Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2015 metai:

2015 Lap 02 14:55

Svajoti niekas nedraudžia, bet realybė tokia, kad liūdna.. nei tos supistos vilties, nei tikėjimo šviesiu rytojumi nėra.. :evil:

Gal aš vienas tik toks esu - juodasis pranašas, kuris neįžvelgia nieko gražaus ir prasmingo, tik daug PYPT į akis pakliūna su visokių šūdklubių rungtynėmis..

Anbo visur tik pozityvą įžvelgia, bet manęs tuo neužkrečia kažkodėl.. :roll:
Na Ando ir Rokiz panasu kad dar jauni, arba futbolu domisi neseniai ir visur mato tik pozityva ir sviesia ateiti, kai man buvo 16 metu ir as taip maniau :D Bet praejo 15 metu, pamatai kad mes netobulejame, bet zengiame atgal, tai tokiu atveju optimistu sunku islikt :)

...

Re: 2015 metai:

2015 Lap 02 17:54

Anbo, kiek pamenu, tai jau gal perkopė per U-21.. spėčiau, kad 22 eina.. su šiokia tokia paklaida:D
sakyčiau, kad jau dičkis, bet žmogus tiki, kad kažkas pasikeis..

Aš Kristoos amžioos sulaukęs iš viso niekuo`m netikiu, tik visagaliu CEZIU..

O futbolas, kaip ne kartą minėta, investicijų nesusilaukia dėl savo purvinos pusės..
Kuri verslo grupė imsis globoti futbolą, kai ten vien skandalai ir visokie fokusai???

Turi turėti savo klubą, investuoti pats ir ačiū niekas nepasakys, dar gali tapti kokiu lažybininku dėl to, kad kažkam pasirodys, kad galimai rudį malei..

Kai sezono viduryje ar pabaigoje išsiparceliuoja kokia kontora, tai vėl neprideda stabilumo nei lygai, nei pasitikėjimo bonusų futbolas uždirba..

Vienas vargas, tasai futbolas, bet jeigu jau esi už futbolą, tai reikia jį priimti koks yra.. ir tikėtis, kad bus pokyčių į gerą pusę..
Net tada, kai nieko nešviečia.. jokios sumautos šviesos tunelio gale nesimato.. bet dzin..

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2015 metai:

2015 Lap 02 19:34

Tai aš turbūt už jus abu esu vyresnis :)

Kalbant apie komunistinius lozungus (Kampuotas vis bando prikišinėti, nelabai suprantu kodėl), buvo toks lozungas "visų šalių proletarai vienykimės". Net ant "Tiesos" oficiozo berods buvo užrašytas. Tai šitas šūkis labai tinka idėjai apie bendrą lygą - maždaug "ubagai susimeskim skudurus ir labai gerai gyvensim" :D

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2015 metai:

2015 Lap 02 19:37

Bet praejo 15 metu, pamatai kad mes netobulejame, bet zengiame atgal, tai tokiu atveju optimistu sunku islikt :)
Man 25 metai praėjo laukiant kol atsigaus mūsų čempionatas ir vis tiek tikiu, kad neužilgo suklestės. Visokie verkšlenantys mižniai pesimistai a la Kampuotas, amžinai aimanuos , kad Lietuvos futbolui amen. Ir tegul, tik galėtų tą daryti tyliai,bet ne, dar optimistiškai nusiteikusį jaunimą bando terorizuoti savo raudomis.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2015 metai:

2015 Lap 02 20:01


O futbolas, kaip ne kartą minėta, investicijų nesusilaukia dėl savo purvinos pusės..
Kuri verslo grupė imsis globoti futbolą, kai ten vien skandalai ir visokie fokusai???
Tokios ten ir verslo grupės , jeigu bijo dėl smulkmenų investuoti. Jeigu tikrai į futbolą ateitų vp, mg, senukai jie greitai padarytų savo tvarką, tačiau jiems neįdomu futbolas.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2015 metai:

2015 Lap 02 20:48

Bet praejo 15 metu, pamatai kad mes netobulejame, bet zengiame atgal, tai tokiu atveju optimistu sunku islikt :)
Man 25 metai praėjo laukiant kol atsigaus mūsų čempionatas ir vis tiek tikiu, kad neužilgo suklestės. Visokie verkšlenantys mižniai pesimistai a la Kampuotas, amžinai aimanuos , kad Lietuvos futbolui amen. Ir tegul, tik galėtų tą daryti tyliai,bet ne, dar optimistiškai nusiteikusį jaunimą bando terorizuoti savo raudomis.
Is tavo rasliavu ir matosi kad esi neadekvatus ligonis, prie kompo prieinantis kada sanitaras iseina parukyt :D Apie musu futbola ir geru rezultatu lukescius geriausia pasakyta fraze yra Budraicio : bukime patriotai, bet nebukim idiotai :D Tai va as esu patriotas, bet nesu idiotas kaip tu kuris galvoja kad neuzilgo jis suklestes :D Is kur jis tau gali suklesteti bukagalvi ? :lol: Tam turi buti kazkokios fundamentalios priezastys bet ju paprasciausiai nera, ir tik tavo tuscia puodyne galvoja kad nieko nedarant gali ivykti stebuklas :lol: Eik toliau svajok i savo palata Svajokli !

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2015 metai:

2015 Lap 02 20:52


O futbolas, kaip ne kartą minėta, investicijų nesusilaukia dėl savo purvinos pusės..
Kuri verslo grupė imsis globoti futbolą, kai ten vien skandalai ir visokie fokusai???
Tokios ten ir verslo grupės , jeigu bijo dėl smulkmenų investuoti. Jeigu tikrai į futbolą ateitų vp, mg, senukai jie greitai padarytų savo tvarką, tačiau jiems neįdomu futbolas.
Tavo tuscia makaule turbut nesupranta kad yra toks dalykas kaip reputacija ? Niekad negirdejai apie tai ?? Negirdejai kaip FIFA remejai grasina pasitraukti, jei greitu metu neivyks pokyciai ? Negirdejai kad kai Kledaras tapo LFF preziku, pasitrauke Carlsberg ir kiti remejai kurie nenorejo kad ju vardas butu siejamas su besmegeniu banditu ?? Na nieko keisto, ko noret is neadekvato Svajoklio :lol:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2015 metai:

2015 Lap 02 21:06

Apie musu futbola ir geru rezultatu lukescius geriausia pasakyta fraze yra Budraicio : bukime patriotai, bet nebukim idiotai :D
Budraitis tavo kelrodis. Turbūt virš lovos pasikabinai tą šūkį ir Budraičio portretą. Ryte su juo keliesi, o vakare guliesi. Ir bandai sau įrodyti, kad esi ne idiotas.
Tai va as esu patriotas, bet nesu idiotas
sukeitei žodžius vietomis
Tam turi buti kazkokios fundamentalios priezastys bet ju paprasciausiai nera
Tu jų ir negali matyti.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2015 metai:

2015 Lap 02 21:25

Negirdejai kad kai Kledaras tapo LFF preziku, pasitrauke Carlsberg ir kiti remejai kurie nenorejo kad ju vardas butu siejamas su besmegeniu banditu ??
Aš ne apie rėmėjus kalbu. Pagal tave Kvedaras yra galingesnis už mg, vp . Jeigu koks MG eitų į futbolą, pokyčiai greitai pasijustų, bet jiems tai per didelės investicijos ir neįdomu. Geriau dar kokį verslą perims. Tenisas buvo įdomu - pasiėmė visą federaciją.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2015 metai:

2015 Lap 02 21:35

Svajokli - tau tai daug kartu sake, bet as pakartosiu dar karta - tu IDIOTAS , o su idiotais as nematau prasmes diskutuoti, nes tavo lazdyno riesuto smegeneles visai neapdoroja informacijos, taip kad eik i savo palata, isgerk vaistus i miegok !!

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: 2015 metai:

2015 Lap 02 21:41

Svajokli - tau tai daug kartu sake, bet as pakartosiu dar karta - tu IDIOTAS , o su idiotais as nematau prasmes diskutuoti, nes tavo lazdyno riesuto smegeneles visai neapdoroja informacijos, taip kad eik i savo palata, isgerk vaistus i miegok !!
Manau, kad administratoriui pats laikas kai kieno įkarštį prigesinti kelioms dienoms.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2015 metai:

2015 Lap 02 21:49

Manau kai kas jau pamiršo (ar praleido pro ausis) susitarimą, kad šitame forume negalima įžeidinėti vieniems kitų :) Iš tikrųjų kai kam reiktų paisėti ir atvėsti

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2015 metai:

2015 Lap 02 21:59

Manau kai kas jau pamiršo (ar praleido pro ausis) susitarimą, kad šitame forume negalima įžeidinėti vieniems kitų :) Iš tikrųjų kai kam reiktų paisėti ir atvėsti
Kampuotas čia naujas, iš kur jam žinoti.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2015 metai:

2015 Lap 02 22:05

Manau kai kas jau pamiršo (ar praleido pro ausis) susitarimą, kad šitame forume negalima įžeidinėti vieniems kitų :) Iš tikrųjų kai kam reiktų paisėti ir atvėsti
- Toks susitarimas buvo, kol forumas nenubalsavo priešingai. Bet Kampuotą turiu įspėti: raminkis, nes ypatingu atveju laužysiu susitarimą.

Rokiz
Pranešimai: 423
Užsiregistravo: 2014 Bir 23 10:02
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2015 metai:

2015 Lap 02 22:32

Domiuosi ietuvisku futbolu 8 metus, nei daug, nei mazai, taciau niekada nekyla ranka menkint ir taip trapu musu futbolo lygi. Visada buvau optimistas ir visada busiu. Jei kazkas izvelgia minusus ir juos isskiria, as darau priesingai. Dabar kas liecia del europos, pakalbekim faktais. Naujove, kad taures finalininkas nebegaus teises zaist europoje, o 4 vieta uzemusi komanda cempionata. Smulkmena, bet Lietuvai reikia, kad bent trejetas klubu pastoviai kasmet dalyvautu europoje ir augintu koeficienta, kad butu skirstyti, o kiekvienais praeitas etapas minimum 100 su virsu tukstanciu euru. Musu futbole tai dideli pinigai, kuo ju daugiau prisirinks klubai, tuo dides konkurencija tarp pirmajaunciu. Zodziu, ka noriu pasakyt, kad jei dar bent pora metu zalgiris, suduva ir trakai dalyvaus Europoje, yra sansas po keliu metu pvz. 3 klubus matyti iveikusius pirmaji barjera, o siai dienai tai butu impulsas i prieki

Grįžti į