2016 m. Supertaurė:

2017 Kov 06 12:20

2016 m. METŲ LIETUVOS FUTBOLO FEDERACIJOS VARŽYBŲ NUOSTATAI

LFF SUPER TAURĖS VARŽYBOS

125. 2016 m. LFF Super taurės varžybos yra vykdomos iki 2016 m. LFF A lygos čempionato pradžios.
126. 2015 m. LFF A lygos čempionato nugalėtojai žaidžia vienerias Rungtynes 2016 metais su 2014/15 metų LFF Taurės laimėtojais dėl Super taurės.
127. Jei LFF A lygos čempionato nugalėtojai yra ir atitinkamo sezono LFF Taurės laimėtojai, 2015 m. LFF A lygos čempionato nugalėtojai žaidžia vienerias Rungtynes 2016 metais su 2015 metų LFF A lygos antros vietos laimėtojais dėl LFF Super taurės.
128. LFF Super taurės Rungtynėse leidžiama keisti 5 (penkis) žaidėjus.
129. LFF Super Taurės Rungtynėse privaloma žaisti naudojant 8 kamuolius, aprobuotus FIFA:
129.1.1 kamuolys aikštėje;
129.2.1 kamuolys pas rezervinį teisėją;
129.3.po 1 kamuolį už galinių aikštės linijų (2 kamuoliai), po 2 kamuolius už šoninių aikštės linijų (4 kamuoliai), kuriuos turi padavinėti minimaliai 6 (šeši) jaunieji futbolininkai, aprengti vienoda sportine apranga, skirtinga nuo rungtyniaujančių Komandų (jaunųjų futbolininkų buvimas yra būtinas).
130. LFF Super taurės Rungtynėms pasibaigus lygiosiomis, Rungtynės pratesiamos (2x15 min). Esant lygiam rezultatui, mušami 11 metrų baudiniai.
131. LFF Super taurės Rungtynėse gautos drausminės nuobaudos kitose varžybose negalioja, išskyrus žaidėjus, kuriems atskiru LFF Drausmės komiteto sprendimu neleidžiama dalyvauti LFF vykdomose varžybose. LFF Super taurės Rungtynėse gali dalyvauti visi žaidėjai, nepriklausomai nuo kituose turnyruose gautų drausminių nuobaudų, išskyrus žaidėjus, kuriems atskiru LFF Drausmės komiteto sprendimu neleidžiama dalyvauti šiose Rungtynėse.
Pirmą kartą dėl Supertaurės vyko varžybos trap čempionų ir vicečempionų. Ankstesniais metais Čempionai, jeigu laimėdavo taurę, jiem gaudavo Supertaurę be kovos.

2016 m. vasario 28 dieną įvyko varžybos dėl 2016-ųjų LFF Supertaurės. Po pratęsimo įtikinamai laimėjo "Žalgiris".

ŽALGIRIS 4 : 1 FK TRAKAI
2016 02 28, Sportima arena

Po 90 min. rezultatas buvo lygus 1-1, pratęsus rungtynes (du kėliniai po 15 min.) žalgiriečiai įmušė tris įvarčius ir laimėjo Supertaurę.