Re: 2016 metų LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės:

Klaipėdos "ATLANTAS B" 9 : 2 Telšių "DŽIUGAS B"

Teisëjai: Vladimir Gerasimov, Ernestas Kemë‏a, Tomas Lavrinavièius

Įvarčiai:
Donatas Kazlauskas 20 min. 1:0
Maksim Maksimov 29 min. 2:0
48 min. 2:1 Marius Šluta
52 min. 2:2 Rokas Petrikas
Donatas Kazlauskas 54 min. 3:2
Maksim Maksimov 66 min. 4:2
Maksim Maksimov 69 min. 5:2
Maksim Maksimov 77 min. 6:2
Donatas Kazlauskas 81 min. 7:2
Skirmantas Rakauskas 86 min. 8:2 (11 m.)
Maksim Maksimov 89 min. 9:2
Paskutinį kartą redagavo 1 Makenzis. Iš viso redaguota 2016 kartus.

Teisëjai: Mindaugas Jackus, Aleksandras Stepanovas, Sonata Vanagaitë

Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" 1 : 3 Pakruojo FC "PAKRUOJIS"

LFF II lygos Vakarّ zonos pirmenybiّ XIII-ojo turo anonsas

ذل savaitgalل bus su‏aistos LFF II lygos Vakarّ zonos pirmenybiّ 13-ojo turo rungtynës. Penkios dvikovos atskleis kurioms komandoms ًis turas bus sëkmingas, o kurios galës suversti kaltو prietaringam skaièiui.

Beje, komandos net trejas turo rungtynes ‏ais labai ankstyvu paros metu – ًeًtadienل Klaipëdoje 11.00 val. tarpusavyje susitiks pirmenybiّ lyderiai – „Koralas“ savoje aikًtëje bandys suma‏inti atsilikimà bei nutraukti pergalingà FC „Pakruojo“ ‏ygل. Dar vienas „Koralo“ motyvas – su‏aisti ‏ymiai geriau nei pirmojo rato rungtynes Pakruojyje kai buvo nusileista rezultatu 0:4.

Valanda vëliau Telًiuose dar kartelل savo pralaimëjimّ serijà bandys nutraukti „D‏iugo B“ ekipa, kuri rungtyniaus su Bir‏ّ „ذirvëna“, kuri pastaruosiuose turuose dvejais pralaimëjimais gerokai komplikavo savo galimybes pakovoti dël priziniّ vietّ. Pirmojo rato rungtynëse komandos su‏aidë lygiosiomis 2:2.

Dar vienos rungtynës ًeًtadienل 15.00 val. lauks Naujosios Akmenës futbolo mëgëjّ, kurie turës progà iًvysti „Akmenës Cemento“ ir „ذSPC-Radviliًkio“ ekipّ dvikovà, o rezultatyvi pirmoji tarpusavio kova („Akmenës Cementas“ laimëjo 3:2) ‏ada لvarèiّ gausà ir ًiose rungtynëse.

Sekmadienio ankstyvà rytà 11.00 val. Garg‏duose susitiks ل pergaliّ kelià sugrل‏usios „Garg‏dّ Pramogos-ہ‏uolas“ ir „Atlantas B“ komandos. Garg‏diًkiai ًلkart nusiteikو rimèiau pakovoti dël taًkّ ir bandys لrodyti, kad pirmojo rato pralaimëjimas 0:7 buvo tik tuomet dël لvairiّ prie‏asèiّ iًretëjusios komandos sudëties pasëkmë.

Tryliktasis turas pasibaigs pirmadienل vakare Plungëje, kur 18.30 val prasidës rungtynës tarp „Babrungo“ ir „Juventos-99“ komandّ. Per kelis turus ل aukًtesnes pozicijas ًoktelëjو plungiًkiai savoje aikًtëje bandys neprarasti taًkّ ًiaulieèiams, kurie turi galimybو pergalës atveju taip pat bent „vienu laipteliu“ pagerinti savo pozicijà turnyrinëje lentelëje. ذiauliuose komandos pasidalino po taًkà – 2:2.

Ernestas Kenstavičius 25 min. 1:0
41 min. 1:1 Mindaugas Jakštas
Artūras Rudokas 65 min. 2:1
Ernestas Kenstavičius 70 min. 3:1
80 min. 3:2 Mantas Gasiūnas
83 min. 3:3 Ignas Peikštenis

"Akmenës Cementas" - "ŠSPC-Radviliًškis" 4:1 (2:1)
Įvarčiai:
25 min. 1:0 Įvartis į savo vartus
Martynas Čečauskas 31 min. 2:0
45 min. 2:1 Deividas Dargužas
Lukas Dukavičius 74 min. 3:1
Valdas Rubel 75 min. 4:1

***

Rugpjūčio 28 d.

"Garg‏dّžų Pramogos-ہĄžuolas" - "Atlantas B" 3:1 (3:0)
Rungtynių eiga:
2 min. neلmuًë 11 m. baudinio Jordanas Šveikauskas
Tomas Tamošauskas 33 min. 1:0 (11 m.)
Robertas Malakauskas 40 min. 2:0
Vilius Norvilas 45 min. 3:0 (11 m.)
80 min. 3:1 Arnoldas Nausėdas

Rungtyniّų pradž‏ioje 11 m. baudinio neįmuًšę Atlantas 'bekai' turëjo pripaž‏inti net du 11 metrّų baudinius realizavusios "Garg‏dّžų Pramogos-ہĄžuolas" ekipos pergalę.
Paskutinį kartą redagavo 2 Makenzis. Iš viso redaguota 2016 kartus.

2016 Rgp 30 10:37

Tryliktasis turas baigësi "Babrungo" pergale prieًš "Juventà-99"

Linas Petkevičius 28 min. 2:0
32 min. 2:1 Ruslanas Pačkajevas

LFF II lygos Vakarّ zonos pirmenybiّ XIV-ojo turo anonsas

Iً LFF II lygos Vakarّ zonos pirmenybiّ keturioliktojo turo penkeriّ rungtyniّ per ًل savaitgalل bus su‏aistos tik trejos rungtynës, o kitos dvejos („AtlantasB“ – „Babrungas“ ir „Koralas“ – „ذSPC-Radviliًkis“) nukeltos vëlesniam laikotarpiui.

Penktadienل 18.30 val. ذiauliuose „Juventa-99“ savoje aikًtëje priims vilèiّ dël prizinës vietos pakovoti dar neprarandanèià „Akmenës Cemento“ komandà, kuri siekiant ًio tikslo „barstyti“ taًkّ jau nebegali, kà padarë pirmojo rato dvikovoje Naujojoje Akmenëje su‏aidusi su „Juventa-99“ lygiosiomis 2:2.

ذeًtadienل Pakruojyje 15.00 val. pirmenybiّ lyderis FC „Pakruojis“ rungtyniaus su paskutinëje vietoje esanèia „D‏iugo B“ komanda. Praëjusiame ture baigësi FC „Pakruojo“ komandos pergaliّ serija, o „D‏iugas B“ nutraukë savo pralaimëjimّ serijà. Pirmoje tarpusavio dvikovoje „D‏iugas B“ savoje aikًtëje rimtai pasiprieًino ir nusileido tik minimaliu skirtumu 2:3.

Tuo paèiu metu Bir‏uose tarpusavyje susitiks „ذirvëna“ ir „Garg‏dّ Pramogos-ہ‏uolas“. Jei po pirmojo rato abi ًios komandos buvo greta ir buvo laikomos rimtomis pretendentëmis ل prizines vietas, tai ًiuo metu „ذirvëna“ per trejas rungtynes iًkovojo tik taًkà, o garg‏diًkiai per paskutines trejas rungtynes pasiekë visas tris pergales ir jau vejasi antroje vietoje ‏engiantل „Koralà“. „ذirvëna“ garg‏diًkiams 1:3 nusileido ir pirmojo rato dvikovoje, tad ًio savaitgalio dvikova gali suma‏inti pretendentّ ل prizines vietas skaièiّ.

2016 Rgs 03 10:48

2016-09-02, 14 turas.
Vieta: ذiauliّ "Juventos" stadionas
Teisëjai: Mantas Pomeckis, Aurmas Strolë, Gediminas Zaborskis

Šiaulių "JUVENTA-99" 1:0 Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS"

Nuobaudos
Geltonos kortelës : Ruslanas Pačkajevas, Paulius Kirkutis, Domas Griškevičius, Paulius Šidlauskas , Donatas Morkis, Artūras Ankudinovas.
Raudonos kortelës : .

Iš pradžių teisėjas leido kovoti kietai, o antrojo kėlinio viduryje vyrai pavargo ir matydami, kad teisėjas nešvilpia pražangų ėmė vienas kitą kapoti. tada jau teko rodyti kortas kur reikia ir kur nereikia. Bet teisėjas pagal savo lygį gan neblogai teisėjavo, o paskui prarado žaidimo kontrolę.

2016 Rgs 05 10:49

Biržų "ŠIRVĖNA" 0 : 2 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS"
2016-09-03, 14 turas.
Vieta: Biržų miesto stadionas

Teisëjai: Aurimas Strolë, Arnoldas Gurskis, Marius Tubis

Įvarčiai:
49 min. 0:1 Mindaugas Šiaulytis
90 min. 0:2 Vilius Norvilas

Po pirmojo kėlinio nulinės lygiosios buvo, o antrame kėlinyje gargždiškiai pasižymėjo du kartus.

2016 Rgs 05 10:53

FC "PAKRUOJIS" 2 : 1 Telšių "DŽIUGAS B"
Vieta: Pakruojo miesto stadionas

Teisëjai: Manfedas Lukjančukas, Dainius Raudys, Jurijus Lukjančukas

Įvarčiai:
11 min. 0:1 Marius Šluta
Aivaras Bagočius 52 min. 1:1
Andrei Arochka 90 min. 2:1

Geltonos kortelës : Arūnas Šteinas, Ernestas Kenstavičius.

Pirmame kėlinyje pasižymėjo "bekai", o Pakruojis atsilikinėjo.
Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Aivaras Bagočius, o pačioje susitikimo pabaigoje pergalę išplėšė Andrei Arochka.

LFF II lygos Vakarّ zonos pirmenybiّ 15-ojo turo anonsas

LFF II lygos Vakarّ zonos pirmenybëse liko keturi turai, po kuriّ komandos iًsiaiًkins savo galutines vietas.

Praeitame ture savo galimybes pakovoti dël priziniّ vietّ gerokai komplikavusi „Akmenës Cemento“ komanda penktadienل vakare 18.00 val. savoje aikًtëje rungtyniaus su Klaipëdos „Atlanto“ dubleriais, kurie pirmajam rate tarpusavio rungtynes laimëjo rezultatu 4:2.

Intriguojanti dvikova ًeًtadienل 13.00 val. laukia ذiauliuose, kur tarpusavyje kovos „Juventos-99“ ir „ذSPC-Radviliًkio“ komandos, kurios per likusius turus bandys pagerinti savo pozicijas turnyrinëje lentelëje. Pirmajame rate pajëgesni buvo radviliًkieèiai, pasiekو rezultatyvià pergalو rezultatu 6:2.

Centrine turo dvikova reiktّ laikyti „Garg‏dّ Pramogos-ہ‏uolas“ ir FC „Pakruojis“ komandّ rungtynes, kurios Garg‏duose bus ‏aid‏iamos ًeًtadienل 13.00 val. Dël antrosios vietos dar aktyviai kovojantys garg‏diًkiai, norëdami iًkovoti bûtinus tris taًkus, turës siekti revanًo prieً pirmenybiّ lyderل, kuriam pirmoje dvikovoje nusileido rezultatu 1:3.

Dar vienos rungtynës ًeًtadienل 15.00 val. bus su‏aistos Plungëje, kur pasidabinti medaliais vilèiّ dar nepraradوs „Babrungas“ savoje aikًtëje priims „ذirvënos“ komandà, kuriai antrajame rate per keturias rungtynes pavyko iًkovoti vos taًkà. Bir‏uose po rezultatyvios kovos minimalia persvara 3:2 laimëjo „ذirvëna“.

XV-asis turas sekmadienل 15.00 val. finiًuos Telًiuose, kur „D‏iugui B“ antràjà savaitو paeiliui teks kovoti su pirmenybëse lyderiaujanèia komanda – praëjusiame ture vos neatëmوs taًkّ iً FC „Pakruojo“, ًiame ture „D‏iugas B“ stos prieً Klaipëdos „Koralà“, kuriam telًieèiai pirmajame rate nusileido rezultatu 0:4.