Re: 2016 metų LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės:

Klaipėdos FK "KORALAS" 3 : 2 Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS"
2016-10-01, 18 turas.
Vieta: Klaipėdos centrinio stadiono d.d. aikštė
Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Eugenijus Starostinas, Aidas Mazalas

Įvarčiai:
6 min. 0:1 Remigijus Vaišnoras
German Jezerskij 10 min. 1:1
Ernestas Razonas 75 min. 2:1
79 min. 2:2 Karolis Gricius
Ernestas Razonas 88 min. 3:2

Rungtynių pradžia Koralui buvo nesėkminga, prasileido golą ir kurį laiką atsilikinėjo. Bet gan greitai išlygino rezultatą. paskui lygi kova buvo, kamuolį kontroliavo klaipėdiečiai, nors kartais ir akmeniškiai neblogai su juo tvarkydavosi, palaikydavo, neleisdavo koraliečiams siautėti.

Įpusėjus antrame kėliniui pavyko Koralui išsiveržti į priekį ir pirmavo 2-1, bet po kelių atakų akmenė surezgė išpuolį ir išlygino rezultatą 2-2. Prieš pat rungtynių pabaigą suaktyvėjo klaipėdiečiai ir įkalė pergalingą įvartį.
Paskutinį kartą redagavo 1 Makenzis. Iš viso redaguota 2016 kartus.

2016 Spa 03 12:02

Telšių "DŽIUGAS B" 0 : 4 Plungės "BABRUNGAS"
Vieta: Telšių dirbtinės dangos aikstė
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Tomas Lavrinavičius, Timur Cyvaniuk

Įvarčiai:
46 min. 0:1 Edvinas Mickevičius
76 min. 0:2 Ernestas Grigas
78 min. 0:3 Ernestas Grigas
81 min. 0:4 Ernestas Grigas

2016 Spa 03 12:04

"ŠSPC-RADVILIŠKIS" 2 : 3 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS"
Vieta: Radviliškio miesto stadionas
Teisėjai: Aurimas Strolė, Rasa Imanalijeva, Dainius Raudys

Eiga:
Deividas Dargužas 14 min. 1:0
Deividas Dargužas 26 min. 2:0
44 min. 2:1 Mindaugas Šiaulytis
51 min. neįmušė 11 m. baudinio Giedrius Ratkus [GP-Ą]
57 min. 2:2 Tomas Tamošauskas
61 min. 2:3 Robertas Malakauskas

2016 Spa 03 12:05

FC "PAKRUOJIS" 3 : 0 Šiaulių "JUVENTA-99"

2016 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių apžvalga

Spalio 1 d. finišavo 2016 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės, kuriose šiemet dalyvavo 10 komandų.

Nuo pat pirmųjų turų pirmenybėse dominavo Pakruojo FC „Pakruojis“ ekipa, kuri per aštuonioliką rungtynių iškovojo 16 pergalių ir dukart sužaidė lygiosiomis. FC „Pakruojis“ surinkęs 50 taškų, net 13 taškų nutolo nuo artimiausių persekiotojų ir užtikrintai nugalėjo pirmenybėse bei iškovojo teisę žaisti kitų metų LFF I-oje lygoje.

Sėkmingai LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse debiutavo Klaipėdos „Koralas“, kuris šiame sezone užsitikrino antrąją vietą.

Iki paskutinio turo atkakli kova klostėsi dėl trečiosios vietos. „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“ paskutinėse rungtynėse su „ŠSPC-Radviliškiu“ pirmajam kėliniui įpusėjus atsilikinėjo rezultatu 0:2, bet įsibėgėjus antrajam kėliniui sugebėjo išsiveržti į priekį bei išlaikyti pergalingą rezultatą 3:2, kuris leido išsaugoti trečiąją vietą ir antrus metus paeiliui tapti LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių prizininkais.

Tuo pačiu metu paskutines rungtynes Telšiuose žaidęs „Babrungas“ antroje rungtynių pusėje įtikinamai laimėjo rezultatu 4:0, bet sulaukė nepalankaus rezultato iš Radviliškyje vykusių rungtynių ir „sugrįžimo“ į LFF II lygą sezone turėjo tenkintis ketvirtaja vieta.

Praėjusio sezono prizininkė „Akmenės Cemento“ komanda, šiemet tik dėl stiprių „komandų naujokių“ turėjo apleisti prizininkų gretas, tačiau net ir lyderiaujančios komandos turėjo vargo įveikiant šią penktoje vietoje likusią komandą.

Po ypač prasto pirmojo rato visai kitokį žaidimą antroje sezono pusėje demonstravo Šiaulių „Juventa-99“, kuri pirmąjį ratą baigė paskutinėje vietoje, bet antrajame rate patyrusi tik tris pralaimėjimus ir ir žymiai dažniau rinkusi taškus šoktelėjo į šeštąją vietą.

Tuo tarpu po pirmojo rato ketvirtoje vietoje žengusi praėjusio sezono nugalėtoja Biržų „Širvėna“, antrajame rate rungtyniaujant iškovojo tik vieną tašką (viena pergalė buvo įskaityta be žaidimo) ir sezono pabaigoje liko septintoje vietoje.

Aštuntoji vieta atiteko Radviliškio „ŠSPC-Radviliškis“ komandai, kuri aplenkė dvi pirmenybėse žaidusias dublerines komandas – „Atlantą B“ ir „Džiugą B“. Beje, pirmenybes solidžiai pradėjusi „Atlanto B“ komandą pusę pirmo rato žengė pirmajame trejetuke ir turėjo iškovojusi 11 taškų, bet vėliau per tryliką turų surinko vos 4 taškus.