karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2016 metai

2015 Gru 19 12:46

turėtų tai čia kaip, tamsta galvoja, kad ateis ar žino, kad ateis.
Be abejo nieko tikro nežinau, bet pagal visą logiką rėmėjas turi keistis. Jeigu SMS Credit veikla užsiraukia, tuomet koks jiems tikslas reklamuotis ir kišti pinigus? Iš ko jie rems lygą, iš akcininkų kišenių? :) Kažkaip nesitiki.
tas tai jo, tik gali būti, kad nieks iš vis nebeateis.

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2016 metai

2015 Gru 19 12:52

tingiu įstatų ieškoti, o lff prezidento rinkimuose balsuoja tik šakinių federacijų atstovai, ar ir visi seni nuopirdos, kurie ten atsakingi už visokius senjorus ir masinius futbolus, kuriuos pats komitetas ir skiria?

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2016 metai

2015 Gru 19 12:54

Taip, tai realus variantas. Manau nemažai priklausys nuo LFF rinkimų ir tyrimų eigos, nes vargu ar save gerbianti firma lįs į balaganą ir širšių lizdą. Nors kaip sakoma, "nėra blogos reklamos" :D A lyga garantuoja nemenką skandalų kiekį, žiniasklaidos dėmesys padidėjęs, tad rėmėjo vardas tikrai bus matomas.Čia ne kokia rankinio lyga (beje, ją lyg VIVUS rėmė? tuomet rankininkai irgi liks be sponsoriaus)

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2016 metai

2015 Gru 19 12:59

tingiu įstatų ieškoti, o lff prezidento rinkimuose balsuoja tik šakinių federacijų atstovai, ar ir visi seni nuopirdos, kurie ten atsakingi už visokius senjorus ir masinius futbolus, kuriuos pats komitetas ir skiria?
Gargždas šitą dalyką kažkiek buvo aprašęs:
Kiekvienoje apskrityje veikia apskrities futbolo federacija, kurios nariais yra futbolo klubai. Tačiau greta šių 10 LFF narių narystę turi ir „keistesni“ dariniai: Lietuvos futbolo teisėjų asociacija, Masinio futbolo asociacija, Lietuvos moterų futbolo asociacija, Lietuvos salės futbolo asociacija, Futbolo techninio vystymo asociacija, Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija.

„Linksmoji“ dalis, kad visų šių šešių asociacijų prezidentai sudaro vieną pagridinių LFF institucijų – Vykdomąjį komitetą. Tuo tarpu futbolo klubus vienijančios apskričių federacijos į Vykdomąjį komitetą taip pat deleguoja šešis narius (tryliktuoju tampa LFF prezidentas).

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2016 metai

2015 Gru 19 13:01

tingiu įstatų ieškoti, o lff prezidento rinkimuose balsuoja tik šakinių federacijų atstovai, ar ir visi seni nuopirdos, kurie ten atsakingi už visokius senjorus ir masinius futbolus, kuriuos pats komitetas ir skiria?
Gargždas šitą dalyką kažkiek buvo aprašęs:
Kiekvienoje apskrityje veikia apskrities futbolo federacija, kurios nariais yra futbolo klubai. Tačiau greta šių 10 LFF narių narystę turi ir „keistesni“ dariniai: Lietuvos futbolo teisėjų asociacija, Masinio futbolo asociacija, Lietuvos moterų futbolo asociacija, Lietuvos salės futbolo asociacija, Futbolo techninio vystymo asociacija, Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija.

„Linksmoji“ dalis, kad visų šių šešių asociacijų prezidentai sudaro vieną pagridinių LFF institucijų – Vykdomąjį komitetą. Tuo tarpu futbolo klubus vienijančios apskričių federacijos į Vykdomąjį komitetą taip pat deleguoja šešis narius (tryliktuoju tampa LFF prezidentas).
nu tai va fainai, čia tas pats, kad tipo prezidentė skirtų ministrus, o tie po to prezidentę renkant pusę balsų turėtų...

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2016 metai

2015 Gru 19 13:02

Sistema sustyguota, kad nebūtų jokių netikėtumų :)

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2016 metai

2015 Gru 19 13:03

tingiu įstatų ieškoti, o lff prezidento rinkimuose balsuoja tik šakinių federacijų atstovai, ar ir visi seni nuopirdos, kurie ten atsakingi už visokius senjorus ir masinius futbolus, kuriuos pats komitetas ir skiria?
Gargždas šitą dalyką kažkiek buvo aprašęs:
Kiekvienoje apskrityje veikia apskrities futbolo federacija, kurios nariais yra futbolo klubai. Tačiau greta šių 10 LFF narių narystę turi ir „keistesni“ dariniai: Lietuvos futbolo teisėjų asociacija, Masinio futbolo asociacija, Lietuvos moterų futbolo asociacija, Lietuvos salės futbolo asociacija, Futbolo techninio vystymo asociacija, Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija.

„Linksmoji“ dalis, kad visų šių šešių asociacijų prezidentai sudaro vieną pagridinių LFF institucijų – Vykdomąjį komitetą. Tuo tarpu futbolo klubus vienijančios apskričių federacijos į Vykdomąjį komitetą taip pat deleguoja šešis narius (tryliktuoju tampa LFF prezidentas).
nu tai va fainai, čia tas pats, kad tipo prezidentė skirtų ministrus, o tie po to prezidentę renkant pusę balsų turėtų...

UCCM
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 06:57

Re: 2016 metai

2015 Gru 19 14:11

Niekas nežino, ko reikia, kad žiūrovas ateitų. Iš mano pastebėjimo tai daugiausiai žmonių ateiną vidurį savaitės vasaros vakare. Man pačiam tokios rungtynės būna pačios smagiausios.
Tu tikrai nesuklydai. Ne MAŽIAUSIAI? Iš mano paskaičiavimų - MAŽIAUSIAI ŽIŪROVŲ ATEINA VASARĄ DARBO DIENĄ. Bent jau į Vilniaus stadioną. Kitur neskaičiavau, bet tragiškas žiūrovų sumažėjimas vasarą matosi praktiškai visur iš akies.

Deja, po to jau nebedaugėja. Na šiek tiek padaugėja rudeniop, rugsėjį gal.

O šiaip sezono pertrauka turi būti ne daugiau, nei trys mėnesiai. Žaisti galima, kad ir dabar. Globalus atšilimas ir gruodis - dar ne žiema. Todėl trumpinti sezono nė kiek nereikia. Ar 250 susirenka vasarą ar 250 lapkritį. Rudens problema yra daugiau ne kažkoks išsigalvotas šaltis, o kas viskas jau būna realiai aišku, nes komanda su komanda prižaidžia per daug rungtynių - net po 4.

Tai irgi žudo intrigą.

Mano manymu, iš žiūrovų pusės čempionatas turėtų tęstis 9 mėnesius, žaidžiant kuo rečiau (2 mačai per savaitę - kvailystė), kad namų rungtynes komanda žaistų ne dažniau nei kas 2 savaitės. Ir kiek įmanoma - JOKIŲ DARBO DIENŲ.

Mano paskaičiavimais Vilniuje optimaliausia diena yra sekmadienis. Blogiausios - pirmadienis-ketvirtadienis.

UCCM
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 06:57

Re: 2016 metai

2015 Gru 19 14:18

O dėl taurės finalo - surenkite jį kartą gruodį. Ir pamatysitye, kad jis nelabai ką skiriasi pagal šventiškumą ir susidomėjimą nei gegužę.

Aišku, jei į finalą patektų pvz. Trakai - Stumbras, šventiškumo negarantuoju.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2016 metai

2015 Gru 19 15:53

4Finance bando išsisukti, kaip ir priklauso maklių darytojams :)

Lietuvos banko kirtis kreditų bendrovei: kas laukia sporto?
http://sportas.lrytas.lt/startai/lietuv ... sporto.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2016 metai

2015 Gru 19 17:45

žaidžiant kuo rečiau (2 mačai per savaitę - kvailystė), kad namų rungtynes komanda žaistų ne dažniau nei kas 2 savaitės. Ir kiek įmanoma - JOKIŲ DARBO DIENŲ.
Gal ir pasiteisintų strategija - namų mačai , kas dvi savaitės. Pasiilgtų žmonės savo komandos. Piaro dar pavaryti per media kanalus, intrigų prikurti. Kad kiekvienas mačas būtų įvykis, o ne prievolė. Praėjusiam sezone akivaizdžiai mačų buvo per daug. Jeigu 2016 bus 28 turai, sakyčiau optimalus variantas A lygai.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2016 metai

2015 Gru 19 20:31

Niekas nežino, ko reikia, kad žiūrovas ateitų. Iš mano pastebėjimo tai daugiausiai žmonių ateiną vidurį savaitės vasaros vakare. Man pačiam tokios rungtynės būna pačios smagiausios.
Tu tikrai nesuklydai. Ne MAŽIAUSIAI? Iš mano paskaičiavimų - MAŽIAUSIAI ŽIŪROVŲ ATEINA VASARĄ DARBO DIENĄ. Bent jau į Vilniaus stadioną. Kitur neskaičiavau, bet tragiškas žiūrovų sumažėjimas vasarą matosi praktiškai visur iš akies.
Šiauliuose rekordas lankomumo pasiektas buvo darbo dieną..

O daugiau kada rimčiau pažiūrėsiu ar čia tik man taip sapnavosi ar iš tiesų oficiali statistiką patvirtins, kad vasarą geriausią žaisti darbo dienų vakarais.

UCCM
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 06:57

Re: 2016 metai

2015 Gru 19 21:44

Niekas nežino, ko reikia, kad žiūrovas ateitų. Iš mano pastebėjimo tai daugiausiai žmonių ateiną vidurį savaitės vasaros vakare. Man pačiam tokios rungtynės būna pačios smagiausios.
Tu tikrai nesuklydai. Ne MAŽIAUSIAI? Iš mano paskaičiavimų - MAŽIAUSIAI ŽIŪROVŲ ATEINA VASARĄ DARBO DIENĄ. Bent jau į Vilniaus stadioną. Kitur neskaičiavau, bet tragiškas žiūrovų sumažėjimas vasarą matosi praktiškai visur iš akies.
Šiauliuose rekordas lankomumo pasiektas buvo darbo dieną..

O daugiau kada rimčiau pažiūrėsiu ar čia tik man taip sapnavosi ar iš tiesų oficiali statistiką patvirtins, kad vasarą geriausią žaisti darbo dienų vakarais.
Atsiprašau, bet tokia oficiali statistika, kurioje nukrypimai ne kokie 10 procentų, o iki 200 procentų nepasakys nieko. Ji bevertė.

asau
Pranešimai: 501
Užsiregistravo: 2014 Kov 08 16:22
Palaikoma komanda: Utenis

Re: 2016 metai

2015 Gru 22 17:30

Vis dar lieka klausimas: Šiauliai ar Lietava. Gal yra kokių nors naujienų, ar Lietava planuoja eiti į A lygą, ar Šiauliai liks lygoje?

Senukas
Pranešimai: 1873
Užsiregistravo: 2010 Kov 16 10:27
Palaikoma komanda: Kruoja

Re: 2016 metai

2015 Gru 22 18:17

Vis dar lieka klausimas: Šiauliai ar Lietava. Gal yra kokių nors naujienų, ar Lietava planuoja eiti į A lygą, ar Šiauliai liks lygoje?
dabar visi atostogauja, kalba kad Jonava jai stadiona susitvarkis arba teks Kedainiuose zaisti,Siauliai su Pakruoju junksis ir zais pirmoi ligoi,arba Pakruojis vienas zais is Siauliu zaideju pasiemes

Grįžti į