karys
Pranešimai: 6913
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2016 m. LFF taurė

2016 Rgs 12 12:46

Kuklys man irgi atrodo kur kas geriau nei, kad atrodė praeitą sezoną. Tikriausiai taip ir yra, bet neliko Kendysho ir Šembero tai kažkam reikėjo perimti lyderio rolę.
Kad ir kelis kartus buvau girdėjęs, kad bus varžybos sekmadienį vakare, vis tiek sugebėjau "pramiegoti". Atrodo ir feisbuke viską sulaikinęs ir šiaip futbolu duomiuosi, bet reklamos trūkumas vis tiek yra.
daug motyvacija lemia, tas rinktinėje įsitvirtinimas šioks toks, padeda manyčiau.
Apie Vilniaus “Žalgirį” ir futbolą apskritai… http://offside.blogas.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Kalinauskas
Pranešimai: 2079
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: 2016 m. LFF taurė

2016 Rgs 12 13:10

o ten vilmą po bankės apkabino? :)
https://www.facebook.com/LTUfutbolas/vi ... 609835925/" onclick="window.open(this.href);return false;
Taip, žino su kuo reikia draugauti klube:-)

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: 2016 m. LFF taurė

2016 Rgs 12 13:29

K.SARSANIJA: „BUVOME GERESNI, BET PRALAIMĖJOME“

http://futbolo.tv/video/k-sarsanija-buv ... alaimejome" onclick="window.open(this.href);return false;

- Ne visada geresni laimi.
***

V.DAMBRAUSKAS: „FANTASTIŠKOS RUNGTYNĖS “

http://futbolo.tv/video/v-dambrauskas-f ... -rungtynes" onclick="window.open(this.href);return false;


Nesuprantu per kurias vietas jis įžvelgia fantastiką? Kad išsigelbėjo paskutinę sekundę?
Prasto lygio grajus iš Žalgirio pusės buvo.

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: 2016 m. LFF taurė

2016 Rgs 12 13:39

LFF TAURĖ: „ATLANTAS“ 1 - 2 „ŽALGIRIS“

ĮVARČIAI http://futbolo.tv/video/lff-taure-atlan ... s-ivarciai" onclick="window.open(this.href);return false;

SANTRAUKA http://futbolo.tv/video/lff-taure-atlan ... -santrauka" onclick="window.open(this.href);return false;

Dvi santraukas įdėjo, o kur reikia, - rungtynių, nesugebėjo. Atgrubtanagiai. :evil:

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: 2016 m. LFF taurė

2016 Rgs 21 12:34

SŪDUVA - : - ŽALGIRIS
2016 09 25, 14 val.
LFF taurės finalas
Klaipėda, miesto stadionas

Nereiks laukti 2017 metų, jau po keturių dienų žinosime kas yra kas
.

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: 2016 m. LFF taurė

2016 Rgs 24 11:29

ŽALGIRIEČIAI NORI PRATĘSTI UNIKALIĄ TAURĖS SERIJĄ
http://www.fkzalgiris.lt/naujienos/n612 ... erija.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Rugsėjo 25-ąją Klaipėdoje Vilniaus „Žalgiris“ akis į akį stos į dvikovą su Marijampolės „Sūduva“. Žalgiriečiams tai bus jau šeštas iš eilės LFF taurės finalas, o prieš jį tiek žaidėjai tiek treneriai ryžtingi: jie nori pratęsti titulų seriją.

„Daugelis iš šono gali manyti, kad titulus suneša aitvarai ar kitos mistinės būtybės, kad nereikia nieko daryti ir tiesiog ant taurės užsirašyti „Žalgiris“. Tačiau už kiekvieno titulo yra mūsų žaidėjų kraujas ir prakaitas, visos atiduotos jėgos.

Yra sakoma, kad apginti titulą yra sunkiau, nei jį iškovoti, o „Žalgiris“ jį apgina jau penkerius metus iš eilės. Manau, kad tai yra unikalus pasiekimas ne tik Lietuvoje, bet ir dalyje Europos. Tai, kad per penkerius metus niekam nepavyko pakliūti du kartus iš eilės į finalą, parodo, kaip sunku yra tai padaryti. Džiaugiamės, kad finale dalyvausime jau šeštą kartą iš eilės, todėl norime laimėti ir pratęsti šią seriją“, - spaudos konferencijos metu sakė vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Valdas Dambrauskas.

Motyvacijos nestigo ir Mantas Kuklys: „Norime taurę iškovoti šeštą kartą iš eilės ir įvykdyti neeilinį pasiekimą – laimėti dvi taures tais pačiais metais. Todėl mūsų vienintelis tikslas sekmadienį bus laimėti.
Tokiose rungtynėse patirtis gali būti tik psichologinė. Esame dvi komandos, o vienerių rungtynių metu gali daug visko nutikti. Laimės tie, kurie bus labiau susikoncentravę“, - sakė žalgirietis.

V. Dambrauskas pabrėžė, kad nors ir „Žalgiris“ jau kelintus metus iškovoja visus įmanomus titulus, tačiau futbolininkai alkio jiems tikrai nepraranda.

„Nei taurėmis, nei titulais neįmanoma pasisotinti. Tikiu, kad ir žaidėjai jaučia tą patį. O be to, „Žaliryje“ kas kažkiek laiko vyksta ir žaidėjų kaita, todėl jie stimulo kovoti dėl trofėjų tikrai nepraranda. Kita vertus, kiekvieno žaidėjo pareiga yra išeiti į aikštę, gerai sužaisti ir padovanoti savo fanams taurę“, - sakė strategas.

Treneris atsižvelgė ir į tą faktą, kad pastaraisiais metais Marijampolės „Sūduvai“ trūksta patirties žaidžiant finalinėse rungtynėse, kuomet žalgiriečiai svarbiausių rungtynių veiksmo yra prisisotinę.

„Tai, kad šiemet žaisime jau trečią finalą, yra gan nemažas pranašumas. Patirtis, kurią žaidėjai įgauna tokiose rungtynėse, yra labai svarbi. Todėl tai tikrai taps mūsų pranašumu“, - sakė V. Dambrauskas.

LFF taurės finalas Klaipėdoje tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ vyks rugsėjo 25 dieną, 14 valandą.

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: 2016 m. LFF taurė

2016 Rgs 24 11:31

LFF TAURĖ PRIEŠ FINALĄ ATKELIAVO Į KLAIPĖDĄ
http://www.fkzalgiris.lt/naujienos/n612 ... ipeda.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurę paskutinius penkerius metus iškovojusiam Vilniaus „Žalgiriui“ teko su trofėjumi laikinai išsiskirti – šis iškeliavo į Klaipėdą.

Po ilgos pertraukos būtent uostamiestyje vyksianti finalo dvikova išaiškins, ar vilniečiai šeštą kartą iš eilės, ar Marijampolės „Sūduva“ bent metams taps taurės savininkais.

Trofėjus bus prieinamas iš arti visiems Klaipėdos gyventojams bei svečiams prekybos centre „Akropolis“.

Paskutinį kartą Klaipėdoje taurės finalo rungtynės vyko prieš 21 metus. Tuomet „Žalgiriui“ taurės iškovoti nepavyko – pergalę šventė Kauno „Inkaras-Grifas“.

2016 metų sezono LFF taurės finalas įvyks rugsėjo 25 dieną Klaipėdos miesto stadione nuo 14 valandos.

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: 2016 m. LFF taurė

2016 Rgs 24 11:32

A. KALUDJEROVIČIUS MEDŽIOS SVARBIAUSIĄ SEZONO ĮVARTĮ
http://www.fkzalgiris.lt/naujienos/n613 ... varti.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Žalgiriečiai sekmadienį gali tapti dar vieno istorinio įrašo autoriais. Vilniaus „Žalgiris“, nugalėjęs Marijampolės „Sūduvą“, antrą kartą per keturis mėnesius keltų į viršų LFF taurę. Tiesa, trims šalies čempionų nariams tai būtų pirmasis trofėjus šiame sezone.

Galimybė laimėti pirmąjį trofėjų

„Žalgiris“ LFF taurę laimėjo gegužės 15-ąją. Vilniečiai po Lino Klimavičiaus per pratęsimą pelnyto įvarčio Telšiuose 1:0 nugalėjo „Trakus“.

Tąkart laimėtojų gretose nebuvo birželį prie komandos prisijungusių žaidėjų – Slavko Blagojevičiaus, Andrijos Kaludjerovičiaus ir Matijos Ljujičiaus.

„Tai labai svarbus trofėjus. Viliuosi, kad laimėsime. Nebus lengva, nes finalas – vienos rungtynės, o tokio formato varžybose siurprizai visada galimi. Juo labiau, kad „Sūduva“ taip pat svajoja apie taurę, yra puiki komanda, bet, manau, mes geresni ir turime tai parodyti aikštėje“, – prieš LFF taurės finalą kalbėjo A. Kaludjerovičius.

„Žalgiriui“ ir „Sūduvai“ atstovauja po penkis balkaniškų šaknų turinčius futbolininkus.

„Žinau šiuos žaidėjus. Jie – geri vyrukai, futbolininkai. Tačiau, tikiuosi, sekmadienį būsime pranašesni, – vylėsi A. Kaludjerovičius. – Varžovai iš Balkanų nebus papildoma motyvacija. Didžiausias stimulas – trofėjus.“

Svarbiausia – pergalės

LFF taurės finalas vyks neutralioje aikštėje – Klaipėdoje. Šis stadionas – itin parankus A. Kaludjerovičiui. Futbolininkas dukart nuskriaudė vietos „Atlantą“, pelnydamas pergalingus įvarčius rungtynių pabaigose. Vienas tokių – LFF taurės pusfinalyje.

„Tikiuosi pratęsti gerų rungtynių Klaipėdoje seriją, – šypsojosi A. Kaludjerovičius. – Esu puolėjas, tad normalu, kad svajoju apie įvarčius. Natūralu, jog noriu pasižymėti lemiamose rungtynėse. Tai būtų mano svarbiausias sezono įvartis. Tačiau, tikiuosi, laimėsime, o kas įmuš – nesvarbu.“

A. Kaludjerovičius prie komandos pergalių prisidėjo 14 įvarčių ir šešiais rezultatyviais perdavimais. Tiesa, serbas 10 tikslių smūgių atliko 18–22 turo rungtynėse. Puolėjas, varžovus bauginęs įvarčių fejerverkais, per šešis paskutiniuosius susitikimus pasižymėjo dukart.

„Kai muši įvarčius, natūralu, kad sulaukti didesnio varžovų dėmesio, – aiškino A. Kaludjerovičius. – Taip, esu puolėjas, turiu pelnyti įvarčius, bet jei to nepadarau, muša ekipos draugai. Juk mes – komanda. Svarbiausia – pergalės.“

Makenzis
Pranešimai: 6149
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: 2016 m. LFF taurė

2016 Rgs 24 11:46

LFF taurės kelionė į Klaipėdą

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=zZklbCaaBAY" onclick="window.open(this.href);return false;


Pats EE nešė taurę. :shock: Nematytas elementas LT futbole. Piaras ir idėja vertos dėmesio. Čia lyg sakmė apie Leniną, kuris rąsto drūtgalį neva nešė per talką.

Respublik
Pranešimai: 2366
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 2016 m. LFF taurė

2016 Rgs 25 12:48

LFF taurės finalas: ar „Sūduva“ nutrauks „Žalgirio“ dominavimą?
http://www.sportas.lt/naujiena/213450/l ... dominavima" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos čempionas Vilniaus „Žalgiris“ turi galimybę jau šeštus metus iš eilės triumfuoti šalies futbolo taurės (LFF) finale. Sekmadienį titulą ginanti komanda Klaipėdoje susitinka su Marijampolės „Sūduva“.
Po pertraukos LFF taurės finalas vėl žaidžiamas artėjant Lietuvos čempionatui į pabaigą. Anksčiau pusfinaliai ir finalas būdavo perkeliami į kitus metus.

„Sūduva“

Marijampolės „Sūduva“ į LFF taurės finalą pateko po ilgos septynerių metų pertraukos. 2009 metais Suvalkijos ekipa Kaune rezultatu 1-0 pranoko Tauragės „Taurą“ ir iškovojo antrąjį šio turnyro trofėjų. Pirmą kartą jame komanda triumfavo 2006 metais, kai Kaune tokiu pačiu rezultatu pranoko Panevėžio „Ekraną“.

Pastaruoju metu klubas bando išlipti iš duobės, į kurią pateko su buvusiu treneriu Aleksandru Veselinovičiumi. Kiek daugiau nei prieš dvi savaites jį vyriausiojo stratego kėdėje pakeitė Vladimiras Čeburinas, anksčiau treniravęs Pakruojo „Kruoją“ ir su ja tapęs šalies vicečempionu. Nuo kazacho atvykimo „Sūduva“ iškovojo dvi pergales, abu kartus rezultatu 2-0 įveikdama Kauno „Stumbrą“, bei tokiu pačiu rezultatu patyrė nesėkmę prieš „Trakus“.

Komanda šiuo metu Lietuvos „SMScredit.lt A lygoje“ yra surinkusi 45 taškus ir užima ketvirtą poziciją. Iki papildomo turo ji žemiau nenukris, o pakilti gali iki trečios vietos.

Naujasis Marijampolės komandos treneris vis dar yra geriausios sudėties paieškoje, todėl šiandien galima tikėtis įvairiausių scenarijų. Ekipos atakų lyderis – Tomas Radzinevičius, A lygoje ir LFF taurėje bendrai sudėjus įmušęs 16 įvarčių.

Paskutinės penkerios rungtynės:
Sūduva“ 2 – 0 „Stumbras“ (2016-09-20)
„Trakai“ 2 – 0 „Sūduva“ (2016-09-14)
„Stumbras“ 0 – 2 „Sūduva“ (2016-09-10)
Sūduva“ 0 – 0 „Žalgiris“ (2016-09-07)
„Žalgiris“ 4 – 1 „Sūduva“ (2016-08-28)

„Žalgiris“

Pastaraisiais metais Lietuvos futbole dominuojantis Vilniaus „Žalgiris“ šiandien turi galimybę į savo sąskaitą įsirašyti jau 22-ąjį trofėjų. Šeštame LFF taurės finale iš eilės žaisiantis klubas šį apdovanojimą gali iškovoti jau 11-ąjį kartą.

Jei sezono pradžioje „žalgiriečiams“ kluptelėjimų netrūko, tai dabar komanda yra pasiekusi gerą sportinę formą. Ji Lietuvoje nepralaimėjo jau 21-erių oficialių rungtynių iš eilės. Įdomiausia tai, jog paskutinį kartą A lygoje buvo pralaimėta prieš šios dienos varžovę „Sūduvą“ (0-1).

Lietuvos čempionai šalies pirmenybėse yra surinkę 63 taškus, kurie leidžia jiems būti pirmoje vietoje. Ekipą nuo antroje vietoje esančių „Trakų“ skiria aštuoni taškai, o nuo trečios pozicijos – 15.

Šį sezoną „Žalgirio“ gretose rezultatyviausiai rungtyniauja 14 įvarčių įmušęs puolėjas Andrija Kaludjerovičius, kuris prie komandos prisijungė vos šią vasarą.

Paskutinės penkerios rungtynės:
„Lietava“ 0 – 4 „Žalgiris“ (2016-09-20)
Žalgiris“ 2 – 1 „Utenis“ (2016-09-15)
„Atlantas“ 1 – 2 „Žalgiris“ (2016-09-11)
„Sūduva“ 0 – 0 „Žalgiris“ (2016-09-07)
Žalgiris“ 4 – 1 „Sūduva“ (2016-08-28)

Prognozuojamos startinės sudėtys:
Paveikslėlis Paveikslėlis

Respublik
Pranešimai: 2366
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 2016 m. LFF taurė

2016 Rgs 25 12:52

14 valandą prasidės ilgi lauktas LFF taurės finalas Klaipėdoje, kur susitiks taurės trofėjų ginantys Vilniaus "Žalgirio" futbolininkai ir Marijampolės "Sūduva".

Žalgiriečiams tai bus jau šeštas finalas iš eilės ir antras per 2016 metus. Iš viso žalgiriečiai yra dalyvavę 15-oje finalų, 10 iš jų laimėjo.

"Sūduva" paskutinį kartą LFF taurės finale dalyvavo 2009 metais, kuomet iškovojo šį titulą. Tai jie padarė ir 2006 metais, o dar du kartus pralaimėjo finalus - 2002 ir 1976 metais.

Šioms rungtynėms teisėjaus Sergejus Slyva, jam talkins asistentai Saulius Dirda ir Vytis Snarskis. Rezervinis teisėjas – Arūnas Dapkus. Papildomi arbitrai – Gediminas Mažeika ir Donatas Rumšas. Rungtynių delegatas – Leonas Dunauskas. Teisėjų inspektorius

Vilniaus „Žalgirio“ sudėtis: Armantas Vitkauskas, Egidijus Vaitkūnas, Linas Klimavičius, Mamadou Mbodjis, Donovanas Slijngardas, Slavko Blagojevičius, Mantas Kuklys, Bahrudinas Atajičius, Saulius Mikoliūnas, Vytautas Lukša, Andrija Kaludjerovičius
Atsargoje: Saulius Klevinskas, Marius Žaliūkas, Marinas Matošas, Linas Pilibaitis, Matija Ljujičius, Jorge‘as Chula, Elivelto

Marijampolės „Sūduvos“ sudėtis: Ivanas Kardumas, Marius Činikas, Darius Isoda, Algis Jankauskas, Vaidas Slavickas, Andro Švrljuga, Povilas Leimonas, Predragas Pavlovičius, Paulius Janušauskas, Ernestas Veliulis, Tomas Radzinevičius

Paveikslėlis

Matas
Pranešimai: 2720
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28
Palaikoma komanda: VMFD Žalgiris

Re: 2016 m. LFF taurė

2016 Rgs 25 14:13

Įdomu ar yra dar kur nors toks atvejis buvęs, kad du lygos klubai žaidžia taurės finale, o dar vieno direktorius paskirtas pagrindiniu teisėju :lol: :lol:

Tobex
Pranešimai: 7461
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2016 m. LFF taurė

2016 Rgs 25 14:59

Grafika nesutvarkyta. Pilki apskritimai prie komandų pavadinimų ekrano kampe.

Džiugu, kad kol kas raudonų kortelių neparodė. Bet jei antrame kėlinį gali ir parodyti, jei sūduva toliau taip pat kovos. Sūduvai trūksta kokybės puolime. Janušauskas gerai juda, bet Švrjuga ir Vėliulis daug broko daro. Kecapo reikia

Tobex
Pranešimai: 7461
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2016 m. LFF taurė

2016 Rgs 25 15:10

gėrimo žadimas:
Kai Jakelis pasako "kažkas tokio" išgeriat šotą. Bus proga tapti girtam sekmadienio popietę.

Respublik
Pranešimai: 2366
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 2016 m. LFF taurė

2016 Rgs 25 15:24

1-0 !!!

Grįžti į