Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2015 metai:

2014 Gru 03 12:14

o tai algų kai pakruojui trūko čia ne kazachų problema buvo?
sakau, gal jau nebėra tų kazachų pakruojį ir tik iš inercijos padėdami vietinių verslininkų sezoną damušo?

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: 2015 metai:

2014 Gru 03 12:22

o tai algų kai pakruojui trūko čia ne kazachų problema buvo?
sakau, gal jau nebėra tų kazachų pakruojį ir tik iš inercijos padėdami vietinių verslininkų sezoną damušo?
Treneris ir legionieriai tai kazacho (ten ne daugiskaita netgi reiktų varyti :)).

...

Re: 2015 metai:

2014 Gru 03 12:24

Cezi, pats puikiai žinai, kad tavo prognozės kas liečia futbolą niekada neišsipildo. Prastas tu orakulas :) Žais ir Ekranas, ir Banga A lygoje. Geriau paanalizuok ar Granitas kitais metais turi kokių planų. Kruoja dar ant klaustuko. Pasiekus antrą vietą, toliau kilti nelabai yra kur. Žalgirio kitam sezone neaplenksi. Gal spjaus tie investuotojai ir keliaus į kitą kaimą iššūkių ieškoti :)
Pavarysiu Cezio lygio prognozę :) O kaip toks variantas: Kruoja per žiemą perjuda į Panevėžį ir pakeičia pavadinimą (pvz., į kokį Panevėžį).
Ir ką, blin, reiškia CEZIO lygio prognozę??? :roll: :roll: :roll:

David G. Mayers "Psichologijoje" galima rasti visokių įdomių dalykų.
O visi šie mūsų pasvarstymai, sakyčiau, daugeliu atveju yra iliuzinės koreliacijos.
To, kas buvo, nepakeisi, bet galima daug mąstyti, kas būtų jeigu.. ypač prognozuojant mūsų futbolo ateitį..

Gera, koreliacija, pas tave, kolega. Jau senai net pavadinimas sugalvotas FC PANEVĖŽYS.. trečius metus tą malu, net man pabodo.. :mrgreen:
KRUOJA su vieta A lygoje keliasi į Panevėžiaus miestalį, persivadina, o Pakruojyje lieka maža širdis, dubleriukai su garbingu ir istoriniu KRUOJOS pavadinimu..

...

Re: 2015 metai:

2014 Gru 03 12:27

Žiūriu esu perkandęs Cezio modelį. Parašiau tą patį beveik tuo pat metu :)
Tuo pat metu, tą patį galvoji ir rašai..

Gal įlindai į mano smegeninę ir nusirašinėji??? :mrgreen: Ar darausi toks nuspėjamas??? :idea:

...

Re: 2015 metai:

2014 Gru 03 12:29

Galima net kiečiau pamodeliuoti. Sakysim, kad su pavadinimu nepavyks, o ir kazachui matyt vienodai rodo pavadinimas (jau greičiau Panevėžiu pasivadins). Kruoja taip pat niekur nedings. Tiesiog taps Panevėžio klubo dubleriais, kurie tupės I lygoje ir žais Pakruojyje. Pačiam kazachui jau prieš porą metų įsikurti Panevėžyje rūpėjo, bet kažko nesutarė su Labinu. O dabar greitai net ir tartis su juo nebus ko.
vaizdelis neblogas sakyčiau, gali ir išsipildyti.. pagal panašų scenarijų.. :roll:

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: 2015 metai:

2014 Gru 03 12:30

Žiūriu esu perkandęs Cezio modelį. Parašiau tą patį beveik tuo pat metu :)
Tuo pat metu, tą patį galvoji ir rašai..

Gal įlindai į mano smegeninę ir nusirašinėji??? :mrgreen: Ar darausi toks nuspėjamas??? :idea:
Kartojiesi. Iš tų 20+ tūkst. pranešimų - puse yra malimas apie tą patį.

...

Re: 2015 metai:

2014 Gru 03 12:36

Žiūriu esu perkandęs Cezio modelį. Parašiau tą patį beveik tuo pat metu :)
Tuo pat metu, tą patį galvoji ir rašai..

Gal įlindai į mano smegeninę ir nusirašinėji??? :mrgreen: Ar darausi toks nuspėjamas??? :idea:
Kartojiesi. Iš tų 20+ tūkst. pranešimų - puse yra malimas apie tą patį.
Va, pasirodo yra nauda.. reikia parašyti 20+ štukių postų, kad visiems būtų aišku, kas ir kaip.. :roll: 8-)

jaučiu, atidžiai išstudijavęs mano visus pranešimus.. :roll: taigi, nebenustebinsiu.. :D

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: 2015 metai:

2014 Gru 03 12:37

jaučiu, atidžiai išstudijavęs mano visus pranešimus.. :roll: taigi, nebenustebinsiu.. :D
Realiai net nebeskaitau jų :)

...

Re: 2015 metai:

2014 Gru 03 13:03

jaučiu, atidžiai išstudijavęs mano visus pranešimus.. :roll: taigi, nebenustebinsiu.. :D
Realiai net nebeskaitau jų :)
koks sutapimas.. aš irgi.. :mrgreen: bet, kaip realiai nebeskaitantis, vis dar sugebi parašyti atsakymus į temą. :roll:

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2015 metai:

2014 Gru 03 22:12

Pagal pirminį variantą sezonas prasideda vasario 28d. Jarmalavičius šiemet šnekėjo, kad pilnai pasiruošti sezonui reikia 7-8 savaičių.
Gruodžio 6d. uždarom sezoną, pora savaičių pailsim, tada atšvenčiam šventes ir pradedam pasiruošimą naujam sezonui. Patinka man tokia trumpa pertrauka ;)

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: 2015 metai:

2014 Gru 03 22:15

Gal kas žinot, kada šįmet bus A lygos uždarymo šventė? Kaip kad praėjusiais metais Kėdainiuose vyko.

Deivis
Pranešimai: 246
Užsiregistravo: 2012 Vas 20 18:38
Palaikoma komanda: Dainava

Re: 2015 metai:

2014 Gru 04 10:13

Gal kas žinot, kada šįmet bus A lygos uždarymo šventė? Kaip kad praėjusiais metais Kėdainiuose vyko.
Tai ji šiandien vyks Vilniuje :) Medalius kabins, smagu :D

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: 2015 metai:

2014 Gru 05 22:58


FC Stumbras pamelžus Kauno miesto savivaldybę ir gavus iš "obščiagos' babkių gali gauti nebloga kapela, kuri A lygoje į vidutiniokus kabintųsi..
Obščiago babkių dabar reikės advokatams :roll:

...

Re: 2015 metai:

2014 Gru 06 09:56


FC Stumbras pamelžus Kauno miesto savivaldybę ir gavus iš "obščiagos' babkių gali gauti nebloga kapela, kuri A lygoje į vidutiniokus kabintųsi..
Obščiago babkių dabar reikės advokatams :roll:
To ir bijojau... :roll:

mafia7
Pranešimai: 7313
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: 2015 metai:

2014 Gru 18 21:32

Kodėl Armando dos Santos yra liūtaširdis


Ilgai mąsčiau ir man toptelėjo tokia mintis.Ilgai renkame geriausius A-lygos žaidėjus, taikliausius, atliekančius daugiausiai asistų ir kitką ir taip toliau ir panašiai.... Bet ar nors kartą pagalvojome kas atiduoda daugiausiai savęs aikštėje, kas stengiasi ne tik dėl savęs, savo pasiekimų, bet ir dėl komandos.Turbūt jūs jau supratote ką turiu omenyje, taip tai ir yra būtent Mandinho.Jo atsidavimas, jo nusiteikimas, jis niekada nežaidžia dėl savęs, jis žaidžia dėl komandos, štai koks jis yra iš tikro.Šis žmogus nori laimėti čempionatus, jis nori tik laimėti ir svarbiausia jis dirba ne dėl pinigų, o dėl įdėjos, įdėjos kuri yra visuomet laimėti.Štai koks jis yra Mandinho, tikras žaidėjas, tikras karys, net tikras šeimos žmogus kuris labai myli savo žmoną, savo dukterį, jis dalį karjeros kovoja dėl jos, dėl savo mažo pipiro vardu Stella, o dar svarbiau, kad jis gyvena Šiauliuose, Zokniuose.Tai žmogus atsidavęs visa širdimi futbolui, o visus skeptikus galima pasiųsti velniop.Jis ne lietuvis, dalinai ne, bet jo širdis yra viena ir tai yra LIETUVA !!!

Grįžti į