žaidėjų. “Rūdupio” garbę gina gynėjas Giedrius Klevinskas bei buvęs Lietuvos rinktinės bei Marijampolės “Sūduvos” saugas Darius Maciulevičius.

Pirmame lygos ture tiek “Sūduva-2″, tiek “Rūdupis” nusileido savo varžovams. Marijampoliečiai Kybartuose po permainingų rungtynių buvo priversti pripažinti “Sveikatos” pranašumą rezultatu 4:3. Tuo tarpu “Rūdupis” rungtynėse namuose nusileido Alytaus “Vidzgirio” ekipai rezultatu 2:3.

Rungtynės tarp Marijampolės “Sūduvos-2″ ir Prienų “Rūdupio” vyks šiandien, gegužės 11 dieną, 18 valandų 30 minučių, “Arvi” futbolo arenos treniruočių aikštyne.