Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2015 metai:

2015 Lap 02 22:36

Tai aš turbūt už jus abu esu vyresnis :)

Kalbant apie komunistinius lozungus (Kampuotas vis bando prikišinėti, nelabai suprantu kodėl), buvo toks lozungas "visų šalių proletarai vienykimės". Net ant "Tiesos" oficiozo berods buvo užrašytas. Tai šitas šūkis labai tinka idėjai apie bendrą lygą - maždaug "ubagai susimeskim skudurus ir labai gerai gyvensim" :D
Komunistiniai lozungai buvo labai grazus popieriuje, bet realybe buvo visiskai priesinga, tai va ir tavo kai kurie teiginiai apie zingsnis po zingsnio stiprinamas nacionalines pirmenybes, apie nuoseklu ir sisteminga darba ir t.t. skamba labai graziai, bet sitie zodziai ir teiginiai is LFF lupu skamba jau ne vienus metus, bet darbais taip ir nevirsta. Del to ir panasus jie man i komunistinius lozungus apie statoma komunizma :)

...

Re: 2015 metai:

2015 Lap 03 09:15

O futbolas, kaip ne kartą minėta, investicijų nesusilaukia dėl savo purvinos pusės..
Kuri verslo grupė imsis globoti futbolą, kai ten vien skandalai ir visokie fokusai???
Tokios ten ir verslo grupės , jeigu bijo dėl smulkmenų investuoti.
- Jeigu apie smulkmenas.. kažkas juokėsi, kad kai kurie klubai iš skuduryno (LFF second hand`o) formas gavo.. :roll:

Aš pats esu matęs, kad V, VI lygos klubams į FB paraštes, sienas prigrūstas pasiūlymų.. :roll:
Mokėkit babkes, mes tuoj jumis aprengsime moderniškai.. 8-)

O kai tenka skaičiuoti išlaidas, tai norisi pataupyri.
Tada, pamenu, pats gudriai surašiau gramotą, tai sulaukiau atsakymo, kad remti ir dykai dalinti nėra galimybių.
Ir net pasiūlymų nebuvo, kažkaip pasiderėti.. :roll:

Todėl LFF skudurynas ir populiarus.. Ir kodėl turėtų komanda išlaidauti naujoms formoms, jeigu yra du keliai: arba brangiai pirkti brand skudurus, ar pigiau kažką pasidaryti, sutaupyti..

kadangi ubagų valstybėje gyvename, tai ne nuodėmė ir second hand`o brand`u rengtis..

...

Re: 2015 metai:

2015 Lap 03 09:25

Varanavyčė žadėjo 30 PRO klubų greitu laiku, bet tų profesionalų ant Maarijos žemės 4 klubus priskaičiuoju, o visa kita, tai diletantai arba aferiūgos.. tiek mes galime klubų parodyti Europai ir pasauliui.. :roll: tai lieka tik gyventi viltimi, kad kažkas, kažkur, kažkada pasikeis..
Tai aš turbūt už jus abu esu vyresnis :)
- Ką??? :shock: Rimtai??? :shock: Tada esi labai jaunatviškas savo pozityvu.. :shock:

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2015 metai:

2015 Lap 03 13:28

- Ką??? :shock: Rimtai??? :shock: Tada esi labai jaunatviškas savo pozityvu.. :shock:
Aš dzūkas. O dzūkeliai neužmušami :D

...

Re: 2015 metai:

2015 Lap 03 13:35

Aš dzūkas. O dzūkeliai neužmušami :D
Aš tai žemaitis, jeigu negaunu į kažką suleisti nagų, tai tokia diena nurašoma kaip nuobodi.

O jeigu vietoje futbolo man kokie šmikiai pakiša antifutbolo ir fikso, tai kraujas verda. :evil:

geriantis
Pranešimai: 1450
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: 2015 metai:

2015 Lap 03 16:24

A lyga neskatina maksimaliai išsikrauti


Daugiau skaitykite: http://lzinios.lt/lzinios/Futbolas/a-ly ... uti/211742" onclick="window.open(this.href);return false;
© Lietuvos žinios

...

Re: 2015 metai:

2015 Lap 03 16:26

Žalgiris pažeminta pavara visus nykštukus traiško.. :D O Europoje pirmu numeriu ŽALGIRIS kada grajino??? :roll:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2015 metai:

2015 Lap 03 20:28


O kai tenka skaičiuoti išlaidas, tai norisi pataupyri.
Tada, pamenu, pats gudriai surašiau gramotą, tai sulaukiau atsakymo, kad remti ir dykai dalinti nėra galimybių.
Ir net pasiūlymų nebuvo, kažkaip pasiderėti.. :roll:
Viena turginių verslo grupė nesusitarė su kita turginių verslo grupe, dėl prastos LFF reputacijos. Nors jeigu tu Cezi rašei gramotą, kur garantuotai pripaistei apie cioces, žemaičius, mėsą, tai nieko keisto, kad į tavo kaimo komandėlę skudurais prekiaujanti kontora rimtai nepažiūrėjo.

...

Re: 2015 metai:

2015 Lap 04 09:29

Nors jeigu tu Cezi rašei gramotą, kur garantuotai pripaistei apie cioces, žemaičius, mėsą, tai nieko keisto, kad į tavo kaimo komandėlę skudurais prekiaujanti kontora rimtai nepažiūrėjo.
Surašiau aš ne vieną gramotėlę.. ir LFF, ir brand produkto tiekėjams, dėl rėmimo, rengimo ir pan. 8-)
8-) Gi šiek tiek raštingas esu. :roll: ;)

Kaip tik ten apie cioces, žemaičių blynus ir šerno kotletus bei patrankų mėsą nieko nerašiau.. :roll:

Aš juk gudrus lapinas. Norėjau brand produkto sau.. o jie pagalvojo, kad visą kaimą noriu brandu aprengti, tai ir sudvejojo. :idea:
Bet jie sudvejojo.. kas čia žino, kokios mintys dabar sukasi jų šefų galvose. moku gi aš įaudrinti vaizduotę. :roll:
Gal bent jau galėsiu parodyti marškinėlius su CEZIO KONTORA užrašu, va, ten tai brandas bus.. :D
Limited Edition 2014, vos kelis turėsiu.. sau, sesiui, ir keliems draugams.. :roll:
O programa maksimum bus aprengtas visas kaimas, š`kias firminis, treningai su trim paloskėm.. 8-) :D

haus
Pranešimai: 385
Užsiregistravo: 2014 Vas 28 00:02
Palaikoma komanda: Utenis, Žalgiris

Re: 2015 metai:

2015 Lap 19 20:47

Man vat koks klausimas atsirado. Ne kietas aš tuose nuostatuose:
Dabar daug kalbama kad dzin kokia vieta užims Sūduva ar Atlantas , bet 4 vieta vis tiek leidžia dalyvauti 2016-2017 euro turnyruose.
Bet sakykim Stumbras kuris pateko į taurių pusfinalius dakeliauja iki finalo ar net laimi ją..
Tada turim 5 vietas ? Na mano supratimu Stumbras Euro cupe tada turėtų dalyvauti.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2015 metai:

2015 Lap 19 20:56

Man vat koks klausimas atsirado. Ne kietas aš tuose nuostatuose:
Dabar daug kalbama kad dzin kokia vieta užims Sūduva ar Atlantas , bet 4 vieta vis tiek leidžia dalyvauti 2016-2017 euro turnyruose.
Bet sakykim Stumbras kuris pateko į taurių pusfinalius dakeliauja iki finalo ar net laimi ją..
Tada turim 5 vietas ? Na mano supratimu Stumbras Euro cupe tada turėtų dalyvauti.
IMHO neturėtume 5 vietų - tiesiog Stumbras dalyvautų eurotaurių atrankoje, o 4 vieta liktų be nieko. Bet tai labiau teorinis variantas :) Faktiškai 4 vieta beveik garantuoja žaidimą Europoje

...

Re: 2015 metai:

2015 Lap 20 09:38

Man vat koks klausimas atsirado. Ne kietas aš tuose nuostatuose:
Dabar daug kalbama kad dzin kokia vieta užims Sūduva ar Atlantas , bet 4 vieta vis tiek leidžia dalyvauti 2016-2017 euro turnyruose.
Bet sakykim Stumbras kuris pateko į taurių pusfinalius dakeliauja iki finalo ar net laimi ją..
Tada turim 5 vietas ? Na mano supratimu Stumbras Euro cupe tada turėtų dalyvauti.
4 vietos tiktais yra.
Medalininkai - A lygos čempionas, vice ir III vietos turėtojas.. plius LFF taurės nugalėtojas..
Jeigu čempionas dar ima ir LFF taurę, tai IV vieta Europoje atitenka IV vietos A lygoje laimėtojui..

geriantis
Pranešimai: 1450
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: 2015 metai:

2015 Lap 20 09:52

4 vieta į europą eina, net jeigu taurę laimi ir ne čempionas. Užtenka, kad laimėtų 2 ar 3 vietą užimančios komandos.

...

Re: 2015 metai:

2015 Lap 20 10:10

Ja ja.. tingėjau visą litaniją rašyti :)
Jeigu I,II, III vietų laimėtojai ima LFF taurės finalą, tai priartina IV vietą užėmusius prie Europos..

Pala, o finalininkai..tie kur vos vos taurės negavo???
Ar tuos ima į dangų ar ne.. jau nepamenu.. visokios kopūstų galvos negauna teisės kažkur pagrajinti???
Anksčiau visokių intertotų taurių būdavo, keičia pavadinimus, sunku senam žmogui prisiminti viską..

haus
Pranešimai: 385
Užsiregistravo: 2014 Vas 28 00:02
Palaikoma komanda: Utenis, Žalgiris

Re: 2015 metai:

2015 Lap 21 16:41

Vienužo.. gaunas Suduva ar Atlantas ant tiek yra ramus kad Stumbras nelaimes taurės todėl tokios ir kalbos yra.. :D
Beja kadais Suduva kaip A lygos debiutante žaidė taurės finale 2002 metais ir iš karto debiutavo eurokupuose vasara. ;)

Grįžti į