Marijampolės „Švyturys" (III lyga, MAFF) - Marijampolės "Sūduva" (A lyga) 1:10

Kėdainių „Nevėžis“ (I lyga) - Kauno "Stumbras" (A lyga) 0:3

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

2016 Rgp 20 16:46

Prasisukau pasiziureti Svyturio ivarti (pamaciau ir dar viena ataka pries tai). Tai abejose atakose viskas super meistriskai igyvendinta ir ispildyta :) Tik pirmoje per plauka nebuvo ivarcio, o kitoje - auksciausia klase.
Patariu pamatyt - apejo Suduvos gynejus kaip pro stovincius ;)

Pranešimai: 8573

2016 Rgp 20 17:05

Skinderis šiandien startuoja už Žalgirį, Vitkauskas irgi pagaliau startinėje sudėtyje.

2016 Rgp 20 17:26

Ta ataka prieš įvartį (kai nepavyko įmušti) - tiesiog super :D Gražu gražu

2016 Rgp 20 18:37

Džiugas 83 min lygina rezultatą :D Bet Papšys paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplėšia Atlantui pergalę 2:1. Beje, Papšys įmušė ir pirmo kėlinio gale.

2016 Rgp 20 19:48

Ketvirtfinalio rezultatai:

Telšių „Džiugas“ (I lyga) - Klaipėdos "Atlantas" (A lyga) 1:2

FSK „Radviliškis“ (II lyga, Vakarų) - Vilniaus „Žalgiris“ (A lyga) 0:7
Paskutinį kartą redagavo 6 Anbo. Iš viso redaguota 2016 kartus.

2016 Rgp 20 20:38

sitas Atlanto treneris...pagarbos neturintis zmogysta..po lemiamo ivarcio sugebejo atsisukt i ziurovus ir parodyt gan israiskingai nepadoru gesta..as jus "patvarkiau"..ot...
kaip bebutu Dziugas isspaude maksimuma...saunuoliai..

2016 Rgp 20 21:01

Taip, Džiugas davė kovą, gerai laikėsi. Aš daugiau tikėjausi iš Nevėžio, bet kėdainiškiai antram kėliny subyrėjo.

2016 Rgp 22 10:41

Šeštadienį buvo sužaistos LFF taurės ketvirtfinalių rungtynės:

12:00, Marijampolės „ARVI“ arena
Marijampolės "Švyturys" (III) 1 - 10 Marijampolės "Sūduva" (A)

15:00, Kėdainių miesto stadionas.
Kėdainių "Nevėžis" (I) 0 - 3 Kauno "Stumbras" (A)

17:00, Telšių miesto stadionas
Telšių "Džiugas" (I) 1 - 2 Klaipėdos "Atlantas" (A)

18:00, Radviliškio Lietuvos Sąjūdžio stadionas
ŠSPC "Radviliškis" (II) 0 - 7 Vilniaus "Žalgiris" (A)

2016 Rgp 22 10:50

Sudėtys:

Švyturys“: D. Lastauskas, E. Dubickas, A. Bielkauskas, T. Leimonas, G. Matulevičius, A. Larčenka, F. Petrovas, M. Goberis, L. Lukšys, A. Kliučinykas, A. Lukšys.

"Sūduva": Kardum, Leimonas, A. Jankauskas, Činikas, Janušauskas, Jamak, Antanavičius, Baranovskij, Veliulis, Pavlovič, Radzinevičius.
Rungtynių eiga:

Pirmasis kėlinys:

15 minutę tiksliu smūgiu iš artimos distancijos pasižymi Tomas Radzinevičius! "Švyturys" 0:1 "Sūduva"

17 minutę įvartį muša iš maždaug 11 metrų atstumo smūgiavęs P. Janušauskas. "Švyturys" 0:2 "Sūduva"

20 minutę greitos atakos metu į tuščius vartus muša E. Veliulis. "Švyturys" 0:3 "Sūduva"

26 minutę įvartį galva pelno T. Radzinevičius. "Švyturys" 0:4 "Sūduva"

30 minutę T. Radzinevičius pelno savo trečiąjį įvartį. "Švyturys" 0:5 "Sūduva"

35 minutę dar vieną įvartį prideda ir E. Veliulis. "Švyturys" 0:6 "Sūduva"

37 minutę rezultatą švelnina "Švyturio" saugas G. Matulevičius. "Švyturys" 1:6 "Sūduva"

42 minutę E. Veliulio perdavimą vienu lietimu "uždaro" T. Radzinevičius. "Švyturys" 1:7 "Sūduva"

Antrasis kėlinys:

55 minutę įvartį stipriu smūgiu iš baudos aikštelės krašto pelno po keitimo aikštėje pasirodęs E. Jankauskas. "Švyturys" 1:8 "Sūduva"

79 minutę Markas Kardokas stipriu smūgiu nuginkluoja "Švyturio" vartininką. "Švyturys" 1:9 "Sūduva"

88 minutę greitos atakos metu įvartį pelno P. Pavlovičius. "Švyturys" 1:10 "Sūduva"

"Sūduva" pelnė 10 įvarčių ir žengia į LFF taurės pusfinalį!

2016 Rgp 22 10:55

NEVĖŽIS 0 - 3 STUMBRAS
Data: 2016-08-20, 15 val.
LFF taurė, V etapas/ ketvirtfinalis
Vieta: Kėdainių miesto stadionas

„STUMBRAS“ SUTRIUŠKINO „NEVĖŽĮ“ IR ŽENGĖ Į LFF TAURĖS PUSFINALĮ
2016 Rugpjūčio 20 d. http://www.fcstumbras.lt/stumbras-sutri ... inali,n398" onclick="window.open(this.href);return false;
„Stumbro sudėtis“:

R. Broetto, P. Kotov, R. Sadauskas, L. Artimavičius, A. Bareikis, Abdul-Basit, N. Mačiulis (63' M. Radžiukynas)w, V. Armanavičius (78' V. Armalas), G. Russo (46' R. Vėževičius), K. Upstas, N. Petkevičius.
Kauno „Stumbro“ futbolininkai šeštadienį užsitikrino vietą Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės pusfinalyje. Ketvirtfinalio barjerą „Stumbras“ įveikė užtikrintai rezultatu 3:0 (1:0) įveikdamas vienus Pirmos lygos lyderių Kėdainių „Nevėžį“.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Robertas Vėževičius, kartą šeimininkai kamuolį nukreipė į savus vartus.

Rungtynės prasidėjo atsargiai ir abi ekipos ieškojo savojo žaidimo. Varžovai nebuvo nusiteikę lengvai pasiduoti, tad aikštėje užvirė atkakli kova. Pirmas 20 minučių žaidimas buvo apylygis ir abi ekipos sukūrė keletą pusprogių.

Nors „Stumbras“ ir ilgiau kontroliavo kamuolį, su aštrumu priekyje buvo problemų. Iki pertraukos reikėtų išskirti nebent Klaudijaus Upsto reidą dešiniuoju kraštu, kuris baigėsi kiek netiksliu perdavimu atsidūrus visiškai greta vartų, ir Pavelo Kotovo puikų perdavimą, kurio uždaryti nepavyko itin dėkingoje pozicijoje tiesiai prieš vartus buvusiam Nauriui Petkevičiui. Kamuolys skriejo virš vartų.

„Nevėžis“ atliko vieną pavojingą smūgį iš toli, su kuriuo susitvarkė Rafaelis Broetto. Taip pat buvo keletas aštresnių situacijų baudos aikštelėje, tačiau „gaisrus“ laiku užgęsino gynėjai.

Kai jau atrodė, kad pirmasis kėlinys taip ir pasibaigs, kamuolys vis tik atsidūrė vartuose. 45-ąją minutę Abdulas Basitas pradėjo komandos ataką, sužaidė sienelę su jaunuoju Nauriu Petkevičiumi, o varžovas, bandydamas išmušti kamuolį, apmaudžiai nukreipė šį į savus vartus – 1:0!

Antrasis kėlinys prasidėjo keitimu kauniečių gretose. Vietoje Giorgio Russo į aikštę žengė Robertas Vėževičius. Šis keitimas netrukus davė dividentų. 61-ąją minutę N. Petkevičius atliko gerą perdavimą į kairį kraštą, iš ten dar geresnį perdavimą į baudos aikštelę atliko P. Kotovas, o viską vainikavo techniškas R. Vėževičiaus įvartis išorine pėdos dalimi į dešinįjį vartų kampą – 2:0!

Prabėgo vos minutė, o rezultatas dar labiau išaugo. Šį kartą visi laurai R. Vėževičiui, kuris dešiniuoju kraštu atliko uraganinį reidą, suklaidino varžovą, įsiveržė į baudos aikštelę ir nepaliko šansų vartininkui Nemanjai Bjelanui – 3:0!

Šis epizodas galutinai padėjo tašką bet kokiai intrigai. Netrukus Nerijų Mačiulį pakeitė Matas Radžiukynas, o kiek vėliau oficialiose rungtynėse pirmos komandos gretose debiutavo Vilius Armalas, pakeitęs bendravardį Vilių Armanavičių.

Per likusį laiką „Stumbras“ galėjo dar ne kartą padidinti savo pranašumą, tačiau vis trūko tikslumo. Tiesa, savų šansų turėjo ir šeimininkai, tačiau iš kelių patogių situacijų šovė šalia vartų.

Galutinis rezultatas 3:0 ir „Stumbras“ keliauja į LFF taurės pusfinalį!

2016 Rgp 22 10:59

Kėdainių "Nevėžis" - Kauno "Stumbras" 0:3 (0:1)

Kėdainių “Nevėžis” užbaigė žygį 2016 metų Lietuvos futbolo federacijos Taurės varžybose.

Rugpjūčio 20 dieną, Taurės ketvirtfinalio stadijoje kėdainiečiai savo aikštėje turėjo pripažinti “A” lygoje rungtyniaujančio Kauno “Stumbro” pranašumą 0:3 (0:1).

Pirmąjį kėlinį “Nevėžis” su kauniečiais kovėsi lygioje kovoje, bet pačioje kėlinio pabaigoje praleido įvartį.

Antrajame kėlinyje “Stumbras” pelnė dar įvarčius, o kėdainiečiai savo sukurtas progas įvarčiais nepavertė.

Video

2016 Rgp 22 11:05

Atlantas išvengė pratęsimo ir Telšiuose išplėšė pergalę 2:1.

43 min. Marius Papšys - 1:0!
Po pirmojo kėlinio Telšiuose: "Džiugas" - "Atlantas" 0:1.

83-iąją telšiškiai išlygino rezultatą - 1:1.

Pratęsimo Telšiuose nebuvo.
90+3-iąją min. Marius Papšys pelnė pergalingą įvartį - 2:1. "Atlantas" - pusfinalyje.
***

Kelią į pusfinalį nutiesė M.Papšio įvarčiai

Klaipėdos „Atlantas“, Telšiuose 2:1 nugalėjęs „Džiugą“, pateko į Lietuvos futbolo taurės turnyro pusfinalį.

Abu įvarčius, po vieną kiekvieną kėlinį, į žemaičių vartus įmušė Marius Papšys – 43-iąją ir 90+3-iąją min.
Rezultatas neatspindi įvykių aikštėje. Viso susitikimo metu uostamiesčio vienuolikėje dominavo prieš žemesnėje – 1-oje lygoje rungtyniaujančius telšiškius. Konstantino Sarsanijos kariauna sukūrė daugybę progų įvarčiams įmušti, prie šeimininkų kėlė apie dvidešimt kampinių.
Vienintelę pavojingą ataką iki pertraukos varžovai sukūrė 23-iąją min., kai suklydo „Atlanto“ gynėjas Kazimieras Gnedojus. Nuo įvarčio ekipą išgelbėjo vartininkas Marius Adamonis.
Po keleto minučių kamuolys, po Abdoulo Syllos taiklaus spyrio suspurdėjo tinkle, tačiau susitikimo arbitras prieš tai spėjo įžvelgti, kad perdavimą atlikęs M.Papšys buvo pakliuvę į varžovų paspęstą nuošalę.
„Džiugo“ futbolininkams po to ilgai pavyko sėkmingai gintis. Baigiantis kėliniui Telšių vienuolikės gynėjas prasižengė ties savo baudos aikštelės liniją. Baudos smūgį preciziškai realizavo „Atlanto“ saugas M.Papšys, pro gyvatvorę pasiuntęs kamuolį į artimą vartų pusę.
Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – atakos ritosi į vieną pusę, o šeimininkai, vadovaujami naujo trenerio Deivio Kančelskio, tik kontratakuodavo.
Baigiantis rungtynėms žemaičiai suaktyvėjo. Per trijų minučių tarpsnį jie du kartus iš panašios vietos, po klaipėdiečių pražangų, atliko baudos smūgius. 81-ąją min. kamuolys po Vaido Viktoravičiaus atakos vos neatsidūrė „Atlanto“ vartų tinkle, o 83-iąją min. M.Adamoniui teko atlikti nemalonią misiją – imti kamuolį iš vartų. Šįkart V.Viktoravičius galva smūgiavo taikliai – 1:1.
Kai atrodė, jog komandoms teks žaisti papildomą pusvalandį, „Atlantas“ per paskutinę pridėtą antrojo kėlinio minutę sugebėjo surengti rezultatyvų išpuolį. Po Andriaus Jokšo perdavimo kamuolį galva į „Džiugo“ vartus nukreipė M.Papšys. „Noriu pasveikinti komandą, iškopusią į kitą etapą. Taip pat pagirti ir „Džiugo“ futbolininkus. Jie – šaunuoliai, atkakliai pasipriešino. Per paskutiniąsias minutes, kai išlygino rezultatą, privertė mus šiek tiek jaudintis. Įtampos nebūtų buvę, jei būtume realizavę prieš tai turėtas progas“, – apie rungtynes mintimis pasidalijo K.Sarsanija.

„Džiugas“ – „Atlantas“ 1:2 (0:1)

Įvarčiai:
43 min. Marius Papšys („Atlantas“) 0:1
83 min. Vaidas Viktoravičius („Džiugas“) 1:1
90+3 min. Marius Papšys („Atlantas“) 1:2

„Atlantas“
31. Marius Adamonis
23. Rolandas Baravykas
3. Vytas Gašpuitis
30. Kazimieras Gnedojus
17. Markas Beneta (nuo 56 min. 18. Andrius Jokšas)
70. Marius Papšys
11. Domantas Šimkus (nuo 76 min. 8. Skirmantas Rakauskas, 87 min. įspėtas)
6. Andrius Bartkus
74. Ovidijus Verbickas (80 min. įspėtas)
19. Abdoulas Sylla
10. Rokas Gedminas (nuo 68 min. 9. Donatas Kazlauskas)

2016 Rgp 22 11:09

Žalgiris Radviliškyje iki pertraukos įmušė šešis kartus, bet antrame kėlinyje ŠSPC Radviliškis kovėsi pagirtinai ir praleido tik kartą - galutinis rezultatas 0-7.

Vilniaus „Žalgirio“ sudėtis:

Armantas Vitkauskas, Aldas Korsakas, Jonas Skinderis, Marius Žaliūkas, Dominykas Barauskas (63‘ Justas Lasickas), Marinas Matošas, Matija Ljujičius (63‘ Bahrudinas Atajičius), Elivelto, Saulius Mikoliūnas, Jorge‘as Chula, Julius Momkus.
ŽALGIRIEČIAI PASISMAGINO RADVILIŠKYJE

Vilniaus „Žalgiris“ LFF taurės ketvirtfinalyje priėmė kiek neįprastą trečioje pagal pajėgumą lygoje rungtyniaujančių FSK „Radviliškio“ iššūkį. Žalgiriečiams varžovai nepasipriešino, o po gan lengvos kovos Lietuvos čempionai ir taurės savininkai į pusfinalį žengė laimėję rezultatu 7:0 (6:0).

Šiose rungtynėse vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Valdas Dambrauskas išbandė net kelis naujus veidus iš jaunimo komandos: rungtynes starto sudėtyje pradėjo Julius Momkus, Jonas Skinderis, Dominykas Barauskas ir Aldas Korsakas. Po keitimo aikštėje pasirodė ir Ernestas Stočkūnas bei Justas Lasickas.

Žalgiriečiai ilgai netruko išsiveržti į priekį. Jau 3-iąją minutę Marius Žaliūkas pavojingai smūgiavo kampinio metu, o jau kitos atakos metu po Matija Ljujičiaus perdavimo nuo kampinio gairelės Marinas Matošas niekieno netrukdomas pelnė įvartį vos iš kelių metrų distancijos – 1:0.

7-ąją minutę į stadioną susirinkusius žiūrovus aiktelėti privertė Elivelto. Brazilas po puikaus komandos draugo perdavimo pabandė nuginkluoti vartininką akrobatišku smūgiu per save, tačiau A. Rudzitis laiku sureagavo ir atrėmė žalgiriečio šūvį.

10-ąją minutę žalgiriečiai varžovus vėl nubaudė. Greitos atakos metu Julius Momkus laiku atliko perdavimą į baudos aikštelę įkirtusiam Jorge‘ui Chulai, kuriam beliko tik pasiųsti kamuolį į vartus – 2:0.
13-ąją minutę varžovų vartininkui ir vėl teko paprakaituoti. Iš pradžių galingu smūgiu iš tolimos distancijos jo budrumą patikrino M. Ljujičius, o vėliau šalia skersinio pavojingai smūgiavo ir J. Momkus. 17-ąją minutę tas pats jaunasis puolėjas sudrebino ir vartų virpstą.

20-ąją minutę po gražios trumpais perdavimais paremtos kombinacijos su M. Ljujičiumi Elivelto liko vienas prieš vartininką ir nesunkiai pelnė dar vieną „Žalgirio“ įvartį. Vos po trijų minučių lygiai taip pat vienas prieš vartininką atsidūrė ir per jį perkėlęs kamuolį pasižymėjo J. Momkus – 4:0.

Po ilgesnės tylos 31-ąją minutę žalgiriečiai prabilo dar kartą. Po aštraus Elivelto perdavimo J. Momkus ir vėl liko vienas prieš vartininką bei nesudėtingu smūgiu nuginklavo jį antrą kartą iš eilės – 5:0. Vos po minutės klastingą smūgį atliko M. Ljujičius, kurio šūvį į vadinamąją devyniukę atmušė laiku susizgribęs vartininkas.

Kėliniui artėjant pabaigos link žalgiriečių atakos ir toliau liejosi lyg galinga liūtis, bet varžovams vis pavykdavo apsiginti. Į vartus smūgiavo Marinas Matošas, bet nesėkmingai. 40-ąją minutę į baudos aikštelę prasibrovė Elivelto, tačiau galingas jo šūvis buvo blokuotas.

Radviliškiečių agoniją pirmajame kėlinyje užbaigė Saulius Mikoliūnas. Po galybės perdavimų baudos aikštelėje saugas lyg vaizdo žaidime liko už vartininko A. Rudzičio nugaros ir kamuolį parideno į niekieno nebeginamus vartus – 6:0.

Prasidėjus antrajam kėliniui varžovai ir toliau neskubėjo į puolimą, koncentruodamiesi savų vartų gynybai. Žalgiriečiai ėlinį pradėjo dviem netiksliai smūgiais: iš pradžių virš vartų smūgiavo M. Ljujičius, po kelių minučių jo pėdomis sekė ir M. Matošas. 53-iąją minutę į baudos aikštelę kaip vijurkas įsiveržęs Elivelto smūgiavo tiesiai į vartininką.

Bene realiausios progos antrojo kėlinio pradžioje sulaukė jaunasis J. Momkus. Puolėjas išlaukė komandos draugo perdavimo bei galingu smūgiu galva vos iš kelių metrų atstumo sudrebino vartų skersinį. Po kelių minučių į baudos aikštelę įsiveržęs J. Chula smūgiavo į vartininką, o , 56-ąją minutę M. Ljujičius galingu smūgiu sudrebino vartų konstrukciją.

65-ąją minutę varžovams ir vėl teko paplušėti gynyboje. Po keitimo pasirodęs Ernestas Stočkūnas atliko puikų perdavimą Elivelto, tačiau brazilas po kontakto su priešininkų gynėju prarado koncentraciją ir į vartus nepataikė. Vos po akimirkos į vartininką smūgiavo J. Chula, kiek vėliau virš vartų skriejo J. Momkaus šūvis galva.

70-ąją minutę žalgiriečiai sulaukė dar dviejų pavojingų progų. Kampinio metu po E. Stočkūno perdavimo klastingai smūgiavo Bahrudinas Atajičius, bet vartininkas legionieriaus šūvį atrėmė. Vos po akimirkos šalia vartų smūgiavo ir Jonas Skinderis. Po kelių minučių techniškai atsikratęs gynėjų smūgiuoti pabandė ir E. Stočkūnas, bet vartininkas ir vėl laiku reagavo.

77-ąją minutę žalgiriečiams pagaliau pavyko pralaužti antrajame kėlinyje neklydusį vartininką. Kampinio metu po pakartotinio perdavimo „Radviliškio“ vartų sargas neatsilaikė prieš triuškinantį Elivelto smūgį galva, o rezultatas tapo jau 7:0.

82-ąją minutę rezultatą dar labiau padidinti galėjo Justas Lasickas, tačiau komandos draugo perdavimo sulaukęs ir vienas prieš vartus likęs žalgirietis įkliuvo į painius Aurimo Žirgulio spąstus ir kamuolys vartų nepasiekė.

84-ąją minutę J. Lasickas išprovokavo 11 metrų baudinį, bet prie žymos stojęs J. Momkus įregistruoti hetriko nesugebėjo – jo smūgį atrėmė kamuolio skriejimo trajektoriją atspėjęs vartininkas. Po minutės akrobatiniu smūgiu pasižymėti nesėkmingai pabandė Elivelto, o 87-ąją minutę galingu smūgiu galva virpstą sudrebino M. Matošas.

90-ąją minutę vienas prieš vartus išsiveržęs jaunasis J. Momkus ir vėl klydo, o jo smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų. Rungtynės baigėsi užtikrinta žalgiriečių pergale bei iškovotu kelialapiu į taurės pusfinalį.