Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

2016 metų LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės:

2016 Vas 12 12:31

LFF Vykdomasis komitete priimtas nutarimas, jog 2016 metų LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybes vykdys Klaipėdos apskrities futbolo federacija.

Mutis
Pranešimai: 1021
Užsiregistravo: 2016 Kov 03 10:06

Re: 2016 metų LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės:

2016 Kov 18 21:16

Norą dalyvauti pirmenybėse patvirtino:
Biržų „Širvėna“ (praėjusiame sezone – LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių I vieta)
Gargždų FK „Ažuolas-Pramogos“ (LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių II vieta)
Akmenės FK „Akmenės Cementas“ (LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių III vieta)
Šiaulių „Juventa-99“ (LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių IV vieta)
Radviliškio FK „Radviliškis“ (LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių V vieta)
Mažeikių „Atmosfera“ (LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių VI vieta)
Telšių „Džiugas B“ (LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių VIII vieta)
Klaipėdos FK „Koralas“ (LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių III vieta)
Plungės „Babrungas“ (LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių IV vieta)

Nedalyvaus pirmenybëse
Ðiauliø FK „Ðiauliai“ (ið LFF A lygos pasitraukæs futbolo klubas nedalyvaus jokiose LFF varþybose)
Tauragës FK Tauras“ (ið LFF I lygos pasitraukæs futbolo klubas nedalyvaus jokiose LFF varþybose)

Jurbarko SK „Vulkanas“ (ið LFF II lygos Vakarø zonos pirmenybiø pasitraukæs futbolo klubas nedalyvaus jokiose LFF varþybose)
Panevëþio SK „Rëkliai“ (LFF III lygos Panevëþio regiono pirmenybiø nugalëtojai svarstë apie dalyvavimà LFF II lygos Vakarø zonos pirmenybëse, taèiau informavo apie apsisprendimà nedalyvauti pirmenybëse)
Ba-ba, stai ir uzsilenke du legendiniai klubai :)

2016 Kov 19 16:42

Kruojos neįskaičiavai.

GS3

2016 Kov 20 15:08

Kruoja jau praejusio viduryje baige gyvavima ir nedaug kas turejo iliuziju, kad jie sugris 2016 m. O stai Siauliai su Tauru dar viesojoj erdvej kalbejo apie "ateiti". Tauras, kaip pavadinimas, dar manau gris kazkada, bet Siauliuose sventa vieta ilgai laisva nebus :)

GS3

2016 Kov 26 13:00

Gaila, bet is futbolo zemelapio dingo dar vienas rajono centras - Mazeikiai. Tikriausiai apsistos ties jaunimo auginimu...

Behemoth'c
Pranešimai: 812
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52

2016 Kov 26 15:57

idomiai cia su MAZEIKIAIS :? teike paraiska I lygai, o galiausiai is vis niekur nezais..

laszas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2016 Kov 27 17:18
Palaikoma komanda: Džiugas

2016 Kov 27 17:26

Gal kas žinote kada žaidžia jaunių grupės?

2016 Lie 23 17:15

Kada prasideda antras ratas? Nerandu info niekur.

2016 Rgp 05 12:56

Vakar prasidėjo.
Paskutinį kartą redagavo 1 Makenzis. Iš viso redaguota 2016 kartus.

2016 Rgp 05 12:57

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių I-ojo turo rezultatai ir statistika

1 turas
Balandžio 30 d.

"Džiugas B" - "Akmenės Cementas" 2:1 (2:1)
FK "Širvėna" -ŠSPC "Radviliškis" 1:3 (1:2)
FC "Pakruojis" - "Atlantas B" 2:2 (1:1)
"Gargždų Pramogos-Ąžuolas" - "Babrungas" 3:0 (3:0)

FK "Koralas" - "Juventa-99" 3:0 (be žaidimo)

2016 Rgp 05 12:58

Antrasis LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių turas prasidėjo "Juventos-99" ir "Džiugo B" lygiosiomis

"Juventa-99" - "Džiugas B" 3:3 (1:1)
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
2 turas
Gegužės 6 d.

Antrasis turas prasidėjo Šiauliuose, kur „Juventos-99“ ekipa priėmė Telšių „Džiugo B“ komandą. Šeimininkams rungtynių pradžia buvo puiki, nes jau 3-ąją minutę Vytautas Mituzas išvedė „Juventą-99“ į priekį. Tačiau šia sėkme šiauliečiai džiaugėsi nepilnas dešimt minučių, nes vieną iš telšiečių atakų rezultatyviai užbaigė Tomas Vyšniauskas ir išlygino rezultatą (1:1).
Dar daugiau veiksmo aikštėje buvo po pertraukos, kai sužaidus kelias minutes Vytautas Mituzas tiksliu smūgiu į „Džiugo B“ vartus dar kartą suteikė savo ekipai vieno įvarčio pranašumą (2:1). Bet vėl neprabėgo nei dešimt minučių ir šiauliečiai patys išlygina rezultatą, nesėkmingai gindamiesi ir siųsdami kamuolį į savus vartus (2:2).
Vėliau rezultatas keitės kas penkias minutes – „Juventa-99“ uždirbo 11 m. baudinį ir jį sėkmingai atliko Ruslanas Pačkajevas (3:2), bet dar po penkių minučių telšiečių atsilikimą panaikino Vaidas Viktoravičius ir „Džiugas B“ trečią kartą šiose rungtynėse išlygino rezultatą (3:3).
Per likusias dvidešimt minučių rezultatas nebepakito ir abi komandos pasidalino po tašką – „Juventa-99“ komandai tai buvo pirmasis taškas, o „Džiugas B“ į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąjį tašką.