asau
Pranešimai: 501
Užsiregistravo: 2014 Kov 08 16:22
Palaikoma komanda: Utenis

Re: 2015 metai:

2015 Spa 30 19:57

Permainos reikalingos, nes A lyga metai iš metų degraduoja. Dėl bendros lygos svarstyti, ar ji yra gerai, ar ne sunku, nes nėra konkretaus plano, kaip ji atrodytų, neaišku nei kiek komandų žaistų, nei kas žaistų, nei kaip būtų dalinami kelialapiai į Europą. Aišku, jeigu būtų rimtas ir ilgalaikis rėmimas iš uefa gal kažkas ir pavyktų. Tik reikia atmesti Estija, nes per tolimos kelionės būtų.

haus
Pranešimai: 385
Užsiregistravo: 2014 Vas 28 00:02
Palaikoma komanda: Utenis, Žalgiris

Re: 2015 metai:

2015 Spa 30 20:31

Permainos reikalingos, nes A lyga metai iš metų degraduoja. Dėl bendros lygos svarstyti, ar ji yra gerai, ar ne sunku, nes nėra konkretaus plano, kaip ji atrodytų, neaišku nei kiek komandų žaistų, nei kas žaistų, nei kaip būtų dalinami kelialapiai į Europą. Aišku, jeigu būtų rimtas ir ilgalaikis rėmimas iš uefa gal kažkas ir pavyktų. Tik reikia atmesti Estija, nes per tolimos kelionės būtų.

Atsiprašau, :roll: bet aš nesuprantu jusu to entuzijazmo vėl atkurti Baltijos lyga kuri sėkmingai numiro po 2007-2008 eksperimento
Atmesti Estija.. :lol:

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2015 metai:

2015 Spa 30 20:37

Permainos reikalingos, nes A lyga metai iš metų degraduoja. Dėl bendros lygos svarstyti, ar ji yra gerai, ar ne sunku, nes nėra konkretaus plano, kaip ji atrodytų, neaišku nei kiek komandų žaistų, nei kas žaistų, nei kaip būtų dalinami kelialapiai į Europą. Aišku, jeigu būtų rimtas ir ilgalaikis rėmimas iš uefa gal kažkas ir pavyktų. Tik reikia atmesti Estija, nes per tolimos kelionės būtų.

Atsiprašau, :roll: bet aš nesuprantu jusu to entuzijazmo vėl atkurti Baltijos lyga kuri sėkmingai numiro po 2007-2008 eksperimento
Atmesti Estija.. :lol:
Vienas dalykas yra draugiskas turnyras kuris vyko paraleliai su nacionalinem pirmenybem ir kur zaisdavo dubleriai, ir visai kitas dalykas butu bendros oficialios pirmenybes. Taip kad nelygink b...o su pirstu

haus
Pranešimai: 385
Užsiregistravo: 2014 Vas 28 00:02
Palaikoma komanda: Utenis, Žalgiris

Re: 2015 metai:

2015 Spa 30 20:50

Labai įdomu kaip butu dalinamos UEFA turnyruose vietos jeigu jie sutiktu nors tai abejotina ar UEFA sutiks.
Asmeniškai man kaip besilankančiam A lyga varžybose i stadioną, nei latviai nei estai visai neidomus.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2015 metai:

2015 Spa 30 20:57

Labai įdomu kaip butu dalinamos UEFA turnyruose vietos jeigu jie sutiktu nors tai abejotina ar UEFA sutiks.
Asmeniškai man kaip besilankančiam A lyga varžybose i stadioną, nei latviai nei estai visai neidomus.
Man ( kaip ir daugeliui turbut) butu daug idomiau ziureti Zalgiris - Ventspils, Suduva -Liepaja ar Atlantas - Skonto rungtynes, kur susitiktu lygiaverciai priesininkai nei stebeti rungtynes su Siauliais ar Stumbru kur vienintele intriga - parduotos rungtynes ar ne.

haus
Pranešimai: 385
Užsiregistravo: 2014 Vas 28 00:02
Palaikoma komanda: Utenis, Žalgiris

Re: 2015 metai:

2015 Spa 30 21:07

Labai įdomu kaip butu dalinamos UEFA turnyruose vietos jeigu jie sutiktu nors tai abejotina ar UEFA sutiks.
Asmeniškai man kaip besilankančiam A lyga varžybose i stadioną, nei latviai nei estai visai neidomus.
Man ( kaip ir daugeliui turbut) butu daug idomiau ziureti Zalgiris - Ventspils, Suduva -Liepaja ar Atlantas - Skonto rungtynes, kur susitiktu lygiaverciai priesininkai nei stebeti rungtynes su Siauliais ar Stumbru kur vienintele intriga - parduotos rungtynes ar ne.

O nauda LT futbolui eurotaurese tai kokia iš to? Tai draugiškas turnyras nebent gali būti ir tam pačiam Žalgiriui vietoj Venspils geriau butu BATE, bet jie su mumis nežais nes pas mus lygis per žemas.

Kleizikas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2011 Bir 28 15:27

Re: 2015 metai:

2015 Spa 30 21:14

Nauda ,kad varžybos viktu normaliai 2 ratu sistema. O vietas Uefa imanoma sugalvot kaip padalynt. Bet musu triju saliu lygis toks ,kad bent 5 metus ne vienas klubas arti grupiu etapo nebus.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2015 metai:

2015 Spa 30 21:17



O nauda LT futbolui eurotaurese tai kokia iš to? Tai draugiškas turnyras nebent gali būti ir tam pačiam Žalgiriui vietoj Venspils geriau butu BATE, bet jie su mumis nežais nes pas mus lygis per žemas.
Nauda L|T futbolui kokia ? :lol: Kur didesne nauda butu tiems patiems Zalgirio zaidejams, ar zaidziant su Ventspils, Skonto ar Liepaja, kurie jam duotu rimta kova, ar rungtynes su Siauliais, Spyriu, Stumbru ar Granitu, kurie daug silpnesni ir be to sitie sudklubiai neretai dar ir nepilna jega zaidzia kad pralaimet 4-5 ivarciai ir is to lazybose pasipelnyti??? Konkurencija vercia tobuleti, o visokie sudklubiai atvirksciai vercia degraduoti

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: 2015 metai:

2015 Spa 30 21:18

Viskas yra imanoma, jei butu paimtos 5 kiekvienos salies komandos: visos suzaidzia tarpusavyj, o kelialapius issidalintu klubai tarp savo saliu. Kaip ir LT + LV po 6 komandas butu dar visai padorus cempionatas.

haus
Pranešimai: 385
Užsiregistravo: 2014 Vas 28 00:02
Palaikoma komanda: Utenis, Žalgiris

Re: 2015 metai:

2015 Spa 30 21:19

Kleizikai tu man pasakyk kaip isivaizduoji kaip dalinama tokiame turnyre kas CL dalyvauja, kaip eurocupe dalinasi...

Kleizikas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2011 Bir 28 15:27

Re: 2015 metai:

2015 Spa 30 21:23

Geriausia Lietuviu Latviu Estu komanda gauna kelialapi i CL o 2-3 Europos lyga , ir 4 kelialapis butu Salies taures nugaletojui.

haus
Pranešimai: 385
Užsiregistravo: 2014 Vas 28 00:02
Palaikoma komanda: Utenis, Žalgiris

Re: 2015 metai:

2015 Spa 30 21:36

Nežinau kaip jums bet man toks turnyras kur nebūdamas jo nugalėtoju gali Čempionų lygoje atstovauti savo šaliai.. gal užemes 3 ar 4 vieta yra nesamonė. Aišku dabar ne tie laikai. Pamenu studiju laikais Vilniaus Žalgiris turėjo priešus Minsko Dinamo, Maskvos Spartak, Torpedo, CSKA, Leningrado Zenitas. Buvo prieš ką sirgti. Kas yra tie Venspiliai dabartimiam žiūrovui kuris net i stadiona tingi ateiti?

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2015 metai:

2015 Spa 30 21:39

Man ( kaip ir daugeliui turbut) butu daug idomiau ziureti Zalgiris - Ventspils, Suduva -Liepaja ar Atlantas - Skonto rungtynes, kur susitiktu lygiaverciai priesininkai nei stebeti rungtynes su Siauliais ar Stumbru kur vienintele intriga - parduotos rungtynes ar ne.
Kol daugeliui , pasak Kampuotą bus įdomiau žiūrėti tokias nesąmones, mūsų futbolas bus mirties taške, kokiame jis yra šiandien. Kovos su LFF, savo žaidėjų niekinimas, lažybų skandalai, begalinis verkimas , kaip blogai su mūsų futbolu - tuo ir tegyvena daugelis. Paprasčiausiai pamiršome, kas yra futbolas. Tai sistemingas lankymasis vieno tavo klubo visuose sezono mačuose, nesvarbu kurioje lygoje bežaistų ir kaip bežaistų. Bet mes to nesugebame. Ir nepanašu, kad artimiausiu metu sugebėsime. Geriau paieškosime kaltų.

Kleizikas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2011 Bir 28 15:27

Re: 2015 metai:

2015 Spa 30 21:45

slasher kaip galima gerbti toki futbola ir tokia lyga? Kurioje vicecempionas kita sezona pasitraukia is pirmenibiu. Kas met viena komanda nebaigia cempionato. Vien skandalai. Kokia nauda Lietuvos rinktinei kad tu sistemingai lankises savo komandos rungtynesi nors ji los Sekmadienio lygoi ?
Paskutinį kartą redagavo 1 Kleizikas. Iš viso redaguota 2015 kartus.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2015 metai:

2015 Spa 30 21:47

Man ( kaip ir daugeliui turbut) butu daug idomiau ziureti Zalgiris - Ventspils, Suduva -Liepaja ar Atlantas - Skonto rungtynes, kur susitiktu lygiaverciai priesininkai nei stebeti rungtynes su Siauliais ar Stumbru kur vienintele intriga - parduotos rungtynes ar ne.
Kol daugeliui , pasak Kampuotą bus įdomiau žiūrėti tokias nesąmones, mūsų futbolas bus mirties taške, kokiame jis yra šiandien. Kovos su LFF, savo žaidėjų niekinimas, lažybų skandalai, begalinis verkimas , kaip blogai su mūsų futbolu - tuo ir tegyvena daugelis. Paprasčiausiai pamiršome, kas yra futbolas. Tai sistemingas lankymasis vieno tavo klubo visuose sezono mačuose, nesvarbu kurioje lygoje bežaistų ir kaip bežaistų. Bet mes to nesugebame. Ir nepanašu, kad artimiausiu metu sugebėsime. Geriau paieškosime kaltų.
Sekmes lankantis rungtynese kur zaidzia Stumbrai, Siauliai ir kitos kekses :lol: :lol: As ju net per futbolo.tv jau seniai nebeziuriu, jei turiu laiko geriau pasiziuriu jauniu lyga kur bent vyksta kova, o ne prasto lygio vaidinimas. Ten kur vyksta kova gali vadintis futbolu, o ne ejimas i stadiona ziureti kazkokiu keksiu pasirodymu.
P.S. GHreitai rasyk dar kokia genialia nesamone, kol sanitaras ruko, nes tuoj nuvys nuo kompo :lol:

Grįžti į