2017 UEFA burtai

Moderatorius: Respublik

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: 2017 UEFA burtai

2017 Lie 06 20:53

Nu ką, laukiam gero Žalgirio pasirodymo kitą savaitę!

karys
Pranešimai: 9158
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2017 UEFA burtai

2017 Lie 06 21:34

bad news allenas su savo verksmais apie super škotus ir bulbashus turbūt iki Žalgirio nebesirodys:)

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: 2017 UEFA burtai

2017 Lie 06 21:39

Ka gi, Suduva gauna Liepaja :) Latviai ivarti po rikoseto imuse 94 minute ir tapo lietuviu varzovais... Teko matyti rungtyniu antra dali, tai po rungtyniu atmosfera tokia pat, kaip ir Marijampoleje, o ir scenarijus panasus :)

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2017 UEFA burtai

2017 Lie 06 22:21

bad news allenas su savo verksmais apie super škotus ir bulbashus turbūt iki Žalgirio nebesirodys:)
Tu cia apie mane ?

karys
Pranešimai: 9158
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2017 UEFA burtai

2017 Lie 07 00:24

bad news allenas su savo verksmais apie super škotus ir bulbashus turbūt iki Žalgirio nebesirodys:)
Tu cia apie mane ?
ne, apie tą kitą :D :D :D :D :D (ar kiek ten smailų reik pridėt, kad tikrai argumentas būtų)

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2017 UEFA burtai

2017 Lie 07 04:57

Su šiek tiek sėkmės pavyko :) Antram etape šansai geri, o po to bus matyti

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: 2017 UEFA burtai

2017 Lie 07 05:28

O paskui Rokiai skundziasi kad kitus izeidineju, bet kaip su tokiais idiotais bendrauti ?
Neveltui perklausiau ar cia tikrai apie mane, nes tik idiotas gali parasyti tokia nesamone kaip
bad news allenas su savo verksmais apie super škotus ir bulbashus turbut iki Žalgirio nebesirodys:)

Klausiu taves, kaip klausiau Manto kur as rasiau apie "super skotus" ?? Nepatingejau visa tema is naujo perskaityti, gal tikrai tuos skotus isaukstinau iki Eupopos elito. Va mano citata po burtu
skotai nebe tie kokie buvo pries 10 metu, bet musu futbolas per ta desimtmeti dar labiau degradavo
Tai kur man cia tie skotai super ? Surask mano citata (-as) apie "super skotus" triochla! Ir del ko as cia pagal tave iki Zalgirio rungtyniu turejau dingti idiote ? Tiesiog priminsiu ka sakiau po burtu
As ir nesakau kad Zalgiris visai neturi sansu. Turi savo 15-25% sansa. Panasiai kaip pernai, panasiai kaip uzpernai ir panasiai kaip pries 3 metus. Na ir pagal tikimybiu teorija tai karta i penkmeti gali issauti kaip kad issove su Lechu.
Jei jau Zalgiriui susitikime su nuolatiniais CL grupiu dalyviais daviau sansa viena karta is keturiu eliminuoti Ludogoretsa, kodel pagal tave turejau duoti 0% Trakams ar Suduvai ? ;) As ar pernai ar uzpernai, niekada nerasydavau kad sansu visiskai nera. Net jei San Marinas su Shaktioru susitiktu, ir tam 1-3% palikciau. Taip kad turejo ir Suduva ir Trakai savo 25-35%. Ir ko reikia kad komanda turinti 30% tikimybe zengtu toliau ? Sekmes. Kelis metus is eiles sekmes pritrukdavo, siemet atvirksciai, sekesi ne tik aiksteje, bet ir teiseju klaidos palankios buvo. Bet kaip buvo tiek Shaktioras, tiek skotai aukstesnio kalibro taip ir liko. Utenis irgi kartais Suduva nugali, Prelegentai LFF taurej A lygos klubus kartais irgi eliminuoja, bet tai nepadaro Utenio Suduvos lygio komanda, o Prelegentu pretendentu i A lyga. Nebent tavo ir delfio daunu fantazijose, kuriems karta per 5 metus, sekmingai susikloscius aplinkybems kaip siemet, prasideda eilinis" futbolo atgimimas". Beda, kad dazniausiai po keliu menesiu jis baigiasi, nes fundamentaliai nera jokiu priezasciu kol kas jam.

karys
Pranešimai: 9158
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2017 UEFA burtai

2017 Lie 07 08:07

Pypec kaip užtriggerino kampainį :lol:

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: 2017 UEFA burtai

2017 Lie 07 08:44

Cia tenka sutikti su Kampuotu, kad tiek Shakhtior (ypac), tiek St Johnstone (siek tiek) yra aukstesnio lygio komandos ir A lygoje silpnesnes tik uz Zalgiri. Siemet Trakams ir Suduvai sekesi, o ypac su burtais, nes realiai net turetu nueiti iki trecio etapo, kur gali atsivezt i Marijampole koki Evertona ar Zenita.

karys
Pranešimai: 9158
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2017 UEFA burtai

2017 Lie 07 09:00

Cia tenka sutikti su Kampuotu, kad tiek Shakhtior (ypac), tiek St Johnstone (siek tiek) yra aukstesnio lygio komandos ir A lygoje silpnesnes tik uz Zalgiri. Siemet Trakams ir Suduvai sekesi, o ypac su burtais, nes realiai net turetu nueiti iki trecio etapo, kur gali atsivezt i Marijampole koki Evertona ar Zenita.
Būt gerai, kad sūduviai po tos savo eurforijos su bulbomis, nepagalvotų, kad latvius lengvai aploš...

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: 2017 UEFA burtai

2017 Lie 07 09:54

Cia tenka sutikti su Kampuotu, kad tiek Shakhtior (ypac), tiek St Johnstone (siek tiek) yra aukstesnio lygio komandos ir A lygoje silpnesnes tik uz Zalgiri. Siemet Trakams ir Suduvai sekesi, o ypac su burtais, nes realiai net turetu nueiti iki trecio etapo, kur gali atsivezt i Marijampole koki Evertona ar Zenita.
Nezinau, kur tas skotu gerumas, jeigu Trakai prideje i kelnes visas rungtynes ir dar su raudona korta sugeba pergale paimti. Neatrodo, kad biski perdedi?

Shakhtioras visumoje geresni uz Suduva, nes taktiskai brandziau zaidzia. Zaideju kokybeje nepasakyciau, jog skirtumas didelis. Bet kai Suduvai reikejo pirmu numeriu losti ir imti rezultata, tai ir pasimate, kiek Cheburinas neigalus paruosti komanda puolimui. Visiskas underdogu treneris.

Kita vertus, man juokinga, kai vienas veikejas aiskina, jog LT klubai negaletu Baltarusijoj del medaliu kabintis (apie top4 kalbu). Suduva manau irode, kad tiek jiems, tiek panasaus lygio Trakams, BULBASHU PIRMENYBIU LYDERIS nera kazkoks wow varzovas ir prie kazkiek sekmes netgi iveikiamas. Zalgiris su Shakhtioru galvoju, kad susitvarkytu netgi paprasciau.

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: 2017 UEFA burtai

2017 Lie 07 10:04

Na Matai aš ir galvoju kad St Jonhston šiek tiek geresnio lygio komanda, bet manau pats supranti kai žaidi ne visą čempą o dvi rungtynes gali daug kas nutikti, aš neatsiimu žodžių Škotijoje vis tik Trakai geresnio lygio grajų suko

karys
Pranešimai: 9158
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2017 UEFA burtai

2017 Lie 07 10:08

Na Matai aš ir galvoju kad St Jonhston šiek tiek geresnio lygio komanda, bet manau pats supranti kai žaidi ne visą čempą o dvi rungtynes gali daug kas nutikti, aš neatsiimu žodžių Škotijoje vis tik Trakai geresnio lygio grajų suko
Tai natūralu, kai užduotis yra dviejų bankių neprasileisti, tai nuo gynybos ir žaidžia, manyčiau, būtų reikėję Trakamas atakuoti būtų ir užspaudę škotų nelaimėlius. Kombinaciškai škotai visiškai nieko negali pasiūlyti, jeigu apsiginama nuo aukštų kamuolių ir standartų, tai visas škotų pranašumas ir baigiasi.

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: 2017 UEFA burtai

2017 Lie 07 10:09

Na Matai aš ir galvoju kad St Jonhston šiek tiek geresnio lygio komanda, bet manau pats supranti kai žaidi ne visą čempą o dvi rungtynes gali daug kas nutikti, aš neatsiimu žodžių Škotijoje vis tik Trakai geresnio lygio grajų suko
Zinai, gali pralaimeti zaisdamas geriau ir gali pralaimeti zaisdamas blogiau. Tai siuo atveju, st Johnstone'as abejais atvejais atrode blogai.

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Šiauliai

Re: 2017 UEFA burtai

2017 Lie 07 11:54

Na Matai aš ir galvoju kad St Jonhston šiek tiek geresnio lygio komanda, bet manau pats supranti kai žaidi ne visą čempą o dvi rungtynes gali daug kas nutikti, aš neatsiimu žodžių Škotijoje vis tik Trakai geresnio lygio grajų suko
Zinai, gali pralaimeti zaisdamas geriau ir gali pralaimeti zaisdamas blogiau. Tai siuo atveju, st Johnstone'as abejais atvejais atrode blogai.
Sutinku 100%

Grįžti į