Marijampolės „Sūduva“
atėjo:
Jeremy De Nooijer (Tiraspolio „Sheriff“, Moldova)
Vytautas Andriuškevičius (Vašingtono „D.C. United“, JAV)
Ivan Hladik (Trnavos „Spartak“, Slovakija)
Josip Tadič (Kauluno SC „Kitchee“, Honkongas)
Renan Oliveira (Ribeiro Preto „Botafogo“, Brazilija)
Michael Blauensteiner (pasiskolintas iš Vienos „Austria“)
Karlo Bručić
Vahid Hambo (Džiurdžiu „Astra“, Rumunija)
Domagoj Pušić (Osijeko „Nogometni klub Osijek“, Kroatija)
išėjo:
Jeremy De Nooijer (Al-Šamalio „Al-Shamal Sports Club“, Kataras)
Dominykas Barauskas (Vilniaus „Riteriai“)
Vytautas Andriuškevičius (Kostanajaus „Tobol“, Kazachstanas)
Tosaint Ricketts (Vankuverio „Whitecaps FC“, Kanada)
Sandro Gotal (Hartbergo „Turn- und Sportverein Hartberg“, Austrija)
Jovan Čadženovič
Vahid Hambo
Vilniaus „Žalgiris“
išėjo:
Cristian Portilla (Salamankos „Unionistas de Salamanca“, Ispanija)
Audrius Paškevičius (vartininkų treneris)
Timur Pukhov (Jaroslavlio „Šinnik“, Rusija)
Mevlan Adili (Čairo „Futboll Club Shkupi“, Šiaurės Makedonija)
Sigitas Olberkis
Laurentiu Branescu (Kilmarnoko „Kilmarnock“, Škotija)
Marek Zub (vyr. treneris)
Simonas Urbys („Kauno Žalgiris“)
Erton Fejzullahu
Joao Martins (vyr. treneris)
atėjo:
Gustas Jarusevičius (Alytaus „Dainava“)
Erton Fejzullahu (Kalmaro „Kalmar Fotbollsförening“, Švedija)
Mantas Tamulionis (vartininkų treneris) (Panevėžio „Panevėžys“)
Klemen Bolha (Velenjės „NK Rudar“, Slovėnija)
Martin Berkovec (Karvinos „Městský fotbalový klub Karviná“, Čekija)
Karolis Uzėla (Feraros „Società Polisportiva Ars et Labor S.p.A.“, Italija)
Joao Martins (vyr. treneris) (Kauno „Stumbras“)
Andrei Cordoș (Klužo „Universitatea“, Rumunija)
Hugo Vidémont (Tiubizo „Association Football Clubs Tubize“, Belgija)
Higor Felipe Vidal (Janinos „PAS Giannina F.C.“, Graikija)
Edvinas Gertmonas (Reno „Stade Rennais Football Club“, Prancūzija)
Vilniaus „Riteriai“
atėjo:
Artiom Gurenko (Minsko „Dinamo“, Baltarusija)
David Frimpong Amoah
Dominykas Barauskas (Marijampolės „Sūduva“)
Tomas Dombrauskis (Palangos „Palanga“)
Tadas Simaitis (Kauno „Hegelmann Litauen“)
Justinas Marazas (Plocko „Wisła“, Lenkija)
Juozas Lubas (Kauno „Stumbras“)
išėjo:
Svajūnas Čyžas
Aurelijus Skarbalius (vyr. treneris)
Tomas Švedkauskas (Lomelio „Lommel SK“, Belgija)
Artiom Gurenko (Vitebsko „Vitebsk“, Baltarusija)
Kauno „Stumbras“
atėjo:
Jegor Kondratiuk
Demiyat Slambekov (Taldykorgano „Zhetysu“, Kazachstanas)
Domantas Putrius (NFA)
išėjo:
Nasro Bouchareb
Antonio Belo
Lucas Villela (Ventspilio „Ventspils“, Latvija)
Airidas Mickevičius (Alytaus „Dainava“)
Demiyat Slambekov (Kauno „Hegelmann Litauen“)
Elvinas Navickas (Kupiškio „Kupiškis“)
Rimvydas Sadauskas („Kauno Žalgiris“)
Matheus Bissi (Al-Muharako „Muharraq Club“, Bahreinas)
Mantas Adomėnas (Vilniaus „Vilnius“)
Joao Martins (vyr. treneris) (Vilniaus „Žalgiris“)
Andre Almeida
Rodrigo Josviaki (Vila Franka de Širos „U.D. Vilafranquense“, Portugalija)
Rokas Rasimavičius (Vilniaus „Vytis“)
Arnas Borodinas (Vilniaus „Vytis“)
Andrei Ciofu (Panevėžio „Panevėžys“)
Domantas Antanavičius (Mardu „Maardu Linnameeskond“, Estija)
Juozas Lubas (Vilniaus „Riteriai“)
Levan Macharashvili (Vanadzoro „Lori“, Armėnija)
Palangos „Palanga“
atėjo:
Marijan Ćorić (Pulos „Istra“, Kroatija)
Josip Balič (Zlino „Fastav Zlín“, Čekija)
Jere Koponen (Turku „Inter“, Suomija)
Ivan Ivanov
Viačeslav Geraščenko (vyr. treneris) (Lydos „Lyda“, Baltarusija)
Klaudijus Upstas (Klaipėdos „Atlantas“)
Klimas Gusočenka (Klaipėdos „Atlantas“)
Aurimas Tručinskas (Klaipėdos „Atlantas“)
Tadas Eliošius (Panevėžio „Panevėžys“)
Andrew Lebre (Asijos „Ethnikos Assia Football Club“, Kipras)
Josip Jurjević (Zadaro „Nogometni klub Zadar“, Kroatija)
Sam Shaban (Asijos „Ethnikos Assia Football Club“, Kipras)
Jackson da Cruz
Marius Paukštė (Utenos „Utenis“)
Matvey Guyganov (Jerevano „Ararat“, Armėnija)
Andrii Yakovlev (Jerevano „Ararat“, Armėnija)
Vladislav Kuzmin (Rygos, „FC New Project“, Latvija)
Giorgi Diakvnishvili (Rygos, „FC New Project“, Latvija)
Andrey Kirilin (Jūrmalos „Spartaks“, Latvija)
Algimantas Briaunys (treneris)
Vladimir Stepanov (išsinuomotas iš Liepojos „Liepaja“, Latvija)
Daniel Tertuliano
Alan Facundo Torres
Algimantas Briaunys (vyr. treneris)
išėjo:
Tomas Dombrauskis (Vilniaus „Riteriai“)
Idris Umajev (Chimkų „Chimki“, Rusija)
Andrej Miazin (Astrachanės „Volgar“, Rusija)
Artiom Gorlov (vyr. treneris)
Aurimas Jurgelevičius
Mindaugas Bagužis
Aurimas Skurdelis (Kretingos „Minija“)
Justas Raziūnas
Gvidas Juška (Kretingos „Minija“)
Tadas Norbutas (Gargždų „Banga“)
Jere Koponen
Marijan Ćorić
Thomas Mathieu Phibel
Ivan Baklanov
Josip Balič
Jackson da Cruz
Viačeslav Geraščenko (vyr. treneris)
„Kauno Žalgiris“
išėjo:
Matas Popiera (išnuomotas Vilniaus „Vyčiui“)
Renato Matos (Gragždų „Banga“)
Ernestas Mockus (išnuomotas Vilniaus „Vyčiui“)
Edvinas Kloniūnas (Bijelo Brdo „BSK“, Kroatija)
Martynas Matuzas
atėjo:
Philip Otele
Rimvydas Sadauskas (Kauno „Stumbras“)
Simonas Urbys (Vilniaus „Žalgiris“)
Deivydas Matulevičius (Bukarešto „Rapid“, Rumunija)
Klaipėdos „Atlantas“
atėjo:
Pavel Vidanov (Sofijos „Slavia“, Bulgarija)
José Carrión
Krišjanis Zviedris (Liepojos „Liepaja“, Latvija)
Stefan Kunchev (Dobričiaus „Dobrudža“, Bulgarija)
Dimitar Petkov (Sandanskio „Vihren“, Bulgarija)
Bonfilscaleb-Caleb Bimenyimana (išsinuomotas iš Rygos „RFS“, Latvija)
Jurica Kovačič (Zagrebo „Nogometni Klub Kustošija“, Kroatija)
Tautvydas Špiegis
Marius Vladimir Cocîrlă (Baloteščio „Clubul Sportiv Balotești“, Rumunija)
Mateo Dunić (išsinuomotas iš Rygos „RFS“, Latvija)
išėjo:
Krišjanis Zviedris (Liepojos „Liepaja“, Latvija)
Klaudijus Upstas (Palangos „Palanga“)
Klimas Gusočenka (Palangos „Palanga“)
Aurimas Tručinskas (Palangos „Palanga“)
Gustas Gumbaravičius (Kretingos „Minija“)
Pavel Vidanov
Martynas Velyvis (Mažeikių „Atmosfera“)
Viktor Dobrecov (vyr. treneris)
Jonavos „Jonava“
atėjo:
Lukas Budraitis (Toronto „Toronto FC“ akademija, Kanada)
Laimonas Jurevičius
Lukas Pangonis (Kauno „Hegelmann Litauen“)
Leo Čaukin (Kaliningrado „Kantina–SŠOR“, Rusija)
Panevėžio „Panevėžys“
atėjo:
Mantas Tamulionis (vartininkų treneris)
Rokas Stanulevičius
Mantas Gintalas (vartininkų treneris)
Rafael Broetto (Funšalio „Maritimo“, Portugalija)
Andrei Ciofu (Kauno „Stumbras“)
Nazar Mocyk (Marsos „Marsa“, Malta)
Patrik Bordon (Koperio „Nogometni klub Ankaran“, Slovėnija)
Sidy Sagna
išėjo:
Mantas Tamulionis (vartininkų treneris) (Vilniaus „Žalgiris“)
Tadas Eliošius (Palangos „Palanga“)
Edvardas Tamulevičius (Kupiškio „Kupiškis“)
Andrii Karvatskyi
Alytaus „Dainava“
atėjo:
Airidas Mickevičius (Kauno „Stumbras“)
Daiki Jahana
išėjo:
Rokas Lazdinauskas (Telšių „Džiugas“)
Kauno „Hegelmann Litauen“
atėjo:
Demiyat Slambekov (Kauno „Stumbras“)
išėjo:
Lukas Pangonis (Jonavos „Jonava“)
Tadas Simaitis (Vilniaus „Riteriai“)
Kupiškio „Kupiškis“
atėjo:
Elvinas Navickas (Kauno „Stumbras“)
Andrej Perepliotkin (Uolainės „Super Nova“, Latvija)
Edvardas Tamulevičius (Panevėžio „Panevėžys“)
išėjo:
Mindaugas Butkus (Kėdainių „Nevėžis“)
Vilniaus „Vilnius“
atėjo:
Mantas Adomėnas (Kauno „Stumbras“)
atėjo:
Matas Popiera (išsinuomotas iš „Kauno Žalgirio“)
Ernestas Mockus (išsinuomotas iš „Kauno Žalgirio“)
Kretingos „Minija“
atėjo:
Ernestas Andriušis (Vilniaus „Vytis“)
Gvidas Juška (Palangos „Palanga“)
Aurimas Skurdelis (Palangos „Palanga“)
Gustas Gumbaravičius (Klaipėdos „Atlantas“)
Seydou Coulibaly
išėjo:
Robertas Kazbaris
Edvinas Andrijauskas
Asylbek Seikaliev
Yaya Barry
Karolis Inta
Mindaugas Grušauskas
Vilniaus „Vytis“
išėjo:
Ernestas Andriušis (Kretingos „Minija“)
Eimantas Lotužys
Jurij Podo
Erikas Germanovič
atėjo:
Gytis Jakubaitis (Vilniaus „Vieni vartai“)
Rokas Rasimavičius (Kauno „Stumbras“)
Arnas Borodinas (Kauno „Stumbras“)
Alex Kyeremeh (Gava „Club de Futbol Gavà“, Ispanija)
Cyrille Tchayi Tchamba
Wade Maxwell (Barnslio „Barnsley U23“, Anglija)
Corey Warren Cuelho
Gargždų „Banga“
atėjo:
Tadas Norbutas (Palangos „Palanga“)
Renato Matos („Kauno Žalgiris“)
išėjo:
Gediminas Kruša
Tadas Norbutas
Ignas Driomovas (Ėgersundo „Egersund“, Norvegija)
Telšių „Džiugas“
atėjo:
Valeri Kuridze (Rimavska Sobotos „MŠK Rimavská Sobota“, Slovakija)
Ronaldas Misiūnas (Pakruojo „Pakruojis“)
Rokas Lazdinauskas (Alytaus „Dainava“)
išėjo:
Elsevar Bakirzade
Kajus Urbietis (Matelicos „Societa Sportiva Matelica Calcio“, Italija)
Pakruojo „Pakruojis“
išėjo:
Ronaldas Misiūnas (Telšių „Džiugas“)
Utenos „Utenis“
išėjo:
Marius Paukštė (Palangos „Palanga“)
Kėdainių „Nevėžis“
išėjo:
Arnas Jurevičius
atėjo:
Mindaugas Butkus (Kupiškio „Kupiškis“)
Nika Toklikishvili (Tbilisio „Saburtalo Academy“, Gruzija)
Giuseppe Recupero
Mažeikių „Atmosfera“
atėjo:
Martynas Velyvis (Klaipėdos „Atlantas“)