...

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 17:36

Taigi ne LFF daro, o top klubų atstovai, tai ir remėjų pinigus norėtų įsisavinti sau, o ne į kažkokių bachūrų kišenę...
- Labai rimta priežastis, sakyčiau.. :roll: kam tą pyragą dalintis su tais, kurie nenusipelnę jo.. :idea:

...

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 17:38

tuomet tą skilimą reikėtų daryti po visų 4 turų, nes kitaip nesąmonė išeina...
Skaldyk ir valdyk.. :idea: 8-) Man tai smalsu, ką ten priskaldys.. :P

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 18:39

Turbut skaldymas vyktu tik po 4 ratu, t.y. 28 varzybu. Taip butu suzaistos 34 varzybos ir is esmes niekas nesikeistu. Tik apatiniams reiktu jau geriau zaist su I lyga vienu ratu (pridejus 3 pirmasias gautusi toks pat skaicius macu, 34). Ir jei be jokiu vasaros breaku, viskas normaliai telpa i kova-spali.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 19:34

Kam sumazinus A lygoje komandu skaiciu, stengtis palikti ta pati skaiciu rungtyniu ? Kad vel per menesi komandos suzaistu po 7 turus, ir kad pirmo rato ( gal net ir antro rato pradzia ) butu zaidziama Gytariuose, Visagine ir panasiuose "stadionuose" ? :D Darom 28 turu cempionata, startuojam kovo gale, baigiam spalio pradzioje, po 4 turus per menesi ir viskas. Musu klimato salygomis tai pats tas. Jau keli sezonai kai zaidziama po 36 rungtynes, is kuriu 50% neturi jokios turnyrines intrigos, tai kam to reikia ? Nebent lazybose sudalyvauti, ka visi sekmingai ir daro :D Geriau maziau varzybu, bet ju svarba bus didesne, ziurovai labiau gal rinksis i stadionus, nes nezais komandos kas trecia diena ( Latvijoj siemet lankomumas tikrai didesnis buvo lyginant su ankstesniais metais )

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 19:42

Man panašu, kad kažkas iš šios valdybos skaito mūsų komentarus ir analizuoja galimus variantus.Įdėjos tikrai geros, būtent taip savo mintyse ir esu susikūręs A-lyga.Pagaliau kuriamas planas, kuriamas noramlesnis prizinis fondas, apmastomi kiti dalykai kurie yra toliau nuo aikštės.Man patinka, jei aišku viskas pildysis.
Dabar reikia apsvarstyti ir surasti išeitį bei finansus, kad kasmet I-lygą laimėjusi komandą užsigarantuotu teisę žaisti A-lygoje.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 20:52

Kam sumazinus A lygoje komandu skaiciu, stengtis palikti ta pati skaiciu rungtyniu ? Kad vel per menesi komandos suzaistu po 7 turus, ir kad pirmo rato ( gal net ir antro rato pradzia ) butu zaidziama Gytariuose, Visagine ir panasiuose "stadionuose" ? :D Darom 28 turu cempionata, startuojam kovo gale, baigiam spalio pradzioje, po 4 turus per menesi ir viskas. Musu klimato salygomis tai pats tas. Jau keli sezonai kai zaidziama po 36 rungtynes, is kuriu 50% neturi jokios turnyrines intrigos, tai kam to reikia ? Nebent lazybose sudalyvauti, ka visi sekmingai ir daro :D Geriau maziau varzybu, bet ju svarba bus didesne, ziurovai labiau gal rinksis i stadionus, nes nezais komandos kas trecia diena ( Latvijoj siemet lankomumas tikrai didesnis buvo lyginant su ankstesniais metais )
Man reikia.
Sutvarkyti galim padoriai, bet man reikia kad čempionatas prasidėtų kovo pradžioje ir baigtusi lapkričio pabaigoje.
Galima sutaupyti porą savaičių čempionatą, bet tai esmės nepakeis.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 21:00

Skėlimas esant 8 komandų čempiontuoi atrodytų keistokai. Kaip jau kažkas minėjo, tam reiktų bent 12 klubų, o tiek klubų A ygoje dr ilgai neturėsim.

Aš daryčiau tokį variantą:
1. čempionatas vyktų normaliai 4 ratais
2. pasibaigus čempionatui, būtų žaidžiami lemiami LFF taurės etapai: aštuntfinalis, ketvirtfinalis, pusfinalis ir finalas. Tai užtruktų kokias 6 savaites
3. sužaidus LFF taurės finalą, šita skambia gaida futbolo sezonas pasibaigtų :)

Tokiu atveju A lygos komandos per sezoną sužaistų minimum 30 rungtynių (jeigu komanda iškrenta taurės aštuntfinalyje), maksimum 37 rungtynes (jeigu patenka į taurės finalą). IMHO futbolo sezone išskirti dvi dalis - A lygos čempionatą ir LFF taurės varžybų finišą - būtų geras dalykas, nes A lygos klubams nereiktų blaškytis ir galėtų geriau susikoncentruoti.

Kad tokia sistema veiktų, reikia dviejų dalykų:
1. kad A lyga ir I lyga baigtųsi iš esmės tuo pačiu metu (skirtumas - maksimum 1 savaitė)
2. LFF taurės varžybas vykdyti tokiu būdu, kad iki A lygos čempionato finišo paaiškėtų aštuoni žemesnių lygų klubai, kurie žais aštuntfinalyje su A lygos komandomis

IMHO labai svarbu pasiekti, kad A lygos dalyvių skaičius ir preliminarios sezono pradžios bei pabaigos datos būtų aiškios jau sausio mėnesio antrą dekadą. Tam turbūt reiktų keisti santykį su licencijavimo procesu - nelaukti, kol visi klubai licencijuosis. Tačiau tuo pačiu reikia daug daugiau atsakomybės reikalauti iš pačių klubų - jeigu klubas pareiškė norą žaisti A lygoje, turi už tai atsakyti. Jeigu klubas priimamas į lygą ir susifeilina - turi būti be ceremonijų metamas į 2 lygą be teisės pretenduoti į A lygą bent 5 metus. Taip pat turi būti vykdomas nuolatinis A lygos ir I lygos klubų monitoringas - stebima jų būklė, išaiškinamos problemos, sudaromi veiksmų planai ir žiūrima kaip pavyksta juos įgyvendinti, suteikiama reikalinga techninė ir konsultacinė pagalba, padedama bendrauti su savivaldybėmis, kitais potencialiais rėmėjais ir t.t.
Paskutinį kartą redagavo 3 Anbo. Iš viso redaguota 2015 kartus.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 21:30

Kam sumazinus A lygoje komandu skaiciu, stengtis palikti ta pati skaiciu rungtyniu ? Kad vel per menesi komandos suzaistu po 7 turus, ir kad pirmo rato ( gal net ir antro rato pradzia ) butu zaidziama Gytariuose, Visagine ir panasiuose "stadionuose" ? :D Darom 28 turu cempionata, startuojam kovo gale, baigiam spalio pradzioje, po 4 turus per menesi ir viskas. Musu klimato salygomis tai pats tas. Jau keli sezonai kai zaidziama po 36 rungtynes, is kuriu 50% neturi jokios turnyrines intrigos, tai kam to reikia ? Nebent lazybose sudalyvauti, ka visi sekmingai ir daro :D Geriau maziau varzybu, bet ju svarba bus didesne, ziurovai labiau gal rinksis i stadionus, nes nezais komandos kas trecia diena ( Latvijoj siemet lankomumas tikrai didesnis buvo lyginant su ankstesniais metais )
Man reikia.
Sutvarkyti galim padoriai, bet man reikia kad čempionatas prasidėtų kovo pradžioje ir baigtusi lapkričio pabaigoje.
Galima sutaupyti porą savaičių čempionatą, bet tai esmės nepakeis.
Ziurovu skaicius stadionuose rodo kad tau vienam ir tereikia rungtyniu lapkricio gale :D Gal dar padarom kaip Anglijoj A lyga per Kaledas ir Sausio 1 ? :lol:

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 21:33

spalio pradžioj čempionatą pabaigt būtų didžiausia nesąmonė. ;) O ką po to 5-6 mėn veikt? Atostogaut?

atsižvelgiant į tai, kad čekavičius jau seniai nori darbo dienom A lygos rungtynių, spėju, kad tai daugiausiai yra susijęs su lažybų kontorų įgeidžiais. Savaitgaliais ir taip daug mačų vyksta daugelyje pasaulio lygų ;)

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 21:34

Kam sumazinus A lygoje komandu skaiciu, stengtis palikti ta pati skaiciu rungtyniu ? Kad vel per menesi komandos suzaistu po 7 turus, ir kad pirmo rato ( gal net ir antro rato pradzia ) butu zaidziama Gytariuose, Visagine ir panasiuose "stadionuose" ? :D Darom 28 turu cempionata, startuojam kovo gale, baigiam spalio pradzioje, po 4 turus per menesi ir viskas. Musu klimato salygomis tai pats tas. Jau keli sezonai kai zaidziama po 36 rungtynes, is kuriu 50% neturi jokios turnyrines intrigos, tai kam to reikia ? Nebent lazybose sudalyvauti, ka visi sekmingai ir daro :D Geriau maziau varzybu, bet ju svarba bus didesne, ziurovai labiau gal rinksis i stadionus, nes nezais komandos kas trecia diena ( Latvijoj siemet lankomumas tikrai didesnis buvo lyginant su ankstesniais metais )
Man reikia.
Sutvarkyti galim padoriai, bet man reikia kad čempionatas prasidėtų kovo pradžioje ir baigtusi lapkričio pabaigoje.
Galima sutaupyti porą savaičių čempionatą, bet tai esmės nepakeis.
Ziurovu skaicius stadionuose rodo kad tau vienam ir tereikia rungtyniu lapkricio gale :D Gal dar padarom kaip Anglijoj A lyga per Kaledas ir Sausio 1 ? :lol:
o tai vasarą tų žiūrovų daugiau būna nei lapkritį? kažkaip neatrodo

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 21:44

spalio pradžioj čempionatą pabaigt būtų didžiausia nesąmonė. ;) O ką po to 5-6 mėn veikt? Atostogaut?

atsižvelgiant į tai, kad čekavičius jau seniai nori darbo dienom A lygos rungtynių, spėju, kad tai daugiausiai yra susijęs su lažybų kontorų įgeidžiais. Savaitgaliais ir taip daug mačų vyksta daugelyje pasaulio lygų ;)
Anbo jau rase kad tada galima taures rungtynes rengti ( taip Svedijoje, Baltarusijoje vyksta, cempionatai prasideda kovo gale ir baigiasi spalio pradzioje, taures varzybos rengiamos rudeni pasibaigus cempiontui ir ankstyva pavasari pries cempionatu pradzia ). Jei norima A lyga padaryti patrauklia, reikia kad rungtynes butu zaidziamos GERIAUSIU metu laiku ir STADIONUOSE, o ne maniezuose ar DDA.

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 21:47

man taurės skaidymas į du skirtingus sezonus yra visiška nesąmonė. tikiuosi jo nebebus.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 21:47

o tai vasarą tų žiūrovų daugiau būna nei lapkritį? kažkaip neatrodo
Tik nereikia :lol: ,Atlanto rungtynes su Suduva del bronzos ziurejo 500 ziurovu, vasara ar pavasari i nieko nelemiancias rungtynes daugiau susirinkdavo

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 21:51

o tai vasarą tų žiūrovų daugiau būna nei lapkritį? kažkaip neatrodo
Tik nereikia :lol: ,Atlanto rungtynes su Suduva del bronzos ziurejo 500 ziurovu, vasara ar pavasari i nieko nelemiancias rungtynes daugiau susirinkdavo
Dabar kaip tik užmečiau akį:

Atlantas - Trakai. Rugpjūčio 12 d. 600 žiūrovų
Atlantas - Žalgiris. Birželio 1 d. 300 žiūrovų.

Čia paėmiau tik rungtynes tarp lyderių, kurios vyko KLAIPĖDOJE.

Pavasarį statistika bus geresnė (ypač kovą-balandį, kada oras irgi nėra pats geriausias), bet tą aiškinčiau labiau padidėjusiu žmonių susidomėjimu po ilgos žiemos pertraukos.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 21:55

man taurės skaidymas į du skirtingus sezonus yra visiška nesąmonė. tikiuosi jo nebebus.
Tai kada finala taures rengti ? Lapkricio menesi ? Ar per Kaledas ? :) Dabartinis formatas kai taures finalas vyksta pavasari ( geriausiu futbolui metu, ir kai zmones buna issilge po ziemos futbolo ) man tikrai neuzkliuna, ir taures finalai, bent siokia tokia futbolo svente buna, kur susirenka Lietuvos mastais padorus ziurovu skaicius. Jei Taures finalas vyktu spalio gale - butu keli simtai ziurovu , ir tai su salyga kad oras butu neblogas ;)

Grįžti į