2017 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės:

2017 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės

Šių metų pirmenybėse planuoja dalyvauti:

Gargždų "Gargždų Pramogos-Ąžuolas“ - patvirtinta, kad ruošiasi pirmenybėms,

Plungės "Babrungas" - - patvirtinta, kad ruošiasi pirmenybėms,

Akmenės "Akmenės Cementas" - patvirtinta, kad ruošiasi pirmenybėms,

Šiaulių "Juventa-99" - patvirtinta, kad ruošiasi pirmenybėms,

Biržų "Širvėna“ - patvirtinta, kad ruošiasi pirmenybėms,

Klaipėdos „Atlantas B“ - patvirtinta, kad ruošiasi pirmenybėms,

Mažeikių "Atmosfera" - patvirtinta, kad ruošiasi pirmenybėms,

Kretingos futbolo komanda (dėl pavadinimo paaiškės vėliau) - patvirtinta, kad ruošiasi pirmenybėms,

Šiaulių futbolo akademija - patvirtinta, kad ruošiasi pirmenybėms,

Joniškio "Strėlės-Saned" - sieks dalyvavimo pirmenybėse.

----------------------------------------------------------

Neoficialiai informuota, kad pirmenybėse nedalyvaus "Džiugas B" ir Radviliškio "ŠSPC-Radviliškis".

Taip pat priminsime, kad dalyvavimo LFF I-oje lygoje siekia licencijas jau gavę Klaipėdos "Koralas" ir Tauragės "Tauras" bei licencijos negavusi Kelmės "Kražantė". Sprendimai dėl LFF I-os lygos dalyvių turėtų būti priimti ateinančią savaitę.

Artimiausiu metu informaciją apie kiekvieną komandą papildysime.

Re: 2017 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės:

2017 Bal 26 13:12

2017 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse dalyvaus 9 komandos

Po licenciavimo paaiškėjo komandos, kurios 2017 m. sezone dalyvaus LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse.

Pirmenybėse startuos 9 komandos – lygoje išliko Gargždų „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“, Plungės „Babrungas“, Akmenės „Akmenės Cementas“, Šiaulių „Juventa-99“, Biržų „Širvėna“, Klaipėdos „Atlantas B“, o prie šių komandų dar prisijungs Mažeikių „Atmosfera“, Kretingos „Minija“ ir Šiaulių FA „Šiauliai“.

Priminsime, kad praėjusio sezono nugalėtojas FC „Pakruojis“ ir prizininkas „Koralas“ perėjo į LFF I-ąją lygą, o „ŠSPC-Radviliškis“ ir „Džiugas B“ nusprendė šiemet nedalyvauti pirmenybėse.

LFF II lygos komandos privalo dalyvauti LFF Taurės varžybose, tad šios komandos sezoną pradės balandžio mėnesio pabaigoje dalyvavimu šiose varžybose, o LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės startuos gegužės pirmąjį savaitgalį.

Pateikiame pirmojo rato turų eigą:

Balandžio 27-30 d.
2017 m. LFF Taurės varžybų pirmasis etapas, dalyvauja visos LFF II lygos komandos (išskyrus dublerines)

Birželio 24-26 d.
2017 m. LFF Taurės varžybų trečiasis etapas (jei pateks LFF II lygos komandos, pirmėnybė bus teikiama LFF Taurės varžyboms ir atitinkamos 7 turo rungtynės turės būti perkeltos).

Šį savaitgalį startuoja 2017 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės

Šį savaitgalį keturiomis rungtynėmis startuoja 2017 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės, kuriose šiemet dalyvaus 9 komandos. Pirmosios dvikovos bus sužaistos Šiaulių, Mažeikių, Plungės ir Gargždų miestuose. Pateikiame pirmojo turo apžvalgą, apžvelgdami ir komandų pasiruošimą sezonui.

Šiaulių FA „ŠIAULIAI“ – Šiaulių „JUVENTA-99“
Gegužės 5 d. 20.00 val. Gytarių stadionas (Šiauliai)
Pirmenybės prasidės Šiaulių miesto derbiu, kuriame atkaklios kovos tikrai netrūks. FA „Šiauliai“ startuoja LFF II lygos pirmenybėse su tikslu, ateityje tapti reprezentaciniu Šiaulių miesto futbolo klubu. Klubo vadovybė aktyviai dirba ne tik pertvarkant klubo struktūrą, bet ir ruošiantis pirmenybėms. Renato Vestarto ir Mariaus Gurskio vadovaujama komanda prieš sezoną jėgas išbandė keliose draugiškose rungtynėse.
„Žemaitijos taurės" turnyre šiauliečiai varžėsi su Telšių „Džiugo B" ekipa, FK „Akmenės Cementu" ir Plungės „Babrungu". „Šiauliai" turnyre sužaidė trejas rungtynes. Pirmosiose rungtynėse FA „Šiauliai" rezultatu 4:2 iškovojo pergalę prieš Telšių „Džiugo B" komandą, kitose rungtynėse net 10:1 sutriuškino FK „Akmenės Cementą", o paskutinėse turnyro rungtynėse 2:0 įveikė Plungės „Babrungą“ ir tapo turnyro nugalėtoja.
Prieš pat pirmenybių startą FA „Šiauliai“ dalyvavo Šiauliuose organizuojamame turnyre „Pavasario Taurė“, kuriame savoje grupėje pasiekė dvi pergales bei kartą sužaidė lygiosiomis ir užėmė pirmąją vietą bei turnyro finale 2:1 įveikė ne ką kitą, o Šiaulių „Juventą-99“.
Kaip teigė vyr. treneris Renatas Vestartas, komandos pagrindą sudaro buvę ir esami Šiaulių futbolo akademijos auklėtiniai, prisijungė keli žaidėjai iš kitų Šiaulių apskrities miestų - Airidas Jocas ir Mantas Kazlauskas - kuršėniškiai, Mantas Štankelis - radviliškietis ir Kornelijus Petrauskas, kuris kilęs iš Kelmės, bet ilgą laiką tobulėjo mūsų akademijoje. Taip pat prisijungė kiek vyresni šiauliečiai - Vytautas Mituzas, Mindaugas Toleikis, Gediminas Čeponkus, Darius Gulbinas, Justinas Kuizinas, Marius Baziulis ir akademijoje treneriu dirbantis Artūras Ankudinovas, visi šie žaidėjai padės mūsų jaunimui „grūdintis" bei pradėti pirmuosius žingsnius vyrų futbole.
„Juventa-99“ per balandžio mėnesį dalyvavo jau minėtame „Pavasario Taurės“ turnyre, kuriame iš pradžių sužaidė lygiosiomis 2:2 su „FC „Saulininkas-OBLT“ komanda bei vėliau pasiekė dvi lengvas pergales 8:0 prieš „Solvi“ ir 6:0 prieš FK „Savanoris“ komandas. Ir kaip jau minėjome finale 1:2 nusileido FA „Šiauliams“.
Rimčiausią jėgų išbandymą „Juventa-99“ patyrė praėjusį penktadienį, kai LFF Taurės varžybų pirmajame etape susitiko su LFF I-oje lygoje rungtyniaujančiu FK „Panevėžiu“. Atkakliai kovojusi „Juventa-99“ lemiamą įvartį praleido tik rungtynių pabaigoje 0:1 ir iškrito iš Taurės varžybų.
Žaidžiančio vyr trenerio Andriaus Šidlausko vadovaujamoje komandoje bus nemažai komandos senbuvių iš kurių galima išskirti Mindaugą Lukoševičių, Paulių Bieliauską, Ruslaną Pačkajevą, Domą Griškevičių, rimtas pastiprinimas komandai bus Justo Gulbino perėjimas iš FK "Panevėžio“.

Mažeikių „ATMOSFERA“ – Kretingos „MINIJA“
Gegužės 6 d. 14.00 val. Mažeikių miesto stadionas
Šios komandos per pastarąjį mėnesį tarpusavyje žais jau trečią kartą. Draugiškas rungtynes Mažeikiuose laimėjo „Minija“ rezultatu 2:1, praėjusį savaitgalį komandos kovojo dėl patekimo į LFF Taurės varžybų antrąjį etapą ir rungtynes Kretingoje 1:0 laimėjo „Atmosfera“, pergalingą įvartį įmušusi rungtynių pabaigoje likus kelioms minutėms. Šeštadienį šios komandos Mažeikiuose rungtyniaus dėl pirmųjų taškų šių metų pirmenybėse.
Į II-ąją lygą sugrįžtančios „Atmosferos“ vyr. treneris Gintaras Juodeikis daugiausia remsis 1998-2000 metų gimimo jaunimu, kuris įgijo patirties pastaruosius kelis metus. Komandai atstovaus keletas ir vyresnių žaidėjų, kurių pastaraisiais metais atstovavo vakarų Lietuvos regiono komandoms. Net ir „Minijoje“ yra rungtyniavę mažeikiškiai Julius Mockus ir Gediminas Strikys, taip pat iš vyresnių žaidėjų galima išskirti Mantą Ronkauską, Mantvdą Kasparavičių, Ernestą Kenstavičių, Eimantą Kairį bei Renatą Žebrauską.
Kretingos futbole šį pavasarį įvyko pokyčiai. Ankstesniais metais veiklą vykdęs Kretingos futbolo klubas „Minija“ atnaujino veiklą ir šiemet rungtyniaudami LFF II lygoje bandys atgaivinti futbolą Kretingoje. (Priminsime, kad pernai LFF I-oje lygoje rungtyniavo VšĮ „Kretingos rajono futbolas“ administruojama komanda).
Beveik vien iš kretingiškių suburtai komandai vadovaus gargždiškis vyr. treneris Vaidas Liutikas, o iš kitų miestų bus tik palangiškis Andrius Paulauskas ir iš Pakruojo kilęs bet Kretingoje apsigyvenęs Martynas Bučas. Ženkliai atjaunėjusiai „Minijai“ atstovaus keli ir LFF I lygos patirties anksčiau įgavę žaidėjai, iš kurių galima paminėti kapitoną Kazį Mažionį, Mantą Mažionį, Žybartą Ringį, Gediminą Žillį, Tomą Galdiką.
Kam iš šių komandų bus sėkmingesnė trečioji šio pavasario tarpusavio dvikova?

Plungės „BABRUNGAS“ – Biržų „ŠIRVĖNA“
Gegužės 6 d. 14.00 val. Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pernai arti prizininkų pakylos likęs „Babrungas“ šiemet sieks sėkmingesnio rezultato ir po kelių metų pertraukos sugrįžti į LFF II lygos prizininkų tarpą. Tiesa, lyginant su praėjusiu sezonu iš „Babrungo“ į LFF I lygos komandas perėjo broliai Rokas ir Mantas Rusiai, kurie praėjusio sezono pabaigoje ypač prisidėjo prie komandos pergalių. Šiame sezone lyderių vaidmens Alvydo Mickevičiaus vadovaujamoje komandoje teks imtis Martynui Turskiui, Edvinui Mickevičiui, Ernestui Grigui, Robertui Petrauskui, Aureliju Barusui, Linui Petkevičiui ir kitiems pastaraisiais sezonais „Babrungui“ atstovavusiems žaidėjams. Bet komandą papildė ir perspektyvus jaunimas, kuris pernai savo amžiaus grupėse iškovojo puikių pergalių net Lietuvos mastu.
„Žemaitijos taurės“ turnyre „Babrungas“ net 6:1 įveikė „Džiugo B“ komandą, vėliau 2:1 laimėjo prieš „Akmenės Cementą“ ir lemiamas rungtynes dėl pirmos vietos pralaimėjo FA „Šiauliai“ ekipai 2:0.
Trečiadienį Plungės „Babrungas“ žaidė LFF Taurės varžybų pirmojo etapo rungtynes Marijampolėje, kur pralaimėjo rezultatu 1:4 Marijampolės „Švyturio“ komandai ir pasitraukė iš tolimesnės kovos.
Kiek geresnio sezono nei praėjęs tikėsis ir Biržų „Širvėna“, kuri po ypač sėkmingo 2015 metų sezono, kai tapo pirmenybių nugalėtoja, pernai buvo priversta tenkintis septintąja pozicija turnyrinėje lentelėje. Žvelgiant į komandos sudėtį, atrodo biržiečiai išlaikys komandos branduolį, kuris žaidė pastaraisiais sezonais. Tiesa, atakų smaigalyje gal trūks Agniaus Sadausko, bei Vyto Galecko, kurie pernai kartu įmušė 7 įvarčius, bet juos turėtų sėkmingai pakeisti Tautvydas Švelna perėjęs iš FC „Pakruojo“ ir Marius Ligeika persikėlęs iš Radviliškio „Lokomotyvo“.
Nesėkmingai „Širvėnai“ susiklostė pirmasis LFF Taurės varžybų etapas, kuriame rungtyniavo su „Akmenės Cementu“. Biržiečiai nors ir pirmavo rezultatu 2:1, tačiau turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu 3:2 ir pasitraukė jau po pirmojo etapo.
Praėjusiame sezone abi komandos pasidalino po pergale – Biržuose 3:2 laimėjo „Širvėna“, o „Babrungas“ savoje aikštėje atsirevanšavo rezultatu 3:0.

Gargždų „GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC“ – Akmenės SC-FK „Akmenės CEMENTAS“
Gegužės 6 d. 16.00 val. Gargždų „Minijos“ progimnazijos stadionas
Prieš porą sezonų abi šios komandos buvo prizininkų tarpe, o pernai LFF II lygą papildžius pajėgioms FC „Pakruojo“ ir Klaipėdos „Koralo“ komandoms, vietą prizininkų tarpe išlaikyti pavyko tik gargždiškiams. Bet prieš šį sezoną Gargždų futbolo klube įvyko pokyčiai vadovybėje, taip pat kartu su praėjusio sezono lyderiu Tomu Tamošausku, kuris šiemet tapo „Bangos“ vyr. treneriu, į „Bangą“ perėjo ir vienas gynybos ramsčių buvęs Edvinas Bračkus. Komandoje turėtų nelikti Simono Jurkaus, Oresto Abramavičiaus, bet jų gretas papildys profesionalo karjerą baigęs Andrius Jokšas, Gargždų „Bangos“ puolimo lyderis buvęs Aurelijus Staponka, LFF I-os lygos komandose pastaruoju metu žaidę Evalds Garbauskas ir Nerijus Jurkaitis.
Prieš sezoną „Gargždų Pramogos-SC“ sužaidė trejas draugiškas rungtynes - 3:0 įveikė „Bangos U-19“, 3:2 pranoko Plungės „Babrungo” ekipą bei 4:1 nugalėjo FK „Šilalę“. Pirmose oficialiose sezono rungtynėse LFF Taurės varžybų pirmajame etape 0:4 pralaimėjo Gargždų derbį „Bangos“ komandai.
Kaip teigia SC-FK „Akmenės Cemento“ atstovai, komandoje lyginant su praėjusiu sezono neliko net 8 žaidėjų. Juos bandys pakeisti pasvalietis Artūras Rutkevvičius, joniškietis Mindaugas Sabas bei į komandą sugrįžę akmeniečiai Tautvydas Drublionis ir Dominikas Štutas.
SC-FK „Akmenės Cementas“ dukart sužaidė draugiškas rungtynes su "Atmosfera", kurią kartą nugalėjo rezultatu 3:0, bet kitoje dvikovoje nusileido 0:1. Dar buvo žaista su Šiaulių "KUPSC ir pralaimėta rezultatu 1:3. Jau minėtose LFF Taurės varžybų pirmojo etapo rungtynėse 3:2 įveikta Biržų „Širvėną“ ir laukti varžovo kitame etape.
Šios komandos pernai taip pat pasidalino po pergale – pirmajame rate Naujojoje Akmenėje šeimininkai laimėjo 3:0, o Gargžduose „Gargždų Pramogos-SC“ laimėjo 2:0.

2017 Geg 05 12:16

Vakar straipsnis buvo su klaidomis. O šiandien pataisytas. :roll:

Turėtų būti įdomios pirmenybės. Neliko akcentuotų "mušamųjų", kurie žaidžia sau ir būdavo statistais rungtynėse.

2017 Geg 06 10:40

Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 2 : 3 Šiaulių "JUVENTA-99"

Rezultatyvų Šiaulių miesto derbį minimalia persvara laimėjo "Juventa-99"
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Gegužės 5 d.
1 turas

FA „Šiauliai“ – „Juventa-99“ 2:3 (1:2)
2017 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės prasidėjo atkakliu Šiaulių derbiu. Pirmojo pirmenybių įvarčio teko laukti vos pora minučių nuo rungtynių pradžios – FA „Šiauliai“ komandą į priekį 1:0 tik prasidėjus dvikovai išvedė Mantas Štankelis.
Tačiau patyrusios „Juventos-99“ komandos nesėkminga rungtynių pradžia neišmušė iš vėžių ir dar pirmajame kėlinyje pakreipė rungtynių eigą sau naudinga linkme – įpusėjus kėliniui rezultatą išlygino Justas Gulbinas (1:1), o artėjant rungtynių pertraukai, „Juventai-99“ pranašumą suteikė Ryčio Riabčinskio tikslus smūgis į varžovų vartus (1:2).
Antrojo kėlinio pradžia vėl sėkmingesnė buvo FA „Šiauliai“ ekipai, kurios puolėjas Vytautas Mituzas, įmušęs įvartį į savo praėjusiame sezone buvusios komandos vartus, atstatė pusiausvyrą rungtynių rezultate – 2:2.
Lemiamas rungtynių įvartis krito likus kiek daugiau nei dešimt minučių iki rungtynių pabaigos – po nesėkmingo momento prie savų vartų FA „Šiauliai“ žaidėjas Artūras Ankudinovas nukreipė kamuolį į savus vartus ir taip nulėmė pirmąją „Juventos-99“ pergalę šių metų pirmenybėse.

Rungtynių eiga:
[1-0] Mantas Štankelis 2 min.
[1-1] 26 min. Justas Gulbinas
[1-2] 40 min. Rytis Riabčinskis
[2-2] Vytautas Mituzas 52 min.
[2-3] Įvartis į savo vartus 79 min.

Vytautas Mituzas išėjo iš Juvės į turtingą klubą. ;) Įvartis pelnytas, o rezultatas neigiamas. :P

2017 Geg 08 12:48

"Atmosfera" ir "Širvėna" varžovus įveikė įtikinamomis persvaromis, "Gargždų Pramogos-SC" pergalę nulėmė vienintelis įvartis po svečių vartininko apmaudžios klaidos

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės, 1 turas
Gegužės 6 d.

"Atmosfera" - "Minija" 3:0 (2:0)

Per pastaruosius savaitgalius trečiąkart tarpusavyje rungtyniavusios šios komandos (dar žaista draugiškas ir LFF Taurės varžybų rungtynes), jau pirmenybių starte viena kitą gerai pažinojo. Vis gi, lyg sėkmės LFF Taurės varžybų pirmajame etape įkvėpti „Atmosferos“ futbolininkai labiau rado kuo varžovus nustebinti ir dar net neįpusėjus pirmajam kėliniui po Gedimino Strikio įvarčio, šeimininkai išsiveržė į priekį (1:0).
Neprabėgus nei dešimt minučių nuo pirmojo įvarčio „Atmosferos“ komandą dar surengė rezultatyvią ataką, kurią tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės užbaigė Julius Mockus (2:0).
„Minijai“ nei per likusį pirmojo kėlinio laiką, nei po pertraukos nepavyko nei karto įveikti varžovų gynybos, o šeimininkai antroje rungtynių pusėje savo pergalę įtvirtino antru Juliaus Mockaus įvarčiu, kuris vos iš kelių metrų „sugrūdo“ po kampinio įžaistą ir svečių vartininko atremtą kamuolį (3:0).
Verta pažymėti, kad prie „Atmosferos“ pirmosios pergalės įvarčiais prisidėjo du komandos žaidėjai, kurie per savo karjerą yra rungtyniavę „Minijoje“.

"Babrungas" - "Širvėna" 0:7 (0:4)

Plungėje vykusioje dvikovoje tarp „Babrungo“ ir „Širvėnos“ komandų buvo laukiama lygiavertės kovos, tačiau žvelgiant į rungtynių įvykius ji vyko vos pusę kėlinio. Bet 30-ąją rungtynių minutę įmušę pirmąjį įvartį bei per dar sekančias dešimt minučių pasižymėję dar tris kartus „Širvėnos“ futbolininkai lyg į „nokautą“ pasiuntė „Babrungą“. Per tą nesėkmingą šeimininkams dešimties minučių laikotarpį įvarčiais pasižymėjo Ignas Kurklietis, vėliau persvarą padvigubino Donatas Paulauskas bei „dubliu“ per keletą minučių savo komandą nudžiugino Gailius Lansbergas ir „Širvėna“ pertraukai susirinko ypač pakilios nuotaikos pirmaudama rezultatu 4:0.
Tuo tarpu „Babrungas“ jei dar turėjo vilčių praskaidrinti savo prastas nuotaikas po pertraukos, tai jas greitai panaikino penktasis „Širvėnos“ įvartis, kurį įmušė Deividas Kuodis (0:5).
Taip ir nebeatsigavusį „Babrungą“ dar dvejais įvarčiais nubaudė, po kartą pasižymėję Marius Ligeika ir po keitimo pasirodęs Marius Zabarauskas ir „Širvėna“ pirmenybių starte įsirašė solidžią pirmąją pergalę (7:0).

"Gargždų Pramogos-SC" - "Akmenės Cementas" 1:0 (0:0)

Atkaklios dvikovos tikėtasi ir Gargžduose vykusiose rungtynėse. Pirmoje rungtynių pusėje, nors ir aktyvesni buvo šeimininkai, tačiau jiems savo pranašumo paversti įvarčiais iki pertraukos nepavyko.
Ko nepavyko padaryti pačiai „Gargždų Pramogos-SC“ komandai, tą iškart po pertraukos „pagelbėjo“ atlikti „Akmenės Cemento“ vartininkas, kuris nesėkmingai sužaidė po Evaldo Garbausko smūgio link vartų ir leido kamuoliui atsidurti savuose vartuose (1:0).
„Akmenės Cemento“ žaidėjai gan aktyviai bandė spausti varžovus ir iki pat finalinio teisėjo švilpuko siekė išlyginamojo įvarčio, tačiau tikslumo ir aštrumo stoka puolime neleido parsivežti bent vieną tašką į namus.

[4-0] Rokas Filipavičius 73 min.

Antrajame kėlinyje galingiau žaidęs "Atlantas B" užtikrintai įveikė "Atmosferą".

2017 Geg 15 11:33

Pačioje rungtynių pabaigoje FA "Šiauliai" įveikė po pirmojo kėlinio pirmavusius gargždiškius
“FA "Šiauliai" - "Gargždų Pramogos-SC" 2:1 (0:1)
Gegužės 12 d.

Pirmajame ture skaudžią nesėkmę patyrusi FA „Šiauliai“ ekipa buvo kupina ryžto siekti palankios rungtynių baigties rungtynėse su „Gargžų Pramogos-SC“ komanda, kuriai pirmajame ture pavyko pasiekti sunkią pergalę. Penktadienio rungtynės kiek sėkmingiau prasidėjo gargždiškiams, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui ir pasižymėjus puolėjui Aurelijui Staponkai, išsiveržė į priekį 1:0.
Antroje rungtynių pusėje šeimininkams viskas klostėsi žymiai palankiau – antrojo kėlinio viduryje šiauliečiai išlygino rezultatą 1:1, po Dovydo Medžiaušio įvarčio. Na, o jei praeitame ture FA „Šiauliai“ rungtynių pabaigoje aikštę paliko nuleidę galvas, tai šįkart likus kelioms minutėmis iki rungtynių finalinio švilpuko Sergejaus Amirziano įmuštas pergalingas įvartis leido džiaugtis pirmąja pergale pirmenybėse (2:1).

2017 Geg 15 11:35

Gegužės 13 d.

“Minija" - "Juventa-99" 0:0 (0:0)
Kretingoje užfiksuotos pirmosios lygiosios šio sezono LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse

SC-FK "Akmenės Cementas" - "Babrungas" 1:0 (0:0)

2017 Geg 18 12:59

Trečiasis turas prasidėjo atkakliomis lygiosiomis Šiauliuose tarp tris kartus rezultatą lyginusios "Juventos-99" ir "Atlanto B" vienuolikių.

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės, 3 3 turas
Gegužės 17 d.

"Juventa-99" - "Atlantas B" 3:3 (2:2)

2017 Geg 22 14:48

Po įvarčio į savus vartus prasidėjo "Babrungo" kapituliacija prieš FA "Šiauliai" komandą
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės, 3 turas
Gegužės 19 d.

"Babrungas" - FA "Šiauliai" 0:5 (0:3)

Rezultatyviai žaidusi "Gargždų Pramogos-SC" vienuolikė viską išsprendė dar pirmajame kėlinyje
Gegužės 20 d.

"Gargždų Pramogos-SC" - "Minija" 8:0 (4:0)

"Širvėna" - SC-FK "Akmenės Cementas" 2:0 (1:0)

2017 Geg 24 12:47

Klaipėdos "Atlanto B" futbolininkai namie 0:2 pralaimėjo Gargždų "Pramogų-Sporto centro" komandai.

"Atlantas B" - "Gargždų Pramogos-SC" 0:2 (0:2)
Gegužės 23 d.
4 turas

Įvarčiai:
9 min. 0:1 Robertas Malakauskas
39 min. 0:2 Evaldas Garbauskas