Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 21:56

Protingiausias sprendimas būtų palikti čempionatą pradžią ten pat, arba nukelti vieną savaitę. Tiesa reikėtų nuimti gazą sezono pradžioje, nes tempas labai didelis būdavo. Gaudavos, kad vienas ratas sužaidžiamas ant plastmasės, kai galėtų būti sužaistą 4-6 rungtynės.

Niekas nežino, ko reikia, kad žiūrovas ateitų. Iš mano pastebėjimo tai daugiausiai žmonių ateiną vidurį savaitės vasaros vakare. Man pačiam tokios rungtynės būna pačios smagiausios.

Jei būtu mano valia aš iškelčiau pasiūlimą pradėti čempionatą rugpjūti ir baigti birželį. Bet suprantu, kad kol neturim dar bent 3 maniežų tai yra neįmanoma.

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 21:56

man taurės skaidymas į du skirtingus sezonus yra visiška nesąmonė. tikiuosi jo nebebus.
Tai kada finala taures rengti ? Lapkricio menesi ? Ar per Kaledas ? :) Dabartinis formatas kai taures finalas vyksta pavasari ( geriausiu futbolui metu, ir kai zmones buna issilge po ziemos futbolo ) man tikrai neuzkliuna, ir taures finalai, bent siokia tokia futbolo svente buna, kur susirenka Lietuvos mastais padorus ziurovu skaicius. Jei Taures finalas vyktu spalio gale - butu keli simtai ziurovu , ir tai su salyga kad oras butu neblogas ;)
o kodėl rudens gale ar žiemą? Kodėl negalima rugpjūtį-rugsėjį?

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 21:59

o tai vasarą tų žiūrovų daugiau būna nei lapkritį? kažkaip neatrodo
Tik nereikia :lol: ,Atlanto rungtynes su Suduva del bronzos ziurejo 500 ziurovu, vasara ar pavasari i nieko nelemiancias rungtynes daugiau susirinkdavo
Dabar kaip tik užmečiau akį:

Atlantas - Trakai. Rugpjūčio 12 d. 600 žiūrovų
Atlantas - Žalgiris. Birželio 1 d. 300 žiūrovų.

Čia paėmiau tik rungtynes tarp lyderių, kurios vyko KLAIPĖDOJE.

Pavasarį statistika bus geresnė (ypač kovą-balandį, kada oras irgi nėra pats geriausias), bet tą aiškinčiau labiau padidėjusiu žmonių susidomėjimu po ilgos žiemos pertraukos.

Susirenka žmones tada kada futbolas įdomiausias, o ne kada saulė šviečia.
Todėl daugiausia žmonių būna sezono pradžioje, kai visi turi po 0 taškų ir sezono pabaigoje jei būna intriga. O kada abejais atvėjais temperatūra artima 0, tai niekaip to nepakeisi. Nebent čempionatą iki 5 mėnesių sutrumpintume.. tada gal ir turėtume 5-10 laipsnius šilumos.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 21:59

Jei būtu mano valia aš iškelčiau pasiūlimą pradėti čempionatą rugpjūti ir baigti birželį. Bet suprantu, kad kol neturim dar bent 3 maniežų tai yra neįmanoma.
Būtent, norint daryti čempionatą "kaip Europoj" reikia daugiau maniežų - Klaipėdoj, Kaune ir kokiam Panevėžy. Sportimoj berods dangą pakeitė, tai gal dabar jau neblogai.

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 22:02

o tai vasarą tų žiūrovų daugiau būna nei lapkritį? kažkaip neatrodo
Tik nereikia :lol: ,Atlanto rungtynes su Suduva del bronzos ziurejo 500 ziurovu, vasara ar pavasari i nieko nelemiancias rungtynes daugiau susirinkdavo
Tu čia istorijos neklastok. Statistika rašo, kad paskutines žiūrėjo 1300. Vizualiai tiek ir atrodė.
Tai kada finala taures rengti ? Lapkricio menesi ? Ar per Kaledas ? :) Dabartinis formatas kai taures finalas vyksta pavasari ( geriausiu futbolui metu, ir kai zmones buna issilge po ziemos futbolo ) man tikrai neuzkliuna, ir taures finalai, bent siokia tokia futbolo svente buna, kur susirenka Lietuvos mastais padorus ziurovu skaicius. Jei Taures finalas vyktu spalio gale - butu keli simtai ziurovu , ir tai su salyga kad oras butu neblogas ;)
O Taurės turnyrą reikia rengti per vienerius metus dėl to, kad nebūtų pažeidžiamas pats Taurės principas - t.y., kad komandos baigtų turnyrą tomis pačiomis sudėtimis, kuriomis pradėjo, ir joks žaidėjas negalėtų iškritęs aštuntfinalyje su viena komanda po to su kita žaisti pusfinalyje.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 22:02

man taurės skaidymas į du skirtingus sezonus yra visiška nesąmonė. tikiuosi jo nebebus.
Tai kada finala taures rengti ? Lapkricio menesi ? Ar per Kaledas ? :) Dabartinis formatas kai taures finalas vyksta pavasari ( geriausiu futbolui metu, ir kai zmones buna issilge po ziemos futbolo ) man tikrai neuzkliuna, ir taures finalai, bent siokia tokia futbolo svente buna, kur susirenka Lietuvos mastais padorus ziurovu skaicius. Jei Taures finalas vyktu spalio gale - butu keli simtai ziurovu , ir tai su salyga kad oras butu neblogas ;)
o kodėl rudens gale ar žiemą? Kodėl negalima rugpjūtį-rugsėjį?
Klausimas kada reiketu pradeti visiems megejams pirmus etapus zaisti ? Kovo menesi ?

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 22:03

Atlanto ir Suduvos rungtynese buvo 1300 ziurovu. Bent oficialiai. O del taures manyciau, kad geriausia butu jei viskas butu suzaista per sezona. Per daug pasikeitusios sudetys, o ir pvz. Suduva jau galetu planuot Europos lygos pasiruosima, kai dabar dar to negali ir turi laukt.
Beje, jei jau cempionatas butu trumpinamas, galima butu ir lygos taure surengt - ir trofejus, ir varzybu daugiau, ir pasiruosimas sezonui idomesnis (tarkime, butu zaidziama vasario - kovo men.).

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 22:03

Jei būtu mano valia aš iškelčiau pasiūlimą pradėti čempionatą rugpjūti ir baigti birželį. Bet suprantu, kad kol neturim dar bent 3 maniežų tai yra neįmanoma.
Būtent, norint daryti čempionatą "kaip Europoj" reikia daugiau maniežų - Klaipėdoj, Kaune ir kokiam Panevėžy. Sportimoj berods dangą pakeitė, tai gal dabar jau neblogai.
iš kitos pusės Danai nemato problemos šnd žaisti futbolą. Kodėl mes turėtume matyti?
Beje Gytariuose stato budelę su dušais ir filmavimui vieta.. Taip, kad kitais metai (jei bus komanda) sąlygos nebebus tragiškos. :D

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 22:06

o tai vasarą tų žiūrovų daugiau būna nei lapkritį? kažkaip neatrodo
Tik nereikia :lol: ,Atlanto rungtynes su Suduva del bronzos ziurejo 500 ziurovu, vasara ar pavasari i nieko nelemiancias rungtynes daugiau susirinkdavo
Tu čia istorijos neklastok. Statistika rašo, kad paskutines žiūrėjo 1300. Vizualiai tiek ir atrodė.
Kiek sedimu vietu stadione, ir kiek ju buvo tusciu ??? Aisku ne visi sedjo, buvo ir stovinciu, bet 1300 ?? :lol: :lol:

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 22:06

Beje, jei jau cempionatas butu trumpinamas, galima butu ir lygos taure surengt - ir trofejus, ir varzybu daugiau, ir pasiruosimas sezonui idomesnis (tarkime, butu zaidziama vasario - kovo men.).
iškiltų bėdų, jei norėtų koks Žalgiris po Kiprus pasivažinėti.. nusiūstu dublerius, kiti supyktų ir ilgainiui tokios taurės prestižas labai kristų.
Panašiai buvo su Sandraugos turnyru. Kažkada buvo labai prestižinis, nes Dinamo ir Spartakai stipriausias sudėtis siųsdavo, o vėliau visi išpindėjo ir turnyras kardinaliai transformavosi.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 22:07

Kiek sedimu vietu stadione, ir kiek ju buvo tusciu ??? Aisku ne visi sedjo, buvo ir stovinciu, bet 1300 ?? :lol: :lol:
Koks skirutmas 1300 ar 800.

Faktas, kad kur kas daugiau nei vasarą.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 22:09

Jei būtu mano valia aš iškelčiau pasiūlimą pradėti čempionatą rugpjūti ir baigti birželį. Bet suprantu, kad kol neturim dar bent 3 maniežų tai yra neįmanoma.
Būtent, norint daryti čempionatą "kaip Europoj" reikia daugiau maniežų - Klaipėdoj, Kaune ir kokiam Panevėžy. Sportimoj berods dangą pakeitė, tai gal dabar jau neblogai.
iš kitos pusės Danai nemato problemos šnd žaisti futbolą. Kodėl mes turėtume matyti?
Beje Gytariuose stato budelę su dušais ir filmavimui vieta.. Taip, kad kitais metai (jei bus komanda) sąlygos nebebus tragiškos. :D
Danijoj klimatas ne toks kaip pas mus, ten ziemos del golfo sroves daug svelnesnes taip kad mums reiketu su Norvegija, Svedija ar ta pacia Baltarusija lygintis, o ten zaidziama nuo kovo galo iki spalio pradzios.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 22:09

iš kitos pusės Danai nemato problemos šnd žaisti futbolą. Kodėl mes turėtume matyti?
Beje Gytariuose stato budelę su dušais ir filmavimui vieta.. Taip, kad kitais metai (jei bus komanda) sąlygos nebebus tragiškos. :D
Danijoj žiemos kažkiek švelnesnės. Golfo srovė labiau veikia, jūrinis klimatas... Aišku skirtumas nėra esminis, bet vistiek jaučiasi.

Vis dėlto žaisti prastom sąlygom yra subinės skausmas ir žaidėjams, ir žiūrovams. Pas danus bent jau stadionai normalūs, veja ko gero su pašiltinimais, o pas mus vėjas ir lietus košia kiaurai, apie vejos šiltinimą nėra nei kalbos. Koks nors Utenis tokiu metu išvis namie negali žaisti, turi trenktis į Visaginą...

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 22:11

Kiek sedimu vietu stadione, ir kiek ju buvo tusciu ??? Aisku ne visi sedjo, buvo ir stovinciu, bet 1300 ?? :lol: :lol:
Koks skirutmas 1300 ar 800.

Faktas, kad kur kas daugiau nei vasarą.
Nenusisnekek, jei vasara i NIEKO NELEMIANCIAS rungtynes su Trakais atejo 500- 600, tai i lemiammas rungtynes del bronzos 800 ir tau tai kur kas daugiau ??? :lol: Ateitu 2000 tada sutikciau

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: 2016 metai

2015 Gru 07 22:11

Beje, jei jau cempionatas butu trumpinamas, galima butu ir lygos taure surengt - ir trofejus, ir varzybu daugiau, ir pasiruosimas sezonui idomesnis (tarkime, butu zaidziama vasario - kovo men.).
iškiltų bėdų, jei norėtų koks Žalgiris po Kiprus pasivažinėti.. nusiūstu dublerius, kiti supyktų ir ilgainiui tokios taurės prestižas labai kristų.
Panašiai buvo su Sandraugos turnyru. Kažkada buvo labai prestižinis, nes Dinamo ir Spartakai stipriausias sudėtis siųsdavo, o vėliau visi išpindėjo ir turnyras kardinaliai transformavosi.
Tai jei lyga toki organizuotu, pirmiausia Semberas su Nikolicium turetu pritart :) Bendrai, bedos nera kai 4 klubai valdo visa lyga ie esmes (valdyba). Ju sutarimu galima taure ir per 2 dienas suzaist (pusfinaliai - finalai) kokiam geresniam manieze savaite iki A lygos starto :)

Grįžti į