Puslapis 12

2016 metų tvarkaraštis:

Parašytas: 2016 Vas 01 15:45
CEZIS
Tvarkaraštis bus kitos savaitės antroje pusėje.

Re: 2016 metų tvarkaraštis:

Parašytas: 2016 Vas 10 13:00
CEZIS
A lygos tvarkaraštis paaiškės ketvirtadienį
alyga.lt 2016-02-10 12:37
http://alyga.smscredit.lt/naujiena/a-ly ... dieni/2848" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos futbolo A lygos 2016 m. sezono tvarkaraštis paaiškės vasario 11 d., ketvirtadienį, burtų traukimo ceremonijoje Kaune.

Tvarkaraščio tinklelį nulems „Lietuvos futbolo klubų asociacijos A lyga“ prezidentas Deividas Šemberas, kiekvienai lygos komandai ištrauksiantis atsitiktinį numerį.

Rungtynių eiliškumas tvarkaraštyje bus nustatytas naudojant Bergerio sistemą.

Burtų traukimo ceremoniją nuo 16 val. tiesiogiai transliuos „Futbolo TV“.

Re: 2016 metų tvarkaraštis:

Parašytas: 2016 Vas 11 14:36
CEZIS
Jau visai netrukus sužinosime 2016 m. A lygos čempionato tvarkaraštį.
Lietuvos futbolo A lygos 2016 m. tvarkaraščio burtų traukimo ceremonija tiesiogiai per Futbolo TV nuo 15:55 val.

Re: 2016 metų tvarkaraštis:

Parašytas: 2016 Vas 11 16:12
CEZIS
i turas

UTENIS VS. SPYRIS

LIETAVA vs. SUDUVA

ATLANTAS vs. STUMBRAS

ZALGIRIS vs. TRAKAI

Re: 2016 metų tvarkaraštis:

Parašytas: 2016 Vas 11 16:12
asau
Atidarymo rungtynės Visagine? :)

Re: 2016 metų tvarkaraštis:

Parašytas: 2016 Vas 11 16:14
CEZIS
speju, kad taip ir bus :)

Re: 2016 metų tvarkaraštis:

Parašytas: 2016 Vas 12 09:48
CEZIS
A lygos sezono startas nukeliamas į savaitgalį
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/a-ly ... savaitgali" onclick="window.open(this.href);return false;

Kovo 2 dieną planuotas A lygos sezonas neprasidės, o pirmojo turo rungtynių tarp „Žalgirio“ ir „Trakų“ televizijos žiūrovai nepamatys.

Žaidėjų perėjimų langas Lietuvoje užsidarys kovo 4 dieną 23:59 val., o čempionatas pagal UEFA rekomendacijas turi startuoti, registracijai pasibaigus.

Pirmojo turo dvikovos: „Žalgiris“ – „Trakai“, „Lietava“ – „Sūduva“, „Utenis“ – „Kauno Žalgiris“, „Atlantas“ – „Stumbras“ bus žaidžiamos kovo pirmą savaitgalį.

- Dar neprasidejo, o jau staigmenos ir nusivylimai. :shock:

Galvoju, kad siais metais A lyga neipasibaigs iprasta tvarka. bus fors mazoras.

Re: 2016 metų tvarkaraštis:

Parašytas: 2016 Vas 12 10:24
CEZIS
Sudarytu tvarkaraščiu liko patenkintas tiek A lygos prezidentas Deividas Šemberas, tiek komandų atstovai.
Po tvarkaraščio burtų ceremonijos – entuziazmo kupini teiginiai
alyga.lt 2016-02-11 http://alyga.smscredit.lt/naujiena/po-t ... iniai/2859" onclick="window.open(this.href);return false;

Ištraukus Lietuvos čempionato tvarkaraščio burtus, tiek lygos prezidentas Deividas Šemberas, tiek komandų atstovai tryško entuziazmu ir liko patenkinti naujuoju pirmenybių formatu, teigdami, kad artėjantis sezonas bus įdomesnis ir klubams, ir žiūrovams.

Pasibaigus burtų ceremonijai, D. Šemberas pasidžiaugė pirmojo čempionato turo poromis ir tuo, jog lygoje po 27-erių metų pertraukos pasirodys klubas iš Jonavos.

„Gerbėjų laukia desertas: „Trakų“ ir „Žalgirio dvikova bus įdomi. Prieš savaitę šie klubai bus sužaidę Supertaurės rungtynes. Būtent tokiomis rungtynėmis startuoti yra įdomiau, pirmasis turas papuoš čempionato atidarymą.

Esu labai patenkintas, kad prie A lygos prisijungė Jonavos „Lietava“, sveikinu juos sugrįžus po daugelio metų. Noriu jiems palinkėti sėkmės, kadangi pirmasis sezonas naujokams būna nelengvas. Tikiu šia komanda, kadangi vadovybė ir jos požiūris paliko pozityvų įspūdį.

Manau, kad pati paskutinė čempionato stadija bus žymiai įdomesnė, kai šeši stipriausi klubai varžysis tarpusavyje. Silpnesnės komandos, kurioms sezonas realiai būna pasibaigęs, nebūna pakankamai motyvuotos ir, manau, kad ši sistema suteiks daugiau motyvacijos“, – kalbėjo A lygos prezidentas.

***

Savo ruožtu Vilniaus „Žalgirio“ sporto direktorius Mindaugas Nikoličius taip pat negailėjo gerų žodžių naujai lygos valdžiai ir patikino, kad pirmojo turo akistata su „Trakais“ bus itin įdomi.

„Pradėsime sezoną nuo Supertaurės rungtynių ir du kartus iš eilės žaisime prieš „Trakų“ futbolininkus. Du kartus iš eilės žaisti su ta pačia komanda nėra lengva, manau, kad žiūrovų laukia labai įdomus A lygos startas.

Turnyro formatą vertiname labai pozityviai. Džiaugiamės, kad Deividas Šemberas tapo A lygos prezidentu ir Rimvydas Čekavičius direktoriumi. Matome labai daug pozityvių ženklų, kad lyga ir klubai gali tobulėti. Manau, kad lyga bus stabilesnė ir įdomesnė žiūrovui, o naujas formatas prie to prisidės“, – teigiamų ženklų įžvelgė M. Nikoličius.

Čempionų atstovas taip pat pakomentavo ir klubo sudėties aspektus: „Galimi pasikeitimai dar ties dviem–trim futbolininkais. Į Borisovo BATE išvyko Jurijus Kendyšas, šiuo metu vyksta derybos ir neaišku, kaip jos pasibaigs. Yra klaustukų ties kai kuriais futbolininkais, kurie taip pat gali išvykti. Jeigu tai atsitiktų – yra numatyti kandidatai, kurie juos pakeistų.“

***

Panašios nuomonės apie tvarkaraštį liko ir „Trakų“ klubui ceremonijoje atstovavęs Virmantas Lemežis, kuris taip pat atskleidė, jog komandos sudėtis dar nėra suformuota iki galo.

„Pasiruošimas vyksta sklandžiai. Italijoje turėjome geras sąlygas treniruotėms, sunkiai dirbome, žaidėme draugiškas rungtynes. Manau, visas pasiruošimas praėjo sklandžiai. Komandos sudėtį pilnai sukomplektuosime iki sezono pradžios. Dabar yra sukomplektuota 90 proc. komandos, bus dar keli žaidėjai.

Į naują formatą žiūrime teigiamai, kadangi patirtis rodo, kad kažkuri komanda nebaigia čempionato. Manome, kad jis bus stabilesnis ir įdomesnis žiūrovams. Sezono pabaigoje galime tikėtis daugiau sportinės intrigos“, – teigė V. Lemežis.

***

Tuo tarpu Jonavos „Lietavos“ atstovas Džeraldas Rocys pasakojo, jog miesto gyventojai itin nekantrauja pamatyti savo palaikomą klubą, besigrumiantį su pajėgiausiomis Lietuvos ekipomis.

„Mieste jaučiamas didžiulis ažiotažas. Visi laukia sugrįžimo ir visiems tai rūpi, mes esame pasiruošę pateisinti visų viltis.

Tikslas yra neiškristi ir, užėmus septintą vietą, neperžaisti rungtynių, o maksimaliai planuojame likti ketvirti“, – apibendrino Dž. Rocys.

„Lietavos“ atstovas taip pat buvo ambicingai nusiteikęs, kai paaiškėjo, jog jonaviečiai pirmame A lygos ture susitiks su Marijampolės „Sūduva“, kuri pernai LFF taurėje eliminavo Jonavos klubą.

„Keršysime už praeitų metų taurės varžybas. Trečias kartas nemeluoja“, – su entuziazmu kalbėjo „Lietavos“ atstovas.

Re: 2016 metų tvarkaraštis:

Parašytas: 2016 Vas 12 13:05
CEZIS
Kada 7 ir 8 komandas atkabins???
Visos ekipos sužais keturis ratus.

Šešias pirmąsias vietas užėmusios ekipos tarpusavyje kovos papildomame rate, po kurio bus išaiškintas čempionato nugalėtojas.

Paskutiniąją vietą lygoje užėmęs klubas neteks teisės rungtyniauti aukščiausiame šalies divizione, jį pakeis Pirmos lygos pirmenybių nugalėtojai.

Septintoji komanda dėl teisės likti A lygoje pereinamosiose rungtynėse kovos su Pirmos lygos sidabro medalių laimėtojais.

Re: 2016 metų tvarkaraštis:

Parašytas: 2016 Vas 14 13:11
geriantis
Tai yra kur nors tas tvarkaraštis ar ne? Burtininkai pabūrė ir viskas tuo baigėsi? Ruošėsi ruošėsi sezonui, o kaip visada pasnigo netikėtai ir tvarkaraščio nėra?

Re: 2016 metų tvarkaraštis:

Parašytas: 2016 Vas 15 09:39
CEZIS
Romas P. , toksai diedis su usais husariskais sake, kad per kelias artimiausias dienas. Bet, kai valentinkes buvo, tai ne ta galva galvojasi. :D ne tvarkarasciai rimtiems diedms rupi. :idea:

Re: 2016 metų tvarkaraštis:

Parašytas: 2016 Vas 15 11:34
Psichologas
Vakar per teliką titaniką žiūrėdamas su savo dešimke Šemberk eiseną per D&G stadioną prasukinėjau kokius 9 kartus. Pilnu tempu varo tą reklamą, vienas tik įdomus dalykas - ten sako , kad visos a lygos rungtynės per tv6. :?: :?:

Re: 2016 metų tvarkaraštis:

Parašytas: 2016 Vas 15 11:39
Tobex
Man įdomu ne jau į eterį leis šnekėti Jakeliui ir Kvitkauskui?
Tikiuosi Sport baltic komentatoriai bus

Re: 2016 metų tvarkaraštis:

Parašytas: 2016 Vas 15 11:47
šiaip
Man įdomu ne jau į eterį leis šnekėti Jakeliui ir Kvitkauskui?
Tikiuosi Sport baltic komentatoriai bus
Taigi yra Kesminas :)

Re: 2016 metų tvarkaraštis:

Parašytas: 2016 Vas 15 11:59
Tobex
aš jį prie sport baltic priskiriu ;)

Žinau, kad kai LKL persikėlė į TV6 tai LKLas pats pasakė kokių komentatorių norėtų.
Dabar situacija kiek kitokia, nes Futbolo.tv yra vieni iš A lygos vadovų, tai komentatorius galės skirti savo nuožiūra. Tikriausiai.