29-04-2015 19:00 „Atmosfera" -:- „Džiugo Ateitis"
30-04-2015 19:30 „Pramogos SC" -:- „Šiauliai-2"
02-05-2015 14:00 „Širvėna" -:- „Vulkanas"
03-05-2015 14:00 „Akmenės SC Cementas“ -:- „Radviliškis"

CEMENTININKAS / CEMENTAS grįžta į madą.. :roll:

...

2015 Bal 29 16:32

„Šiauliai-2“ dalyvaus II lygos Vakarų zonos pirmenybėse

Balandžio 30 dieną savo sezoną pradės ir futbolo klubo „Šiauliai" dublerių komanda, kuri šiais metais varžysis LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse.

Šiose pirmenybėse be „Šiauliai-2" komandos dar varžysis 8-ios komandos: Šiaulių „Juventa-99", Jurbarko „Vulkanas", Biržų „Širvėna", Mažeikių „Atmosfera", Gargždų „Pramogos SC", Radviliškio FK „Radviliškis", Naujosios Akmenės SC „Akmenės Cementas" bei Telšių „Džiugo Ateitis".

„Šiauliai-2" komandos pagrindą sudarys Šiaulių futbolo akademijos auklėtiniai, kuriems vadovaus treneriai Deivis Kančelskis bei Renatas Vestartas.
Pirmąsias rungtynes šiauliečiai ketvirtadienį žais Gargžduose, su „Pramogos SC" klubo futbolininkais.

Rungtynių pradžia 19:30 val.

The Miz

2015 Bal 30 15:51

„Atmosfera" 2 : 2 „Džiugo Ateitis"
29-04-2015 19:00

2015-04-29 dirbtinės dangos stadione startavo LFF II lyga. Pirmosios rungtynės vyko tarp Mažeikių "FK Atmosfera" ir Telšių "Džiugo Ateitis".

Pirmo kėlinio pabaigoje pergalę turėjo 31-mą žaidimo minutę taikliai kamuolį į varžovų vartus spyrę mažeikiškiai futbolininkai (Įvartis priklauso Deividui Zaleskiui).

Antrasis kėlinys buvo itin įtemptas, abi komandos turėjo puikių progų išsiveržti į priekį. 53 - čią min. telšiškiai išlygino rezultatą, 59-ą min. "FK Atmosfera" atsiplėšė rezultatu 2-1 ( po keliamo kampinio, galvą kamuolį į vartus pasiuntė Deividas Zaleskis) , tačiau 61-ą min. "Džiugo Ateitis" išlygimo rezultatą.

Įtempta kova baigėsi lygiosiomis 2-2.

...

2015 Geg 02 15:19

Pirmose I turo LFF II lygos Vakarų zonos futbolo pirmenybių rungtynėse – lygiosios

Šiandien Mažeikių centriniame stadione, dirbtinės dangos aikštėje buvo sužaistos pirmosios 2015 m. LFF II lygos Vakarų zonos futbolo pirmenybių rungtynės, kur susitiko Mažeikių „Atmosfera“ ir Telšių „Džiugo Ateitis“ komandos.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių buvo matyti, kad abi komandas kaustė startinis jaudulys, daug grubių klaidų, o į vartų plotą nepavykdavo pasižymėti nė vienai komandai. Ir tik pirmajam kėliniui persiritus į antrąją pusę 31 m. savo komandą į priekį išvedė „Atmosferos“ žaidėjas D. Zaleskis 1:0.

Toliau pirmajame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko pasižymėti ir komandos į rubynes išėjo su tuo pačiu rezultatu.

Antrajame kėlinyje energingiau rungtynes pradėjo Telšių komanda, kur po keitimo aikštelėje pasirodęs V. Kasparavičius 53 min. išlygino rezultatą 1:1.

Tačiau po 3 min. vėl į priekį savo komandą išvedė tas pats „Atmosferos“ žaidėjas, D. Zaleskis, kur po pakelto kampinio, su galvą tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Rezultatas tapo 2:1.

Bet Telšių komanda nenuleido rankų ir kovojo iki galo, kur 61 min. rezultatą išlygino E. Sirutavičius 2:2.

Rungtynėms artėjant link pabaigos, dar abi komandos turėjo gerų progų išsiveržti į priekį, bet kamuolys nepasiekdavo tikslo ir pirmosios pirmojo turo rungtynės baigėsi taikiai 2:2.

Rungtynių statistika

...

2015 Geg 02 15:22

balandžio 30 d. 19:30 val., kur Gargžduose Gargždų „Pramogos SC“ susitiko su Šiaulių „Šiaulių-2“ komanda.

03-05-2015 14:00
„Akmenės SC Cementas“ 3 : 1 „Radviliškis"

2015 Geg 06 17:44

Šiandien „Šiauliai-2“ žais pirmąsias namų rungtynes LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse!

Gytarių dirbtinės dangos stadione šiauliečiai priims svečius iš Mažeikių.

Rungtynių su Mažeikių „Atmosfera“ pradžia 19:00 val. Kviečiame atvykti į stadioną!

ŠIAULIAI- 2 vs. MAŽEIKIŲ FK ATMOSFERA
2015 05 06, Gytarių DDA

...

2015 Geg 08 10:44

ŠIAULIAI- 2 4 - 0 MAŽEIKIŲ FK ATMOSFERA

Vakar vykusiose LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynėse „Šiauliai-2“ 4:0 sutriuškino Mažeikių „Atmosferą“!

Du įvarčius šiauliečiams pelnė Dovydas Mežiaušis, po vieną pridėjo Rolandas Leščius ir Oskaras Lukošiūnas