ne kaip Žalgiris žaidė (kur Blagojevičius?) na bet čia kaip kompensacija už kazachus :)

o ten vilmą po bankės apkabino? :)

2016 Rgs 11 22:49

Anot Dambrausko, Blagojevičiui nedidelė trauma.

2016 Rgs 11 22:53

nes su Matošu ir Ljuličium vėl nesąmonė gaunasi, Kuklys atsitraukia į atraminio pozicija, o tie du ale laisvi menininkai - gaunasi nei gynyboje tvarkos, nei atakoje...

Psichologas
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris

2016 Rgs 12 00:02

Man vienam Kuklys atrodo biškį patobulėjęs? Nes šiaip dar nuo Šiaulių sezono jis visiškai be progreso buvo

2016 Rgs 12 09:26

Kuklys man irgi atrodo kur kas geriau nei, kad atrodė praeitą sezoną. Tikriausiai taip ir yra, bet neliko Kendysho ir Šembero tai kažkam reikėjo perimti lyderio rolę.
Kad ir kelis kartus buvau girdėjęs, kad bus varžybos sekmadienį vakare, vis tiek sugebėjau "pramiegoti". Atrodo ir feisbuke viską sulaikinęs ir šiaip futbolu duomiuosi, bet reklamos trūkumas vis tiek yra.

2016 Rgs 12 12:16

LFF taurės finale rugsėjo 25 d. Klaipėdoje žais "Sūduva" ir "Žalgiris". Pusfinalyje jie įveikė atitinkamai "Stumbrą" (2:0) ir "Atlantą" (2:1).
STUMBRAS 0 - 2 SŪDUVA

Ypač dramatiškas buvo antras pusfinalis, kur pergalingas įvartis buvo įmuštas paskutinėmis sekundėmis.
ATLANTAS 1 - 2 ŽALGIRIS

2016 Rgs 12 12:20

„STUMBRO“ KELIONĖ LFF TAURĖS TURNYRE IR VĖL BAIGĖSI PUSFINALYJE
2016 Rugsėjo 11 d. http://www.fcstumbras.lt/stumbro-kelion ... alyje,n422" onclick="window.open(this.href);return false;

Kauno „Stumbro“ futbolininkams antrą kartą šiais metais nepavyko peržengti LFF taurės pusfinalio barjero. Šeštadienį laikinosios sostinės komanda po atkaklios kovos rezultatu 0:2 (0:1) pripažino Marijampolės „Sūduvos“ pranašumą.

Mariano Barreto auklėtiniai rungtynes pradėjo atsargiai ir didesnį dėmesį skyrė gynybai, akivaizdžiai koncentruodamiesi į sėkmingą žaidimą greitai pereinant iš gynybos į ataką. Ilgą laiką šis planas neblogai veikė ir nors varžovai buvo kiek aktyvesni, būtent „Stumbras“ iššvaistė geriausią progą 35-ąją minutę.

Abdulas Basitas gerai peradresavo kamuolį į kraštą Jardeliui Nazare, kuris su kamuoliu įveikęs nemažą atstumą atliko idealų perdavimą į kraštą link Giorgio Russo. Italas iš kairiojo krašto pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur prie jo suskubo prie tolimojo virpsto buvęs Robertas Vėževičius. Atrodė, kad įvartis neišvengiamas, deja, kamuolys atsimušė į skersinį...

Kaip dažnai tokiose situacijose nutinka, pasitvirtino nerašyta futbolo taisyklė, jog jei neįmuši tu – įmuš tau. Taip ir nutiko 43-ąją minutę. Kol Maksimui Jermakovui buvo suteikiama pagalba ir „Stumbras“ žaidė dešimtyje, marijampoliečiai pradėjo savo ataką, įsiveržė į baudos aikštelę ir ten kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Paulius Janušauskas – 0:1.

Įvartis į rūbinę nepalaužė „Stumbro“. Kauniečiai po pertraukos į aikštę išėjo siekdami tik revanšo, tačiau netrukus buvo dar kartą nubausti. Po tolimo perdavimo „Stumbro“ baudos aikštelės link, dvikovoje su Valentinu Baranovskiu nesėkmingai paslydo Lukas Artimavičius. V. Baranovskis atsidūrė vienas prieš Rafaelį Broetto ir smūgiavo tiksliai – 0:2.

Per likusį laiką kauniečiai darė viską, kad atgaivintų intrigą ir sušvelnintų atsilikimą, tačiau priekyje trūko aštrumo, o ir „Sūduva“ gynėsi patikimai. Aidint finaliniam teisėjo švilpukui „Stumbrui“ teko aikštę palikti nuleistomis galvomis. 0:2 ir neišnaudota galimybė pirmą kartą žengti į LFF taurės finalą.

Rungtynių protokolą rasite ČIA.

„Stumbras“: R. Broetto, J. Nazare, L. Artimavičius, R. Sadauskas, A. Bareikis, Abdul-Basit, M. Ermakov, T. Snapkauskas, R. Vėževičius, G. Russo, A. Kore.

2016 Rgs 12 12:21

M. BARRETO: „TOKIOS RUNGTYNĖS SUTEIKIA DAUG VERTINGOS PATIRTIES“
2016 Rugsėjo 12 d. http://www.fcstumbras.lt/m-barreto-toki ... rties,n423" onclick="window.open(this.href);return false;

Kauno „Stumbro“ futbolininkams nepavyko prasibrauti į LFF taurės finalą, o apie pralaimėjimą „Sūduvai“ savo mintis išsakė „Stumbro“ vyriausiasis treneris Mariano Barreto.

„Pirmajame kėlinyje žaidėme gerai ir turėjome geriausią rungtynių progą, kurios neišnaudojome. Iki įmušto įvarčio „Sūduva“ nieko nesukūrė, o įvartį mes praleidome, kai mūsų žaidėjas Maksimas Jermakovas buvo už aikštės ribų ir kiti žaidėjai neuždengė jo zonos. Kartais mums tokiose situacijose vis dar pritrūksta patirties“, - kalbėjo M. Barreto.

„Deja, praradome M. Jermakovą, kurį mums teko priverstinai pakeisti, nes jis ir taip žaidė apsirgęs. Taip pat teko pakeisti Alexandre‘ą Kore, kuris dar nėra pilnai pasveikęs. Vietoje jo į aikštę išleidome jaunąjį Naurį Petkevičių“, - tęsė jis.

„Po pertraukos žaidėme kantriai. Nors gerų progų pasižymėti neturėjome, laukėme savojo šanso, kuris mums būtų galėjęs leisti sugrįžti į žaidimą. Deja, tuomet visiškai netikėtai praleidome kvailą įvartį. Tokį, kokių praleisti neturime jokios teisės. Tai buvo pabaiga. Nepaisant visko, tokios rungtynės duoda labai daug patirties, kuri mums yra labai svarbi“, - mintis dėstė portugalas.

„Aišku, nėra malonu pralaimėti antrą taurės pusfinalį per vieną sezoną, tačiau toks jau tas gyvenimas. Mums svarbu yra ne tik rezultatas, dar svarbiau, kad mūsų futbolininkai tobulėtų ir šioje vietoje jie mane džiugina. Dabar turime įvykdyti savo užtuotis A lygoje ir po truputį pradėti dėliotis kito sezono gaires“, - baigė jis.

2016 Rgs 12 12:23

Po septynerių metų pertraukos „Sūduva“ iškopė į LFF taurės finalą
Parašyta 2016.09.10 http://fksuduva.lt/po-septyneriu-metu-p ... es-finala/" onclick="window.open(this.href);return false;

S. Dariaus ir S. Girėno stadionas
Rungtynių teisėjas – Jurijus Paškovskis
Kauno „Stumbras“ 0-2 Marijampolės „Sūduva“
44’ [0-1] P. Janušauskas
64’ [0-2] V. Baranovskij
Komandų sudėtys:

„Stumbras“: R. Broetto, L. Artimavičius, G. Russo (55’ K. Upstas), R. Sadauskas, T. Snapkauskas, M. Basit, Jardel, A. Bareikis, R. Vėževičius, M. Ermakov (46’ N. Petkevičius), A. Kore.

„Sūduva“: I. Kardum, M. Činikas, D. Isoda, A. Jankauskas, V. Slavickas, P. Janušauskas, P. Leimonas, V. Baranovskij (74’ A. Švrljuga), E. Veliulis, P. Pavlovič (67’ L. Akulinin), T. Radzinevičius (79’ A. Kecap).

Sėkmingai tris Lietuvos futbolo federacijos taurės etapus peržengę Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai turnyro pusfinalyje išvykoje susitiko su Kauno „Stumbru“ ir kovojo dėl patekimo į finalą.

Pačioje susitikimo pradžioje „Stumbro“ ir „Sūduvos“ ekipos apsikeitė kampiniais, tačiau po jų sekę smūgiai buvo netikslūs.

7 minutę greitą ataką surezgė „Sūduva“ – iš kairiojo atakos krašto kamuolį į baudos aikštelę skersavo V. Slavickas, o šio perdavimą link tolimojo virpsto „uždaryti“ mėgino Povilas Leimonas, tačiau marijampoliečio smūgį sugavo „Stumbro“ vartininkas R. Broetto.

11 minutę „Stumbro“ baudos aikštelės prieigose P. Leimonas išniro prieš varžovą, perėmė kamuolį ir išprovokavo pražangą. Prie kamuolio stojęs T. Radzinevičius smūgiavo į varžovų „gyvatvorę“.

Po kelių minučių „Sūduvos“ gynėjas Marius Činikas greitai įvedė kamuolį į žaidimą iš užribio, E. Veliulis pakovojo dėl kamuolio ir perdavė jį T. Radzinevičiui, tačiau Marijampolės ekipos puolėjo smūgis kaire koja iš maždaug 25 metrų atstumo buvo per silpnas ir kamuolį sugavo kauniečių vartininkas.

28 minutę po vienos iš „Sūduvos“ atakų atsimušę „Stumbro“ futbolininkai nespėjo laiku išbėgti iš baudos aikštelės, o kamuolį atsikovojęs P. Leimonas atliko gerą perdavimą į baudos aikštelę, kur aukščiau savo varžovo iššokęs P. Pavlovičius galva smūgiavo visai greta kauniečių vartų skersinio ir virpsto sandūros.

35 minutę „Sūduvą“ nuo įvarčio išgelbėjo vartų skersinis. „Stumbro“ saugas G. Russo skersavo kamuolį į baudos aikštelę, į kamuolį ėjęs A. Kore kamuolio nepasiekė, tačiau link tolimojo virpsto bėgęs R. Vėževičius galva smūgiavo į vartus iš labai arti ir kamuolys atsimušęs į skersinį sugrįžo į aikštę.

44 minutę „Sūduvos“ futbolininkai išsiveržė į priekį. Greitos atakos metu, po tolimo perdavimo V. Baranovskiui susistabdyti kamuolio baudos aikštelėje nepavyko, tačiau jis nukrito už jo buvusiam Pauliui Janušauskui, kuris tiksliu smūgiu į apatinį tolimąjį vartų kampą išvedė „Sūduvą“ į priekį.

Pirmoji rungtynių pusė baigėsi „Sūduvai“ įgijus minimalią persvarą.

Antrojo kėlinio pradžioje po gražios kombinacijos ir tikslaus išėjimo į ataką smūgiavo T. Radzinevičius, tačiau kamuolys pralėkė šalia vartų, o jau kitos atakos metu su kamuoliu į vidurį kirtęs V. Baranovskis stipriai smūgiavo, tačiau „Stumbro“ vartininkas kamuolį atmušė.

64 minutę tiksliai atakos smaigalyje sužaidęs „Sūduvos“ saugas Valentinas Baranovskis išbėgęs prieš vartininką nestipriu, tačiau tiksliu smūgiu padvigubino persvarą.

Pelnę antrąjį įvartį marijampoliečiai žaidė ramiau, saugojo įgytą persvarą, tuo tarpu „Stumbro“ futbolininkai mėgino švelninti rezultatą, tačiau aikštės šeimininkams vis nesisekė „išeiti“ į baigiamąją atakos stadiją.

79 minutę po keitimo į aikštę žengęs „sūduvietis“ Admiras Kecapas „uždirbo“ pražangą varžovų baudos aikštelės prieigose, o prie kamuolio stojęs L. Akulininas smūgiavo stipriai, tačiau jam pritrūko tikslumo ir kamuolys pralėkė visai šalia vartų virpsto.

Marijampolės „Sūduva“ iškovojo svarbią pergalę rezultatu 2:0 bei užtikrintai, po septynerių metų pertraukos, žengė į Lietuvos futbolo federacijos taurės finalą, kuris vyks mėnesio pabaigoje, Klaipėdoje.

2016 Rgs 12 12:26

Pusfinalis pralaimėtas paskutinę sekundę
16 rugsėjo 12, Pirmadienis 08:30

Uostamiesčio „Atlanto“ futbolininkai, pralaimėję Vilniaus „Žalgiriui“ 1:2, Lietuvos futbolo taurės finalą, vyksiantį Klaipėdoje, stebės būdami tarp žiūrovų.

Iš namie rungtyniavusių klaipėdiečių viltį iškovoti bilietą į lemiamą mačą daugkartiniai čempionai ir ilgamečiai taurės savininkai atėmė paskutinę pusfinalio sekundę. Iš karto po Andrijos Kaludjerovičiaus taiklaus smūgio nuskambėjo susitikimo baigtį skelbiantis švilpukas.

Pirmieji pasižymėjo svečiai – 10-ąją min. įvartį pasiekė Saulius Mikoliūnas, 19-ąją min. rezultatą išlygino Vytas Gašpuitis.

Skaudi nesėkmė priminė 2013 metų pusfinalį. Tuomet Vilniuje „Žalgirio“ puolėjas Vedranas Gercas lemiamą įvartį pasiekė irgi paskutinę pridėto laiko minutę – 93-iąją.

Plačiau apie rungtynes – artimiausiu metu.

2016 Rgs 12 12:28

„ATLANTĄ“ PASKANDINO PASKUTINĘ SEKUNDĘ

Dramatiškame LFF taurės pusfinalyje Vilniaus „Žalgiris“ jau tiksint paskutinėms pridėto laiko minutėms nukautavo Klaipėdos „Atlantą“, o kelialapį į šeštą iš eilės finalą žalgiriečiams garantavo vėlyvas Andrijos Kaludjerovičiaus įvartis – 2:1 (1:1).

Abi komandos pradėjo rungtynes aktyviu žaidimu, tačiau pirmieji smūgį į vartus atliko žalgiriečiai. Po gražios kombinacijos su Andrija Kaludjerovičiumi 7-ąją minutę baudos aikštelėje atsidūrė Vytautas Lukša, o apsisukdamas aplink savo ašį paguldė jį gynusį klaipėdietį. Tiesa, jo šūvį atlaikė laiku sureagavęs Povilas Valinčius.

Vos po minutės Saulius Mikoliūnas prabėgo visą „Atlanto“ gynybos įtvirtinimą kairiajame aikštės krašte ir atliko pavojingą perdavimą arčiau vartų, tačiau į baudos aikštelę laisvas įbėgęs Matija Ljujičius buvo netaiklus.

Po pavojingų atakų tirados žalgiriečiai netruko ir išsiveržti į priekį. 11-ąją minutę po sumaišties baudos aikštelėje ir puikaus Marino Matošo perdavimo vienas prieš vartus atsidūrė S. Mikoliūnas ir saugas neklydo: stiprus jo smūgis tiksliai nusileido tolimajame vartų kampe – 1:0.

15-ąją minutę „Žalgirio“ atakos smaigalyje vėl atsidūręs S. Mikoliūnas smūgiavo pro šalį, o vos po kelių minučių tuo pačiu atsakė ir Abdoulas Sylla.

19-ąją minutę įvarčiu džiaugėsi varžovai. Kampinio metu neužtikrintai sužaidus ir kamuolio neiškumščiavus Armantui Vitkauskui, vienas prieš vartus likęs Vytas Gašpuitis niekieno netrukdomas pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą – 1:1.

Jau po kelių minučių atkutę klaipėdiečiai ir vėl grasino žalgiriečių vartams. Į baudos aikštelę įsiveržęs A. Sylla guldė vieną vilniečių gynėją po kito, tačiau jo smūgiai vartų taip ir nepasiekė. Nors vilniečiai bandė atsakyti savomis atakomis, tačiau 28-ąją minutę pavojingą progą ir vėl sukūrė aikštės šeimininkai. Tiesa, Andriaus Bartkaus smūgis iš tolimos distancijos didelio pavojaus A. Vitkauskui nesukūrė, kuris gan lengvai sugavo į jį skriejantį kamuolį.

30-ąją minutę pavojingu smūgiu atsakė ir iki tol tylėjęs bei dažniau perdavimus komandos draugams dalinęs A. Kaludjerovičius. Serbas sulaukė tolimo perdavimo ir pasitaisęs kamuolį iškart smūgiavo iš tolimesnės distancijos, tačiau vartininkas P. Valinčius nubraukė visas puolėjo pastangas sugaudamas kamuolį.

Klaipėdiečių treneris Konstatinas Sarsanija žalgiriečius nustebino neįprastai ankstyvu keitimu: jau 35-ąją minutę buvo pakeistas aktyviai žaidęs Rokas Gedminas, o vietoje jo aikštėje pasirodė Maksimas Maksimovas.

Tai papildomų apsukų varžovams nesuteikė, o komandos ir toliau žaidė apylygį, bet beprogį futbolą. 44-ąją minutę A. Kaludjerovičiaus atliktas smūgis buvo pirmoji realesnė proga pasižymėti po paskutiniojo įvarčio, tačiau serbas smūgiavo per silpnai ir didelio pavojaus vartininkui nesukėlė.

Antrąjį kėlinį pavojinga proga pradėjo klaipėdiečiai. Po aštraus reido „Žalgirio“ gynybą tiesiog praskrodęs Maksimas Maksimovas nusprendė išbandyti A. Vitkausko reakciją, tačiau vartininkas atmušė stiprų legionieriaus smūgį. Vos po minutės „Atlanto“ snaiperis ir vėl smūgiavo iš gan dėkingos pozicijos, tačiau virš vartų. 54-ąją minutę savo taiklumą nesėkmingai išbandė ir Donatas Kazlauskas.

Varžovų atakas „Atmušę“ žalgiriečiai 60-ąją minutę vos jų nenubaudė. Pasinaudojęs klaipėdiečių aplaidžiu žaidimu prie savų vartų, S. Mikoliūnas išmušė kamuolį iš beveik P. Valinčiaus rankų, tačiau kamuolys vartų linijos nekirto.

64-ąją minutę pavojingai baudinio metu smūgiavo Matija Ljujičius, tačiau serbo šūvis kaire koja ne be P. Valinčiaus pagalbos praskriejo prie pat skersinio. Po kelių akimirkų dar ant vejos nenusileidusį kamuolį pabandė smūgiuoti V. Lukša, tačiau jis buvo blokuotas. 67-ąją minutę netaikliu smūgiu atsakė A. Sylla.

Po ilgesnės tylos 72-ąją minutę prabilo V. Lukša saugas išlaukė po baudos smūgio atšokusio kamuolio, tačiau galingas jo šūvis skriejo šalia virpsto. Vos po poros minučių pavojingai smūgiavo laisvas baudos aikštelėje likęs M. Matošas, 74-ąją minutę buvo atremtas ir M. Ljujičiaus smūgis kampinio metu.

79-ąją minutę žiūrovus iš savo vietų šoktelėti privertė A. Sylla. Greitos atakos smaigalyje atsidūręs legionierius smūgiavo negalingai, bet klastingai, o žalgiriečių blokuotas kamuolys praskriejo visai šalia vartų virpsto. Vos po poros minučių A. Sylla ir vėl spurtavo ir išsiveržė vienas prieš vartus, tačiau laiku savo darbo vietą palikęs A. Vitkauskas sugebėjo sustabdyti įsibėgėjusį „Atlanto“ puolėją.

Kai tiksint paskutinėms pridėto laiko sekundėms jau atrodė, kad komandos turės žaisti pratęsimą, po eilės perdavimų vienui vienas baudos aikštelėje likęs A. Kaludjerovičius pasiuntė mirtiną smūgį į varžovų vartus ir taip garantavo žalgiriečiams kelialapį į LFF taurės finalą.

Klaipėdos „Atlantas“ – Vilniaus „Žalgiris“ 1:2 (1:1)

LFF taurė, pusfinalis, Klaipėda

11‘ [0:1] Saulius Mikoliūnas
19‘ [1:1] Vytas Gašpuitis
90+2‘ [1:2] Andrija Kaludjerovičius

Įspėjimai: 39‘ Mantas Kuklys, 58‘ Egidijus Vaitkūnas („Žalgiris“); 65‘ Donatas Kazlauskas („Atlantas“).

Vilniaus „Žalgirio“ sudėtis: Armantas Vitkauskas, Egidijus Vaitkūnas (82‘ Justas Lasickas), Linas Klimavičius, Mamadou Mbodjis, Donovanas Sljingardas, Marinas Matošas, Mantas Kuklys, Matijas Ljujičius, Saulius Mikoliūnas (73‘ Bahrudinas Atajičius), Vytautas Lukša, Andrija Kaludjerovičius.

2016 Rgs 12 12:29

A. KALUDJEROVIČIUS: „TAI BUVO LYG DEJA VU“

Tiksint paskutinėms LFF taurės pusfinalio sekundėms Vilniaus „Žalgirio“ puolėjas Andrija Kaludjerovičius pasiuntė tiesiog triuškinantį smūgį į Klaipėdos „Atlanto“ vartus, taip iškovodamas ne tik pergalę, bet ir kelialapį į finalą. Puolėjas teigė patyręs deja vu, nes klaipėdiečius rungtynių pabaigoje nubaudė jau antrą kartą iš eilės.

Dar rugpjūčio pradžioje nesustabdoma įvarčių mašina iš Serbijos gelbėjo žalgiriečius rungtynėse „SMScredit.lt A lygoje“, o dabar žalgirietis patiesė varžovus baigiantis pridėtam laikui. Šios kelios sekundės, kurių metu „Atlanto“ gynėjai paleido A. Kaludjerovičių iš savo akiračio, kainavo jiems patekimą į LFF taurės finalą, kuris vyks būtent Klaipėdoje.

„Tai yra nepakartojamas jausmas pelnyti įvartį ne tik paskutinę minutę, bet dar ir paskutinę sekundę. Džiaugiuosi, kad rungtynės būtent taip baigėsi. Jos buvo tikrai sunkios. „Atalntas“ yra fiziškai stipri komanda, jie kaip anglai dažnai žaidžia ilgais perdavimais.

Galbūt tai buvo ir deja vu, visai kaip praėjusiose rungtynėse Klaipėdoje. Belieka dėkoti Dievui už komandos draugus ir ypač už Vytautą Lukšą, kuris ir atliko lemiamą perdavimą. Man tereikėjo tik užbaigti tai, ką jis pradėjo. Klaipėda man nėra pati blogiausia vieta“, - juokavo serbas, tuo pačiu tikindamas, kad dabar pagrindine komandos užduotimi taps pergalė finale rugsėjo 25-ąją.

Finalas Klaipėdoje žalgiriečiams bus jau antrosios lemiamos rungtynės šiame turnyre. Gegužę vilniečiai finale Telšiuose 1:0 įveikė „Trakus“, tad pergalės atveju gali tapti pirmaisiais Lietuvoje, laimėjusiais net dvi LFF taures per vienerius metus.

„Ne visada Fortūna turi nusisukti nuo mūsų. Džiugu, kad jis mums šį kartą nusišypsojo. Iškovojome sunkią, bet labai svarbią pergalę, - sakė Saulius Mikoliūnas, prisiminęs taip pat dramatiškas rungtynes Kazachstane, kur viskas sprendėsi paskutinėmis mačo sekundėmis. - Šiemet taurę galime laimėti du kartus, taip įsirašytume į istoriją. O „Žalgiris“ mėgsta įsirašyti į istoriją. Dabar belieka stengtis, kad mūsų svajonė išsipildytų“, - sakė žalgirietis.

Saugas pabrėžė, kad rungtynės Klaipėdoje su „Atlantu“ dažniausiai būna dramatiškos ne be priežasties: „Jie visada aršiai kovoja, bet šį kartą – ypatingai. Jie buvo labai kovingi, būtent dėl to ir buvo taip sunku prieš juos žaisti. Jie nesuteikė mums daug erdvės, o mes ir patys įsivėlėme į tokį jų žaidimo stilių. Negalėjome taip ilgai kontroliuoti kamuolio, kaip esame įpratę.

Nemanau, kad man tai buvo vienos geresnių sezono rungtynių, bet labai džiaugiuosi, kad pavyko pelnyti įvartį. Pastaruoju metu sekasi ne tik man demonstruoti gerą formą, bet ir visai komandai“, - savo pasirodymu džiaugėsi S. Mikoliūnas.

Vyriausiasis komandos treneris Valdas Dambrauskas pridūrė, kad tokios pergalės, kuriose pavyksta išplėšti pergalę paskutinėmis sekundėmis, yra dvigubai saldesnės už kitas.

„Visos pergalės yra savaip brangios, bet kai laimi paskutinę sekundę, emocijos būna dvigubai didesnės. Nusivylimas taip pat. Pastaruoju metu tenka jau antrą kartą patirti panašų jausmą. Žinoma, Kazachstane viskas buvo vienaip, o dabar atsidūrėme kitoje barikadų pusėje. Pavyko sužaisti rungtynių pabaigą taip, kaip mes norėjome.

Mes puikiai suprantame, kaip jaučiasi „Atlantas“. Tačiau futbolas toks yra. Abi komandos atidavė absoliučiai viską, ką turėjo. Pademonstravome, kad Lietuvoje gali būti žaidžiamas gero lygio futbolas“, - džiūgavo strategas.

Pasak jo, šiose rungtynėse žalgiriečiams teko nemažai aukotis ne tik rungtynių metu, bet ir prieš jas.

„Ruošdamiesi šioms rungtynėms susidūrėme su tam tikrais sunkumais. Slavko Blagojevičius yra susižeidęs, o Egidijus Vaitkūnas pademonstravo tikrą didvyriškumą ir tai, kad ne veltui jis yra kapitonas. Jis į aikštę žengė mušamas didelės temperatūros ir kamuojamas ligos, bet laikėsi iš paskutiniųjų. Saulius Mikoliūnas taip pat buvo pakeistas priverstinai. Todėl noriu padėkoti visiems savo žaidėjams už tai, kad patekome į finalą“, - sakė V. Dambrauskas.

LFF taurės finalas vyks rugsėjo 25-ąją Klaipėdoje, o jame susitiks Vilniaus „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“. Rungtynių pradžia numatoma 14 valandą.

2016 Rgs 12 12:30

KLAIPĖDOS „ATLANTAS“ – VILNIAUS „ŽALGIRIS“

LFF TAURĖS PUSFINALIS - FOTOGALERIJA: http://www.fkzalgiris.lt/galleries/30/1138.html" onclick="window.open(this.href);return false;